Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Azqa lubi Komentarz

  Bardzo dobry i szczery wywiad! Parę lat temu wydawało, że to on będzie następcą "Fabiana" lub Nieszczęsnego! Niestety, jego wyboru i głupota spowodowała to, gdzie broni i co robi teraz! Swoich szans, po prostu, nie wykorzystał!

 • Azqa lubi Komentarz

  Nagłaśniajcie tą sprawę, żeby odwrócić ten stereotyp Polaka-rasisty! Mówcie o tym jak najwięcej! Róbcie programy, udzielajcie wywiadów zagranicznym mediom. Niech wszyscy się dowiedzą, że winni są Anglicy! Że chcieli wykorzystać delikatny i drażliwy temat, do zniszczenia kariery i wizerunku polskiego piłkarza! Że z ich winy rodzina Kamila Glika doznała gigantycznych, wulgarnych i podłych ataków, ze strony angielskich obywateli. Mówcie o tym!!!!!!!

 • Azqa lubi Komentarz

  Rasizm na świecie to tak jak z pedofilią w Polsce, drażliwy temat. Jak chcesz komuś dowalić to oskarżasz go o pedofilię i niech się broni. Psychologia tłumu działa tak, że nawet jak cię uniewinnią, to w głowach na zawsze zostaje, że miałeś z tym coś wspólnego. Tak samo angol uderzył w Kamila. Obrzucił go błotem, a teraz pomimo, że FIFA oddaliła zarzuty, to ciemny europejski lud i tak będzie kojarzył twarz Glika z rasizmem. Widzieliście jak Albańczycy atakowali sędziego za każdy faul Kamila? Bo chcieli wykorzystać w meczu ten "oczerniony wizerunek" Kamila. To miało wpływać na decyzje sędziego. Tego uniewinnienia Kamila nie można tak po prostu zostawić, bo żadne gazety w Anglii nie mają interesu, żeby teraz pisać, że Kamil został uniewinniony.

 • Azqa napisał/a komentarz do Sebastian Boenisch: Przez 75 procent czasu gry dla Polski czułem się źle [WYWIAD]

  Słabo grał, to i cięgi dostawał od dziennikarzy :) Pamiętam, że na Euro najwięcej strat było po jego stronie.

 • Azqa lubi Komentarz

  Dlaczego Polacy to taki wredny naród w stosunku do Polaków. Jak Messi i Ronaldo zdobywali tytuł najlepszego piłkarz świata to nie było żadnych złośliwości. Jak Polak - ROBERT LEWANDOWSKI zdobył tytuł najlepszego piłkarza świata to sam jad i nienawiść. Czy te złośliwe komentarze piszą ludzie z PIS ?

 • Azqa lubi Komentarz

  Dyskrecja, pokora, talent, cierpliwosc i skutecznosc... chyba niewielu jest takich graczy na swiecie.

 • Azqa lubi Komentarz

  Laureat The Best FIFA Men's Player 2020 > RL9 potwierdza trafność wyboru, powodując u naszych milusińskich trollusi białą gorączkę i nieustanny ślinotok :D :D :D

 • Azqa lubi Komentarz

  Miernoty krytykujące Lewandowskiego sami do niczego nie doszli. Nie znacie się na piłce to nie zabierajcie głosu. Śmiać się chce z waszych wypocin i płakać jednocześnie. Głupich nie sieją, sami się rodzą. Spokojnych świąt.

 • Azqa napisał/a komentarz do Standard Liege - Lech Poznań

  Co ten Lech D:

 • Azqa napisał/a komentarz do Bayern Monachium - Red Bull Salzburg

  Wow. To podanie piętką do Muellera. Chapeux bas!

 • Azqa napisał/a komentarz do Polska - Holandia

  #Krychaout! Jak ma tak faulować to niech !@#$%^&*()

 • Azqa lubi Komentarz

  oburzające to jest zachowanie (szczucie) Wichniarka - to ze jemu się Piątek nie podoba, nie znaczy ze ten powinien odziać się we włosiennicę i samobatożyć po meczu w którym nie grał - niech smutne miny maja ci co odpowiadają za szkolenie piłkarzy i taktykę której nie było, a swoja drogą od lat u naszych piłkarzy z technika, celnością podań i przyjmowaniem piłki (oddawaniem z lotu do właściwego kolegi na boisku) są duże problemy co było widać już w meczu z słabszą kiedyś Ukrainą

 • Azqa otrzymał brązowy medal w kategorii Promotor Dnia

 • Azqa lubi Komentarz

  Spotkał kumpla to co miał robić. Miał mu powiedzieć, smuć się ze mną? WTF? Rozwala mnie, że ci sami dziennikarze, którzy po meczu z Włochami jeżdżą po reprezentacji, jeszcze dwa dni temu robili łaskę wujowi w każdym artykule. Bo wygraliśmy z Ukrainą.

 • Azqa lubi Komentarz

  Przecież to po meczu, a co miał płakać że koledzy przegrali czasami dziennikarz sam dolewa oliwy do ognia, bo piszą takie głupoty że brak słów, a Wichniarek wielki piłkarz teraz udaje exsperta pożal się Boże.

