Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • UNIAnista napisał/a komentarz do PŚ w Zakopanem. Wzbudzająca kontrowersje flaga została usunięta spod Wielkiej Krokwi

  @Tomasz Trol: Wolę pisiorowe namioty niż po-paprańskie wymiociny

 • UNIAnista lubi Komentarz

  Nigdy nie zrozumiem jak można niszczyć polską flagę i bazgrać po niej nazwy miejscowości czy inne głupoty.

 • UNIAnista lubi Komentarz

  To jest profanacja polskiej flagi .To powinno być ścigane z urzędu .

 • UNIAnista lubi Komentarz

  Jak mnie wkurzają te wymazane flagi... Chxx mnie interesuje skąd jesteś!!!

 • UNIAnista lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • UNIAnista napisał/a komentarz do PŚ w Zakopanem. Kontrowersyjne napisy na polskich flagach

  @Marianek07: Ci, co negują twoją wypowiedź,to osobyktórym flaga kojarzy się tylko z flakami.Tak "wychowani"sa przez swoich - trudno to nazwać - rodziców .

 • UNIAnista lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • UNIAnista napisał/a komentarz do PŚ w Zakopanem. Kontrowersyjne napisy na polskich flagach

  Piszecie Qźwa,że nie powinna być flaga z takim napisem. Ale ktoś ją tam z organizatorów położył !!!!!!!!!!!!A z drugiej strony to na fladze narodowej NIGY nie powinno być coś napisane !!! To nie jest baner reklamowy !!!

 • UNIAnista napisał/a komentarz do Żużel. Witold Skrzydlewski: Liga powinna ruszyć w kwietniu. Orzeł jest gotowy, bo nie uczestniczył w licytacji

  @mentikk: A dla kogo koszykówka.piłka ręczna,siatkówka i inne skoro tak piszesz?

 • UNIAnista lubi Komentarz

  "- Jeśli ktoś zakładał pieniądze z kibiców, to ma problem". Już wywiad z takim jednym dzisiaj byl. Zdroworozsadkowe podejscie Witolda, nie ma przekładania spotkań. PS. zobaczymy czy GKSŻ tego dopilnuje ;)

 • UNIAnista lubi Komentarz

  W tej kwestii się zgadzam z panem Witoldem nie powinno się przekładać meczy bo w żużlu zawsze jest największy płacz prezesów a prawda jest taka że wiedzieli jakie są czasy i nie musieli przepłacać zawodników.W innym dyscyplinach grają bez kibiców i nie ma problemu a też mają potężne straty finansowe a w żużlu zawsze jest płacz.

 • UNIAnista lubi Komentarz

  Tym wszystkim, którzy dają dobre rady Skrzydlewskiemu to ja poradzę: powiedzcie prezesom swoich klubów, żeby skończyli ten wyścig szczurów i płacenie niebotycznych kwot zawodnikom. Ta licytacja zabije ten sport a jak u nas on padnie to "żegnaj Gienia". Kiedyś Grzegorz Lato powiedział "nikt ci tyle nie zapłaci ile ci Widzew obieca", to jak ulał pasuje do polskiego ZuZla.

 • UNIAnista lubi Komentarz

  Są tacy co chcą przesunąć początek ligi na czerwiec a inni nie chcą przekładać.
  Dlatego KTOŚ, najpewniej TV podejmie decyzje i przesuną o 2-3 tygodnie by wszystkim wydawało się ,że coś ugrali. Nic nie ugrają a stracą wiarygodność u kibiców.
  Niech potem nie płaczą że stadiony są pustawe i to kibice zawiedli, nie oni.

 • UNIAnista lubi Komentarz

  Edward Jancarz nie tylko legenda a także postać tragiczna.Po zakończeniu kariery miał dużo wolnego czasu gdzie mieli też inni, życie towarzyskie jechało swym torem i nie patrzyło na czas, któż nie chciał wypić z mistrzem."Eddy" nie mógł odnależć się w nowej rzeczywistości.Trudno było mistrza wyrwać że szponów nałogu i doszło do tragedii w domu przy ul Chodkiewicza...

 • UNIAnista lubi Komentarz

  byl jednym z lepiej zapowiadajacych sie zuzlowcow, taki nowy sajfutdinov...

 • UNIAnista lubi Komentarz

  Lubię Skrzydlewskiego - jest taki powiedziałbym najprawdziwszy z wszystkich żużlowych działaczy. Mówi co myśli, często ma rację, nie owija w bawełnę i jest słowny wobec zawodników. Choć warto wtrącić jedną małą ciekawostkę, o której sam nie mówi: jeśli nic się nie zmieniło to pan Witold nie chce z Orłem awansować do Ekstraligi. A przypomnę, że miał okazję. Całkiem niedawno drużyna pojechała jeden sezon lepiej niż przewidywał i w ostatnim meczu wystarczyło przypieczętować 1 miejsce. Przed tamtym meczem nawet pisałem gdzieś tutaj jakim wynikiem zakończy się i dokładnie taki wynik potem był. Oczywiście brakło bodajże dwóch punkcików. W efekcie Lokomotiv wygrał ligę, a Orzeł był drugi i pan Witold mógł powiedzieć, że jego drużyna honorowo z drugiego miejsca nie chce awansować. Idzie zrozumieć, ekstraliga to konieczność wydania ze swojej kieszeni kilku okrągłych baniek, na co człowiek ma prawo nie mieć ochoty, a trudno przy tym mówić na głos hasła typu "ja do ekstraligi nie chcę".

 • UNIAnista lubi Komentarz

  Loktajew ma ogromny potencjał "DON WITO" zrobił świetny interes kontraktując tego zawodnika :)

 • UNIAnista napisał/a komentarz do Żużel. Problem z rządową kasą na budowę stadionu Unii. W Tarnowie mają jednak plan

  @malin1976: Bardzo dobrze napisałeś.Na jasną ch...ę taka trybuna główna?Komu i po co?

 • UNIAnista lubi Komentarz

  Wystarczy spojrzeć na ten pseudoprojekt i od razu widać dla kogo ma być ten stadion wybudowany . Prosta startowa z lożami dla bonzów a plebs na łuki . A może by tak budować etapami jak w większości miast żużlowych a nie liczyć w nieskończoność na darmową kasę ? W Tarnowie w zupełności wystarczy trybuna główna taka jak jest w Bydzi i Ostrowie a nie to coś z projektu a i tak ten etap zrobić można na samym końcu . 10 baniek rocznie przez kilka lat i gotowe a nie mamienie ludzi w nieskończoność .

 • UNIAnista lubi Komentarz

  To nie będzie już żadnego przekładania sprawy? No tak sezon się skończył to i skończyły się różnego rodzaju szopki :) Szkoda tylko,że WTS przestał go już tak zaciekle bronić :)

 • UNIAnista lubi Komentarz

  jeśliby dostał dwa lata to też spora kara,dla większości sportowców taka przerwa to niemal wyrok-inni się rozwijają,dołączają nowi-trudny powrót-teraz ciekawe czy to będzie dwa lata...,jednak pewnie dadzą mu 1 rok-a sparta jak będzie go chciała na 2022 to da duże postojowe....,zrelaksuje się maksio fizycznie,psychicznie-będzie kasa bez kosztów,zdrowie podkuruje,wróci silniejszy i będzie starał się coś udowodnić-szykuje się najlepszy raider sezonu 2022-aż strach pomyśleć co się będzie działo u kibiców i szczególnie jego rywali na torze jak będzie chciał się odegrać,będzie głód żużla z odstawienia...,nie mogę się doczekać- pewnie będzie najwyższa średnia z polskich zawodników...

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.