rume - lubi

 • rume lubi Komentarz

  nie kradnie jakPiS tylko ciezko na te pieniadze pracuje

 • rume lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • rume lubi Komentarz

  Zasady typera są niedopracowane. Np. Gollob wytypował jako jedyny remis w Lesznie, powinien coś za to dostać, podobnie np. Dowhan i Galewski przewidzieli dosyć wyraźne zwycięstwo Wybrzeża i tylko 2 pkt, podobnie jak pozostali. Jednak powinno być większe zróżnicowanie w przyznawaniu pkt., premiujące wyniki najbliższe rzeczywistym.

 • rume lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • rume lubi Komentarz

  Andreescu is back! ;-)
  Nareszcie wróciła dziewczyna która może pokonać Osakę i świat żeńskiego tenisa znowu staje się ciekawszy.

 • rume lubi Komentarz

  "My jako naród mamy tendencję do tego, aby wyskakiwać dużo powyżej lub spadać głęboko poniżej średniej". Nic dodać, nic ująć.

 • rume lubi Komentarz

  Odkąd PIS przejął władzę ORLEN sponsoruje galę tygodnika "SIECI" w tym roku wiadomo, że Obajtek miał być człowiekiem wolności więc Orlen nie jest na banerach by nie było, że za pieniądze swojego koncernu dostał nagrodę. Ale w przyszłym roku na pewno Orlen hojniej wspomoże galę. Dodatkowo co to za tytuł człowiek wolności to cud, że on jest jeszcze na wolności. Ten "prestiżowy" tytuł od tego "prestiżowego" tygodnika jest chyba za to, że Obajtek jest nadal na wolności. Zanim był wójtem Pcimia naraził na stratę 1,4mln zł firmę wuja, jako wójt Pcimia dorobił się zarzutów korupcyjnych, w latach 2011-2012 powiększył swój majątek o 1,3 mln zł przy dochodach 183tys brutto rocznie (dane z oświadczeń majątkowych) w 2018 CBA badało tą sprawę i nie znalazło w tym nic dziwnego. (Ale CBA badało też Izdebskiego przed kontraktami z Szumowskim na respiratory i też miało być oki)

 • rume lubi Komentarz

  Brawa dla Pana Zbigniewa Bońka za to, że przeciwstawił się propagandzie kłamstw i pomówień środowiska PiS.
  Nic nie usprawiedliwia nagonki służb specjalnych na związek sportowy.
  Wypełnianie stadionów kibicami w pandemia byłoby niewybaczalnym błędem.

 • rume lubi Komentarz

  Wyniki sondy pokazują jaki jest wiek głosujących. Większość z nich nie pamięta występów dominatora Żaby.

 • rume lubi Komentarz

  Kto to jest ten Najman ???:)))))

 • rume lubi Komentarz

  Kto lansuje tego stukniętego Najmana?Przecież to jest siara i popelina!

 • rume lubi Komentarz

  Narracja jest taka, że z publicznych pieniędzy za dużo zarabiacie dając marny produkt ! Publiczna TV dostała 2 MILIARDY ZŁOTYCH dofinansowania !!! NA CO ????? NA MSZE Z LICHENIA ????

 • rume lubi Komentarz

  Od kiedy to reżimowa telewizja martwi się o publiczne pieniądze, reżim tyle daje Rydzykowi że dla TV TRWAM kupić takie prawa to groszowe sprawy.

 • rume lubi Komentarz

  Brawo Emil głos rozsądku... Niestety ale jest duży odsetek osób który wierzy bardziej w pierdy która opowiada w internetach jakaś tam pani Krysia która nie czuję różnicy między RNA a DNA itp. Cóż długo ta pandemia nie minie i wakacji też nie będzie ani w tym ani przyszłym roku. Nic nie będzie przez paru przychlastów którzy nie potrafią zrobić chłodnej kalkulacji i odsiać bzdur od jeszcze większych bzdur...Nauka w służbie ludu mawiał Staszic.

 • rume lubi Komentarz

  Przecież dla Lublina to obojętne ... kibice nie oddali karnetów , tylko przenieśli na ten sezon to i tak nie zarobią . A o pozostałe drużyny się nie martwcie dadzą sobie radę!

 • rume lubi Komentarz

  Orlen+obajtek+Juda daje 5 mc.

 • rume lubi Komentarz

  Bartek zapomnial ze to juz nie zabawa ,i juz nie tata i mama podejmuja za niego decyzje ,ale on sam .Bartek dal sie kupic przez pis , i stal sie maszyna do robienia kasy i mistrzem w wymachiwaniu flaszka z napojami przed kamera (az do obrzydzenia),na opowiesci o "ciagle" malym chlopcu juz nikt sie nie nabiera ,pozostaje natomist w pamieci PRYWATNA WIZYTA kandydata na prezydenta ,ktora zaskutkowala kontraktem z orlenem...bylo to obrzydliwe i pokazalao prawdziwa nature mistrza. TEAM ZMARZLOKOW wybral droge ,podejrzewam ze w sezonie 21 na plastronie zawisnie logo pis , tak jak beda robic tak beda postrzegani i takie beda noty w plebiscytach

 • rume lubi Komentarz

  Może Bartek zrozumie, że każdy kto trzyma z PIS-em, to traci w dłuższej perspektywie.

 • rume lubi Komentarz

  Za duzo trzymania parowek na Orlenie i umizgiwania sie do wojta Pcimia Obajtka. O to prawdziwa przyczyna miejsca in minus.

 • rume lubi Komentarz

  Podobnie jak w przypadku Graneruda tak i tutaj nic dziwnego nie wyczytałem w jego wypowiedzi. Czy wy chcecie aby inni oddawali pokłony przed naszymi skoczkami? Pomijając fakt że pochodzą oni z krajów bardzo wysoko rozwiniętych gospodarczo, gdzie zwykły fizol zarabia tyle co u nas najlepsi skoczkowie więc pewnie sportowiec Polski,nie robi na nich jako narodowości, zbytniego wrażenia, tak zwracam również uwagę na fakt że są to kraje o dużo większych osiągnięciach i historii skoków niż my. Taka Norwegia 34 medale olimpijskie 10 złotych, 80 medali MŚ w tym 30 złotych, 120 zwycięstw w Pucharze Świata . Austria 255 zwycięstw w PS, 25 medali olimpijskich, 6 złotych, 74 medale MŚ, 26 złotych a czasami odnoszę wrażenie tak jakbyśmy byli pępkiem skoków i wszyscy uczyli się od nas . Nie, moi drodzy, to my uczyliśmy się od innych