 • Azqa lubi Komentarz

  Czytam, czytam i.. Wnioski moje: wszyscy( parę wyjątków jest ale baaardzo mało) komentujący powinni grać w reprezentacji! Drugi:albo być trenerami. Ale tak już serio - to co myślę: brak od lat trenera który nie boi się wystawiać grających a nie za zasługi! Święte krowy są w Indiach i to wystarczy. Milik Grosicki Glik - co robią teraz aby grać? Reca- ciągnięty z uszy! Czy nie ma w Polsce lepszego obrońcy albo Rybus nie lepiej by się sprawdził. W takim meczu potrzebny jest skuteczny obrońca w odbiorze i ma oddać piłkę do środkowego pomocnika. Tyle tylko ma zrobić. Ale tu problem - w środku Krychowiak, który w porównaniu np do włoskich pomocników ani razu w karierze nie przyjął piłki kierunkowo, otwierając sobie opcję zagrania w 2 tempie. Zieliński - podobno talent. Tylko czy widział ktoś aby Zieliński odebrał w pressingu piłkę? Ani w Napoli ani w reprezentacji tego nie robi. Przeskakuje z nogi na nogę, nie wchodzi w kontakt z przeciwnikiem, nie odepchnie nie zblokuje ciałem. Po co taki zawodnik w pomocy i jeszcze w defensywie.. Grosicki - biega szybko ale tylko w ofensywie. A w odbiorze? Patrz -Zieliński. Można by tak pisać o "wolnym" Gliku którego stawia się przeciwko Insigne bo Glik dobrze gra piłki głową. Ale Insigne "główkuje" bo nie gra z "główki" .. No ale Glik zasługuje bo tak powiedzieli komentatorzy.. Trener się boi. I piłkarzy i opinii i fachowców z TV. Młodzi wystawieni przeciwko Włochom - powinni się uczyć od starych wyjadaczy którzy jak nie umiejętnościami piłkarskimi to chociaż cechami wolicjonalnymi powinni ich szarpnąć. Tyle że zamiast motywować młodych wygi stare myślą tylko jak ich posadzić na ławie. I najlepiej w parku. Żeby a nóż widelec.. Włosi pokazują nam jak ma wyglądać zespół grający pod flagą kraju. Jeden za drugiego naprawia błędy, walczą do odcięcia, i nie ważne ile meczy zagrali i ile zagrają.. A u nas? Trener "miętki", gwiazdy ( z wyjątkiem Lewego ) tylko myślę że są bo ktoś ich tak kreuje a sami nic nie pokazali i nie pokazują co daje właśnie takie rezultaty. A weźmy takiego Góralskiego - ani gwiazda, ani pewniak ale za to serducho daje. Ale teraz wszyscy krzyczą bandyta! Faktycznie zagotował się . Ma kaca po czewieni. Ale czy wolicjonalnie to on nie był tylko gotów? Odcięło mu rozum - zdarza się.. Ale w porównaniu do Zielińskiego - przynajmniej coś zrobił. Przez te parę minut miał i odbiory i podania. Można by tak było pisać i pisać.. Ważne jest aby trener miał zasady - grają tylko ci co mają wynik i są potrzebni na boisku bo tego wymaga taktyka na danego rywala. A Brzęczek niestety - ciągnie za uszy swoich, wystawia za zasługi, boi się co powiedzą w TV sport tu czy tam..Bo Hajto lubi Grosickiego.. Bo Zieliński to młody talent.. Bo Krychowiak ma nowe futro i kapelusz.. Bo Glik ma doświadczenie.. A potem dostaje od tych znawców "po nerach".

 • Azqa lubi Komentarz

  @Jurek 150: lepiej zamilknij, bo dla ciebie język polski być "trudna".

 • Azqa napisał/a komentarz do Włochy - Polska

  Ech. Okej, Włosi wyjaśnili Kazacha

 • Azqa lubi Komentarz

  Nie można zwalać na samego Krychowiaka bo obrona nic nie pokazała a on ratował ale nie rozumiem dlaczego Moder zszedł już.

 • Azqa napisał/a komentarz do Włochy - Polska

  Ktoś tu mówił, że Kazacha Włosi wyjaśnią :D?

 • Azqa napisał/a komentarz do Włochy - Polska

  Szymański i Krychowiak grają tragicznie. Jóźwiak nie potrafi się utrzymać przy piłce. Słabo to wygląda. Moder coś próbuje, ale do gry się mało kto pokazuje.

 • Azqa napisał/a komentarz do Włochy - Polska

  #Krychaout

 • Azqa napisał/a komentarz do Włochy - Polska

  Glika w ogóle nie widac w tym meczu. On cokolwiek przerwał?

 • Azqa napisał/a komentarz do Włochy - Polska

  Panowie, jak wy gracie? Po kiego grzyba te lagi.

 • Azqa napisał/a komentarz do Polska - Ukraina

  Brawo Skorup!

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.