Hulk - lubi

 • Hulk lubi Komentarz

  Kurde jaka wojna o dość przeciętnego grajka, dżizas ale wy w tym placku jesteście zakompleksieni, masakra ;) No ale Kubłowi się należy bo TERAZ !!! gra w placku hahaha !!!

 • Hulk lubi Komentarz

  W płocku jak w starym pzpn. Beton, beton i jeszcze raz beton. Szczególnie Wichary, Kwiaskowski, Syprzak i Wiśniewski nie grali w kadrze u Wenty. Gra dla OWP zamknęła im drogę do kadry. Na ME w Serbii grali ich źli bliźniacy z Kielc.

 • Hulk lubi Komentarz

  A ty co? pierwszy obronca pierwszego gniazdowego? wyzywasz Jureckiego i piszesz, że Kubisztal jedt od niego lepszy i chcesz żeby cie ktoś traktował poważnie?

 • Hulk lubi Komentarz

  Aha ZKS. Pozbierałeś sobie już patyki aby uwić gniazdo przed TV jak bedzie transmisja meczu Płocka z Kielcami? Wszak jako piewszy kibic OWP jesteś chyba gniazdowym co nie?

 • Hulk lubi Komentarz

  Ja zawsze podaje konkretne argumenty, które są zrozumiałe dla wszystkich oprócz kilku kibiców OWP. Cóż, w całej polsce oprócz płocka mieszkają idioci.

  HEHE ZKS widze, że śledzisz moje wszystkie posty we wszystkich tematach i pewnie je archiwizujesz skoro wyciągasz cytat niewiadmo z przed jak dawna. Fajnie, że masz sporo wolnego czasu na takie ciekawe zajęcia jak sprawdzanie co i gdzie i kiedy Lolek napisze. A pozatym to masz jak zwykle racje. Gdzie mi tam do takiego kozaka z Warszawki jak ty.

 • Hulk lubi Komentarz

  "Wow czowieku porwnujesz Kubisztala do jakacjacego sie brutalnie faulujacego jezdzca bez glowy ? nie osmieszaj sie :) PS-MINUSOWAC"

  Nie nie porównuje Kubisztala do ciebie. Ja w przeciwieństwie do was mam konkretne argumenty a wy sami sobie gole strzelacie:)

 • Hulk lubi Komentarz

  Przeanalizowałem dokładnie konflikt na linii Kubisztal - Wenta od jego pamiętnego ostatniego występu w kadrze w meczu z Turcją. Okazuje się, że do tematu reprezentacji Polski i relacji z Wentą powrócił sam Kubisztal. Tuż po przyjściu do Wisły w jednym z wywiadów oznajmił: - Wenta mnie nie powołuje i nie łudzę się, że zagram w reprezentacji. Zresztą słyszałem, że podpisując umowę z Wisłą, podpisuje się rezygnację z występów w kadrze. Kompletnie niepotrzebne było to ostatnie zdanie, a ono jest kluczowe w kontekście całej sprawy! Powróciły docinki, niesnaski itp. które notabene trwają po dziś dzień. Jakoś Wichary potrafił na takie pytania swego czasu odpowiedzieć z klasą i bez zbędnych dogadywań, co przytoczyli poniżej w dyskusji sami kibice z Płocka. Podsumowując sądzę, że wylewanie swoich żali mediom jak to robił i robi po dziś dzień Kubisztal jest lekko mówiąc śmiesznym postępowaniem. W innych kadrach też są przecież konflikty, więc takie sprawy załatwia się po męsku w 4 oczy, albo trzyma język za zębami. Obiektywnie patrząc Kubisztal sam z siebie zrobił pokrzywdzonego. Pozdrawiam wszystkich fanów szczypiorniaka i reprezentacji Polski, która ma nas przecież łączyć, a nie dzielić! By rozwiać wszelkie wątpliwości przedstawiam dowody:
  * http://www.sportowefak...e-sie-rezy
  * http://www.sportowefak...e-do-kadry

