CZEKAM NA CHĘTNYCH

autor: Katon el Gordo | 2018-07-01, 13:24 |

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|
Reprezentacja Polski w kompromitującym stylu zakończyła udział w rozgrywanych w Rosji Mistrzostwach Świata w piłce nożnej. Po żenujących porażkach z Senegalem i Kolumbią przyszedł zwycięski mecz z Japonią. Jednak i w nim postawa naszych piłkarzy unikających walki w ostatnich minutach meczu, dała powód do wstydu. Przez ostatnich kilka lat dziennikarze "łykali jak pelikan cegłę" banały, pierdoły, ściemy i frazesy opowiadane przez trenera Nawałkę na konferencjach prasowych. Długość jego wystąpień nie miała żadnego znaczenia, bo i tak nic z tych wypowiedzi nie wynikało. I szkoda tylko, że nie było na tych konferencjach prasowych odważnego, który by to wszystko wyśmiał i obnażył "nagość króla". Nie było, bo tak to jest w tym środowisku. Jeszcze by się ktoś z drużyny lub sztabu na pana dziennikarza obraził i wywiadziku by potem nie było. Więc lepiej było potakiwać i przyłączać się do ogólnonarodowego dmuchania balona. I ten nadmuchany do monstrualnych rozmiarów balon oczekiwań i wiary w ponadludzkie zdolności naszych piłkarzy pękł, ukazując słabość i kruchość podstaw, na których kreowano naszą piłkarską potęgę. My dorośli kibice będziemy musieli się z tym po raz kolejny pogodzić i jakość dalej żyć. Ale kto wytłumaczy ten blamaż i przeprosi za ten wstyd i upokorzenie tym najmłodszym kibicom, którzy dopiero wchodzą w świat sportu, uczą się kibicować i stają na baczność przed telewizorem słuchając polskiego hymnu. CZEKAM NA CHĘTNYCH Z PZPN-u LUB SPOŚRÓD DZIENNIKARZY.
Kibic lat 3
Foto (autor)
Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

Ostatnie komentarze

Sortuj:
margota

Kończąc jakieś tam wynurzenia. Na pewno zauważyłeś, jakie zespoły odpadły ?? Oczywiście wiekszość z nich zaprezentowała sie lepiej od naszej reprezentacji, w sumie wyszło na jedno !
Wstyd .... tak ... mam niesmak po drugiej połowie meczu Polska - Japonia. Uważam, że za takie coś obie drużyny powinny być zdjęte z boiska z zakazem gry na mudnialu w następnej imprezie.
Ten "chodzony" spowodował u mnie duży niesmak.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
margota

Hmmmm .... wydaje mi sie, że tych najmłodszych nie trzeba przepraszać bo wbrew pozorom ONE to rozumieją. Przede wszystkim uczone są, że wszyscy wygrywają, choćby tym, że byli obecni na mundialu.
Co do dmuchanego balonika to masz rację ! Tylko tak szczerze mówiąc, ja też na ślepo postawiłam na Polskę :))
Nie. nie dlatego, ze tacy są świetni, ale dlatego że to nasza reprezentacja. Zawsze kibicuję NASZYM :))
Milusiego :))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.