Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • postma lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • postma lubi Komentarz

  Już w środę temat przestanie istnieć. Polska przegra ze Szwecją i odpadnie z turnieju.
  A w czwartek na lotnisku w Warszawie zaśpiewamy: Nic się nie stało, Polacy nic się nie stało...

 • postma lubi Komentarz

  Wybieram z komentarzy, gdyż właściwie nic więcej nie ma sensu napisać: "Ta Pani to kwintesencja naszej władzy i jej wyborców".

 • postma lubi Komentarz

  TRZEBA ZROZUMIEC ZE INACZEJ SIE GRA ZA KASE ,A INACZEJ ZA OJCZYZNE

 • postma lubi Komentarz

  "Prawdopodobnie wciąż będzie musiał poczekać na spektakularny sukces z drużyną narodową"-niech nie czeka, bo nigdy się nie doczeka! I nie chodzi o drużynę, a o niego samego! Koniec! Kropa!

 • postma lubi Komentarz

  I jak mozna tego piłkarzyka porownywac Do Deyny, Lato, Szarmacha czy Gadochy. Nawet do Lubanskiego nie da się porównywac Tamci napastnicy co strzał na bramkę to gol w 1974 r

 • postma lubi Komentarz

  Przestańcie z tym pompowaniem Drewniaka ośmieszając go jeszcze bardziej bo to robi się coraz bardziej żenujące...

 • postma lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • postma lubi Komentarz

  Nawet gdyby nie otrzymał ani jednego podania w meczu, to piłkarz tej klasy powinien sam sobie stworzyć chociaż kilka sytuacji przejmując pikę w środku boiska i puszczając się z kontrą.

 • postma lubi Komentarz

  Polscy marni komentatorzy i pseudo dziennikarze nie posr.jcie sie na widok lalusia, był, jest i bedzie drewnem, bez Müllera by nie istniał, laluś to zwykła pi..a jak wy, a borek ten cw.. niech nigdy nie nazywa go king bo sie jak zwykle ośmiesza

 • postma lubi Komentarz

  Jak porównuje się zachowania i sposób gry Messiego czy nawet C7 to sa to różne światy... Lewemu, niestety , nie chce się pracować.

 • postma lubi Komentarz

  Sami rozwydrzyliśmy zawodników . W drużynie nie może być być księcia z orszakiem służek .Grać powinno się dla Polski a nie dla sławy jednego zawodnika. Wczoraj naliczyłem podczas całego meczu tylko siedem kontaktów z piłką tego reprezentanta . Blamaż totalny !

 • postma lubi Komentarz

  "Skończmy z gadaniem, że jest odcięty od podań. Jak nie podają ci piłki, musisz jej poszukać.". No, no, panie Lubański, nie ruszaj pan świętości. Wyznawcy Lewandowskiego pana zniszczą.

 • postma lubi Komentarz

  Chciałoby się powiedzieć, jaki jest koń każdy widzi. W Bayernie Pan Lewandowski jest dobrze pasującym trybkiem w działającej maszynie. W reprezentacji nie ma maszyny i Pan Lewandowski jest po prostu puzzlem nie pasującym do reszty. Sprawa druga, kto widział wczorajszy mecz rozumie dlaczego Pan Lewandowski nigdy nie dostanie nagrody Złotej Piłki. Pan Lewandowski wczoraj miał problemy nawet z opanowaniem piłki po całkiem dobrych podaniach, Pan Lewandowski nie przeprowadził ani jednej akcji indywidualnej zakończonej jakimś sensownym rozegraniem. Z przyjemnością oglądam powtórki bramki Słowaka - który ogrywa DWÓCH obrońców przy narożnej chorągiewce, wchodzi w pole karne i przez nikogo nie zaczepiany po prostu oddaje strzał na bramkę a Pan Szczęsny przeprowadza jedna z bardziej kuriozalnych interwencji jakie widziałem. W wykonaniu Polaków nie widziałem ANI JEDNEJ takiej akcji przez 90 minut. Jak zwykle zabawa w gorący kartofel - dostałem piłkę i oddaję jak najszybciej komukolwiek.

 • postma lubi Komentarz

  Rzeczywiście, gra RL to parodia.
  Obserwowałem piłkarza na boisku, robił wrażenie jakby pierwszy raz wyszedł na boisko
  Niech zobaczy ten "gwiazdor" jak gra w zespole Ronaldo...
  Do pięt mu nie dorastasz Lewandowski
  Jeden bardzo dobry zawodnik i zespół zdobył ME
  Sousa to zły wybór jako trenera
  Boniek od lat pogrążył nasza piłkę nożną
  Przejdzie do historii naszej piłki jako dyletant, amator
  Kolesie się liczyli nie interes reprezentacji.

 • postma lubi Komentarz

  Polacy klękną na kolana w przenośni. Kiedy na boiskach dostaną baty od Słowaków, Hiszpanów i Szwedów.

 • postma lubi Komentarz

  Wspaniały siatkarz. Dziękujemy za wspaniałą grę.

 • postma napisał/a komentarz do Liga Narodów. Rasistowski incydent podczas meczu. Siatkarka została zawieszona!

  Proponuję przejrzeć zachowanie jednego z naszych rodzimych zawodników w stosunku do Leona tuż po zakończeniu meczu Polska-Rosja.

 • postma lubi Komentarz

  Stasiek Czerczesow

 • postma napisał/a komentarz do Zdjęcia

  Prezydent zachowuje się jak V podsekretarz w ministerstwie sportu. Uściski, medale, telefony mają przykryć nieudolne działanie na arenie międzynarodowej.

 • postma napisał/a komentarz do Stanisław Czerczesow zagapił się na początku meczu Polska - Rosja. "Muszę to obejrzeć"

  Zablokowana możliwość oddania głosu na TAK w pytaniu o wyjście Rosjan z grupy. Czyżby i tu nasz rodzinny nacjonalizm się uaktywnił?

 • postma napisał/a komentarz do 9 lat temu ostatni raz graliśmy z Rosją. Przed meczem doszło do skandalicznych scen!

  Zasłużony widać wielce, no i awansował.

 • postma lubi Komentarz

  dno :)

 • postma lubi Komentarz

  I znowu nadety kryminalista poskładał sie jak lezak w Miedzyzdrojach,leja typa jak chca,a ten uparcie wraca jak najman...w sumie czenu sie dziwic,leb bity systematyczne to i z mysleniem ma raczej kiepsko.

 • postma lubi Komentarz

  Pod czas gali ktoś powiedział "no taki boks chcemy oglądać, widać że Polski boks wstaje z kolan" - coś w tym stylu... Ktoś mi wytłumaczy jak? Kiedyś byli prawdziwi bokserzy z Polski wyłącznie skupieni na swojej pracy, bez jakichkolwiek opłat PPV - jak się okazuje za cyrk, z szacunkiem do siebie (bez głupiego szczekania na ważeniu, żeby później w trąbę zarobić w pierwszej rundzie -po minucie). Aż chciało się oglądać ich umiejętności, akcję, wytrzymałość. Eh... Teraz tylko czekać jak kolejna gala mma zapłaci gjuby hajs ajtujowi, żeby tylko ten nabił kobze za PPV...

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.