Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • GMK36 lubi Komentarz

  Nawet gdyby to, Czaruś ... ile ty "włożyłeś" do tej firmy kasy żeby dzisiaj być tak bezczelną me ...dą ?!?!?!?!?

 • GMK36 lubi Komentarz

  Byłem w ORMO byłem w ZOMO, teraz bendem za Platformo

 • GMK36 lubi Komentarz

  Spokojnie....Zaraz koledzy partyjni Cezarego K. użyją „doktryny Neumanna” i będą bronili go jak niepodległości;))

 • GMK36 lubi Komentarz

  Od miłości do nienawiści jaka jest cienka linia

 • GMK36 lubi Komentarz

  Ostry zjazd pazernego Czarusia po równi pochyłej: epizod w polityce skończony... źródło kasy od Lewego wyschło... na końcu podły szantaż.

 • GMK36 lubi Komentarz

  @ThomasTom-zakała rodziny: posiadanie dowodów nie zwalnia go z odpowiedzialności za szantaż. Jeśli posiada dowody, to powinien pójść z nimi na policję czy do prokuratury, a nie do Lewandowskiego z żądaniem wypłacenia mu pieniędzy. Wina, lub niewinność Lewandowskiego nie daje prawa do szantażowania

 • GMK36 lubi Komentarz

  Już samo to że należał do PO wiele o nim mówi.

 • GMK36 lubi Komentarz

  Co innego POparcie POstulatów, co innego obrona Świątyń. 119 posłów skierowało wniosek do tk, tk wydał wyrok- KIEGO #@&*$^))$! CZEPILIŚCIE SIĘ KOŚCIOŁA CZY BISKUPA, BEZROZUMNE NIENAWISTNIKI??? ONI WYZNAJĄ DOGMATY WIARY, NIE MAJĄ WYJŚCIA- i co złego robią- WYPOWIADAJĄ SIĘ ! ZBRODNIA TO NIESŁYCHANA ! TO, CO ROBICIE JEST PRZEŚLADOWANIEM ZA POGLĄDY, MOWĄ NIENAWIŚCI, ITP!

 • GMK36 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Znowu manipulujecie i podszywacie sie pod kibicow na forach POstkomunisci xD

 • GMK36 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  „Manipulacja i propaganda gazet spowodowały, że jesteśmy na pierwszym miejscu popularności” - tak twierdzenia „Gazety Wyborczej”, że to kibice napadli na biuro posła PiS w ramach lewackiego, protestu proaborcyjnego skomentował serwis Arka Gdynia Władcy Północy. – Kibice nie mają z tym nic wspólnego – mówi portalowi Niezależna.pl Mariusz „Megafon” Jędrzejewski, przez 28 lat prowadzący doping na meczach Arki Gdynia.

  Atak na biuro posłów PiS. Policja dementuje doniesienia
  CZYTAJ RÓWNIEŻ
  Atak na biuro posłów PiS. Policja dementuje doniesienia "Wyborczej" o kibicach

  Na czym jego zdaniem polegała manipulacja mediów?

  - Podobno było tam też jeden księgowy, jeden trener personalny, dwóch fryzjerów, dwóch portowców i czterech marynarzy – w tym dwóch dalekomorskich. Nie można wykluczyć, że ktoś sympatyzował też z Arką Gdynia. Co nie zmienia faktu, że kibice nie mieli z organizowaniem tego nic wspólnego

  – mówi Mariusz Jędrzejewski.

  Przy okazji zakpił on z autorów newsów, którzy nagle szukają poparcia kibiców, a nie potrafią nawet prawidłowo napisać… nazwy klubu.

  - Mam prośbę do pewnej redakcji, żeby nie pisała, na co już zwrócił uwagę Wojciech Cejrowski, o kibicach „Arki Gdyni”, tylko po polsku, „Arki Gdynia”. Rozumiem, że do tej pracy oddelegowano stażystę.

  Na temat „Arki Gdyni” pisała Wirtualna Polska. Gdyby informacje mediów miały być prawdziwe, kibice mieliby być częścią protestów z… tęczowymi flagami.

  - Rozmawiałem z młodymi kibicami, którzy widzieli ten protest. Koło atmosfery z meczu to nawet nie stało

  – ironizuje „Megafon”.

  Również portal Arkowcy.pl odciął się od manipulacji mediów. - Dla nas liczy się tylko Arka Gdynia, więc media zamiast próbować mieszać nas w politykę niech lepiej odnotują wysokie wyjazdowe zwycięstwo naszych rezerw nad rezerwami Lechii aż 5 do 1 – czytamy.

 • GMK36 lubi Komentarz

  @combo: Tak dajecie się nabijać w butelkę od 30 lat. Co ma piernik do wiatraka ? To że ktoś broni życia nienarodzonych dzieci nie znaczy że musi głosować na pis. Dajecie się mamić, strajkujecie i biadolicie ale sami nie wiecie o co wam chodzi.

