Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • KibicZOPOLA napisał/a komentarz do W Krakowie liczą na Olivera Allena

  Ostrów, Kraków, Ostrów, Kraków...A ja uważam, że Piła będzie czarnym koniem. Jako, że pochodzę z Opola, głupio mi to pisać, ale Monberg ma potencjał jeszcze większy niż Allen i-myślę, że skoro zdecydował się startować-to chce poprawić swój wizerunek. Dokładamy Biełusowa i już jest dwóch silnych liderów, a druga (?)linia nie gorsza, solidny Świst nie wypadnie gorzej od Trojana, a zwłaszcza Staszka. Jak do tego wypali Pulczyński, to Dym lub Gollob już swoje dowiozą. Ten drugi choćby dlatego, że będzie mial najlepsze szafy spośród II ligowych, II liniowców.

 • KibicZOPOLA napisał/a komentarz do Witalij Biełousow: Z niecierpliwością oczekuję sezonu

  Już dwa lata temu w Opolu śmigał rewelacyjnie. Zeszły sezon częściowo zmarnował i trochę nie poradził sobie w I lidze, ale jeśli zrobi choć mały krok do przodu w 2014, to będzie... może nawet liderem w Pile. Ma ważny atut: Dobrze jezdzi na trudnych torach (wyjazdach), np. w Rawiczu.

 • KibicZOPOLA napisał/a komentarz do Postawa polskich żużlowców kluczowa dla Kolejarza Opole. Burza i Fleger odbudują formę?

  Ja tam wierzę, że pojadą solidnie. Burzy chodzi z pewnością o odzyskanie dobrej reputacji, a Fleger: Teraz, albo koniec kariery. A potencjał chłopak ma. Obu stać na średnią a'la Fierlej, który po znmarnowanym sezonie w Rybniku przeszedł do Krosna i błyszczał na II ligowych torach...
  Ahhhhhhh Tylko żal, że odszedł Marcin Rempała...

 • KibicZOPOLA napisał/a komentarz do Na co będzie stać Victorię? Pilanie chcą zmazać plamę po ostatnim sezonie

  Na moje oko to jest skład na awans. Problemem może być nierówna forma Biełusowa i Monberga, którzy mają być liderami. Jeśli jednak będą "trzymać gaz" przez cały sezon, to Piła będzie ultra mocna. Dość powiedzieć, że taki Dym, J.Gollob, Pulczyński czy Kroner z pewnością nie będą mieścili sie w składzie, a tymczasem z wyżej wymienionych można byłoby spokojnie zbudować kolejną (wcale nie słabą) drużyne.

 • KibicZOPOLA napisał/a komentarz do Skład Kolejarza Opole dużą niewiadomą. Berntzon kandydatem na lidera

  Młody cudów nie dokona, ale przynajmniej powiniem się rozwijać. Jest w juniorskiej czołówce Europy (w finale wynik na poziomie Artura Czaji i niewiele gorzej niż Lebiediew) i mu się chce. Do tego dochodzi dobre zaplecze sprzętowe. Obstawiam, że może wygrać z każdym liderem innej ekipy, ale trudno będzie o wysoki poziom przez cały mecz i rogrywki.

 • KibicZOPOLA napisał/a komentarz do Skład Kolejarza Opole dużą niewiadomą. Berntzon kandydatem na lidera

  Faktycznie skład prezentuje się cienko, ale pamietajmy, że w każdej chwili można wypożyczyć zawodnika, który gdzies tam nie mieści się w ekstra, bądź I ligowym składzie. W obiegłym sezonie czyniło tak wiele drużyn i właściwie tylko Kolejarz jechał w miarę stałym składem. Zakładam, że tak własnie będzie i jeśli Fleger i Burza się przełamią, a Berntzon potwierdzi drzemiący w nim potencjał oraz dojdzie jakiś solidny zawodnik, to może być ciekawie. Te różnice pomiędzy możliwościami zawodników II ligowych są znikome o czym swiadczą wyniki z 2013 i 2012 roku. Ot taki Burza może wykrecić średnią jak w zeszłym roku, albo być w top5 zawodników ligi. Oczywiście nie mam na myśli awansu, a ani nawet boju o awans, ale to, że Kolejarz wcale nie musi być drużyną do bicia.

