Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Aron Kilan napisał/a komentarz do F1. Łukasz Kuczera: Robert Kubica wyszedł przed szereg. Nie chciał się dać wykorzystać (komentarz)

  @Eusebio Pele:
  Jakieś kompleksy próbujesz leczyć takimi tekstami? Dowartościowałeś się, podbudowałeś swoje ego?
  Jakbyś miał IQ chociaż na średnim poziomie to wiedziałbyś, że inteligencja i wykształcenie wcale nie muszą iść w parze...
  Nie musisz lubić takiego, czy innego sportowca (człowieka) ale nielubienie a obrażanie to dwie różne sprawy.
  Kubica osiągnął szczyt w jednej z dziedzin sportu i to już wiele lat wcześniej, teraz tylko to potwierdził.... Z takim człowiekiem poszedłbym na każdą wojnę bo wiem, że "nie wymięknie na robocie" Ciekaw jestem w jakiej dziedzinie Ty osiągasz szczyty i jak kształtujesz siłę swojego charakteru??? Pewnie jesteś profesorem fizyki kwantowej????

 • Aron Kilan napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Jeżeli u polskiego piłkarza będę widział zaangażowanie, walkę, zadziorność i tożsamość z orzełkiem na piersi to jestem w stanie wybaczyć braki w wyszkoleniu, siermiężność, brak polotu i nawet 0:5 z Hiszpanią....
  Brazylią nigdy nie byliśmy i nigdy nie będziemy, oczywiście chciałbym, żeby nasz system szkolenia produkował wirtuozów ale... przypominam odnośnie Michniewicza: "tak krawiec kraje...."
  Czytam Pana artykuły i wiele w nich niestety złośliwości i stawianych zarzutów...
  Ja rozumiem każdy ma prawo być w opozycji i wyrazić swoje zdanie
  lecz ja się niestety z Pańskim nie identyfikuję, ponieważ wyczuwam nieszczerość i jakieś prywatne animozje....
  Polak to walka i charakter a nie maestria i wirtuozeria. Takich Polaków widziałem na tych mistrzostwach i takich chcę oglądać.

 • Aron Kilan napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Rozumiem rodzaj patriotyzmu i otymizmu pana Needella ale......bagaż doświadczeń, charakter prwdziwego fightera i perfekcjonizm ma PAN KIEROWCA Robert Kubica. Uwielbiam tego bezczelnego

 • Aron Kilan napisał/a komentarz do Marek Wawrzynowski: Siatkarzu, obejrzyj mecz piłkarski (felieton)

  Kolego inteligentny, mam 46 lat,
  sport uprawiałem zawsze i uprawiam nadal: w siatkówkę amatorsko ale na każdych wczasach i każdej plaży się odnajdę, w piłkę troszkę mniej amatorsko (piłka daje możliwość rywalizacji bark w bark i zawsze dawała mi więcej satysfakcji z faktu bezpośredniej walki), od wielu lat uprawiam biegi długodystansowe (to już jest sport dla całkowitych debili biorąc pod rozwagę tok rozumowania Twój i pana Kubiaka), mój rkord w maratonie to 3.15 (może masz lepszy?????).
  Wybierz kolego intelgentny dyscyplinę a ja podejmuję rękawicę, szachy też mogą być - zapewniam, że dam radę...

 • Aron Kilan napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Przepraszam bardzo ale taka wypowiedź właśnie dokładnie przeczy o niby wysokim IQ siatkarzy i siatkówce jako grze dla intelektualnych wybrańców.
  Ta podskakująca "panienka" właśnie obraziła wszystkich miłośników piłki nożnej. Po stokroć wolę widok facetów przebiegających na wysokiej intensywności ok.11 km w ciągu meczu i walczących jak prawdziwi faceci o każdy kawałek terenu niż podskakujące "panienki" nawet gdyby miały mieć IQ powyżej 200.....

 • Aron Kilan napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Oj tam, oj tam ...... chciał sobie tylko posiedzieć a tu zaraz wielki larum....

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.