Druga porażka Cracovii na obozie w Słowenii

Analogii do środowego spotkania z Hajdukiem Split jest więcej. W niedzielne popołudnie Cracovia w spotkaniu z NK Zadar straciła gola także z rzutu karnego.

Maciej Krzyśków

W drużynie Cracovii testowany był bułgarski napastnik Javor Vundev. Najbliższy strzelenia gola w meczu z NK Zadar był jednak Przemysław Kulig, który w 77. minucie trafił po uderzeniu główką w poprzeczkę. Zamiast remisu (NK Zadar prowadził od 68. minuty po skutecznie wykonywanym rzucie karnym przez Terkesa) chwilę później zrobiło się 0:2. Na minutę przed zakończeniem spotkania rezerwowy Batur wykończył ładną indywidualną akcję skutecznym strzałem w długi róg.

NK Zadar - Cracovia Kraków 2:0 (0:0)
1:0 - Terkes (k.) 68'
2:0 - Batur 89'

Cracovia: Cabaj - Kulig, Polczak, Karwan, Radwański - Szeliga (46' Majoros) , Kłus (46' Tupalski), Kostrubała (46' Kostrubała), Nowak - Moskała, Vundev (46' Kaszuba).

NK Zadar (wyjściowa jedenastka): Jezina - Maruna, Parmakovic, Puljic, Gregov - Mislov, Surac, Tomasov, Zupan - Terkes, Batkowski.