KrissF1 - lubi

 • KrissF1 lubi Komentarz

  niestety ale część społeczeństwa to idioci, którzy robia sobie zdjęcia nawet jak pija kawę czy jedzą śniadanie. jakim trzeba być pustakiem.. druga sprawa, że ludzie najzwyczajniej w świecie sie chwalą i popisują. zdjecia pokazują gdzie był i czego to on nie zrobił. jak widze takich lanserów i półmózgów to śmiać mi sie chce z tego jakimi sa pustakami. a sa az do tego stopnia, że nie potrafia uszanowac pogrzebu.

 • KrissF1 lubi Komentarz

  'Czy wierzysz w poprawę wyników Williamsa w dalszej fazie sezonu?'.
  Oczywiście ! ;-) Żeby było gorzej musieliby odkręcić koła.

 • KrissF1 lubi Komentarz

  Ciebie lubię, a 8 razy podchodziłeś pod prawo jazdy :)

 • KrissF1 lubi Komentarz

  Z boku to mi wygląda na przewrót w jego wykonaniu. Przemyślanie chytre działanie po to by przejąc całkowitą władzę. Wiadomo że Paddy posiada udziały w Williamsie, Frank ze względu na stan zdrowia nie jest w stanie prowadzić tego okrętu, jego córka robi co może. Nie wierzę że nie wiedział o tym że zawieszenie nie jest zgodne z przepisami, musiał to dobrze wiedzieć. Liczył może na to że Williams koniec końców padnie finansowo, a wtedy on przejmie stery - pytanie czy sam czy jeszcze ktoś ma w tym interes? Wiadomo że akcje pójdą w dół i z kapelusza wyskoczy firma która nabędzie je rozsądne pieniądze przejmując władzę. Williamsowie są pod ścianą, bo "urlop" oznacza jedno - coś poszło mocno nie tak. Mimo to cieszę się że Paddy odchodzi, bo źle mu z oczu patrzy. Już na pamiętnej gali Autosportu gdzie Robert przyznawał jedną z nagród nie zamienił z nim ani słowa, a wiedział że będą razem pracować. Nie wierzę że można tak skopać bolid dwa razy pod rząd rok po roku z takim doświadczeniem w F1. Coś tu śmierdzi i to grubo!

 • KrissF1 lubi Komentarz

  Oby te Twoje słowa okazały się prorocze :)
  Ja nie miałbym też nic przeciwko temu, żeby jeszcze McLaren włączył się do tej gry. Im więcej, tym lepiej.

 • KrissF1 lubi Komentarz

  Oczywiście masz absolutnie rację. Ja już wczoraj żartowałem, że oby nie było tak, że przed Australią Claire będzie rzucać monetą w celu wyłonienia tego jednego kierowcy, który pojedzie ich jedynym bolidem bo drugi będzie zrobiony za miesiąc... To jest żenada i jak widać nic nie stracili spoźniając się dwa dni na testy bo gdyby zaczęli od początku to w środę nie mieliby już części i waliliby same pit Stopy w czwartek i piątek... Śmiech przez łzy, ale trzeba zdać sobie sprawę z tego, że być może, a raczej na pewno trochę wszyscy popłynęliśmy w oczekiwaniach wobec Williamsa na ten sezon...? Bezsprzecznie jest to wynik angażu RK w tym zespole, ale i sam Robert jako urodzony profesjonalista i bardzo wymagający człowiek wobec siebie i innych też chyba zbyt wiele sobie obiecywał... A tymczasem ta ekipa przypomina cyrk objazdowy...
  Z zespołu, któremu kibicowałem kiedyś najbardziej na świecie zrobili po przyjściu Paddiego karykaturę.

 • KrissF1 lubi Komentarz

  Już w zeszłym roku Paddy powinien wylecieć. Nie radził sobie cały rok, nie radzi sobie i teraz.

 • KrissF1 lubi Komentarz

  Ten gość nie ma za grosz samokrytyki... Typowy Angol. Czyli co? Na treningach przed GP Australii powiedzą kierowcom żeby nie przeginali z prędkością, nie cięli zakrętów bo jak rozwalą jakąś część to nie będzie czym jechać podczas GP? Bo tak to wygląda. Mieli pół roku na przygotowanie bolidu, nie skończyli na testy, a teraz mają się w dwa tygodnie wyrobić? A już zwracanie uwagi kierowcy żeby nie cisnął w sporcie który polega głównie na prędkości to już jakaś kompletna paranoja. Nie dziwię się że Robert chodzi podminowany - ktoś im musi nawalić do pieca, dać porządny opi...ol bo oni zachowują się jakby nic się nie stało, uważają że wykonali dobrą robotę... Przecież to jest komedia jakaś.