 • KibicZOPOLA napisał/a komentarz do Trudny rok przed Kolejarzem. Opolanie na papierze są czerwoną latarnią

  A ja myślę, że może wcale nie bedzie tragicznie. Burza gorzej niż w ubiegłym sezonie już nie pojedzie. Jestem pewny, że czuje się zobowiązny wobec kibiców i klubu. Tak samo jak Fleger, który albo zaskoczy, albo może kończyć karierę. Obstawiam, że do Kolejarza wróci (w dobry stylu) Michał Mitko. Jak dorzucić (podobno) znakomicie przygotowanego sprzętowo Berntzona i któryś z pozostałych stranieri zaskoczy, to, przynajmniej przy Wschodniej, może być ciekawie.
  Cikawie też będzie w Krośnie. Wiadomo, że Rempały-jesli mają sprzęt-jechać potrafią. Wydaje się, że teraz ich sprzętem będzie się opiekował brat-Jacek, który po bardzo przeciętnym sezonie w Rybniku w wykonaniu Fierleja zrobił z niego II ligowego lidera. Obstawiam, że jeśli będzie dbał o szafy "Balansa", to ten (w końcu) skończy sezon z najlepszą średnią w II lidze.
  Zresztą, co do składów innych drużyn: Wszystkie rysują się na mocne (Piła jest wręcz ultramocna) ale w obiegłym roku z Jędrzejewskim, Burzą, Rempałami i Monbergiem też mieliśmy rządzić i dzielic.

 • KibicZOPOLA napisał/a komentarz do Victoria Piła z pierwszym kontraktem

  No...Potrafi jezdzić :) Myślę, że po kompromitacji w 2ej częśći ubiegłego sezonu będzie chciał coś udowodnić. Groźny zawodnik.

 • KibicZOPOLA napisał/a komentarz do Przedstawiciele klubów I i II ligi spotkają się w Grudziądzu

  Z tym połączeniem lig to jest tyle samo "ZA" i "PRZECIW". Ciężki orzech. Odpowiedzią-kluczem jest kasa. Połączenie lig, to przepaść finansowa pomiędzy klubami z górnej i dolnej częśći tabeli, a więc mecze do "jednej bramki". Niestety musi chyba zostać tak jak jest, ale II liga musi mieć więcej spotkań, okazji do jazdy i organizacji imprez ligowych. Trzeba inaczej ułożyć kalendarz i przestać z tą instytucją gościa, która podważa sens montowania przed sezonem składu (czyt: silnego składu)

 • KibicZOPOLA napisał/a komentarz do Marcin Rempała odejdzie z Kolejarza? "Moim celem jest pierwsza liga"

  Czuję, że Marcin odejdzie z innym Marcinem (Jędrzejewskim) w jednym kierunku...Wiadomo gdzie. Ale to się okaże.
  Korzystając z tego, że wątek czyta wielu kibiców spoza Opola, polecam wizytę na www.kolejarzopole.pl Jest tam filmik z meczu ligowego. MOZECIE ZOBACZYC CO BALANS JESZCZE POTRAFI :)
  ps. Zwróćcie uwagę na to jak ominął upadającego Vissinga w 15biegu. Jeśli się komu nie chce oglądać całej relacji, to od 6:20min.

