Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Łuki_Falubaziak napisał/a komentarz do Żużel. Fricke poznaje geometrię, a Protasiewicz szalał na jednym kole. Zobacz pierwszy trening Falubazu [WIDEO]

  @DonLemon ACM and CKM: Z młodych to najlepiej wygląda jazda Ragusa. Na niego trzeba stawiać, bo jazda Kuby i Nile'a nie wróży (niestety) niczego dobrego :/ Na U24 zdecydowanie wyznaczyłbym Janka z Czech. Szkoda, że nie udało się nam pozyskać chociaż Szostaka z Ostrovii, bo on z Fabianem tworzyliby parę juniorską, a tak będzie fanklub biegu nr 2 :P (nawiązując do fanklubu biegu nr 7 w Bydgoszczy w latach 90'). Pozdrawiam falubazowo z Poznania :)

 • Łuki_Falubaziak napisał/a komentarz do Żużel. Falubaz zaprezentował nowy sztab szkoleniowy. Są trzy nowe twarze

  @MarekGorzów to prowokator z Lublina: Oj chłopcze cudaczny, co byście bez Nas zrobili? Z kim byście "darli koty"? Oby Leszno was sprowadziło na ziemię, wiecznie zakompleksieni gorzowiaczki.

 • Łuki_Falubaziak napisał/a komentarz do Żużel. Falubaz zaprezentował nowy sztab szkoleniowy. Są trzy nowe twarze

  @MarekGorzów to prowokator z Lublina: A wy co byście zrobilo bez Nas? My chociaż mamy innego rywali zza między czyli Leszno, a wy?! NIKOGO WIĘCEJ oprócz Falubazu. Weź się gościu ogarnij, bo na kogoś mówisz prowokator, a ty nic nie lepszy. Jednak Gorzów (bo na Wielkopolski nie zasługuje) to stan umysłu, wieczne kompleksy wzgłedem Zielonej Góry i Falubazu. Jesteś tego idealnym przykładem, kompleksów i zarozumialstwa.

 • Łuki_Falubaziak napisał/a komentarz do Żużel. Falubaz zaprezentował nowy sztab szkoleniowy. Są trzy nowe twarze

  @Lukim81Pomorskie-Śląskie: W 2015 r. Chomski był przez chwilę u Nas. Może jeszcze Nasi niech ściągną Śwista? :D Chociaż w sumie ten Hućko się Nam przyda, bo Matiego podreperował. Ale Wnęk?! Boże, tylko nie on! Myślałem, że wybór na trenera szkółki Zakrzewskiego (tego od speedrower) był dziwnym pomysłem, ale teraz? Lizus "Trenejro", który na fb pouczał wszystkich, którzy krytykowali pracę trenera Żyto. Pozdrawiam falubazowo z Poznania :)

 • Łuki_Falubaziak napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Wszystkiego najlepszego p. Andrzeju! Zdrowia, szczęścia i pogody ducha, która Pana towarzyszy od wielu lat. Zresztą dzisiaj urodziny obchodzi inny kozak - Chuck Norris. Obaj Panowie to istne legendy! Pozdrawiam falubazowo z Poznania :)

 • Łuki_Falubaziak napisał/a komentarz do Mówią o nim "niezniszczalny i niezatapialny". Kiedyś wygrał pocałunek od miss Polonia!

  @MarekGorzów to prowokator z Lublina: Piszesz, że ten koleś Marek to prowokator, a sam delikatnie mówiąc prowokujesz. Jak nie doceniamy legendy? Galeria Sław na II łuku to co to jest?! My szydzimy z waszych zawodników?! Przypominam, że 3 lata temu taki Kugler wieścił Nam spadek a na dodatek obecni działacze na Teneryfie po pijaku nie oszczędzali Falubazu (ZPF). Jeżeli ktoś ma kompleksy to gorzowiacy względem Falubazu i Zielonej Góry. Nie powinienem pisać takiego komentarza pod szczególnym wydarzeniem, ale wkurzyłeś mnie mocno swoim prowokacyjnym wpisem! Niech każdy pilnuje własnego podwórka i nie będzie swar.