 • KrissF1 lubi Komentarz

  Pomijając, czy te wizualne zmiany są udane, czy tak jak w przypadku Red Bulla czy tu McLarena raczej średnio. To w sumie dobrze, że zespoły to robią, gdyż nawet jeśli układ sił niewiele się zmieni, to przynajmniej wizualne następuje pewne ożywienie. Pierwsze wyścigi będą wzbudzały większą ciekawość choćby z tego względu, nie mniej jak i zmian w obsadach kierowców prawie że w każdym teamie.
  Dodając powrót Roberta, pare zmian w aerodynamice i przenosiny Daniela, to jak dla mnie ten sezon mógłby się już jutro zacząć :)

 • KrissF1 lubi Komentarz

  Zawsze mnie śmieszą idioci, którzy krytykują jakość artykułów Kuczery, a codziennie jego artykuły czytają :-)

 • KrissF1 lubi Komentarz

  CO ZA GŁUPIE I AMATORSKIE PYTANIE. CZY ROBERT UTRZYMA SIĘ DŁUŻEJ NIŻ TYLKO W 2019 ROKU?

 • KrissF1 lubi Komentarz

  Praca, praca, praca taka reklama kraju, Polaków, to jest odpowiedź dlaczego warto pomagać Kubicy, na takiej reklamie korzystają wszyscy

 • KrissF1 lubi Komentarz

  11 kopaczy nie daje tyle radochy co 1 Kubica.ForzaKubica

 • KrissF1 lubi Komentarz

  11 kopaczy nie daje tyle radochy co 1 Kubica.ForzaKubica

 • KrissF1 lubi Komentarz

  Robert powodzenia,tankuje tylko na orlenie

 • KrissF1 lubi Komentarz

  8 LAT TEMU RUNĄŁ MI DACH , ALE FUNDAMENT WIARY W KUBICĘ POZOSTAŁ - DLA MNIE ROBERT KUBICA POWROTEM DO F1 ZYSKAŁ WIĘCEJ ,NIŻ JAKBY ZOSTAŁ MISTRZEM ŚWIATA I JEŚLI ŻADNE SIŁY GO NIE PRZYBLOKUJĄ WIERZĘ ŻE ZOSTANIE NIM NIE RAZ - ZAKUBICAJ ROBERT ...

 • KrissF1 lubi Komentarz

  Te brakujace 40mln jest w znizce za silniki od Merca(za miejsce dla Russella). Nikt o tym nie pisze oficjalnie ale Williams nie daje nic za darmo. Nastepne miliony sa za zerwanie umowy Strolla. A reszta dochodzi od Latifiego. Ojciec dobrze zaplacil za mozliwosc paru treningow + jako rezerwa w Williamsie.

 • KrissF1 lubi Komentarz

  Widzisz Mirek! To pytanie świadczy że temat Cię przerósł, więc nie pytaj więcej bo się ośmieszasz.... gogle masz w kompie to zacznij od tego, polecam. Tak trzeba zaczynać jak się chce komentować coś o czym nie masz pojęcia, to oczywiście też nie za wiele ale chociaż coś...pozdrawiam

 • KrissF1 lubi Komentarz

  "Miał kilka okazji do jazdy w tym sezonie, ale nadal są wątpliwości, jeśli chodzi o jego tempo. Myślę, że nadal traci kilka dziesiątych."
  Ignorant... Tracic tak niewiele, po tylu latach przerwy i po tak niewielu przejechanych kilometrach w tym sezonie, to dowod na geniusz Kubicy. Swiecie wierze, ze bedzie taki jak przed wypadkiem, jak juz sie rozjezdzi. Nie rozumiem po co Anderson pisze takie rzeczy - to sa idiotyzmy do szescianu.

 • KrissF1 lubi Komentarz

  Pier.. Oli jak polamany. Ja stawiam na Roberta, i 90% społeczności na świecie też. Zawsze znajdzie się krytyk, któremu w życiu nie wyszło, to wyzywa się na tych, którym los sprzyja