 • KibicZOPOLA napisał/a komentarz do Marcin Rempała odejdzie z Kolejarza? "Moim celem jest pierwsza liga"

  Ajj koledzy i koleżanki, przestańcie z tymi sporami na temat zarządu. To wątek (jednak) dotyczący Marcina Rempały i dobrze byłoby pomyśleć co to będzie jak go nie będzie, bo mnie osobicie to chyba w ogóle się odechce iść na Wschodnią. Że mi zabrali toaletę z trybuny głównej, to przebolałem, ale jak mi zabiorą "Balansa"...:) Na tę chwilę wyglada na to, że odejdzie Siopek, Balans i Burza (w tym przypadku nie będę płakał). Zostajemy z T.Rempałą i Flegerem. Nie dobrze.
  A MARCINOWI REMPALE życzę sukcesów. Może trochę przy pomocy Kolejarza Opole się odbudował i może jeszcze zobaczymy go w e-lidze. Byłoby super.
  A na przyszły sezon (o ile wystartujemy) to proponuję dać wychowankom sprzęt i treningi co drugi dzień.

 • KibicZOPOLA napisał/a komentarz do Marcin Rempała odejdzie z Kolejarza? "Moim celem jest pierwsza liga"

  Skoro już o klubie...Pieniądze pieniędzmi, ale Kolejarz miał trochę pecha. Oto hity transferowe w postaci Burzy i Monberga okazały się niespotykanymi w innych klubach niewypałami. Co nie zmienia faktu, że w klubie jest źle a lepsze wyniki wyżej wymienionych-wydaje się-niewiele by zmieniły poza tym, że mielibyśmy jakąś satysfakcję sportową i...rychły spadek z I ligi. Na moje oko: Drozd mógłby nawet zostać. Brakuje strategicznego sponsora i młodego menedżera.

 • KibicZOPOLA napisał/a komentarz do Marcin Rempała odejdzie z Kolejarza? "Moim celem jest pierwsza liga"

  Może by tak założyc FanClub złożony z kilkuset, lub tysiąca osób w Polsce i zrzucać się raz w miesiącu...Ehh Niestety ciężko dopilnować tylu osób..:)
  Sprawdziłem czy poradziłby sobie w ekstralidze. Półfinał IMP w Krośnie, rzecz jasna-na przeciętnym sprzęcie. 5 miejsce. A za plecami: Pawlicki, Baliński, Suchecki, Szczepaniak, czy Musielak.
  Szkoda, że w finale nie wypadł jeszcze lepiej, bo pewnie łatwiej byłoby o sponsora. Z drugiej strony (sprzęt, sprzętem), ale Marcinowi brakuje startów w ogóle, w tym na takim poziomie. Biorąc to pod uwagę, to zanotował i tak dobry występ.

 • KibicZOPOLA napisał/a komentarz do Marcin Rempała odejdzie z Kolejarza? "Moim celem jest pierwsza liga"

  PS. Gdybym był na tyle majętny sam bym go zasponsorował :)

 • KibicZOPOLA napisał/a komentarz do Marcin Rempała odejdzie z Kolejarza? "Moim celem jest pierwsza liga"

  Moim skromnym zdaniem stać go nawet na EKSTRALIGĘ. Nawet po wynikach na II ligowym froncie, czy pół i ćwierć finałach IMP widać, że kluczem jest sprzęt. To zresztą nie nowość i nie dotyczy tylko Marcina. Oczywiście musiałby poprawić starty, ale na dobrych szafach-co logiczne-jest o to łatwiej. Lepszy klub, to też większa mobilizacja do pracy, regularne treningi w lepszej stawce. Nie dziwię się, że w II lidze nie chce mu się trenować, bo sprzęt się niszczy, a kiedy ten jest sprawny, to i tak każdego wozi...Życzę powrotu do Ekstraligi, myślę, że stanowiłby solidną drugą linię, a przy dobrym wyjściu spod taśmy wygrałby niejeden bieg. Oczywiście, jako kibicowi Kolejarza, byłoby mi bardzo żal odejścia, bo to jedyny zawodnik, który naprawdę cieszy nas jazdą, ale obawiam się, że do awansu Kolejarza jeszcze daleka droga.

