Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

  • Wiemwiele napisał/a komentarz do Prezes Włókniarza zamknął temat Holty. "Dałem sobie z nim spokój"

    Słowa słowa i tylko słowa...

    Nikt z nas nie był przy rozmowach tylko Ci Panowie, a medal zawsze ma dwie strony. Przypuszczam, że prezes ma za zadanie ocieplić tylko i wyłącznie wizerunek Adriana, a to tylko może zrobić tor. Rune Holta zmieniał kluby nie raz, nie dwa ale zawsze w Częstochowie potrafił jechać. Ile razy uratował Włókniarz? Nagle przestaliście go lubić? Mecz z Gorzowem wygrał Holta w 15 biegu. Na Motoarenie kto był liderem Holta i Madsen. Ten drugi do Zielonej Góry jeździł pytać jakie pieniądze są w stanie mu zapłacić. To są tylko ludzie którzy chcą jak najwięcej zarobić. Według mnie Włókniarz bez pomocy miasta nie byłby w stanie nawet utrzymać się w Ekstralidze. Gdzie ten marketing? Raków potrafił zrobić klub biznesowy dla sponsorów, aby chcieli pomagać bardziej. A w jakim miejscu jest Włókniarz? Oprócz 10 artykułów na temat Włókniarza i Pana Prezesa na SF nic się nie dzieje. Wiele osób jest za Prezesem, tak samo jak go nie popiera jego decyzji.
    Przechodząc do prezentacji Włókniarza, która miała miejsce wczoraj jestem rozczarowany sposobem prowadzenia przez Pana Irka Bieleninika, który tragicznie potraktował Pana Finfę słowami z Tobą nie mam o czym rozmawiać, są pewne granicę kultury. Przykładów znalazłbym jeszcze więcej ale szkoda komentować. Jakie zdanie ma na to Pan Prezes? Zgodzę się z tym, że wziął na swoje barki bardzo dużo, próbuje to wszystko zrobić tak, żeby było najlepiej ale Panie Michale trzeba umieć też przyznać się do błędu! Chciałbym Panu pogratulować wielu nagród, które Pan wczoraj otrzymał, ale to jest nagroda dla wszystkich ludzi, którzy Panu pomogli wciągu tych 3 lat. Chciałbym, aby Rune Holta wcześniej czy pózniej wrócił do Częstochowy, nawet na sam turniej pożegnalny jego kariery. Zrobił wiele dla Włókniarza, Częstochowy i myślę że także dla kibiców, którzy do dziś pamiętają jego walkę do mety. Powodzenia w nadchodzącym sezonie!

  • Wiemwiele został fanem tagów: Andrzej Gołota, Andy Smith, Leigh Adams, Tony Rickardsson, Robert Kubica, Kamil Stoch, Greg Hancock, Żużel

  • Wiemwiele otrzymał brązowy medal w kategorii Fan Dnia

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.