Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

  • JakiJaKajak napisał/a komentarz do Krzysztof Hołowczyc mocno krytykowany. "Te tłumaczenia to jeszcze większy wstyd niż jazda z taką prędkością"

    Takie działania policji to jest żenada. To nie jest dbanie o bezpieczeństwo ruchu drogowego. Videorejestratory pokazują prędkość radiowozu, to radiowóz jechał za szybko. Dodatkowo różnica prędkości pomiędzy badanym pojazdem, a radiowozem może sięgać nawet kilkudziesięciu kilometrów na godzinę. Homologacja dotyczy prędkościomierza w radiowozie. Materiał wideo przy rozdzielczości PAL lub niższej nie jest w stanie pokazać różnicy prędkości, a pomiar trwa 0,3 sek. Jeśli ktoś nie przyjmuje mandatu, policjant nie powinien zabierać prawa jazdy, bo człowiek oskarżony nie jest winny do momentu udowodnienia winy w sądzie. Prawo jazdy powinno być zatrzymane dopiero w momencie uprawomocnienia wyroku. Nie sądzę, aby Hołek jechał niebezpiecznie. Prędkość nie jest wyznacznikiem brawury za kierownicą, a to brawurę trzeba karać. To tych orłów w nieoznakowanym radiowozie ukarałbym za hańbienie munduru takim postępowaniem. Zresztą o jakim mundurze ja mówię, nawet pewnie nie byli umundurowani. Zwykłe cepy po szkole średniej.

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.