Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Ti90Mi napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Same trolle tutaj, które doskonale wiedzą dlaczego w takim, a nie innym składzie odjechało mecz Wybrzeże Gdańsk, ale muszą swój jad wylać bo nic lepszego nie mają do roboty. Wybrzeże Gdańsk!

 • Ti90Mi otrzymał brązowy medal w kategorii Mistrzowski Komentarz

 • Ti90Mi napisał/a komentarz do Wybrzeże wystawiło rezerwowe składy. Tadeusz Zdunek: Nie ma kiedy jeździć, nie my ustalamy terminy

  Nawet gdyby miało Wybrzeże możliwość pojechać w pełnym składzie to za machlojki w Łodzi nie powinno tego robić,a z powodu braku play off, nie ma sensu jechać pełnym składem nawet w Krakowie. Warto żeby trochę zaoszczędzić klubowej kasy i pojechali żużlowcy, którzy tej jazdy mieli mało w tym sezonie.

 • Ti90Mi napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Nie mamy play off, to nie mamy. Trudno, taki jest sport. Zabrakło trochę szczęścia i polskiego seniora na poziomie, ale za te machlojki w Łodzi, bym pojechał na złość w najsłabszym możliwym składzie. Nie jedziemy o nic i mam nadzieję, że w przyszłym sezonie zmontujemy drużynę, jeszcze mocniejszą z naszymi dunami oczywiście. Wybrzeże Gdańsk!

 • Ti90Mi napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Przyjeżdżamy na mecz nie za darmo i okazuje się, że tor nieprzygotowany? To o czym my tu dyskutujemy? Jakieś wałki i machlojki ktoś chce robić ze speedwaya? Walkower i do widzenia.

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.