• Taniec z Gwiazdami - odcinek 7

  Zapraszam do kibicowania ninjy na parkiecie! :D Stefano na Instagramie opatrzył zdjęcie Agnieszki i Agaty Kuleszy takim podpisem:"Najpiękniejsze w tym programie jest to, że się poznaje wyjątkowych ludzi i niektórzy zostają kimś więcej niż "osobą z pracy". Tutaj z dwiema wyjątkowymi kobietami, przede (…)

  Więcej

 • Taniec z Gwiazdami - odcinek 6

  Agnieszka znowu najlepsza! Aga i Stefano w tańcu współczesnym zdobyli pierwsze trzydzieści punktów, czyli dziesiątki od wszystkich jurorów, jako druga para w tej edycji! :D Taniec Agi i Stefa można zobaczyć tutaj.

  Więcej

 • Taniec z Gwiazdami - odcinek 5

  Zapraszam do kibicowania Agnieszce i Stefano w piątym odcinku "Tańca z Gwiazdami"! :)

  Więcej

 • Taniec z Gwiazdami - odcinek 4

  Zapraszam do kibicowania Agnieszce i Stefano w czwartym odcinku "Tańca z Gwiazdami"! :) Czwarty odcinek programu skupi się na włoskich klimatach i przeniesie uczestników na taneczne parkiety Italii. Czy Agnieszka zostanie nową Rafaellą Carrą? :D

  Więcej

 • Taniec z Gwiazdami - odcinek 3

  Zapraszam do kibicowania Agnieszce i Stefano. :)

  Więcej

 • Taniec z Gwiazdami - odcinek 2

  Aga zawsze z telemarkiem. :DZapraszam do komentowania drugiego odcinka z udziałem Agnieszki Radwańskiej! Razem ze Stefano Terrazino zawalczą o poprawę czwartego miejsca uzyskanego w poprzedni piątek. W tym odcinku odpadną aż dwie pary, więc kciuki za Agę są mile widziane. :DUdział Agi w programie wpłynął (…)

  Więcej

 • Taniec z Gwiazdami - odcinek 1

  Tańczyć każdy może! Bardzo dobry wieczór z uwagi na medale Dawida i Kamila! Udziałem w "Tańcu z Gwiazdami" Aga inicjuje pierwszy turniej po rozpoczęciu nowego etapu kariery. Zachęcam wszystkich Isiofanów, tych krypto i zadeklarowanych do kibicowania Agnieszce i Stefano w walce o kryształową kulę! :DLuz (…)

  Więcej

 • SF Tennis Awards 2018

  Najlepsi z najlepszych!Dobry wieczór! ;) W związku z sukcesem ubiegłorocznej gali chciałbym przyspieszyć wyciąganie forum ze snu zimowego i nie czekając na początek sezonu tenisowego przeprowadzić nową edycję SF Tennis Awards 2018. Pomysłodawczyniami plebiscytu są Paper Monster i ACElina, ostatecznego (…)

  Więcej

 • Singapur 2018 (Sezonowy Typerek 4+4 Toma)

  Typować każdy może! Witam! ;) Typerowe podsumowanie 2018 roku nastąpi w Singapurze na Finałach WTA, imprezie wieńczącej główny sezon tenisowych rozgrywek kobiet.Ceremonia losowania: 19 października 2018 r. Turniej główny: od 21 do 28 października 2018 r.Na turniejowym korcie stawi się najprawdopodobniej (…)

  Więcej

 • (Roz)Gwiazdy forum #2 Pablo

  Grunt to avek z pazurem.Rozmyślając o trzecim wielkoszlemowym trofeum Andzi i patrząc na tenisowe konstelacje dostrzegłem na niebie gwiazdę, o której warto wspomnieć wraz z finałowym akordem mundialu (chociaż podobno poza krajami hiszpańskojęzycznymi nie ma mundiali, ale to szczegół). To Pablo, forumowicz, (…)

  Więcej