Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Katon el Gordo napisał/a komentarz do NBA: Dwyane Wade stawia sprawę jasno. "Zagram tylko w Heat"

  Być może wypowiedź Wade'a: "...Jeśli w przyszłym roku będę w dalszym ciągu grał w koszykówkę, to wyłącznie w koszulce Heat..." należy interpretować inaczej niż robi to autor artykułu. Może po prostu oprócz Miami Heat nikt inny w NBA nie proponuje mu angażu na przyszły sezon. Czy to byłoby aż tak dziwne ?

 • Katon el Gordo napisał/a komentarz do NBA: gracz Boston Celtics pewny siebie. "Zagramy w następnych finałach"

  Jeszcze zanim LeBron James poszedł do LAL typowałem przyszłoroczny finał wchodu: Boston - Philadelphia. Więc tym bardziej po jego odejściu z CC.

 • Katon el Gordo lubi Komentarz

  W finale wschodu z Sixers to na 90%, ale czy w finale ligi nie wiem. Na pewno będą faworytem. Teraz widać ile odejscie Lbj-a znaczy dla całego wschodu. Szkoda, że nie zawitał w Sixers. Pozamiataliby i na wschodzie i zachodzie:)

 • Katon el Gordo napisał/a komentarz do NBA: Knicks planują pozbyć się swojego balastu. Joakim Noah na wylocie z klubu

  To jeszcze wypadałoby napisać kto wpuścił NYK w ten kontrakt-niewypał ? Przypomina mi to sytuację w jednym z polskich klubów piłkarskich, który skupuje piłkarski "szrot" z całej Europy, a później po odpadnięciu w początkowych fazach europejskich rozgrywek pucharowych biadoli, że nie ma kim grać, bo transfery nie wypaliły. I w przypadku tego klubu też nigdy nie wymienia się nazwiska autora tych chybionych zakupów.

 • Katon el Gordo napisał/a komentarz do NBA: jeszcze jedna szansa dla Jahlila Okafora. 22-latek zagra w Pelicans

  DeMarcus Cousins i po trosze Rajon Rondo wystawili do wiatru Pelicans i zrujnowali perspektywy na szybką i dobrze zapowiadającą przyszłość zespołu, który po pozyskaniu jeszcze jednego zawodnika formatu all star mógł w krótkim czasie stać się jedną z nowych potęg na zachodzie. Anthony Davis znów został osamotniony i jego marzenia o awansie w hierarchii zachodu mogą prysnąć. Ja jednak widzę szansę na ponowny awans do play-off w nadchodzącym sezonie. Wprawdzie Jahlil Okafor to nie Cousins ale w zestawie zJulius'em Randle'm, Anthony Davis'em i Nikolą Mirotic'em, Pelikany mogą stanowić całkiem solidny zespół.

 • Katon el Gordo lubi Komentarz

  Blake Griffin ahahahahah dobre panie redaktorze.

 • Katon el Gordo napisał/a komentarz do NBA: chętni na przejęcie schedy po LeBronie Jamesie. Kilku mocnych kandydatów

  Z kolei moje zdziwienie budzą w tym wykazie nazwiska dwóch "kapryśnych i przereklamowanych" gwiazdek z Waszyngtonu: Beal'a i Wall'a... No ale pozwólmy autorowi artykułu trwać przy własnym zdaniu.

 • Katon el Gordo napisał/a komentarz do Los Angeles ma kolejną gwiazdę. Do LeBrona Jamesa dołączyła piękna prezenterka

  I jeszcze według oficjalnych danych w lipcu przeniosło się tam 12 764 innych osób w tym 1 223 narodowości innej niż USA. I co z tego wynika ?

 • Katon el Gordo lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Katon el Gordo lubi Komentarz

  Od lat, od wielu lat, na Sofię mówi się Zosia... zanim jeszcze PiS doszedł do władzy to już tak na nią mówiono....
  po lekturze twittera tej Pani od którego zaczęła się dyskusja - mam dla niej radę... więcej rzetelności... jak się czegoś nie wie, nie interesuje, to lepiej nie zabierać głosu.

 • Katon el Gordo lubi Komentarz

  Ktoś chce stworzyć sztuczny problem. Sofia czy Zosia, wszystko jedno. Bardzo ją lubię jako sportowca i jako człowieka i będę kibicował jej karierze. Trzymaj się dziewczyno!

