Aron Kilan - komentarze

 • Aron Kilan napisał/a komentarz do F1. Łukasz Kuczera: Robert Kubica wyszedł przed szereg. Nie chciał się dać wykorzystać (komentarz)

  @Eusebio Pele:
  Jakieś kompleksy próbujesz leczyć takimi tekstami? Dowartościowałeś się, podbudowałeś swoje ego?
  Jakbyś miał IQ chociaż na średnim poziomie to wiedziałbyś, że inteligencja i wykształcenie wcale nie muszą iść w parze...
  Nie musisz lubić takiego, czy innego sportowca (człowieka) ale nielubienie a obrażanie to dwie różne sprawy.
  Kubica osiągnął szczyt w jednej z dziedzin sportu i to już wiele lat wcześniej, teraz tylko to potwierdził.... Z takim człowiekiem poszedłbym na każdą wojnę bo wiem, że "nie wymięknie na robocie" Ciekaw jestem w jakiej dziedzinie Ty osiągasz szczyty i jak kształtujesz siłę swojego charakteru??? Pewnie jesteś profesorem fizyki kwantowej????

 • Aron Kilan napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Jeżeli u polskiego piłkarza będę widział zaangażowanie, walkę, zadziorność i tożsamość z orzełkiem na piersi to jestem w stanie wybaczyć braki w wyszkoleniu, siermiężność, brak polotu i nawet 0:5 z Hiszpanią....
  Brazylią nigdy nie byliśmy i nigdy nie będziemy, oczywiście chciałbym, żeby nasz system szkolenia produkował wirtuozów ale... przypominam odnośnie Michniewicza: "tak krawiec kraje...."
  Czytam Pana artykuły i wiele w nich niestety złośliwości i stawianych zarzutów...
  Ja rozumiem każdy ma prawo być w opozycji i wyrazić swoje zdanie
  lecz ja się niestety z Pańskim nie identyfikuję, ponieważ wyczuwam nieszczerość i jakieś prywatne animozje....
  Polak to walka i charakter a nie maestria i wirtuozeria. Takich Polaków widziałem na tych mistrzostwach i takich chcę oglądać.

 • Aron Kilan napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Rozumiem rodzaj patriotyzmu i otymizmu pana Needella ale......bagaż doświadczeń, charakter prwdziwego fightera i perfekcjonizm ma PAN KIEROWCA Robert Kubica. Uwielbiam tego bezczelnego

 • Aron Kilan napisał/a komentarz do Marek Wawrzynowski: Siatkarzu, obejrzyj mecz piłkarski (felieton)

  Kolego inteligentny, mam 46 lat,
  sport uprawiałem zawsze i uprawiam nadal: w siatkówkę amatorsko ale na każdych wczasach i każdej plaży się odnajdę, w piłkę troszkę mniej amatorsko (piłka daje możliwość rywalizacji bark w bark i zawsze dawała mi więcej satysfakcji z faktu bezpośredniej walki), od wielu lat uprawiam biegi długodystansowe (to już jest sport dla całkowitych debili biorąc pod rozwagę tok rozumowania Twój i pana Kubiaka), mój rkord w maratonie to 3.15 (może masz lepszy?????).
  Wybierz kolego intelgentny dyscyplinę a ja podejmuję rękawicę, szachy też mogą być - zapewniam, że dam radę...

 • Aron Kilan napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Przepraszam bardzo ale taka wypowiedź właśnie dokładnie przeczy o niby wysokim IQ siatkarzy i siatkówce jako grze dla intelektualnych wybrańców.
  Ta podskakująca "panienka" właśnie obraziła wszystkich miłośników piłki nożnej. Po stokroć wolę widok facetów przebiegających na wysokiej intensywności ok.11 km w ciągu meczu i walczących jak prawdziwi faceci o każdy kawałek terenu niż podskakujące "panienki" nawet gdyby miały mieć IQ powyżej 200.....

 • Aron Kilan napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Oj tam, oj tam ...... chciał sobie tylko posiedzieć a tu zaraz wielki larum....