Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • mentikk napisał/a komentarz do Żużel na Netfliksie? Formuła 1 może być wzorem

  Zawsze można wykorzystać nasz rodzimy film Żużel do promocji dyscypliny. Aż dziwię się, że od premiery tego filmu lawinowo nie przybyło dzieciaków w szkółkach :D

 • mentikk lubi Komentarz

  Pokażcie w serialu prawdziwe oblicze gogusia Bartusia, na co dzień przykładny mąż, ojciec, wzór do naśladowania, ale kiedy tylko siada na motocykl zmienia się maszynę do kontuzjowania zawodników i kopania ich w bandy, byleby tylko wygrać.

 • mentikk napisał/a komentarz do Talent łódzkiego Orła rozwija skrzydła. W tym roku zaliczył znaczny progres!

  Ważne, żeby miał okazje jeździć, zbierać doświadczenie. Łódź może mieć z niego pociechę i wyskoczyć z kolejnym ciekawym zawodnikiem...o ile da mu pojeździć. Obawiam się jednak, że większość sezonu będzie zakładał plastron z nr 8/16 i tych biegów może nie mieć zbyt wiele. Ale może pojedyncze starty w różnych meczach miałyby rację bytu.
  Nie wiem czy regulamin to umożliwi, ale taki zawodnik mógłby skorzystać, gdyby wykorzystać instytucję "gościa" i dać mu pojeździć w II lidze.

 • mentikk napisał/a komentarz do Żużel. Krzysztof Cegielski grzmi po SoN: Pozwalamy się upokarzać. Już czas by nasze władze powiedziały dość! [WYWIAD]

  Śmiech na sali. Na łamach SF nie można skrytykować Cegły. Bo takie wpisy są usuwane. Brawo SF. Nadal zdziwieni, że tracicie czytelników?

 • mentikk napisał/a komentarz do Zrobiła to jako pierwsza Polka. Potem dostała skandaliczną propozycję

  Widać sezon ogórkowy już na dobre wystartował, skoro odgrzewa się te same kotlety.

 • mentikk napisał/a komentarz do Żużel. Były prezes odpowiada Świderskiemu: Winni wszyscy tylko nie on. Tak kariery nie zrobi

  Ja przypomnę, że Maślanka najpierw dawał zawodnikom wirtualne kontrakty, które potem siłowo obniżał w trakcie sezonu. Nagle stał się ekspertem, który pouczał o nie przepłacaniu zawodników, bo to psuje rynek.
  Ten gość chyba nigdy nie słyszał co to hipokryzja :D

 • mentikk napisał/a komentarz do Żużel. Nicki Pedersen poznał wyrok. Zawieszenie i kara finansowa dla Duńczyka

  I o to wszystkim chodziło. Jakaś symboliczna kwota do zapłaty, sama kara jednak w niczym nie przeszkadzająca zawodnikowi w pełnieniu obowiązków zawodniczych. No kto by się spodziewał? Świetny przykład dla wszystkich. Przewiniłeś - zapłacisz i będzie wszystko spoko.

 • mentikk napisał/a komentarz do Za nimi szaleje cała Polska. Wyrasta nowa stolica piękna

  Szokujące. Że wygrywają dziewczyny z miasta, gdzie jest największy żużlowy boom ostatnich lat. Coś vide Falubaz sprzed dobrych kilku lat. Gdyby te konkursy zaczęły się odpowiednio wcześniej, to jestem przekonany, że również zielonogórskie dziewczyny miałyby sporo tych tytułów. Nie zdziwię się, jeśli w przyszłym roku np dziewczyna z Ostrowa będzie wysoko, bo tam też może być potężne zainteresowanie i boom i ostrowscy kibice będą chcieli się pokazać na każdej możliwej płaszczyźnie. Za kilka lat przyjdzie kolejny klub, czy miasto, gdzie będzie wielkie żużlowe zatrzęsienie zainteresowania i oni zdominują social media. Niemniej nie ma to żadnego przełożenia na to, że te dziewczyny są ładniejsze od tych z innych miast.

 • mentikk napisał/a komentarz do Żużel. Niemiecki talent dostanie szansę w eWinner 1. Lidze

