Ping Pong Czang - bar olimpijski

autor: Pottermaniack | 2018-02-08, 09:56 |

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|

Nawiązując do długoletniej, sportowofaktowej tradycji barów muzycznych zapraszam do komentowania, konsumpcji i kontemplacji w BARZE OLIMPIJSKIM, otwartym z okazji rozgrywania zimowych Igrzysk Olimpijskich w Pjongczangu (nie mylić z Pjongjangiem, stolicą Korei Północnej!). Kawki, wiśniówki i szampana z truskawkami nie powinno zabraknąć, podobnie jak sukcesów w wykonaniu Biało-Czerwonych. Kto kibicuje, niech komentuje! ;) Wpisy niewychwalające Justyny Kowalczyk, Kamila Stocha, Weroniki Nowakowskiej, Moniki Hojnisz, Dawida Kubackiego, Maćka Kota, Piotrka Żyły i innych polskich reprezentantów będą surowo napiętnowane dezaprobatą słowną "nieładnie". ;D

MENU:
Kawka TenSybila
Szampan z truskawkami
Wiśniówka GoViki
Porter - poleca Margit
[i]Na deser - sernik Agnieszki Radwańskiej, truskawki ze śmietaną z zamrażarki Margoty, rocznik 2015.
Danie dnia:
[/i]

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

Ostatnie komentarze

Sortuj:
Pottermaniack

Kochani! Jako że pucharowy sezon w sportach zimowych dobiegł końca dziękuję wszystkim za wspólne barowanie! ;D Kibicowanie z tak wspaniałymi forumowiczami na Igrzyskach i finałowych rozstrzygnięciach w Pucharach Świata to sama przyjemność. ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.