Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • mentikk lubi Komentarz

  Po prostu trzeba zainwestować w sprzęt, bo samym sercem nie wygrają meczu, a gdy byłem na meczu w Bydgoszczy to dużo ludzi to mówiło, że nie mają na czym jeździć

 • mentikk lubi Komentarz

  Crump to może być dobry kierunek. Umiejętności nikt mu nie odmówi, a skoro Jason zainwestował w powrót i chce się angażować, to chyba wie co robi. Ciekawe jak u niego z kondycją? Nie jest jakoś mocno wiekowy, więc powinien się ogarnąć. Pytanie jednak, czy Polonia ma tyle czasu... dlatego zamiast bawić się w wywiady, to bukować bilet Jasonowi i ściągać możliwie najszybciej.
  Mam nadzieję, że się sąsiady podniesiecie, bo my nie my zamiaru spadać jeszcze niżej z tęsknoty za derbami ;)

 • mentikk napisał/a komentarz do Żużel. Klub Golloba i Bońka w poważnych tarapatach. Mistrz świata porozmawia z zawodnikami

  @Rysio-z-Klanu: no trochę chłopaka poniosło. Widać w Nsport dobrze płacą za jego durną paplaninę, że tak się ceni. Póki co, niech sp***ala.

 • mentikk lubi Komentarz

  Treningi pod okiem Tomka to dobry pomysł. Trzymam kciuki za utrzymanie, a w przyszłości powrót do EL! Tylko spokojnie.

 • mentikk napisał/a komentarz do Żużel. Klub Golloba i Bońka w poważnych tarapatach. Mistrz świata porozmawia z zawodnikami

  @Rysio-z-Klanu: tzn ile zawołał? Może lepiej finansowo wychodzi jako komentator, niż jako zawodnik...

 • mentikk napisał/a komentarz do Żużel. Klub Golloba i Bońka w poważnych tarapatach. Mistrz świata porozmawia z zawodnikami

  @Mortal: a w jaki sposób mielibyśmy wziąć Kasprzaka? Chyba, ze kolega myśli już o przyszłym sezonie. Bo na obecny, to mamy już zamkniętą ścieżkę.

 • mentikk napisał/a komentarz do Żużel. Klub Golloba i Bońka w poważnych tarapatach. Mistrz świata porozmawia z zawodnikami

  Myślę, że Tomek powinien się częściej na treningach pojawiać. Oczywiście wiadomo, tyle na ile zdrowie pozwala. Ale kto, jak nie on pomoże w zrozumieniu tego toru?
  No i druga kwestia, to ... czy nie można by skorzystać z Tomka listy kontaktów, aby ten czy inny tuner przygotował lepiej sprzęt dla chłopaków? Przecież oni nawet jak chcą, to nie mogą do przodu pojechać, starty niemal nie istnieją.

 • mentikk napisał/a komentarz do Żużel. Klub Golloba i Bońka w poważnych tarapatach. Mistrz świata porozmawia z zawodnikami

  @Andi - Prawdziwy Kibic: Liszka - jeśli się uda. Jeśli nie, to Pludra z Leszna, albo ostatecznie nawet Łobidziński z GKMu. Nie wiem czy da się znaleźć kogoś jadącego słabiej niż Błazykowski czy Bartoch w obecnym sezonie...

 • mentikk napisał/a komentarz do Żużel. Z torów PGE Ekstraligi wieje nudą! Cegielski nie gryzł się w język

  @kibickibic: w ograniczenia liczby zawodników z SGP bym nie szedł. Niech jest wolny rynek. Zgadzam się co do 10 zespołowej ELigi. Może i niektóre drużyny byłyby ciut słabsze, ale z drugiej strony poziom by się wyrównał. i tak jak pisze @bij - spadek z ELigi nie byłby wyrokiem, od którego w tej chwili wszyscy się zapierają rękami i nogami. Wygląda to jak wygląda, a mecze nudne jak flaki z olejem.

 • mentikk napisał/a komentarz do Żużel. Kolejka w pigułce. W Gorzowie polecą iskry. Moje Bermudy Stal jedzie o życie

  Tak, bo z pewnością we Wrocławiu skupiają się na rewanżu za ubiegłoroczny finał. Wcale nie na walce o wejście do PO w obecnym sezonie. Najwazniejszy jest rewanż za ubiegły rok :D
  Niby Włókniarz w zadyszce, ale wątpię, aby dali się Falubazowi u siebie objechać. Może być ciekawie. Tak jak ciekawie może być w Gorzowie. Jeśli Stal to wygra, to nie tylko tchnie nieco zamieszania w walkę o utrzymanie, ale również i w walkę o PO w górnej części tabeli.