 • Łuki_Falubaziak napisał/a komentarz do Żużel. Falubaz Zielona Góra znalazł zastępstwo za Tomasza Walczaka. Wiemy, kto został nowym kierownikiem drużyny

  @Lukim81Pomorskie-Śląskie: Przecież p. Andrzej mówił jakiś czas temu, że nie czuję się na siłach, by pracować z juniorami. Lepiej znów namówić p. Janasa do powrotu (o ile możliwe). Wierzę jednak, że Panowie Markowie będą dobrymi doradcami dla najmłodszych zawodników. Najważniejsze, że za Walczaka mamy nowego "kiero". Mam nadzieję, że nasi zawodnicy wzorem Leszna będą teraz skupiali się na ściganiu się z najlepszymi i walczyć o zwycięstwa w każdym meczu, a nie myśleć o tym, gdzie są dziury, że "tor za miękki" albo, że "tor na treningu był inny". Dosyć wymówek! Czas na czyny, a ryczeć to mogą jedynie "mióngwy" (czyli po poznańsku beksy, płaczki użalające się nad sobą). Pozdrawiam falubazowo z Poznania :)

 • Łuki_Falubaziak napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Lepszej decyzji klub nie mógł podjąć. W przeszłości był z "Trenejro" w Opolu i (chyba) Rybniku. To były zawodnik m.in. Macierzystego Kolejarza i Wybrzeża Gdańsk także na pewno wraz ze swoim gorzowskim imiennikiem (Hućko) dużo podpowiedzą najmłodszym. Bałem się, że "kierasem" zostanie Wnęk czyli największy wazeliniarz "Trenejro" (kto czytał komentarza na klubowym fan-page'u - będzie wiedzieć, co mam na myśli). Witam P. Marka Mroza w Falubazie i?owocnej pracy życzę w Naszym klubie!

 • Łuki_Falubaziak napisał/a komentarz do Żużel. Jason Doyle złożył zaskakującą deklarację. Chodzi o jego przyszłość w PGE Ekstralidze

  @PeBe: Kiedyś Przemek Pawlicki też kiedyś powiedział, że do końca kariery będzie jeździć w Lesznie i gdzie jest teraz? Nasz Kapitan Pepe też swego czasu składał Bydgoszczy i Toruniowi podobne "deklaracje" i jak się skończyło? Takie obietnice to bajeczki dobre dla naiwniaków. Teraz żużel to nie tylko frajda, ale też praca, za którą ma się "bejmy". Pozdrawiam falubazowo z Poznania :)

 • Łuki_Falubaziak napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Niech leszczyniaki uważają na tego australijskiego ancymona! Dobry zawodnik, ale ma tzw. (jak to sam wymyśliłem) "syndrom Billy'ego Hamilla". To znaczy, że JD może was zawieść w najważniejszym momencie. My niestety na "kangurze" się sparzyliśmy, bo nie dość, że nie radził sobie w play-offach a.d. 2017 (tylko jeden mecz miał dobry, a tak nawet młody Tonder był od Doyle'a lepszy), to jeszcze wrócił do Torunia, o którym (swego czasu) wyrażał się w niewybredny sposób. I taki na koniec "suchar": Co lubi nucić Doyle? "I need dolar, dolar for I need hey hey..." :) (mam nadzieję, że dobrze napisałem) Pozdrawiam falubazowo z Poznania :)

 • Łuki_Falubaziak napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Idąc podobnym tokiem myślenia to nasz Falubaz też powinien was, marnych buraków we frakach, podać do sądu za obrażanie naszego klubu (jeżeli to co robiliście jest prawdą). Podpowiem, że chodzi o "słynne" zdanie wypowiedzianie przez "ukochanych" "sąsiadów" zza między a jego skrót to ZPF. Myślałem, że tylko oszołomy pokroju "słynnej" "Elity z Gorzowa" lubują się w takich żałosnych hasełkach, ale "panowie" (specjalnie z małej litery) działacze Stali Gorzów nie chcą być gorsi :( Przecież takie akcje z Teneryfy, to się nie nadają nawet do "Pamiętników z wakacji". Wstyd przynieśliście i tyle! Marynarka nie zwalnia was od rozumu, kultury i szacunku do innych. Jak dla mnie zasługujecie na "Dętkę roku".

