Forumowy Słownik Slangu SportowoFaktowego 2

autor: użytkownik usunięty | 2021-05-16, 18:07 |

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|
⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫

🅵🅾🆁🆄🅼🅾🆆🆈 🆂🅻🅾🆆🅽🅸🅺 🆂🅻🅰🅽🅶🆄 🆂🅿🅾🆁🆃🅾🆆🅾🅵🅰🅺🆃🅾🆆🅴🅶🅾 2

Szanowni! ;)

Mówi się, że do wprowadzenia fundamentalnych zmian potrzebne jest momentum konstytucyjne. Czy to odpowiedni moment, by ukonstytuować fundamenty pod drugą edycję Forumowego Słownika Slangu SportowoFaktowego?

Moim zdaniem zdecydowanie tak! :)

Słowem przypomnienia: blog w formie słownika ma na celu promowania forumowego słownictwa dla początkujących użykowników i pozostawienie po nas miłej pamiątki na portalu na dłuższy czas. Pomysłodawczynią przedsięwzięcia była śp. Sybilla.

Pierwszą edycję słownika opublikowano 22 sierpnia 2013 r., a jej autorkami i autorami byli: Alk, Tom, Potter, Kyasix, F-iolka, Wislok, Vivendi, Gabi, Salvo, Jewel, Fulzbych, Crzyjk i Fan, a rolę korektorki pełniła Vivendi. Każdy może pomóc w budowie słownika, zapraszam wszystkich serdecznie do udziału w pisaniu! :)

Reguły zabawy są proste - aby zostać autorką lub autorem, należy zgłosić lub / i napisać co najmniej jedno hasło w komentarzu pod blogiem. Im ich więcej, tym lepiej! Jeśli autor hasła go nie opracuje, to istnieje możliwość jego uzupełnienia przez innego forumowicza.

Nie ma określonego terminu odbioru. Zobaczymy, ilu będzie chętnych. Słownik będzie sukcesywnie uzupełniany w treści bloga.

Zapraszam! ;)

PS. Loga na razie nie będzie, bo SF blokuje grafikę na blogach...

PIERWSZA EDYCJA

⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫⚫

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

Ostatnie komentarze

Sortuj:
pukes

Użytkownik usunięty - zwrot frazeologiczny funkcjonujący na tutejszym forum oznaczający kasację dorobku uczestnika bez podawania przyczyn.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.