 • Katon el Gordo lubi Komentarz

  A dlaczego "Pani Justyno", ale juz tylko "Zosia", bez "pani"? Smiechowy narod :-)))))

 • Katon el Gordo lubi Komentarz

  Super trzeba iść za ciosem.Te mistrzostwa zainteresowały miliony młodych ludzi w Polsce.Trzeba promować tę dyscyplinę jaką jest Lekkoatletyka..W Piłce nożnej nas biją w Europie i na świecie.To promujmy przynajmniej to w czym jesteśmy dobrzy.Polsat postawił na siatkówkę i chałwa mu za to efekty widać MŚ,ME.Młodzi garną się do siatkówki .TVP niech będzie promotorem lekkoatletyki i skoków.Nie kodujcie dużych imprez.Niech to oglądają wszyscy.Bo to wam się zwróci zawiązką w postaci dużej widowni i wyciągnięciem młodzieży przed ekranów komputera i zachętą do treningów. Skorzystamy na tym wszyscy.

 • Katon el Gordo lubi Komentarz

  Na poziomie polskich reprezentacji lekkoatleci w osobach Włodarczyk,Kszczot,Święty,oraz nasz skoczek Stoch,biją Lewandowskiego na głowę.Jednak gdy przejdziemy do sportu na poziomie lig,Lewandowski nie ma sobie równych.Lekkoatletyka,skoki narciarskie,bez pomocy państwa nic by nie wskórały,to finanse państwowe,nasze wspólne otwierają tym sportowcom drogę do sukcesów i chwały,co nie pomniejsza nawet o krztę ich osiągnięć.Z Lewandowskim jest trochę inaczej,on pracuje w prywatnej firmie o nazwie Bayern Monachium ,a że ta drużyna przez ostatnie lata,z dużym udziałem Lewandowskiego,święci tryumfy,więc nasz aktualnie najpopularniejszy sportowiec,choć ostatnio bez sukcesów w reprezentacji,wybija się w tym rankingu na czoło stawki.Trudno jest porównywać te n/w dyscypliny sportu,jakże różniące się od siebie,więc i trudne do porównań.Na zdrowy rozum,to pani Włodarczyk i pan Stoch powinni liderować w rankingach na najlepszego sportowca,bo tytuły mistrzów świata,mistrzów olimpijskich i europy,bardziej im się należą.A że piłka nożna stała się "religią" milionowych rzesz kibiców,to właśnie Lewandowski,wbrew zdrowemu rozsądkowi króluje w rankingach popularności,jak i kasowych.Bardzo szanuję pana Lewandowskiego,bo jest to indywidualność,której nikt nic nie dał,sam sobie wyrobił markę,oczywiście inni wymienieni przeze mnie sportowcy,to perły w koronie polskiego sportu,dlatego wszystkich uważam za wspaniałych ludzi.Przepraszam tych których nie wymieniłem,bo przecież mamy ogrom wspaniałych ludzi zawodników w innych dyscyplinach sportu,po za MMA,który to sport uważam za barbarzyństwo.

 • Katon el Gordo lubi Komentarz

  Polscy lekkoatleci pokazali klasę, hart ducha, wysoki poziom przygotowania i motywacji. Na każdą potencjalną zarobioną złotówkę wylali litry potu. Nie narzekali, nie usprawiedliwiali się tylko walczyli do końca.
  Przed Mistrzostwami nie robili z siebie błaznów w reklamach i nie obiecywali złotych gór. To prawdziwe Królowe i Królowie sportu, którym w moim mniemaniu porównywanie z chłopaczkami z reprezentacji Polski w szmaciance uwłacza.
  Wielkie gratulacje dla wszystkich naszych reprezentantów w lekkoatletyce. Dziękujemy za walkę, emocje, a także medale. Jesteście Wielcy!!

 • Katon el Gordo lubi Komentarz

  Do SF, wywalcie filmy kurowskiego spod każdego artykułu!
  czy ten poniżej jest na temat Łysenki, Włodarczyk lub turinabolu.

 • Katon el Gordo lubi Komentarz

  Zgadzam się medal oddany, ale tych emocji nikt nie odda

 • Katon el Gordo lubi Komentarz

  Dlaczego wszystko trwało sześć lat????????????