 • Łuki_Falubaziak napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Najgorszy moment dla każdego rodzica jest pochować własne dziecko. Chociażby Jan Krzystyniak - były żużlowiec m.in. Falubazu i Unii Leszno też doświadczył osobistej tragedii (o czym było w niedawnym wywiadzie z p. Cwojdą). Grzesiu, los Tobie nie oszczędził i kiedy wydawało się, że najgorsze już masz za sobą, to taki cios :( Współczuję Tobie, Kaji, Mateuszowi i Waszym najbliższym utraty dziecka. Mam nadzieję, że z tej "nawałnicy nieszczęść" wkrótce wyjdzie zza ciemnych chmur słońce. Na pewno w niebiosach nie będzie Wasza córka sama. Tam czeka na Nią Twój śp. Tata a zarazem już Jej Dziadek :(( Pozdrawiam (i jeszcze raz Tobie Grzesiu i Kajo współczuję nieszczęścia) Łuki - kibic Falubazu (dla którego walczyłeś o każdy punkt jak lew) a zarazem wujek dwojga kochanych szkrabów: siostrzeńca (i zarazem chrześniaka) Jasia i siostrzenicy Julki (która przedwcześnie się urodziła, ale wszystko się zakończyło szczęśliwie). Trzymajcie się!!! :(

 • Łuki_Falubaziak napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Straszny upadek, jakim cudem zawody odbywały się na takim stadionie?! (chyba organizatorzy nie znali specyfiki żużla) Widok naszego zawodnika na noszach jest równie przerażający, ciary przechodzą i jeszcze ta żywiołową muzyka w trakcie relacji. Brak słów :/

 • Łuki_Falubaziak napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Swoją drogą, to p. Maciek obchodził wczoraj swoje urodziny, a zawodnicy Falubazu trenowali wczoraj w koszulkach z p. Maciejem w tle! Wszystkiego najlepszego, p. Jaworek! Dużo Pan zrobił dla zielonogórskiej szlaki. Ogólnie polecam książkę o ww. zawodniku autorstwa p. Bartka Łusiaka. Nie jest to "cegła" rodem z Asów Żużlowych Torów, ale to bardzo ciekawa lektura (swoją drogą: ubolewam, że z leszczyńskiego wydawnictwa nie wyszła do tej pory - a to już będzie 16 lat - ŻADNA książka o jakimkolwiek Falubaziaku, nawet o p. Andrzeju. Wstyd i skandal, P. Dobruszek!). Pozdrawiam falubazowo z Poznania :)

 • Łuki_Falubaziak napisał/a komentarz do Żużel. Drużyna wychowanków z Zielonej Góry. To oni przyciągali tłumy na stadion

  @Nick Login: Faktycznie, ale jaja! Przecież Walas jest znacznie wyższy i inaczej "składa się" w łuk.

 • Łuki_Falubaziak napisał/a komentarz do Żużel. Zmiany w Falubazie Zielona Góra. Tomasz Walczak odchodzi z klubu

  @Lukim81Pomorskie-Śląskie: Cholera, chciałbym, żeby p. Olek wrócił, bo to On wskrzesił młodych po wielu lat zaniedbania. Tylko sam p. Janas musi się zdecydować na powrót. Pozdrawiam falubazowo z Poznania :)

 • Łuki_Falubaziak napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  P. Walczak pojawił się już w 2015, kiedy był w teamie Adama Strzelca. Z perspektywy czasu, jedynie co Rawiczanowi wyszło, to sprowadzenie młodych Grędy i Woźniaka? A tak? Bez szału (swego czasu nieprzychylną "laurkę" TW wystawił sam Cieślak). Nie mniej, p. Tomku - dzięki za wszystko i powodzenia w nowym etapie życiowym. Swoją drogą, kto będzie "prawą ręką"? Może Szymankiewicz? Mróz? A może pewien szalejący maniak taktyczny z charakterystycznymi goglami? Podpowiem, że rymuje się z plackiem :P Coś jest na rzeczy... Pozdrawiam falubazowo z Poznania :)

 • Łuki_Falubaziak napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Sam Bartkowiak to za mało, żeby GKM utrzymał się w lidze. Przemek i KK to duże niewiadome, a duński duet też miewa słabsze dni (szczególnie na wyjazdach). Jak Ślączka to poukłada, kto wie? Byle Falubaz się utrzymał. Pozdrawiam falubazowo z Poznania :)

 • Łuki_Falubaziak napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Przykro na to patrzeć. Jeszcze kiedyś Piła walczyła z Kaliszem o "majstra" a teraz spadek? Coś Pilanie mają pecha do klubów. Najpierw Polonii nie ma a teraz to?