 • GMK36 napisał/a komentarz do Pogoń Szczecin - Legia Warszawa

  Legie powinna czekać rewolucja w zimowym okienku. Powinna skupić sie około 20 nowych zawodników, przy graczach nie przekraczajacych 23 lat . Przy tym, Nie przekraczajac polowe sumu wyplat pierwszej jedenastki. Zawodnicy do pierwszej drużyny jak i do rezerw

 • GMK36 napisał/a komentarz do Marek Wawrzynowski: Brak reakcji na zachowanie chuliganów to wstyd dla Jagiellonii Białystok (felieton)

  @stach-ckm: organizacja zachodnia

 • GMK36 lubi Komentarz

  dla każdego od małego tęcza była kojarzona z czymś bajkowym , czymś pięknym a teraz ten urok został zabrany przez dewiantów .

 • GMK36 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  A drugie sedno to... biznes, srodki farmaceutyczne i firmy ,które lobbuja i sponsorują Stowarzyszenia , organizacje i osoby itd.. znam Panią z ''lewicy'', która stoi za wysylaniem tabletek aborcyjnych. Jeden zestaw to 800 zl..pora zacząć myśleć. Nic nie dzieje sie z przypadku

 • GMK36 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  dziecko nie jest tylko kobiety, palcem sobie sama przecież nie zrobi. Prawa kobiet trzeba szanować tak jak mężczyzn( na marginesie - to mężczyźni wydaje sie , ze sa w naszym państwie bardziej dyskryminowani niz kobiety, wynika to z naszej kultury, odwrotnie niz u nas, było i jest na zachodzie...) ale tu nie ma mowy w ogóle o prawach kobiet, tylko w ten sposób moze to przedstawiac i mowic skrajny komuch. Tu mowimy o aborcji na życzenie....Stop morderstw dzieci w łonie matki !

 • GMK36 lubi Komentarz

  Brawo Kowal!

 • GMK36 lubi Komentarz

  Aborcyjne komuchy to zdegenerowany, odhumanizowany odpad: pie...yć się na lewo i prawo a państwo niech płaci za skrobanki. Oczywiście wszystko singielki a na ich emerytury będzie zapitalało moich 4 dzieciaków.

 • GMK36 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  ''Pani''-od kiedy zaczęły sie problemy psychicznie ....później , poznala prowadzącego ''oficera tajnych służb postkomunistów''. Dajcie jej spokój ona nie.mysli samodzielnie od kiedy ''zrobiliście jej dziecko'' ta kobieta , była olimpijka potrzebuje pomocy państwa ! Widać gołym okienkiem, kobieta, mistrzyni przeszla pranie mózgu.powinniśmy chronić naszą mistrzyni , przed takimi typami....

 • GMK36 napisał/a komentarz do Justyna Kowalczyk o wyroku Trybunału Konstytucyjnego ws. aborcji. Sportsmenka nie kryje oburzenia

  @ByczaKrólowa18X: ogarniasz to co piszesz? ''Przez rodziców'' a nie przez twoją macice, ktora knebluje .... i uciska jak imadło, później uwiera ze nie można znaleźć dna. KONSTYTUCJA !

 • GMK36 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  W końcu w tej sprawie, ktoś mądrze gada. Boniek taki gieroj a jak ważna sprawa to morde w trzyma w kagancu. Boniek Zebrał by prezesów krajowych federacji ze srodkowo-wschodniej Europy bądź wszystkich prezesów prócz 5-6 krajow i zaproponował uefa nowe rozgrywki bez tych ''5-6 tych powyżej'' zobaczyli by kto może więcej stracić. I tak juz wielka 4-5 z największym współczynnikiem uefa, zdecydowanie za dużo wyciąga z europejskiego stołu. Z takim potencjalnym rynkiem transmisyjnym, medialnym to w pierwszym szeregu miedzy innymi powinien myśleć i warczyc prezes PZPN, a za jego kadencji, za jego panowania juz tracimy praktycznie PE z zasięgu od przyszłego sezonu.
  - czy można budować coś alternatywnego do uefa( nie chodzi, że od razu) ?
  - np . na początku zorganizowac wakacyjny puchar wyszechradu( klubowe) + panstwa np od nas na południe bądź państwa bałtyckie albo ze wschodu
  - zainicjowac spotkania praktyczne krajów z drugiej,trzeciej dziesiatki z klubowym współczynnikiem uefa ?
  - afirmowac za nowymi rozgrywkami, jak to mówią na zachodzie, wielka czwórka-piątka dyskryminuje większą część Europy.
  puchar mistrzow bądź nowe puchary niech mają tą swoją superlige ''4-5'' krajów a my mamy swoje, rozgrywki srodkowo-wschodnio europejskie . Sorry, przecież mamy prezesa bonka;) ...
  '' POKAŻ SWÓJ CHARAKTER, TAKI Z CIEBIE TWARDZIEL, LUBISZ DUŻO GADAĆ,... a na Twitterze N A J B A R D Z IEJ

 • GMK36 lubi Komentarz

  Lato to już od wielu lat nic mądrego nie powiedział. To taka usportowiona łysa wersja Bolka z Gdańska. Tylko mu jeszcze brudnej koszuli z napisem KoNsTyTuCjA brakuje....Katolik o poglądach podobnych do Czarzastego i Millera. Normalne jaja.Jak Bolek, jest Za , a nawet PRZECIW.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.