MINOREK - lubi

 • MINOREK lubi Komentarz

  Przez ile lat można oglądać drużynę która sportowo pikuje !? Żadnych sukcesów ani drużynowych ani indywidualnych w żadnej kategorii wiekowej ! Kompletne zero !!!!

 • MINOREK lubi Komentarz

  Pan Termiński trzyma Holdera na wypadek wprowadzenia nieszczęsnego KSMu. Będzie miał wtedy zawodnika z idealną średnią ;) Termiński jest po prostu wizjonerem :)

 • MINOREK lubi Komentarz

  Chris odkupił swoje winy zostając w 1 lidze i pomagając awansować.Klub za to dał mu szanse w elipie i ten szanse zmarnował. Niech spróbuje swoich sił w 1 lidze bo extra to za wysoki dla niego poziom. Miedziak to samo lub podobnie.Nie można być zawodnikiem jednego toru bo wtedy powinien przywozić 2 cyfrówkę.Jak Zielonka spadnie walczyć o Drabika a jak nie to dać szansę Musielakowi bo to bardziej perspektywiczny zawodnik.

 • MINOREK lubi Komentarz

  Rozśmieszyło mnie to zdanie "Holder ma słaby rok". Tak się składa, że od kilku lat jedzie dno.

 • MINOREK lubi Komentarz

  Bardzo łaskawy jest dla C.Holdera, tak łaskawy w swych ocenach nie był dla wychowanków Toruńskich, którzy obecnie ratują zadek Apatorowi.
  Być może, ta łaskawość świadczy o tym, że decyzja już została podjęta tylko nie chce denerwować duetu H zanim wyklaruje się sprawa utrzymania w lidze. Nie wiadomo jak Jack zareaguje na to, że Toruń nie będzie chciał ich obu w przyszłym roku w składzie. No i w sumie, jeśli Toruń by jednak spadł do I ligi, to wtedy mogliby zostać obaj, a byłby pretekst do obniżki kontraktu.

 • MINOREK lubi Komentarz

  Panie Termiński , a kiedy zacznie mu wychodzić? Martwię się , jak i Pan , że mu aktualnie nie wychodzi ! A może kewlar nie ma rozporka ?

 • MINOREK lubi Komentarz

  Termiński nie ośmieszaj się. Ostatni rok? Nie wiem czy to tylko objawy sklerozy czy czegoś gorszego.

 • MINOREK lubi Komentarz

  Niestety - problem torunskiej druzyny to: brak dobrych juniorow + jednak Chris Holder. Co do pierwszej sprawy - wine ponosi Zarzad Klubu + Bejerski + Terminski ! Nie widac w tej kwestii zadnych, ale to zadnych zmian, ktore moglyby napawac optymizmem. Wszyscy odpowiedzialni za "torunska mlodziez" nie potrafia wykonac dobrej roboty ! Problem istnieje od 5-6 lat, a odpowiedzialni w Grodzie Kopernika wykazuja sie amatorszczyzna i brakiem wyobrazni! Co do Chrisa - mysle, ze to juz nawet nie sprzet, ale wiek i ostroznosc jazdy jest u niego problemem. Niestety, jak dla mnie, kariera sportowa Australijczyka dobiegla wlasnie konca ! Czas odstawic silniki i zrobic miejsce mlodszym, drapieznym zawodnikom, ktorzy nie przymykaja manetki gazu. Druzynie Apatora zycze utrzymania sie w Ekstralidze i dokonania takich zmian, ktore w koncu okaza sie pozytywne.

 • MINOREK lubi Komentarz

  Jak na żużlowca to bardzo bojaźliwy, pasywna jazda. Nic z niego nie będzie.

 • MINOREK lubi Komentarz

  Wielka strata,to raczej nie podstawowy młodzieżowiec,to jakaś pokraka.

 • MINOREK lubi Komentarz

  Kazdego juniora Apatora wyzej cenie niz Chrisa Holdera.Z takiego powodu ze kazdy junior to szansa na dobrego zawodnika a Chris Holder dobrym zawodnikiem na poziomie ekstraklasy juz nie bedzie.

 • MINOREK lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • MINOREK lubi Komentarz

  Brawo za walke dla Leszna i Torunia. Gratki dla Bykow.
  Zostawic taki tor i go nie ruszac!!! Dopasowac sprzet, bo slabo z tym dzis bylo.
  Na koniec Chris…usprawiedliwialem, wybaczalem, wierzylem, ale dzisiejszym meczem…ehh. Z bolem to pisze, lecz dzis “wyleczyl” mnie z sentymentu :(

 • MINOREK lubi Komentarz

  Grudziądz pobudka wygrać 2 mecze i Toruń wita 1 liga prosty cel tylko jeszcze trzeba to zrobić

 • MINOREK lubi Komentarz

  Czy można mieć pretensje do kury, że nie lata? Przecież każdy wiedział że Chris Holder będzie miał ciężko w elidze, a teraz Termiński nagle wbija szpilki swoim zawodnikom. Drużyna jedzie nieźle, ale brakuje w niej armat i z takim rywalem jak Unia nie było kim wygrywać biegów. Tematu Doyle’a nawet nie ruszam, bo napisano wszystko już przed sezonem. Jeśli Toruń spadnie, to tylko na własne życzenie.

 • MINOREK lubi Komentarz

  Znow mam pisac ze Chris Holder zawalil mecz? Ze potrafi objechac tylko juniorow jak sa slabi? No ile mozna wydawac pieniedzy na tak slabego zawodnika? Reszta tez nie ma motywacji bo po co maja sie szarpac? Trener Bajerski wstawia go do skladu nie wiem po co.Z WTS i tak bylo przegrane.trzeba bylo juniorami jechac.By nabrali doswiadczenia.A ja mam pewnosc od wielu lat ze Chris Holder to byly sportowiec.Nic z niego nie bedzie.W sezonie 2022 1 liga to maksimum jego mozliwosci.Jemu nawet sprzet RK nic nie da.

 • MINOREK lubi Komentarz

  Myślałem , że Bajerski jest lepszy od Żyto , ale to ten sam poziom ,zresztą widać to w tabeli !

 • MINOREK lubi Komentarz

  Dobrze, że mieli Miedziaka. Świetny jest w meczach domowych

 • MINOREK lubi Komentarz

  Klub sportowy Toruń bo nazwa Apator nie przejdzie mi przez gardło,powinien dobrowolnie opuścić Ekstraligę,wstyd i hańba !

 • MINOREK lubi Komentarz

  Dziś można się nie przyczepiać tylko do Przedpełskiego i Lewego. Od czasu drugiej kadencji Gajewskiego Apator stracił atut gospodarkiego toru. Czas na zmiany. I to konkretne. Gratulacje dla Wrocławia.