 • Katon el Gordo napisał/a komentarz do TVP chwali się oglądalnością ME w Berlinie

  Niech TVP pochwali się oglądalnością w czwartek 9 sierpnia. Tego dnia w ogólnodostępnej telewizji nie było ani jednej minuty transmisji z ME w Berlinie. Za to TVP1 uraczyła nas kompromitacją Legii. Nie przekonuje mnie argument, że lekka atletyka była w tym czasie na TVP Sport, bo wiadomo jak ograniczony jest dostęp i oglądalność tej stacji. Co jest ważniejsze, nośniejsze i powinno mieć priorytet: Mistrzostwa Europy gdzie Polacy nadają ton rywalizacji czy mecz eliminacji Ligi Europejskiej z anonimowym zespołem dającym baty chłopcom z Łazienkowskiej? Trzeba było nadać lekką atletykę na TVP1 lub TVP2 a tę piłkarską żenadę dla masochistów na TVP Sport.

 • Katon el Gordo napisał/a komentarz do Szybka, doświadczona i piękna. Sprinterka z Bułgarii cały czas zachwyca

  Przyłączam się do dyskusji i podzielam wątpliwości... Tak się składa, że miałem możliwość poznać ją osobiście. W 2001 roku na zawodach w Wiedniu, mimo że miała wówczas dopiero 17 lat i póki co była jedynie dobrze zapowiadającą się juniorką, tłum dziennikarzy i fotoreporterów otaczał ją na boisku rozgrzewkowym i trybunach. Widocznie miała w sobie jakiś niewidoczny (dla nas obu) magnetyzm. Wszystko wskazuje, że mimo iż od tamtego czasu postarzała się dwukrotnie, to magnetyzm pozostał (skoro powstają takie pełne zachwytów artykuły).

 • Katon el Gordo napisał/a komentarz do Lekkoatletyczne ME Berlin 2018: polscy medaliści to ubodzy krewni piłkarzy

  W tegorocznym lekkoatletycznym Pucharze Świata reprezentacja Polski zajęła 2 miejsce. Drużyna liczyła kilkadziesiąt osób, bo w każdej konkurencji należało wystawić przedstawiciela swojego kraju. Zwycięska drużyna USA otrzymała w nagrodę 450 tysięcy dolarów do podziału. Polacy za drugie miejsce na świecie otrzymali do podziału 400 tysięcy dolarów. Do podziału przeznaczono 60 % tej kwoty, czyli 240 tys. dolarów... A PZPN za kompromitację na mundialu dostał 8 milionów dolarów. BIEDNA TA KRÓLOWA SPORTU.

 • Katon el Gordo napisał/a komentarz do Świetny czas lekkoatletyki w Polsce. A może być jeszcze lepiej

  Do dziennikarzy SPORTOWYCH FAKTÓW: DMUCHAJCIE TEN BALONIK, DMUCHAJCIE. JEST SUKCES TO MACIE SIĘ DO CZEGO PODCZEPIĆ. A jeszcze nie tak dawno, w czasie mundialu w Rosji przez 8 dni nie zamieściliście ani jednej nowej informacji w dziale LEKKA ATLETYKA. A przecież sezon lekkoatletyczny był w pełni i Polacy uzyskiwali bardzo dobre wyniki, robili minima na Mistrzostwa Europy. Lekka atletyka staje się dla was "królową sportu" wtedy, gdy wasza ukochana piłka nożna się kompromituje i tabun waszych pseudofachowców nie ma gdzie się wykazać.

 • Katon el Gordo lubi Komentarz

  Tlumaczenie z angielskiego ze zrozumieniem przeroslo autora..

 • Katon el Gordo napisał/a komentarz do Pierwszoroczniak Celtics będzie mieszkał dwie minuty od hali. Teraz już się nie spóźni

  To że mieszka 2 minuty od hali nie ma znaczenia jeśli ma w zwyczaju ZASPAĆ na trening czy wyjazd..... Klient do odstrzału.

 • Katon el Gordo napisał/a komentarz do NBA: Jamal Crawford liczy na dołączenie do Philadelphia 76ers. Pochwalił młodą ekipę

  Zatrudnienie Jamal'a Crawford'a to nigdy nie jest błąd. Taki gracz jak ona zawsze przydaje się w każdej drużynie.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.