Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

  • Arkadiusz Janusz napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

    Nie zdajemy sobie sprawy jak bardzo poważny był to wypadek któremu uległ Kubica. Prawie wszyscy z nas bylibyśmy po nim na rencie inwalidzkiej z orzeczona częściowa niezdolnością do pracy. Tymczasem on ciągle jest w czołówce kilkudziesięciu najlepszych kierowców świata . Robert wielki szacun. Będziesz jeszcze w ścisłej czołówce najlepszych kierowców a kanapowi znawcy będą narzekać dlaczego ciągle nie wygrywasz tylko jesteś w pierwszej piątce ...

  • Arkadiusz Janusz napisał/a komentarz do Agnieszka Radwańska podejmie decyzję w sprawie kariery. "Moja lewa stopa jest zmiażdżona"

    Niczego nie dostała za darmo. Wszystko co ma wypracowała sobie. Czy ty wiesz jakim sukcesem dla tenisistki jest miejsce w pierwszej setce ? Isia to normalna rozsądna dziewczyna, a twoje mądrości ... Co ty osiągnąłeś / w dowolnej dziedzinie /?Status mądrali z piwem przed telewizorem ? Wyrazy współczucia.

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.