mentikk - lubi

 • mentikk lubi Komentarz

  Sprawdziłbym, czy na kopercie z donosem nie ma przypadkiem pieczątki z poczty w Gnieźnie :D

 • mentikk lubi Komentarz

  no to o czym pan pisze wszyscy wiedzą raczej-tzw.infrastruktura-kojarzy mi się z planami zamknięcia ekstraligi-ochrona wspaniałej ósemki-po co ma ktoś z nich spadać,każdy wie,że jazda-czyli część sportowa to za mało by na coś liczyć-równie ważne są dojścia w centrali,układy,walkowery,ich brak,umiejętność sprytnego ustawienia komisarza,ew.sędziego,rozegrania preparowania toru bez konsekwencji,lub bezkarnego odmówienia jazdy na takim torze,inne znane tematy jak doping zawodnika i technologiczny,anlasy z tego sezonu,rożne taktyczne kombinacje z zastepowaniem,gośćmi-dla jednych łatwiejsze,dla innych już mniej dostępne i na koniec może najważniejsze-sterowanie regulaminem przez sławetną mocną grupę prezesów z ludźmi z centrali-npl.wprowadzenie u24 przed sezonem 2021 z zaskoczenia-nie patrząc na istniejące np.dwuletnie kontrakty z seniorami-obejmujące ten 2021-centrala powinna płacić kary tym zawodnikom-bo przepis bez karencji zrywa zawarty kontrakt między dwiema stronami-nowa regulacja wprowadzana nagle-bez winy klubu,czy zawodnika-takie rzeczy panie tylko w .....sam pan wiesz,dalej pisać mi się nie chce,wam czytać pewnie też..

 • mentikk lubi Komentarz

  Gadanie o przynależności klubowej , że zawodnicy są złotówami i traktują kluby jak bankomaty i tego typu lamenty a teraz wprowadzanie przepisów , żeby były rotacje w zespołach.Logika leśnych dziadków zawsze zaskakuje.

 • mentikk lubi Komentarz

  Jeśli jedynym powodem wprowadzenia u24 była chęć spowodowania zmian w składach to ja wam gratuluję. Jak się komuś nudziło to trzeba było wprowadzić przepis zabraniający kontraktować zawodników z poprzedniego składu, to by była zabawa :):):)

 • mentikk lubi Komentarz

  Przecież Lyager i Zengota na bank w rybniku :)

 • mentikk lubi Komentarz

  Borek jak już płodzisz te swoje pożal się Boże artykuły to rób to chociaż trochę rzetelnie.
  Skąd ty wziąłeś Ivacica na sezon 2021 w Polonii.Przecież twój kolega z redakcji podawał skład bydgoszczan na nadchodzący sezon.
  https://sportowefakty....ckenbecka-
  Co do celów sportowych to zgadzam się z panem Jurkiem.
  Osobiście będę zadowolony jak drużyna uplasuje się w pierwszej czwórce, a co ujedzie dalej to już będzie na duży plus.

 • mentikk lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • mentikk lubi Komentarz

  Może jeszcze Mateusz miał dopłacać żeby móc jeździć z Bartkiem? Motor miał koncepcję budowy składu z silnym U24 oraz dwoma silnymi juniorami - bo nie ma petardy na seniorce która gwarantuje po 15 punktów w meczu - więc brak dziur w składzie ma być największym atutem tego zespołu (a nawet jeżeli ktoś nie będzie jechał to mocny junior może go zastąpić). Stal postąpiła etycznie dając takie kontrakty Zmarzlikowi czy Vaculikowi? Tak, bo ich na to było stać, mogli zamiast Vaculika ściągnąć np. Fricke i Cierniaka.

 • mentikk lubi Komentarz

  Nie jestem z Bydgoszczy, ale chyba zacznę im kibicować, bo ich skład jest wprost zachwycający i ekscytujący! Gratuluję!

 • mentikk lubi Komentarz

  mam wrażenie, że zadecydowanie trudniejsze od awansu jest posiadanie planu "co dalej" jeśli ten awans się przydarzy

 • mentikk lubi Komentarz

  dlastgoe zostana tutaj bo nikt im nie da siana na wakacje :)

 • mentikk lubi Komentarz

  gratulacje sąsiedzi
  zaraz pojaw że śmieszny AMON

 • mentikk lubi Komentarz

  Jak Dankiewicz mówi, że trzeba brać Maxa to bym brał Zagra w ciemno. To samo tyczy się MJJ, jak mówi, że powinien zostać to trzeba się z nim rozstać w końcu. Nigdy nie widziałem żeby Pan Dankiewicz trafił w swoich przewidywaniach. Więcej takich ekspertów nam potrzeba.

 • mentikk lubi Komentarz

  Według mnie Tarasenko Fricke Zengota Tonder Gruchalski i jedziemy.

 • mentikk lubi Komentarz

  Bellego i Lyager to początek świetny.Zobaczymy co będzie dalej bo jednak , żeby atakować E-ligę to nie można stawiać na zawodników pokroju Ivacic,Orwat itp.

 • mentikk lubi Komentarz

  Tutaj jest po prostu mocna szpila dla Nas bo uważaliśmy się za mocarstwo a jednak jak przychodzi do kadry to obok Zmarzlika nie ma pewniaka.Już pomijam fakt tej afery na linii Cieślak-Janowski/Drabik/Pawlicki.Wszyscy tak gadają , że utrzymujemy żużel itp , czy na prawdę jest ktoś tak naiwny aby myślał że to naszym klubom , prezesom się nie opłaca ? Taki jest właśnie Polak , jak mieliśmy złoto kilka razy pod rząd to nudne bo tylko my się liczymy , teraz formuła jest inna prym wiedzie Rosja to złość bo jak może ktoś być lepszy od nas.

 • mentikk lubi Komentarz

  Żenujący artykuł. Można się domagać przywrócenia DPŚu, czemu nie. Jednak styl, te płaczliwe powielanie narodowych kompleksów, normalnie ręce opadają.
  Jak bym słyszał pewnego pana w samolocie, beczącego że Niemcy go biją. Panie redaktorze, w stół to może pan walnąć w swoim domu i zażądać pomidorówki. Może to podziała. Ale nasze polskie kluby mają ogromne zyski z organizacji tych wszystkich imprez w Polsce. I na pańskie walenie w stół postukają się palcem w głowę.

 • mentikk lubi Komentarz

  do tego poiwnni jezdzic najlepsi a nie zawodnicy z przymusu
  u21, u23, u24
  to polowa skladu
  a jak dodamy do tego 4 polakow to kolo sie zamyka
  i to zadna najsileniejsza liga swiata

 • mentikk lubi Komentarz

  Ciekawe co zrobi Zengota? Chyba nikt nie ma wątpliwości że jego miejscem jest Ekstraliga, ale po takiej przerwie może faktycznie powinien pozostać na zapleczu. Na pewno zawodnik ma duży dylemat i jestem przekonany, że kusi go jazda z najlepszymi. Gdyby Grzegorz mnie zapytał o zdanie, to doradzałbym mu pozostanie w Bydgoszczy. Świetny tor, I liga słaba nie będzie, więc okazja do budowania formy idealna.

 • mentikk lubi Komentarz

  Moim zdaniem powinien zostać w Polonii na przyszły rok i się solidnie rozjeździć.