Mamy nowego prezesa-Macieja Kordę!!!

autor: użytkownik usunięty | 2012-11-22, 21:48 |

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|
W końcu!!!! Kibice Polonii Bydgoszcz (także ja) po wielu "turbulencjach" i aferze związanym z I turą konkursu, wreszcie udało się wyłonić człowieka, który przez najbliższe lata będzie zarządzał klubem żużlowym z miasta nad Brdą. To Maciej Korda pochodzący z rejonu Tucholskiego.

Miejmy nadzieję, że p.Korda nie pójdzie śladem poprzedników ("z nadania"), którzy zamiast pomagać Polonii wyjść na prostą, to ją wręcz dołowali i co za tym idzie, skazali klub na ośmieszenie mieszane z politowaniem.

W związku z tym p. Kordę czeka wiele pracy. Przede wszystkim trzeba pozyskać jak największe grono sponsorów (nie wybrzydzać!), którzy zasilą gotówkę w kasie klubowej. Dzięki temu klub będzie miał coraz lepszą płynność finansową, a to (jak na aktualne czasy) bardzo ważny aspekt! Po drugie, trzeba wreszcie polepszyć kampanię marketingową. Same bannery z Emilem i spółą nie wystarczą, trzeba wreszcie wyjść z większą inicjatywą!!! Przykład klubu z ZG pokazuje, że bez działań promocyjnych, nikt nie będzie chciał się zainteresować klubem. Chociaż nie przepadam za Senatorem Dowhanem, to to, że za jego kadencji Falubaz staje się (w pewnym sensie) "marką". Myślę, że dzięki coraz lepszej rozpoznawalności, wróci żużlowy "boom" w Bydgoszczy.

No właśnie...potrzeba impulsu, kogoś lub czegoś, co sprawi, że przyjdzie coraz większa ilość kibiców. Żeby tak się stało, to klub musi coś osiągnąć, musi mieć to "coś", więc warto sprowadzić z powrotem do Bydgoszczy Tomasza Golloba. Chociaż "Chudy" jest postacią kontrowersyjną, to jednak jest jednocześnie "impulsem" do odnowienia "popytu" na żużel! Tak więc p.Prezesie, mam nadzieję, że Pan szybko dogada się z IMŚ AD 2010, bo Toruń nie śpi!

Oczywiście trzeba zatrzymać takich żużlowców jak: Emil Sajfutdinov, Krzysztof Buczkowski, Robert Kościecha, Szymon Woźniak i Mikołaj Curyło. Dodając wspomnianego Golloba i chociażby Marcina Jędrzejewskiego, to skład byłby niemal bydgoski, a to jest świetny magnes dla kibiców. W końcu lepiej się ogląda i kibicuje drużynie, która nie tylko odnosi sukcesy, ale także ma w szeregach "swojaków"! 

Życzę p.Kordzie powodzenia i żeby wreszcie udało się przełamać pechową passę!

POLONIA MUSI PRZETRWAĆ!!! 

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

Ostatnie komentarze

Sortuj: