Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

• pt lubi Komentarz

Już nie mogę tego wszystkiego czytać ... Okej, tutaj rozumiem ten spam,ale dlaczego przy każdym innym artykule cały czas poruszana jest sprawa walkowera w Płocku i 'PANIENEK Z PIOTRKOWA'? Wcześniej też uważałm, że zachowali się niezgodnie z sadami fair play i ogólnie nie tak jak nakazywałby duch sportu. Jednak dowiadując się o tym jakich epitetów użyto wobec zawodników MKS Piotrkowianina wcale im się nie dziwię, Sprawę można było jakoś wyjaśnić, ale rozmową na poziomie, nie wyzwiskami na miarę dzisiejszych gimnazjalistów. Nie mówię też, że jest to wina Płocka, bo wszystko starali się zapewnić jak najlepiej, niestety kolokwialnie mówiąc coś nie pykło. Regulamin jest regulaminem i nic nikt z nas na to nie poradzi. Podsumowując, przykro mi jedynie, że w naszym kraju ludzie, którzy reprezentują innych czynią to w tak prostacki sposób. Moim zdaniem wyzywanie zawodników NIŻSZEGO rzędu od ..., ze względu na kulturę osobistą nie będe tutaj tego cytować, jest po prostu beznadziejne. Niestety niektórzy czują się lepsi od innych, bo mają więcej kasy, co równa się z lepszymi zawodnikami, co równa się wyższym miejscem w tabeli PGNiG. Arena europejska jednak pokazała jak to jest z Wisłą, no ale to już nie o tym. Podziwiam MKS za to jak walczą swoim skromnym jeżeli chodzi o posiadanie najelpszych zawodników składem. Aa właśnie z Kwidzyniem też 'punkt za darmo'. Szkoda, ze nikt o zwycięstwie MKS(grajacego bez trenera) nad MMTS-em z pierwszej rundy nie pamięta. Pozdrawiam i czekam na hejty :)

• pt napisał/a komentarz do Podium dla Stali, play-offy dla Piotrkowianina (wyniki)

jeśli juz to slepa i naiwna.. ale oświecę Cie - nie jestem ;)

dokładnie. Trzeba być na meczu i wiedziec co się działo aby oceniać. Opieranie się tylko na wyniku (po przerwie a końcowym) jest niepoważne.

Co zrobił Kwidzyn dla Piotrkowa? A byłeś na meczu?
    Przez moment faktycznie miałem wrażenie, że Kwidzyn odpuścił, ale zachowanie w końcówce temu przeczyło. Ostra gra, za wszelką cenę nie dopuszczali Piotrkowa pod koło. Na 7 sekund przed końcem Miszka faulowany w 100% okazji (ale był z tego zasłużony karny i Trojanowski wytrzymał presję) - to jest wg Ciebie podkładanie się?!

Co do meczu - 1 połowa to głównie popis sędziów, Kwidzyn rzucił chyba 10 goli ze szybkiego wznowienia, z czego 3-4 nie powinny paść, bo zwyczajnie te wznowienia były nieprawidłowe, sędziowie, tak jak i obrońcy Piotrkowa nie nadążali za piłką i nic dziwnego, że po gwizdku na przerwę schodzili do szatni w asyście ochrony. W drugiej połowie Kwidzyn stanął, ale też duża w tym zasługa bardzo twardej obrony Piotrkowa. W pewnym momencie Peret się zagotował i wydawało się, że będą się lać ze Skalskim. Czy gdyby odpuścił to tak właśnie by się zachował?

Być może z tyłu głowy Kwidzyn miał myśl, że nie ma co się szarpać na siłę, no ale zejść z 28-19 na 31-31? Końcówkę zagrali koszmarnie po prostu.
    W Piotrkowie zaś dziwiło mnie, że w ogóle nie zagrał Titov (pewnie jakaś kontuzja na rozgrzewce), a Daćko zszedł po 20 minutach.
    Generalnie, nie pisywałem tego w innych artykułach, ale wszyscy już dopisywaliście MMTSowi 2pkt, tak samo jak w poprzednim meczu tych drużyn. Brawo Kiper, jest utrzymanie!

• pt otrzymał brązowy medal w kategorii Promotor Wszech Czasów

Zgoda, raczej piłem do Ligarzewskiego, rozumiem, że bronić przeciwko Azotom jest trudniej niż przeciwko Miedzi, ale przecież nawet tytuł relacji sugeruje, że w Piotrkowie mieliśmy "Ner Show". Czasami Piotrek był w tej klasyfikacji na wyrost, ale wczoraj po prostu zamurował bramkę.

Robisz się żałosny.

Brak Nera to naprawdę żart.

Brak Nera w zestawieniu uważam za niezły żart. Facet bronił chyba z 50% procentową skutecznością.

• pt napisał/a komentarz do Mistrzowie musieli się spocić - relacja z meczu MKS Piotrkowianin - Vive Targi Kielce

teraz żeby tylko tak grali w Lubinie i 2 pkty powinny być :)

Akurat Pilot grał przeciętnie, nie wiem dlaczego w kadrze nie było Krawczyka. Na skrzydle zagrał nominalny lewy rozgrywający Iskra i momentami wypadał świetnie, np. dwa razy Lijek zrobił na nim faul w ataku (ale gwoli ścisłości Iskrze zdarzyły się też głupie straty). W 40-42 minucie zaczęły się problemy kondycyjne i Iskra nas dobiła. Generalnie Kielce przyjechały tu wygrać jak najmniejszym kosztem i to się udało, ale mimo wszystko brawa dla Piotrkowa. Dziwi mnie tylko dlaczego trener Wenta nie wpuścił wcześniej Mazura, ani dlaczego nie daje się ogrywać w takich meczach Buchcicowi. Aaa, słówko jeszcze o kibicach - hala pełna, około 20-30 osób z Kielc bardzo głośno dopingowało cały mecz. Piotrków też głośno, ale często mocno niecenzuralnie (zwykle odpowiadali w ten sposób na zaczepki z Kielc, które jednak nie przekraczały granic "cenzury" :) - Tak czy siak fajne spotkanie zarówno na trybunach, jak i na parkiecie.

• pt

brawo Piotrków za 2 punkty ! Już mamy 7 miejsce :D

• pt napisał/a komentarz do Horror w Piotrkowie, NMC Powen zatrzymany (wyniki)

skoro wszystko było odpowiednio zorganizowane i przygotowane to dlaczego miałby nie wyjść i nie grać?
    widzisz tu jakiś problem? bo ja nie.

Tymczasem gratuluję zwycięzcom z Pomorza. Niech Superliga trwa...

to że ludzie z Płocka mają żal do Piotrkowa potrafię zrozumieć, podobnie jesli pretensje będą mieli kibice Zagłębia czy Pogoni. Ale to że Czuwaj przegrywa w uczciwej walce z Piotrkowem 2-krotnie, że zdobywa 3 pkt w 16 spotkaniach i prezentuje się moze slabiej od niektórych pierwszoligowców, a jednak kibic Czuwaju wylewa swoje żele na Piotrków jest zwyczajnie żenujące.

fakt, jest to powód do dumy. szczególnie ze nie tyle byli "za" czuwajem co "przeciw" piotrkowianom. Nie ma to jak "bohatersko" opuścić ligę z hukiem, prawdopodobnie z najsłabszym wynikiem od lat, a żale wylewac na inny zespół

Byłem na meczu w Piotrkowie. Początek dla Czuwaju, Kiper nie rzucił bramki przez prawie 6 minut, było 0-2. Później zaczęło się wyrównywać, po raz pierwszy Piotrków wyszedł na prowadzenie przy 3-2. Dobry początek meczu miał Titov. Od stanu, bodajże 10-9 rosła nasza przewaga i wydawało się, że na luzie będziemy trzymać 3-5 goli, bo zaraz po przerwie uspokoiliśmy grę i było 19-14 bodajże. Ale potem znów kilka pomyłek i z drugiej strony mocna gra w obronie Kubisztali + świetna na rozegraniu Stołowskiego i zrobiło się nerwowo, bo przewaga zmalała. Na 5 minut przed końcem Piotrków miał bezpieczne 3 gole przewagi i wtedy dwa głupie błędy Titova i niedokładność w ataku i Czuwaj nas doszedł (28-28). Po chwili rzuciliśmy na 29-28 i przejęliśmy piłkę w obronie, ale Matyjasik nie wykończył akcji i wiadomo było, że będzie nerwówka w końcówce. Ale bodajże Śliwka zepsuł ostatni rzut Czuwaju (rzucił chyba z metr nad bramką) i mimo krycia 1-1 przez ostatnie 15 sekund MKS utrzymał piłkę.
    Co do ocen indywidualnych, bardzo przeciętny mecz wielu graczy. Jak zwykle sporo harował Matyjasik, przyzwoicie grał Daćko i Pilitowski (jedna ich akcja palce lizać - Pilot był trzymany i stojąc tyłem do bramki podał no look passem do Daćki, który wykończył pięknie akcję - widać, że chłopaki się świetnie rozumieją), Titov miał kilka głupich strat, ale rzutowo prezentuje się świetnie. Świetnie wypadł Trojanowski, który nie pomylił się ani razu w karnych. U rywali podobał mi się Stołowski. A największym pechowcem Papaj, który był opatrywany 3 razy (i wyglądały te urazy na poważne).

Przez kolejne 10 lat będziecie cisnąć Piotrkowianinowi.

NAJWAŻNIEJSZE 2 PUNKTY PANOWIE !!!!!

• pt otrzymał brązowy medal w kategorii Promotor Dnia

Serducho boli i to bardzo mocno. Ale dzięki za walkę. To jest najważniejsze! Przyszła chwila otrzeźwienia i trzeba przebaczyć wszystkie błędy. Wiemy, że nie przyjechaliście tam przegrać. Jesteśmy z wami na zawsze! You'll never walk alone.

Prawda jest taka, że Piotrków nie pokazał na co go stać, ale wielkie brawa dla Czuwaju, naprawdę wielkie brawa :)

Niestety nie zachowali się do końca zgodnie z duchem walki i sportu, ale najwyraźniej tamte punkty były nad wyraz ważne, nie nam to oceniać.

Dzisiaj Piotrkowska opieka medyczna była o właściwym czasie we właściwym miejscu.

• pt napisał/a komentarz do Harcerze blisko niespodzianki - relacja z meczu MKS Piotrkowianin - Czuwaj Przemyśl

Nie uważacie że te wieczne aluzje do 'meczu którego nie było' są już nudne? ile można, jest nowa kolejka i to teraz wy nie zachowujecie się uczciwie wyciągając fakty z poprzedniego 'meczu' w kontekście to tego, który odbył się dziś. Każdy jakieś błędy popełnia, jednak, to 'ma­li ludzie czer­pią ol­brzy­mią ra­dość z błędów po­pełnianych przez ludzi wielkich'. ;)

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.