Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Magraka ZG napisał/a komentarz do Eltrox Włókniarz Częstochowa - Marwis.pl Falubaz Zielona Góra

  Protas z przyjemnością odda każdą pozycję

 • Magraka ZG lubi Komentarz

  @Ela 28: twoje cycki

 • Magraka ZG napisał/a komentarz do Eltrox Włókniarz Częstochowa - Marwis.pl Falubaz Zielona Góra

  Pepe drugi raz w ten sam sposób traci pozycję. Demencja?

 • Magraka ZG lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Magraka ZG lubi Komentarz

  wina niczyja

 • Magraka ZG lubi Komentarz

  A co on miał niby zrobić, pociągnęło go po bandzie, na pewno robił co mógł, żeby nie zrobić krzywdy Adiemu i sobie. Wykluczenie słuszne, ale jaka kartka??, nie zrobił tego specjalnie jak to było w przypadku Tungate.

 • Magraka ZG lubi Komentarz

  Kto ma oczy zamiast widzimisię ten bez problemu i obiektywnie zauważy, że Protasa pociągnęło, zawadził o bandę, Gała jechał za blisko i nie było już odwrotu. Krótko mówiąc nie zrobił tego specjalnie. Wyszła nie do końca przemyślana akcja torowa ze złymi skutkami.

 • Magraka ZG napisał/a komentarz do Żużel. Fatalnie to wyglądało! Zobacz upadek Adriana Gały i Piotra Protasiewicza [WIDEO]

  Wykluczenie ok, ale czerwona kartka ? Wieszacie psy na Pepe, a zauważył ktoś, jak tor jazdy poszerzył Gała? Gdzie zaczął składać się w łuk, a gdzie doszło do wypadku? Była walka i tyle.

 • Magraka ZG lubi Komentarz

  Michael Jepsen Jensen!

 • Magraka ZG lubi Komentarz

  Wyjątkowo byłbym przychylny dla opcji "gość" aby zobaczyć znowu Jensena z mychą na klacie.

 • Magraka ZG lubi Komentarz

  A ja, stary kibic od czasów Stali Toruń gdzie moim pierwszym idolem był Jerzy Kniaź, uważam, że choćby juniorami a należało ten finał odjechać!! I nieważne, że by było 55-35 dla ZG czy 65 - 25. Trzeba było jechać!! Pokazać ambicję, wolę walki. Od tego finału w Toruniu zaczęło się dziać źle i bardzo źle czego efektem był spadek. Nie było by plucia potem na klub, ujemnych punktów, niepotrzebnie trwonionych pieniędzy. Nawet gdybyśmy ten finał przegrali to ze stadionu byśmy wyjechali z podniesioną wysoko głową a i wszyscy kibice by zrozumieli, że srebro to w takiej a nie innej sytuacji jest sukcesem! A tak czyjeś widzimisię, urażone ambicje położyły klub na łopatki. TRZEBA BYŁO JECHAĆ!!!!!!!!!!!

 • Magraka ZG lubi Komentarz

  Jak czytam takich: @KIBIC Z POZNANIA, @nitro8, @Black Cat i im podobnych, to zawsze się zastanawiam, czy oni tak na poważnie, czy z głową coś nie teges.
  Dominik Kubera zmienił klub nie dlatego, że chciał, ale dlatego że go do tego zmuszono. Po prostu go z Leszna wywalono, tak samo jak Jarka, a że się chłopak nie skarży? Ma swój honor i przekonał się też o tym, że nie u wszystkich słowo warte więcej od pieniędzy. Właściwie to się zastanawiam, dlaczego ten Motor wam tak przeszkadza? Klub jak klub, ma możliwości, ambicje, wspaniałych kibiców i sposób na walkę w Ekstralidze. Czyżbyście się czuli zagrożeni? hi hi

 • Magraka ZG lubi Komentarz

  @motoogonki: eh... po pierwsze koleś pisze że POLADA nie potrafi ustalić czy Drabik wziął wlewkę, a Ty mu w tym wtórujesz. Po drugi pretensję o przewlekłość postępowania kieruj do ludzi tworzących prawo, adwokat Drabik przestrzega wszystkich terminów zawartych zapewne w ustawach. Rozumiem że gdy Tobie przyjdzie stanąć przed sądem i nieważne czy będziesz winny czy nie, zrezygnujesz z prawa do obrony i poprosisz na wstępie o najsurowszy wymiar kary, aby nie przedłużać postępowania.