 • Hulk lubi Komentarz

  Hehe. Jakos dziwnym trafem zarzuty co do Wenty płyną jedynie od kompleksiarzy z Płocka. Zarzuty do Wenty - nie odmładza kadry. Fakt powołanie Kubisztala napewno kadre odmładza bo jest on młodszy i lepszy od Jureckiego, Jurkiewicza i Bieleckiego w sprzed kontuzji. NIe powułeje młodych ale jak powoływał Wyszomirskiego czy Tomczaka kosztem Wicharego czy Wisniewskiego (ktory albo był kontuzjowany albo gral tak, że nafciarki go z klubu co mecz wywalaly). Gdzie logika w waszych wpisach, no gdzie? Jeden wielki kompleks leczony na forum. Żadnych argumentów a jak już coś się pojawia to odrazu strzał w kolano.

 • Hulk lubi Komentarz

  wypowiadam się w tej sprawie po raz 3 i ostatni. nie chciałem być radykalny ale inaczej się chyba nie da. jest sprawa dwóch "panów" - Wenty i Kubisztal. jeden był w kadrze trenerem, to była jazda, że nie powołuje tego drugiego bo to, tamto i sramto. teraz tego pierwszego już nie ma ale za to k.rwa pojawił się drugi, 3 dni jest na kadrze i już plecie bździny do mediów swoim ozorkiem zamiast zająć się swoją robotą.
  jaki z tego wniosek? najlepiej dla polskiej piłki ręcznej, żeby zarówno jednego, jak i drugiego już w kadrze nie było. tyle, że to już teraz temat dla trenera Bieglera. no ale spokojnie, dajmy rzece płynąć ...

 • Hulk lubi Komentarz

  a czy Kubisztal w taki spsób mówiąc przez przypadek nie rozgrywa siebie samego i swojej prywatnej kariery kosztem drużyny narodowej... w tym czasie kiedy Wenta robił powołania pech dla niego chciał że byli w tym czasie lepśi od niego zawodnicy, którzy świetnie niemalże zawsze się sprawdzali (którzy byli jak taki Karol Bielecki na ustach całego świata piłkarsko ręcznego), więc Wenta co miał eksperymentować z Kubisztalem wówczas..?!? dla mnie w tym przypadku to nie Wenta robił prywatę tylko właśnie Michał, który miał jednak wygórowane swoje ambicje prywatne.. i tyle... i dale jak widać je takie ma, czyli prywatne a nie narodowe..

 • Hulk lubi Komentarz

  niech chłop najpierw udowodni swoją grą przydatność w kadrze a dopiero później bawi się w takie wypowiedzi i osądy... bo to źle wróży, najpierw politykowanie a później czyn.. poza tym w ten sposób robi ferment w kadrze bo w niej na pewno są tacy, którzy uważają inaczej i przez wzgląd na wyższe dobro jakim jest atmosfera powinien raczej się ugryźć w język niż takie rzeczy radośnie wygadywać, wszystko z głową, nawet niechęci i animozje...

 • Hulk lubi Komentarz

  Dokładnie straszny absurd z tymi skrzydłami, szybciej bym Cupicia z Strelkiem porównał do Ekberga i Sigurdssona niż do Ghionee Nikcevicia Spanne czy Wiśniewskiego nawet razem wziętych, a to że rzucają bramki w lidze bez przesady jakby nie rzucali ich na krajowym podwórku to by była masakra jakaś

 • Hulk lubi Komentarz

  Co do tego remisu na skrzydłach - ktoś tu ma klapki na oczach. Moim zdaniem właśnie tu przewaga kielczan jest miażdżąca.

 • Hulk lubi Komentarz

  z całym szacunkie, ale porównywać Ghionee i Wiśniewskiego do Cupica i Strleka to nijakie porównanie, ta druga dwójka to klasa światowa ;)

 • Hulk lubi Komentarz

  No no i Gomółka lepszy od Cupicia i Ghionei...

 • Hulk lubi Komentarz

  Licznik dalej bije. Narazie 6:0. Zobaczymi kiedy się zatrzyma.

 • Hulk lubi Komentarz

  Vive i tak mistrza zdobędzie ..