Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • UNIAnista napisał/a komentarz do PŚ w Zakopanem. Wzbudzająca kontrowersje flaga została usunięta spod Wielkiej Krokwi

  @Tomasz Trol: Wolę pisiorowe namioty niż po-paprańskie wymiociny

 • UNIAnista lubi Komentarz

  Nigdy nie zrozumiem jak można niszczyć polską flagę i bazgrać po niej nazwy miejscowości czy inne głupoty.

 • UNIAnista lubi Komentarz

  To jest profanacja polskiej flagi .To powinno być ścigane z urzędu .

 • UNIAnista lubi Komentarz

  Jak mnie wkurzają te wymazane flagi... Chxx mnie interesuje skąd jesteś!!!

 • UNIAnista lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • UNIAnista napisał/a komentarz do PŚ w Zakopanem. Kontrowersyjne napisy na polskich flagach

  @Marianek07: Ci, co negują twoją wypowiedź,to osobyktórym flaga kojarzy się tylko z flakami.Tak "wychowani"sa przez swoich - trudno to nazwać - rodziców .

 • UNIAnista lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • UNIAnista napisał/a komentarz do PŚ w Zakopanem. Kontrowersyjne napisy na polskich flagach

  Piszecie Qźwa,że nie powinna być flaga z takim napisem. Ale ktoś ją tam z organizatorów położył !!!!!!!!!!!!A z drugiej strony to na fladze narodowej NIGY nie powinno być coś napisane !!! To nie jest baner reklamowy !!!

 • UNIAnista napisał/a komentarz do Żużel. Witold Skrzydlewski: Liga powinna ruszyć w kwietniu. Orzeł jest gotowy, bo nie uczestniczył w licytacji

  @mentikk: A dla kogo koszykówka.piłka ręczna,siatkówka i inne skoro tak piszesz?

 • UNIAnista lubi Komentarz

  "- Jeśli ktoś zakładał pieniądze z kibiców, to ma problem". Już wywiad z takim jednym dzisiaj byl. Zdroworozsadkowe podejscie Witolda, nie ma przekładania spotkań. PS. zobaczymy czy GKSŻ tego dopilnuje ;)

 • UNIAnista lubi Komentarz

  W tej kwestii się zgadzam z panem Witoldem nie powinno się przekładać meczy bo w żużlu zawsze jest największy płacz prezesów a prawda jest taka że wiedzieli jakie są czasy i nie musieli przepłacać zawodników.W innym dyscyplinach grają bez kibiców i nie ma problemu a też mają potężne straty finansowe a w żużlu zawsze jest płacz.

 • UNIAnista lubi Komentarz

  Tym wszystkim, którzy dają dobre rady Skrzydlewskiemu to ja poradzę: powiedzcie prezesom swoich klubów, żeby skończyli ten wyścig szczurów i płacenie niebotycznych kwot zawodnikom. Ta licytacja zabije ten sport a jak u nas on padnie to "żegnaj Gienia". Kiedyś Grzegorz Lato powiedział "nikt ci tyle nie zapłaci ile ci Widzew obieca", to jak ulał pasuje do polskiego ZuZla.

 • UNIAnista lubi Komentarz

  Są tacy co chcą przesunąć początek ligi na czerwiec a inni nie chcą przekładać.
  Dlatego KTOŚ, najpewniej TV podejmie decyzje i przesuną o 2-3 tygodnie by wszystkim wydawało się ,że coś ugrali. Nic nie ugrają a stracą wiarygodność u kibiców.
  Niech potem nie płaczą że stadiony są pustawe i to kibice zawiedli, nie oni.

 • UNIAnista lubi Komentarz

  Edward Jancarz nie tylko legenda a także postać tragiczna.Po zakończeniu kariery miał dużo wolnego czasu gdzie mieli też inni, życie towarzyskie jechało swym torem i nie patrzyło na czas, któż nie chciał wypić z mistrzem."Eddy" nie mógł odnależć się w nowej rzeczywistości.Trudno było mistrza wyrwać że szponów nałogu i doszło do tragedii w domu przy ul Chodkiewicza...

 • UNIAnista lubi Komentarz

  byl jednym z lepiej zapowiadajacych sie zuzlowcow, taki nowy sajfutdinov...

 • UNIAnista lubi Komentarz

  Lubię Skrzydlewskiego - jest taki powiedziałbym najprawdziwszy z wszystkich żużlowych działaczy. Mówi co myśli, często ma rację, nie owija w bawełnę i jest słowny wobec zawodników. Choć warto wtrącić jedną małą ciekawostkę, o której sam nie mówi: jeśli nic się nie zmieniło to pan Witold nie chce z Orłem awansować do Ekstraligi. A przypomnę, że miał okazję. Całkiem niedawno drużyna pojechała jeden sezon lepiej niż przewidywał i w ostatnim meczu wystarczyło przypieczętować 1 miejsce. Przed tamtym meczem nawet pisałem gdzieś tutaj jakim wynikiem zakończy się i dokładnie taki wynik potem był. Oczywiście brakło bodajże dwóch punkcików. W efekcie Lokomotiv wygrał ligę, a Orzeł był drugi i pan Witold mógł powiedzieć, że jego drużyna honorowo z drugiego miejsca nie chce awansować. Idzie zrozumieć, ekstraliga to konieczność wydania ze swojej kieszeni kilku okrągłych baniek, na co człowiek ma prawo nie mieć ochoty, a trudno przy tym mówić na głos hasła typu "ja do ekstraligi nie chcę".

 • UNIAnista lubi Komentarz

  Loktajew ma ogromny potencjał "DON WITO" zrobił świetny interes kontraktując tego zawodnika :)

 • UNIAnista napisał/a komentarz do Żużel. Problem z rządową kasą na budowę stadionu Unii. W Tarnowie mają jednak plan

  @malin1976: Bardzo dobrze napisałeś.Na jasną ch...ę taka trybuna główna?Komu i po co?

 • UNIAnista lubi Komentarz

  Wystarczy spojrzeć na ten pseudoprojekt i od razu widać dla kogo ma być ten stadion wybudowany . Prosta startowa z lożami dla bonzów a plebs na łuki . A może by tak budować etapami jak w większości miast żużlowych a nie liczyć w nieskończoność na darmową kasę ? W Tarnowie w zupełności wystarczy trybuna główna taka jak jest w Bydzi i Ostrowie a nie to coś z projektu a i tak ten etap zrobić można na samym końcu . 10 baniek rocznie przez kilka lat i gotowe a nie mamienie ludzi w nieskończoność .

 • UNIAnista lubi Komentarz

  To nie będzie już żadnego przekładania sprawy? No tak sezon się skończył to i skończyły się różnego rodzaju szopki :) Szkoda tylko,że WTS przestał go już tak zaciekle bronić :)

 • UNIAnista lubi Komentarz

  jeśliby dostał dwa lata to też spora kara,dla większości sportowców taka przerwa to niemal wyrok-inni się rozwijają,dołączają nowi-trudny powrót-teraz ciekawe czy to będzie dwa lata...,jednak pewnie dadzą mu 1 rok-a sparta jak będzie go chciała na 2022 to da duże postojowe....,zrelaksuje się maksio fizycznie,psychicznie-będzie kasa bez kosztów,zdrowie podkuruje,wróci silniejszy i będzie starał się coś udowodnić-szykuje się najlepszy raider sezonu 2022-aż strach pomyśleć co się będzie działo u kibiców i szczególnie jego rywali na torze jak będzie chciał się odegrać,będzie głód żużla z odstawienia...,nie mogę się doczekać- pewnie będzie najwyższa średnia z polskich zawodników...

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.