 • KibicZOPOLA napisał/a komentarz do Lewis Bridger zostaje w ŻKS ROW Rybnik

  Cóż...Jeszcze Czałow, Woryna, może Milik...I tyle. Reszta rekinów raczej nie poradzi sobie na I-ligowym froncie...Zwróćcie uwagę, że taki Kornelliousen, czy Trojanowski nie mieścili się w I ligowych składach, a wypadali znacznie lepiej niż Chromik czy Mitko. Oczywiście część II ligowców ma potencjał na wyższą ligę, przy dobrym sprzęcie, ale chyba akurat nie ci...
  1. ?
  2. Czałow
  3. ?
  4. Bridger/Milik
  5. ?
  6. Woryna.
  Tyle. Na moje oko.

 • KibicZOPOLA napisał/a komentarz do Nieważne jak się zaczyna, ważne jak się kończy - wypowiedzi po meczu Speedway Wanda Instal Kraków - Kolejarz Opole

  Pewnie nie zapomnieli. Jako kibic to w ogóle jestem w kropce, bo Burza nie wspomina nic o zarządzie (braku kasy), tylko o tym, że pogubił się ze sprzętem, źle zainwestował. To jednak nie do końca go tłumaczy, bo w ten sposób to można zawalić dwa, trzy mecze, a nie sezon...Czego przykładem jest Jędrzejewski, który pod koniec zaczął jechać, a i na początku w zasadzie też się wywiązywał. Raz po raz ktoś jednak zawodził, a co gorsza często w decydujących biegach...Domyślam się, że powodem, późniejszych, sromotnych porażek był już brak płynności, tj. klub nie wypłacał, ale-cholera-jak wypłacał to i tak "liderom" zdarzały się wpadki i tym sposobem Kolejarz nie potrafił wygrać wyjazdowrgo meczu. Jak Rempała jechał jak z bajki, to Monberg woził zera i na odwrót. W końcu się wszystko rozsypało, najpierw atmosfera, a później...Wiadomo, że ciężej o sponsorów kiedy jedzie się o nic. Kibiców na stadionie zostało 50proc. i znowu dupa. A upieram się, że Burza, T.Rempała, Jędrzejwski, Monberg, M.Rempała to był świetny skład na drugą ligę. Lepszy niż rok wcześniej kiedy Kolejarz o włos przegrał półfinał z Rawiczem w nie do końca sportowych okolicznościach. Dość powiedzieć, że wyżej wymienieni (moża za wyjątkiem Burzy) wygrywali w tym sezonie z absolutnie każdym II ligowcem, włączając w to I i ekstraligowych gości. Najczęściej jednak wtedy kolega z pary dojeżdzał ostatni...Potrzeba dobrego menedżera i solidnego lidera, bo M.Rempała to jednak albo 4pkt, albo 15 w zależności od dnia.

 • KibicZOPOLA napisał/a komentarz do Nieważne jak się zaczyna, ważne jak się kończy - wypowiedzi po meczu Speedway Wanda Instal Kraków - Kolejarz Opole

  Stachu Burza to sezon zawalił koszmarnie. To nie było poniżej oczekiwań, tylko najgorzej ze wszystkich Kolejarzy...Dramat. I z całą sympatią dla Siopka i tego "nie ważne jak się zaczyna...". Gdyby prezentował chociaż podobną postawę na początku sezonu, to pomimo "wpadki" z Monbergiem, który przeplatał komlety punktów z zerami, po 4-5 kolejkach Kolejarz byłby samotnym liderem z kompletem zwycięstw, bo po 2-5pkt zabrakło w aż trzech wyjazdowych meczach kiedy to Opole przegrywało w końcówce zawodów, a ściślej-w biegach nominowanych.