 • Magraka ZG lubi Komentarz

 • Magraka ZG lubi Komentarz

  Czytając komentarze, dochodzę do wniosku, iż wiele osób ma ten sam tok myślenia co prezes. Ja natomiast nie widzę nawet w najmniejszym stopniu złego zachowania Gruchalskiego. Wiedział doskonale, że jak powie o zmianie klubu to na pieniądze będzie musiał długo czekać. Postąpił jak najbardziej należycie, i tyle w temacie panie Sady! Pieniądze należy wypłacać w terminie, a nie używać zaległości jako karty przetargowej. Unia Tarnów forever!

 • Magraka ZG lubi Komentarz

  Wiara w życiu jest bardzo ważna ale rozumu nie zastąpi.

 • Magraka ZG lubi Komentarz

  Fa-lu-baz !!! Będę wam kibicował w nadchodzącym sezonie zwłaszcza w derbach!

 • Magraka ZG lubi Komentarz

  Skład nie powala ale powodzenia falubazy

 • Magraka ZG lubi Komentarz

  no cóż Falubaz zbudował skład do walki o punkty na miarę drugiej ligi ciekawe dlaczego Dudek jeszcze nie uciekł z tego klubu chyba że już wie że sezon 2021 będzie jeszcze gorszy od 2020 , po nim wszystkiego można się spodziewać od trzech lat co sezon jedzie słabiej i raczej nie zanosi się na to aby było lepiej . Na dzień dzisiejszy Falubaz nie ma nawet lidera .
  widać i to wyraźnie że zarząd klubu na silę chce aby spaść do niższej ligi

 • Magraka ZG napisał/a komentarz do Żużel. Transfery. Trzech zawodników oficjalnie poza Falubazem. Wiadomo, kiedy nowe twarze

  Za Vacula, Zagar, a za MJJ, Fricke... Jprdl :(

 • Magraka ZG napisał/a komentarz do Żużel. Oficjalnie: Martin Vaculik odchodzi z RM Solar Falubazu Zielona Góra

  @FALUBAZ CHYNÓW: oby

 • Magraka ZG lubi Komentarz

  ...Nie powiem do widzenia. Mowie zegnaj...

 • Magraka ZG napisał/a komentarz do Żużel. Oficjalnie: Martin Vaculik odchodzi z RM Solar Falubazu Zielona Góra

  No to jesteśmy w czarnej d...

 • Magraka ZG lubi Komentarz

  Na chwile obecną to największy błąd Bartka a jeszcze większy klubu. Doyle to zawodnik niewiarygodny to raczej ZAWADNIK niż zawodnik, tym samym koniec klimatu w UNII, którego zazdrościli nam wszyscy, a zacznie się wyrywanie punktów na siłę zamiast walki drużynowej. Smutne to ale prawdziwe. Obym się mylił.

 • Magraka ZG lubi Komentarz

  tak się przyglądam i wreszcie zrozumiałem sympatię SF do gorzowa i komarnickiego,który co dwa dni musi mieć wywiad i męczyć nas swoimi złotymi myślami-po prostu ok.70% forumowiczów to
  gorzowiaki-wzajemnie napędzająca się grupa fanatycznych kiboli-pisałem wcześniej-nigdy nie przyznacie się do najmniejszej skazy na waszym klubie-to musi być fanatyzm-ostatnio-nie było dziur wcale,czemu dopuścili czugunowa,a nie ma pytań czemu pojechał iversen mimo dzwona w sobotę-nie stwarzał w niedzielę zagrożenia dla innych?,wreszcie ciągłe szczucie na janowskiego-wypominacie mu anlasy,a thomsen nie pomykał kilka meczów na anlasach?-wybiórcze widzenie świata-filozofia kalego-ciągłe porównywanie jaki to słaby janowski,a zmarzlik lata świetlne itd,nie chce mi się więcej wyliczać-potem się oburzacie,że jak ma jechać narodowa to nie ma drużyny w której każdy jedzie dla drugiego,nie ma jazdy parą tylko każdy ucieczka do przodu-sami wywołujecie wzajemną antypatię wśród potencjalnych reprezentantów-przedkładacie interes klubów,a potem nikt nie rozumie jak drużyna przegrywa-co się stało??,co do mnie to zauważyłem,że wywalają mi adminy komentarze tylko jak się stali gorzów próbuję czepiać,pozdrawiam kibiców żużla potrafię się cieszyć jak inne kluby dorbrze jadą,byle po sportowemu,pozdrawiam unie leszno-myślę,że dacie radę DMP2020,gratuluję toruniowi i krosnu awansów

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

ksfalubazks

Tak niewiele nam potrzeba,
by przytulić się do nieba.
Zdrowia, szczęścia, bliskich blisko
i miłości ponad wszystko.
WESOŁYCH ŚWIĄT

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.