  No ja myślę, że jednak drużyna z takim Startem powalczy. Liderzy są w stanie ograć tych gnieźnieńskich. Do tego jest ciekawy junior, który może dać wsparcie seniorom. Kwestia otwarta to 4ty senior do tej drużyny, bo nie sądzę, żeby Erik Riss był podstawowym zawodnikiem. Pewnie na "gwiazdę" nie będzie ich stać, ale z drugiej strony taki Kai czy Berge potrafią dobrze się pościgać. Problemem u nich na poziom I ligi jest stabilizacja. Smolinski to bardzo doświadczony zawodnik, samo to może też być mocno na plus.
  Co do samego Haertela - szkoda, że nikt z polskich drużyn nie pokusił się o niego kilka lat temu, bo jeszcze jako młody junior fajnie się zapowiadał. Chyba jako Niemiec był zbyt egzotyczny, w Polsce była moda na szukanie zawodników albo gdzieś w Danii, albo Rosji, ewentualnie Australia, o ile sami do Europy przyjechali. Mógłby być dziś w innym miejscu, a nawet śmiem twierdzić, że byłby solidnym kandydatem U24 dla kilku I ligowych ekip. No, ale co się stało to się nie odstanie. Może teraz pokazanie się na I ligowym froncie da mu kopa do rozwoju. Szkoda tylko, że to będzie jego ostatni sezon jako U24. Będąc chociaż rok młodszym miałby szansę się trochę rozreklamować i potem iść do klubu...no powiedzmy, że bogatszego.

 • mentikk lubi Komentarz

  "będzie promował odpowiednie zachowanie na drogach publicznych", no super. Ja może zaczne promowac odpowiednie zachowanie na torze ;)

 • mentikk lubi Komentarz

  Lekcja pierwsza : Jak wyprzedzać przy pomocy nogi :)

 • mentikk napisał/a komentarz do Żużel. Matej Zagar zamierza powalczyć o powrót do Grand Prix

  No nikt mu nie broni. Niech na torze udowodni, że zasługuje na SGP.
  Chociaż samo SGPCh mogłoby, a nawet powinno mieć formułę chociażby 3-rundowego turnieju. Aby faktycznie obiektywnie najlepsi wywalczyli ten awans. A nie przypadkowi zwycięzcy, którym danego dnia podpasował tor, sprzęt, forma i mieli więcej szczęścia od rywali. Wówczas awans wywalczą ci, którzy są obiektywnie najlepsi. Żeby już nie było takich kwiaktów jak KK, człowiek-ogon, rzucający cień.

 • mentikk napisał/a komentarz do Żużel. Szczakiele rozdane po raz siódmy. Była niespodzianka

  "Wywalczenie wicemistrzostwa Polski docenili kibice oddający głosy na trenera/menadżera sezonu. " Niezłe. Szkoda, że nie można było docenić tego, który poprowadził drużynę do DMP. :D Ale tak to jest jak Dryła and przyjaciele sami decydują kto dostanie jaką nagrodę :D

 • mentikk napisał/a komentarz do Żużel. Landshut Devils ma nowego zawodnika. Klub kontynuuje budowę składu na sezon 2022

  To jest to wzmocnienie?- Czy też to jest ten zawodnik, który "ma dobre starty i jeździł już w Landshut"? Liczę, że to nie jest koniec, bo inaczej wyjdzie na to, że Kryjom się poddaje przed sezonem. W I lidze trio Kai, Dmitri, Martin to jest za mało żeby wygrywać mecze. Wszyscy oni są obecnie na pograniczu poziomów I i II ligi. Nawet wsparcie Blodeorna to będzie za mało. Milik, Lyager - oni będą do zatrudnienia. A może nawet Zengota, który chyba jednak w Łodzi roboty nie dostanie.

 • mentikk napisał/a komentarz do Żużel. Miasto nie ma pieniędzy na oświetlenie. Czy Stal Gorzów będzie mieć problem z licencją?!

  Oj tam...i tak rozejdzie się po kościach. Dostaną warunkowe dopuszczenie i doprowadzenie tego oświetlenia w ciągu roku-dwóch. Żadna nowość.

 • mentikk napisał/a komentarz do Żużel. Półtora okrążenia: Mistrzostwo Łaguty ważne dla promocji. Zmarzlik wzniósł się ponad ego [FELIETON]

  Z tym wzniesieniem się ponad ego Bartka to bym nie przesadzał. Stosuje najprostsze techniki kupienia kibica "jadę dla Was, dla Polski; ważne żeby Polak wygrał; gratuluję Artiomowi itp". A na torze pokazuje, że ma rywali w głębokim poważaniu. Jest świetnym żużlowcem, tego mu nie odmówię. Po prostu jest genialny. Ale jest też z niego kawał ch*ja. Regularnie agresywnie wchodzi w rywali, "zamyka bramę" w brutalny sposób. Tyle, że rywale to wiedzą i najczęściej mu odpuszczają. Emil w piątek nie odpuścił to obejrzał z bliska najpierw stopę Bartka, potem płot, a na koniec zapoznał się dokładnie z nawierzchnią. Tylko dlatego, że nie dał za wygraną i chciał Bartka wyprzedzić.

 • mentikk lubi Komentarz

  Prawda taka,że gratulacje i życzenia dla Łaguty NIESZCZERE ! ! tylko pod publikę, a w duchu złość....... taki fałszywy charakter

 • mentikk napisał/a komentarz do Żużel. Znamy plany transferowe beniaminka eWinner 1. Ligi. Niemcy wykonają dwa ruchy?

