List otwarty do administracji portalu SportoweFakty.WP.pl

autor: użytkownik usunięty | 2015-09-03, 18:41 |

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|

Szanowni Państwo, administratorzy portalu SportoweFakty.WP.pl,

zwracam się do Państwa z prośbą o naprawę usterek powstałych w wyniku fuzji Sportowych Faktów i portalu sportowego Wirtualnej Polski, a także uwzględnienie słusznych uwag użytkowników dotyczących pogorszenia funkcjonalności forum i w efekcie atmosfery panującej na stronie.

W dniu dzisiejszym (3 września 2015 roku, tj. czwartek) wielu forumowiczów zastanawiało się czy przypadkiem nie trafili pod niewłaściwy adres, widząc nowe, kafelkowe oblicze Sportowych Faktów. Odnowiona szata graficzna spotkała się z powszechną krytyką użytkowników, wskazywaliśmy zgodnie, iż obładowanie witryny obrazkami czyni ją nieczytelną, mało funkcjonalną, a przez to zniechęcającą do aktywnego uczestnictwa w komentowaniu artykułów, statusów, blogów i galerii. W dyskusji na pierwszy plan wybiły się następujące zarzuty:

1. W wersji standardowej Sportowych Faktów internauta mógł zapoznać się z 50 komentarzami pod artykułem bez konieczności dodatkowego kliknięcia, obecnie wyświetlają się zaledwie trzy komentarze. Na stronie Sport WP obowiązującą liczbą jest 10, dlatego nie rozumiemy dlaczego strona jest prezentowana w tak okrojonej wersji.

2. Połowa dzisiejszego dnia upłynęła pod znakiem próby opanowania statusów, do których praktycznie nie można było się dostać, które można było skomentować jedynie na poziomie kokpitu (a i to z dopiskiem "nie znaleziono strony").

3. Podobny problem dotyczył galerii.

4. Skoro o obrazkach mowa, nowa szata graficzna strony spowodowała chaos, bo jak tu dostać się do informacji dotyczących Bundesligi, kiedy nie ma odpowiedniej zakładki.

5. Niemniej grafika wydaje się być mało istotnym problemem, skoro na stronę nie da się momentami po prostu zalogować (konieczne jest kombinowanie czy na innej wyszukiwarce uda się wejść).

6. Abstrahując od kwestii technicznych, kontakt z administracją w dniu dzisiejszym pozostawiał wiele do życzenia. Pan  Łukasz Czechowski do teraz, a piszę te słowa o godzinie 18:09 nie zechciał ustosunkować się do naszych pytań, krytyki, żalu.

I to chyba boli najbardziej. Nieco ponad trzy lata temu, w pierwszym dniu wielkoszlemowego US Open 2012 działalność rozpoczęła połączona strona Eurosport.pl i Onet.pl, zapowiadana jako projekt, jakiego w historii polskiego sportu w internecie jeszcze nie było, połączenie popularnego portalu i czołowej sportowej telewizji. Niestety, huczne zapowiedzi skończyły się na dodaniu loga Eurosportu do witryny Onetu i powiększeniu redakcji tejże strony, co można skomentować krótko - jako zmiany kosmetyczne. Ale utrata charakteru portalu społecznościowego, co było wielką zaletą Eurosportu była czymś, czego Onetowi zwykłą kosmetyką nie dało się do dziś naprawić. Jestem jedną z wielu osób, które w tym czasie postanowiły udać się w miejsce, w którym mogłyby w spokoju budować społeczność kibiców, dobrych kolegów i koleżanek, nawet przyjaciół, a także zwykłych, dobrych znajomych. Na swoje miejsce w sieci wybraliśmy Sportowe Fakty. Te same Sportowe Fakty, które trzy lata później, w czwartym dniu US Open 2015 pod szyldem Wirtualnej Polskiej wydają się zrobić wszystko, by ten swoisty exodus sprzed trzech lat powtórzyć.
Prosimy, nie róbcie tego.

Moje propozycje naprawy sytuacji:

1. Rozumiem, że Wirtualna Polska chce podkreślić swoją obecność na Sportowych Faktach, niemniej nowa szata graficzna portalu jest chaotyczna i nieczytelna. Dobrym pomysłem byłoby wprowadzenie rozwiązania odnoszącego sukcesy na tradycyjnych forach dyskusyjnych, czyli możliwości wyboru layoutu, w tym przypadku dotychczasowego lub nowego.

2. Potencjalnych użytkowników Sportowych Faktów do rejestracji zachęca lista udogodnień ułatwiających, zachęcających do poruszania się po portalu, takich jak pisanie blogów, statusów, wklejanie zdjęć do galerii, możliwość wklejania filmików, dyskutowania. Zmiana polegająca na powrocie do tego, co było poprzednio wydaje mi się niezbędna - chciałbym mieć możliwość wejścia do statusu, komentowania go z kilku różnych miejsc, nie chcę kombinowania jak skomentować status, byle komentarz się pojawił, a nie wyświetlił się komunikat o nieznalezionej stronie.