 • mentikk napisał/a komentarz do Żużel. Polonia Bydgoszcz ma problem. Nikt nie chce jej wypożyczyć zawodnika! [WYWIAD]

  No rzucają mnie się dwie kwestie co do podejścia Jurka do tematu wzmocnienia. Po pierwsze zakłada, że nikt mu zawodnika nie wypożyczy. Bo po prostu wie. Z tego można wywnioskować, że nawet nie podjął próby rozmów.
  Druga kwestia, to niewiedza co do tego, że Jamróg już przekroczył limit punktów i nie ma opcji, żeby go wypożyczyć.

  Na moje - chwytać telefon i walczyć o Batcha. Nic do stracenia nie ma.
  Poza tym - junior. Powtórzę się, ale telefon do Sparty i pytać o Liszkę. On miejsce na rzecz Curzytka stracił, a jeszcze się łapie na wypożyczenie. Ewentulanie Łobodziński z GKM, gorzej od Błażykowskiego nie pojedzie.

  W niedzielę w Dauga trzeba walczyć o jak najniższą przegraną, żeby można było myśleć o bonusie. A ten bonus to jest bezwzględne minimum, bo Loko ma jeszcze dość niezły układ spotkań u siebie w porównaniu do nas i mają szanse na jakieś punkty. My poza wygraną z Loko (za 3!) potrzebujemy minimum jeszcze jednej wygranej, a przyjeżdża do nas jeszcze Apator (nierealne), Unia T. (są w formie, więc trudny temat) i Ostrovia (największa szansa, ale sporo zawodników tej drużyny jeździło w Polonii i mogą wykorzystać znajomość toru).

 • mentikk napisał/a komentarz do Żużel. Polonia Bydgoszcz ma problem. Nikt nie chce jej wypożyczyć zawodnika! [WYWIAD]

  @pawel88: trudno o juniora słabszego niż Błazykowski. Można jedynie zyskać. A raczej szanse na jazdę w tym roku Łobodziński w GKM ma marne. Poniżej limitu jest jeszcze Liszka ze Sparty, ale pytanie czy Jurek w ogóle zechce z kimkolwiek zagadać i czy Sparta się by zgodziła.

 • mentikk lubi Komentarz

  Panie Jurku jest jeszcze Mirek Jabłoński.Wprawdzie nie jest to jakiś lider,ale Jabol zawsze czuł się dobrze na torze w Bydgoszczy. Nic Pan już nie ryzykuje,a spróbować zawsze warto.Mirek niech się stawi na trening i udowodni swoją wartość,bo na sentymenty nie ma już czasu, a sezon wyjątkowo krótki.
  Każdy kibic wie,że ma Pan miękkie ,dobre serce, ale....
  "kto ma miękkie serce ten musi mieć twardą d..."
  Wszystkie ręce na pokład i walczymy o utrzymanie tej I ligi z...pazurem!!!

 • mentikk napisał/a komentarz do Żużel. Polonia Bydgoszcz ma problem. Nikt nie chce jej wypożyczyć zawodnika! [WYWIAD]

  @UNIA LESZNO kks: W tym sezonie obowiązuje już limit <12 pkt, ale Przemo ma nazbierane i tak więcej.

 • mentikk lubi Komentarz

  Nigdy nam nie leżał tor w Bydgoszczy więc myślę że pomimo braku Francuza mecz będzie na styku.Niech wygra lepszy i tyle w temacie no i oczywiście bez kontuzji.

 • mentikk napisał/a komentarz do Żużel. eWinner 1. Liga. Mecz Polonii Bydgoszcz ze Startem Gniezno przełożony na wtorek

  No niestety, ale na niektóre spotkania widowiskowość trzeba odłożyć i zrobić tor pod zawodników. Nie mówię o derbach, bo tutaj niezależnie od toru rokowania są słabe. Ale taki Start, Loko, to trzeba ograć.
  Przydałoby się też jednak wzmocnić drużynę pod nieobecność Bellego, a sensowny został w zasadzie chyba tylko Batchelor. I proponowałbym też zainteresować się możliwością wypożyczenia Liszki ze Sparty, bo tam Curzytek go wygryzł ze składu, a nasza juniorka też potrzebuje trochę jakości. Bo jak Orwat daje się u siebie dwukrotnie objechać Szczotce, to nie wygląda to dobrze. A to nasz najlepszy dostępny junior...