 • Łuki_Falubaziak napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Nie małpujmy wszystkiego, co ze "Stanów"! Po prostu niech kluby posiadają takie składy, na jakie je stać. Żadne ksmy, u24 tu nic nie pomogą. Zdrowy rozsądek to podstawa, ale chyba panowie prezesi ten rozsądek gdzieś po drodze zgubili :(

 • Łuki_Falubaziak napisał/a komentarz do To już pewne: gwiazda Zastalu odchodzi! Gigant zapłaci wielką kasę

  @Gienek7: Bo lepsza jest armia baranów dowodzona przez lwa niż armia lwów dowodzona przez barana. Tego "lwa" Zastal musi zatrzymać (o ile "finanse" na to pozwolą - a trzymam kciuki za ZG, choć z Poznania jestem)!

 • Łuki_Falubaziak napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Już wolę, żeby Pogoń wygrała ligę niż po raz kolejny Legia. Bo jak Warszawa znów, to ponownie odpadną z jakąś "mocarną" ekipą z Luksemburga albo Mołdawii. Teraz kolej na drużynę z miasta pełnego śledzia i węgorza :)

 • Łuki_Falubaziak napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Trenujcie, integrujcie się. Udowodnijcie niedowiarkom i szydercom, że Falubaz nie powiedział ostatniego słowa. Damy radę! (zresztą musimy) Ciekawe, co z głównym sponsorem? Nadal to będzie RM Solar? Osobiście chciałbym, aby Swiss Krono (dawny Kronopol) albo Boll byli takimi sponsorami, ale to na razie tylko moje marzenie. W końcu trzeba szukać wszędzie pieniędzy, bo w tegorocznym listopadzie będzie, kogo "wyrwać" (np. Michelsen, Sajfutdinow, Grisza Łaguta). Silne fundamenty klubu + duże wsparcie finansowe od wielu sponsorów (a nie jeden "właściciel", bo to jakby stąpać po lodzie) + mocny i zrównoważony skład = hegemon na lata! Chciałbym, żeby Falubaz znów się liczył w walce o DMP, a nie był obiektem drwin i szyderstw że strony (głównie) "troskliwych" "sąsiadów" z Gorzowa i Leszna. Obym się tego doczekał :( Pozdrawiam falubazowo z Poznania :)

 • Łuki_Falubaziak napisał/a komentarz do Żużel. Polska to najlepsze co go spotkało. Lars Gunnestad pamięta o Polakach i chętnie ich zatrudnia [WYWIAD]

  @Lukim81Pomorskie-Śląskie: A z tego, co kiedyś czytałem, to o mały włos a Lars trafiłby rok wcześniej do Gorzowa. Widzisz, jakie mieliśmy "wtyki"? ;) (mam na myśli 2 zielonogórzan, którzy w Norwegii pracowali) Warto też dodać, że miał też epizod w Ostrowie, ale to podaję z tzw. "kronikarskiego obowiązku". Lars to był kozak. Obejrzyj bieg z Lesznem. Jak jechał przeciw Pawlickiemu seniorowi, jakie szarże. A ten bieg z Torunia (zresztą pamiętnego meczu!), to bardziej efekt samolubnej jazdy "Krzyżaka" i słabszej kondycji Kuczwalskiego (widać, że nie nadążał za kolegą z pary). Gdyby jechali parą, byłoby ciężko ich wyprzedzić. Nawet w sklepie klubowym są (albo przynajmniej były) koszulki z uśmiechniętym Larsem. Pozdrawiam falubazowo z Poznania :)

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.