• Zawodnik Incognito w Lesznie? A któż to?

  No właśnie, kto to jest?! Czy jeździł już w Unii czy jeszcze nie? Polecam filmik z przejażdżką tajemniczego "gościa", który przejeżdża pomiędzy ulicami i uliczkami urokliwego zimą Leszna. Moment 0:43-0:53 rozwala cały system :Dhttp://tv.ksul.pl/startTytuł "Tajemniczy zawodnik w mieście". 

  Więcej

 • "Nas nie dogoniat" i " Kaniec filma" czyli Emil Sajfutdinov "Lwem"

  Napewno znacie tytuł kawałka duet Rosyjek ("TATU") o ww. tytule (klip z pędzącą niczym pociąg TGV ciężarówie z cysterną ;)). Taką propozycję podał jeden z częstochowskich kibiców z jednego kluczowego powodu.Mianowicie jeden (z pewnością) z hitów transferowych E-ligi A.D. 2013 czyli przenosiny Emila (…)

  Więcej

 • Mamy nowego prezesa-Macieja Kordę!!!

  W końcu!!!! Kibice Polonii Bydgoszcz (także ja) po wielu "turbulencjach" i aferze związanym z I turą konkursu, wreszcie udało się wyłonić człowieka, który przez najbliższe lata będzie zarządzał klubem żużlowym z miasta nad Brdą. To Maciej Korda pochodzący z rejonu Tucholskiego.Miejmy nadzieję, że p.Korda (…)

  Więcej

 • 1 Listopada czyli Pamiętamy o tych, którzy odeszli....

  Jutrzejszy dzień będzie szczególny dla wielu ludzi. Co roku (czy niektórzy częściej) odwiedzają cmenatrze w celu Pamięci o tych, którzy odeszli z świata żywych.W związku z tym postanowiłem napisać na tą specjalną okazję kolejny odcinek na łamach mojego konta. Każdego będzie czekał kres żywota. Niemniej (…)

  Więcej

 • Cała prawda o "konkursie" na prezesa Polonii Bydgoszcz!!!

  Witam!!!Miałem okazję przeczytać wpis autorstwa p. Grzegorza Wróblewskiego na łamach "fejsa" w profilu ROPB (Ruch Odbudowy Polonii Bydgoszcz), w której są poruszanie kwestie związane z ratowaniem klubu ze wspaniałą przeszłością i tradycjami czyli bydgoską Polonią.Po tym, co przeczytałem, czuje się bardzo (…)

  Więcej