 • mentikk napisał/a komentarz do Żużel. Polonia - Wybrzeże. Jerzy Kanclerz skomentował porażkę z Wybrzeżem. Prezes wskazal, kto go zawiódł

  No z sensownych opcji zostało wypożyczenie Batchelora, który w tej drużynie pod nieobecność Bellego przejąłby pałeczkę lidera. Drugie wypożyczenie, które powinno zostać poczynione to Liszka. Chłopak został odsunięty we Wrocławiu, a nam taki junior byłby idealnie na rękę, byłby pewnie jednym z mocniejszych juniorów w I lidze i podratowałby formację, bo jak jeszcze Orwat co nieco dowiezie, to Błażykowski jednak sam dla siebie jest zagrożeniem, a Bartoch (na którego liczyłem w tym sezonie) jest chyba w tym momencie jeszcze słabszy.
  Tak jak mówią przedmówcy - widowisko widowiskiem, ale kluczem są zwycięstwa, zwłaszcza najbliższy mecz ze Startem trzeba wygrać. Na derby można sobie tor do walki zrobić, bo aż takich cudów się nie spodziewam, żeby ta drużyna ograła Apator, ale pozostałe spotkanie należy wygrać. Nawet minimalnie. Na koniec najważniejsze są duże punkty i miejsce w tabeli.
  Na obronę pana Jurka powiem - jako prezes sprawdza się świetnie. Przyciąga do klubu sponsorów, atmosfera na żużel w Bydgoszczy się poprawia. Ale do parkingu powinien iść jednak profesjonalny trener. Nawet taki Chomski, jeśli w Stali mu w końcu podziękują, nie będzie tak taktycznie drętwy.

 • mentikk lubi Komentarz

  @trz1971: święte słowa,.ecz przegrany nie przez wykluczenia tylko przegrany taktycznie. Druga sprawa to tor - ci to za tor który nie jest pod swoich a przyjezdni czują się na nim jak u siebue. Kolejna sprawa to pan Gollob - z całym szacunkiem ale miejsce pana Tomasza jest w parkingu a nie przed kamerami gdzie nawet nie zna swoich zawodników. Uważam że blaxykowdkuemu na kilka meczów trzeba podziękować- niech jedzie bartoch , nawet jagle dałbym szansę no i na koniec : starty starty starty- jesteśmy po 4 meczach a nasi ciągle przegrywają starty nawet na własnym torze- to jest karygodne!

 • mentikk lubi Komentarz

  Bedzie dobrze Kai i Layger sie zrehabilituja zobaczycie i 2 punkty z Gnieznem sa nasze :)

 • mentikk lubi Komentarz

  Szczęście sprzyja lepszym. Brać Batchelora, bo za chwilę znowu będziemy mieli dwumecz z Poznaniem... Pzdr!

 • mentikk lubi Komentarz

  Prawda jest taka że drużyna walczy ale ma cholernego pecha. Swoją drogą nie rozumiem kibiców którzy wylewają żal na Kanclerza połączony z heytem. Od samego początku mówił że jedziemy o utrzymanie. Tylko niepoprawni optymiści widzieli Polonię w I czwórce. Będzie ciężko o utrzymanie bo Lokomotiv dozbroił się na i ma bardziej objeżdzonych w lidze żużlowców. Kanclerz powinien pomyśleć o jakimś ewentualnym wzmocnieniu za Bellego. Pytanie tylko czy znajdzie kogoś w tej chwili ?

 • mentikk lubi Komentarz

  Jurek jest przyzwoitym prezesem, ale...
  Trener by się przydał!

 • mentikk lubi Komentarz

  Oj szkoda szkoda upadek wygladał fatalnie ale myślałem że jednak obędzie się bez kontuzji A tu niestety pech, to jest to w czarnym sporcie że nigdy nie wiadomo czy zawodnik dojedzie do mety. Zdrowia życzę i szkoda Polonii bo to jest poważne osłabienie przeciwnika i później niepotrzebne dyskusje że gdyby jechał itd to byśmy wygrali, zawsze wolę mecze w optymalnym składzie no ale taki jest żużel. Pozdro z Wybrzeża.

 • mentikk napisał/a komentarz do Żużel. Polonia - Wybrzeże. Mikkel Bech zastąpi Jacoba Thorssella. Zmiana również u bydgoszczan [SKŁADY]

  @Skrzydlata Bestia: no skoro przez te kilka lat pokazał jeszcze mniej niż Orwat to cóż... albo chłopak pójdzie do jakiegoś teamu, gdzie będzie mechanikiem, albo czeka go obserwowanie żużla z punktu widzenia kibica. Nie każdy ma do tego talent, nie ma się co oszukiwać na siłę.

 • mentikk napisał/a komentarz do Żużel. Moje Bermudy Stal Gorzów niczym Get Well Toruń. Zespół, który nie ma prawa spaść, spadnie?

  Generalnie Stal ma fatalny sezon, ale wg mnie odbiją to jeszcze. Wygrane z bonusami nad ROWem i GKM są niemal pewne. Jeszcze jakieś punkty ukulają i skończy się 6tym miejscu. Jednak w tej drużynie potrzebne jest porządne trzęsienie. Do pozostawienia w seniorskim składzie pozostają jedynie Zmarzlik (o ile uda się go przekonać) i Thomsen. Reszta do pogonienia, bo prezentują poziom na I ligę. Iversen już nie jest pewniakiem, KK się zasiedział i ma pojedyncze wystrzały dobrych meczów, Woźniak - przy całej mojej do niego sympatii - nie jest liderem.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.