 • KibicZOPOLA napisał/a komentarz do Lista startowa finału Indywidualnych Mistrzostw Polski

  Obstawiam Rempałę w finale. Boryka się on z problemami sprzętowymi (jak to w II lidze), ale kiedy się nie boryka, to jedzie jak za dawnych lat. Szafy na finał, z pomocą sponsora, przygotuje na bank, bo b.dobry wynik może być dla niego przepustką do transferu...Wiadomo, że komplet punktów w II lidze nie jest specjalnie przekonujący dla działaczy z "wyższej półki"... Co więcej: Wychował się na tarnowskim torze.

 • KibicZOPOLA napisał/a komentarz do Spokojny koniec trudnego sezonu - relacja z meczu Speedway Wanda Instal Kraków - Kolejarz Opole

  Jest dla mnie jasne, że w przyszłym roku Kraków jest pierwszym faworytem do awansu. Kilka nietrafionych transferów plus pech i kończą na drugim miejscu, ale niewiele brakowało. Boję się natomiast o los Kolejarza, bo sytuacja w klubie wygląda źle...A po pierwszych kilku kolejkach wydawało się, że mało kto podskoczy: Mecze wyjazdowe przegrane o włos i pogromy u siebie...Ehhh Ten Monberg...

 • KibicZOPOLA napisał/a komentarz do Awizowane składy na mecz Speedway Wanda Instal Kraków - Kolejarz Opole

  Makabra jakaś...Fleger zrobi w Krakowie ponownie zero (0,d,0,-,-). Nie lepiej dać szansę wychowankowi Sekuli, który przynajmniej na koniec sezonu sprawdzi swoje możliwości względem II ligi polskiej?!?

 • KibicZOPOLA napisał/a komentarz do Awizowane składy na mecz Speedway Wanda Instal Kraków - Kolejarz Opole

  PRZEPRASZAM...Co robi Fleger w składzie?!? Przecież niedawno "zaprezentował" się w Krakowie...Jeśli ten w ogóle może cokolwiek pojechać, to tylko przy Wschodniej. Dajcie szansę choćby Sekuli...

 • KibicZOPOLA napisał/a komentarz do Byli tacy, którzy trzymali kciuki, żeby awans nie nastąpił - komentarze po meczu Kolejarz Opole - ROW Rybnik

  ...W zasadzie...Gdyby jeździł na normalnym poziomie, mielibyście kłopot z awansem...:) Kilka meczów po drodze Kolejarz zgubił przez jego postawę. Wku...to tym bardziej, że on jeździć potrafi.

 • KibicZOPOLA napisał/a komentarz do Byli tacy, którzy trzymali kciuki, żeby awans nie nastąpił - komentarze po meczu Kolejarz Opole - ROW Rybnik

  Eeee kłócicie się znowu...A ja jestem ciekawy jaki skład zmontuje Rybnik na I ligę :) Oczywiście to kwestia budżetu, ale zakładając, że przelewać się nie będzie: Zostają Czałow, Bridger, Milik i Woryna. Ciekawe czym była spowodowana tragiczna forma Monberga w drugiej części sezonu, ale w normalnej dyspozycji poradziłby sobie w I lidze. I jeszcze z II ligowego frontu (wiem, wiem jestem z Opola i dlatego): Marcin Rempała z odpowiednim sprzętem poradziłby sobie w I lidze. W końcu to finalista MP i kiedy szafy grały robił komplety w II lidze. A przy okazji: Wolałbym, żeby został w Opolu (za widowiskową jazdę), ale nie wiadomo co będzie z tym klubem. Rybnik będzie jednak potrzebował jednej/dwóch rakiet, bo wyżej wymienieni nie gwarantują "trójek" a 2,1,2,1 nic nie da. W I lidze Czałow już taki dobry nie będzie.

 • KibicZOPOLA napisał/a komentarz do Ostatnia szansa Kolejarza na wyjazdowe zwycięstwo?

  Myślę, że Kolejarz kryzys ma za sobą, a cenne punkty dorzuci Szymon Woźniak...Nieźle pojechał w finale MMPJ i obstawiam około 10tki. 45:45

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.