  Czy istnieją zawodnicy, którzy są na tyle dobrzy, aby poradzić sobie w I lidze, a jeździli już w Landshut? Bo Kryjom mam wrażenie trochę gada dziwnie. W sumie niewiele brakło, a udałoby mu się położyć ten finał w Opolu.

 • mentikk napisał/a komentarz do Żużel. Prezes Arged Malesy mówi o sile zespołu, planach na kolejny sezon i przyszłości Patricka Hansena

  No ciekaw jestem co Ostrovia zmontuje na ELigę, chociaż rysuje się to w zasadzie max dwoma zmianami. Czyli nowy U24 (Mads Hansen?) i zawodnikiem zagranicznym (Zagar?). Reszta składu będzie bez zmian raczej. Fajnie, że jest ta zdolna ostrowska młodzież, będzie to na pewno jakiś atut. Nie czarujmy się, będzie to walka o utrzymanie, ale z niezłą młodzieżą to ostrowska drużyna wcale nie musi stać na przegranej pozycji w walce z GKM. Jeśli do tego dosprzętowienie będzie takie jak w końcowej części sezonu, to może się okazać, że pojawi się sukces. Pozostaje życzyć powodzenia.

 • mentikk napisał/a komentarz do Żużel. Nowy promotor zapowiada nową erę żużla. Podano kalendarz Grand Prix 2022

  @Tomek B.: Discovery+. Lokalnie to będzie chyba Eurosport, czyli Eurosport w danym kraju będzie puszczał rundę tego kraju. Tak jakoś to zrozumiałem, ale w międzyczasie też robiłem co innego, więc mogłem zagmatwać. Jednak Discovery+ ma mieć całe live i pełną otoczkę.

 • mentikk napisał/a komentarz do Żużel. Komu "dzikie karty"? Niektóre gwiazdy mogą obejść się smakiem

  Fajne te propozycje... Takie w sumie niemal same zgrane karty. Vaculik, Madsen, Doyle... jasne, to świetni zawodnicy, ale idąc takim kluczem, to SGP nadal będzie kociołkiem tych samych składników. Lambert, Thomsen, Bewley, Holder, Michelsen - tych zawodników powinno być więcej. Fajnie, że do cyklu wchodzi Przedpełski (gorszy od KK nie będzie). Z tych, którzy odpadają jedynie Vaculik się broni faktem kontuzji. Stała dzika karta powinna być ograniczona do 2, może max 3. Kto chce się ścigać w SGP to albo się utrzymuje w cyklu, albo niech przebija się w eliminacjach.

 • mentikk napisał/a komentarz do Żużel według Jacka. Zmarzlik już wie, jak się wygrywa tytuł. To jego atut w walce z Łagutą [FELIETON]

  Już się zaczęło. Łaguta przed ostatnimi rozstrzygnięciami ma punkt przewagi na Zmarzlikiem, więc szuka się jego słabych stron. "Nie wytrzyma presji, zamyka gaz itp". Gdyby tak było, to by nie był liderem cyklu po 9 rundach.
  Czy to jest fair, że Zmarzlik trenuje sobie kilka dni z rzędu przed ostatnim turniejem na torze w Toruniu? Średnio. Aczkolwiek tor nie będzie taki, jaki miał na treningach. Tor przygotowuje BSI. Oczywiście te treningi i tak mu pomogą, bo ścieżki będzie znał "na świeżo". Z drugiej strony Artiom może mieć coś, czego Zmarzlikowi może brakować - wsparcie kolegów. Bo nie zdziwię się, jeśli Tai i Maciek pojadą pod Artioma. Ale to tylko możliwość - nie twierdzę, że na pewno tak będzie.
  Najlepiej to skupmy się na tym, aby były to 2 dni pięknego widowiska z emocjami do samego końca, do ostatnie biegu ostatniej rundy. I niech po prostu wygra lepszy. Bo obaj są genialni w SGP w tym roku i tak na prawdę obaj na to złoto zasługują.

 • mentikk napisał/a komentarz do Żużel. Wiktor Jasiński podjął decyzję dotyczącą przyszłości. Zdecydował się na odważny krok

  Jasiński sam sobie krzywdę zrobi tym zostaniem w Stali. On powinien zejść sobie spokojnie do II ligi, tam się zacząć budować i piąć w górę. Ze średnią 1,0 to on nawet na I ligę się nie nadaje prawdę powiedziawszy, a marzy mu się walka o skład w ELidze. Straci rok, pojedzie kilka spotkań w lidze U24 za głodową stawkę i będzie w d**ie. Lepiej jeździć w II lidze i przynajmniej coś z tego mieć. Akurat na ten poziom jako U24 powinien znaleźć miejsce.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.