Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

  • DarylkieBDG napisał/a komentarz do Dariusz Ostafiński. Bez Hamulców 2.0: Dajcie Unii żyć. W drugiej lidze nie bijemy mistrza (felieton)

    Panie redaktorze, nie jest Pan chyba konsekwentny w tym co Pan pisze. Tydzień temu napisał Pan nt. Tarnowa: "Szalenie istotny będzie inauguracyjny domowy mecz z Falubazem Zielona Góra, który pierwszy raz od wielu lat nie jest wymieniany w pierwszym szeregu, jeśli chodzi o medalową rozgrywkę. To spotkanie trzeba wygrać i najlepiej jak najwyżej. Sezon jest wprawdzie długi, ale porażka na dzień dobry sprawi, że w Tarnowie tak naprawdę będzie już pozamiatane. W dzisiejszym felietonie pisze Pan "Gdyby to była inna faza rozgrywek, gdyby Wilki jechały o coś, to bym prezesa KSM-u zrozumiał. To jest jednak 1. kolejka, tu trzeba zrozumienia (...) Na tym jednym meczu świat się nie kończy". Każdy zespół chce zawojować ligę bez względu czy jest to Polonia Bydgoszcz czy Rawicz wspierany przez ekstraligowy klub z Leszna. Każdy ma swoją ambicję, każdy chce pokazać się z jak najlepszej strony, proszę o tym pamiętać. Nikt nie będzie poświęcał swojej drużyny dla dobra innego zespołu w imię bliżej nieokreślonych korzyści.

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.