Anita Włodarczyk -wielka mistrzyni

autor: Szymonn | 2015-08-05, 20:26 |

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|
To czego dokonała pani Anita w ostatni weekend jest rzeczą historyczną.  Każdy sportowiec od początku swojej kariery marzy o dokonywaniu rzeczy wielkich.  Dzień po dniu dążenie do poprawiania kolejnych rekordów. Jednak są takie wyniki, które przykuwają szczególną uwagę, jak np
Złamanie  19 sekund na 200 metrów,  100 metrów w oszczepie i 9 w skoku w dal.  To kilka z kolejnych wyników do których starają się zbliżyć lekko atleci z całego świata.  Pani Anita przekraczając granicę  80 metrów przeszła do historii całego sportu nie tylko lekkoatletyki.  Podobnie jak Józef Schmidt, który na stadionie leśnym w Olsztynie jako pierwszy skoczył ponad 17 metrów.  A dziś mija dokładnie 55 lat od tego wydarzenia.  O czym warto i trzeba pamiętać.

Przykład dla wszystkich młodych zawodników jak ciężką pracą można zajść na sportowy szczyt.  Uczy nas,że Trzeba mierzyć wysoko i wiedzieć czego się chce. Przede wszystkim nie wolno się poddawać.  Treningi w mało komfortowych warunkach jak np.  pod mostem św. Rocha w Poznaniu ponieważ nie ma infrastruktury,  czy też problemy z treningami w Warszawie.  Kilka kontuzji , które opóźniały przygotowania do kolejnych sezonów. A ona nigdy nie zwatpiła zawsze dąży do osiągnięcia sukcesu.
Wielka osobowość,  silny charakter i serce wojownika.
Zasługuje na wielki szacunek i uznanie. A dlaczego, bo po prostu jest wspaniała.  To jest nasza Anita Włodarczyk.

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.