3. Chciałbym powrotu do poprzedniego rozwiązania i pięćdziesięciu komentarzy wyświetlających się pod artykułem, a przynajmniej dziesięciu, tak jak proponuje na swoich stronach Wirtualna Polska. Kiedy odpisuję na komentarz chciałbym wiedzieć komu właściwie odpisuję, chciałbym zobaczyć odpowiedzi dotyczące moich komentarzy. Słowem - dobrze było tak, jak było jeszcze wczoraj.

Podsumowując - myślę, że wielu użytkowników pogodziłoby się z nową odsłoną graficzną Sportowych Faktów, ale przy założeniu, że wszystko inne pozostałoby niezmienione. Przede wszystkim funkcjonalność strony i jej społecznościowy charakter. By portal wciąż zachęcał, nie zniechęcał do aktywności.

Oczywiście to tylko moje sugestie i zachęcam forumowiczów, by w komentarzach pod blogiem zamieszczali swoje opinie, które mam nadzieję pomogą opanować forumowy kryzys.

Proszę raz jeszcze o Państwa wsparcie i nieodwracanie się od nas, użytkowników plecami. Sportowe Fakty to miejsce, na które od trzech lat zaglądam niemal codziennie, o ile mam dostęp do internetu. Poznałem w nim wiele niesamowitych, zabawnych, inteligentnych, kochanych, pomocnych, niebanalnych osób, z kilkoma z nich spotkałem się nawet w realu i których jestem wielkim fanem, choć nie można ich znaleźć w tagach. Naprawdę, to niezwykłe miejsce na internetowej mapie Polski - i, znów naprawdę - nie chciałbym go opuszczać, zostawić na pastwę internetowych, anonimowych trolli, które mam nadzieję, że nie zaleją strony falą hejtu.

Proponuję zapoznać się dodatkowo z gorącą dyskusją na blogu:

http://sportowefakty.wp.pl/kibice/16458/blog/8603/kasa-sex-gdzies-tam-wyznawcy-syfow


Z poważaniem, Pottermaniack.

PETYCJA DO ADMINISTRACJI SPORTOWYCH FAKTÓW
http://www.petycjeonli...efaktywppl

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

Ostatnie komentarze

Sortuj:
Przeczol

Mam pytanie. Dostałem jakieś ostrzeżenie za to że zmieniłem awatar na chłopca w garniturze. SF napisał mi maila że to jest ostrzeżenia. Może mi ktoś napisać na jakiej podstawie PRAWNEJ SF nadaje ostrzeżenia na temat zmiany awataru???? ten awatar to chłopiec w garniturze i nic po za tym. Nic nie było obraźliwe ani wulgarne. Musiałęm to zmienic

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
wislok

Witam Panie redaktorze naczelny. Podałem taki przykład. Strona sport kropka tvp kropka pl- serwis funkcjonuje w starej postaci i można zobaczyć ją w nowej odsłonie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [26 komentarzy tej dyskusji]

Podaj proszę przykłady stron, które postawiły strony testowe i informowały wcześniej o zmianach.

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
margota

Potterku, kopiuję wpis, który umieściłam na tablicy użytkownika Sportowe Fakty,
Kolejny wpis, który dotyczy strony tenisowej :
1/Ze strony głównej klikam na tenis. 2/ Jestem na tenisie i na ekranie widzę od góry .............
1 RZĄD piłka nożna, siatkówka, żużel + rozgrywane mecze, ale nie wiem jakie i z jakiej dyscypliny ?
2 RZĄD (poniżej poziomo)TENIS - ATP > WTA > Wielki Szlem > itd
Daje myszką na TENIS i pojawia się rozwinięcie w pionie, piszę w kolejności : Piłka nożna, Żużel, Siatkówka, Sporty walki, Piłka ręczna, Koszykówka, Tenis, Moto. Da się zauważyć, że na stronie tenisa w rozwinięciu wyrazu TENIS pojawiają się ??? inne dyscypliny sportu, A JA biedny zbłąkany kibic spodziewałabym się np. nazwisk tenisistów ... polskich i/lub zagranicznych.
No chylę czółka jeśli to jest promowanie tenisa. Rzeczywiście jesteście państwo fachmanami od promocji. Pierwszy raz spotykam się z taką obojętnością wobec fanów-klientów portalu i/lub z taką bezradnością.
Nie dyskutujcie na temat dziedzin, sportów bo nie dajecie sobie rady z "naprawami tej wadliwej strony"
O możliwościach komentowania pod artykułami nie będę już pisać bo wielu się wypowiedziało na ten temat, więc szkoda aż tak się powtarzać.
Może jeszcze jedno ! Ponad rok temu weszłam na ten portal (3 z kolei)z ciekawości co pisze się o tenisie, a co za tym idzie o JJ oraz AR. Zostałam ..... nie dlatego, że art były takie świetne lecz dlatego, że były świetne komentarze pod art. W sposób przejrzysty mogłam czytać toczące się rozmowy - wypowiedzi. To również nowa odsłona WpSF mnie/nam zabrała. Pomimo próśb przedstawionych w zróżnicowany sposób państwo nas zbywają raz kulturalną odpowiedzią, raz niepoważną. Panowie myślą, że to wszystko się rozejdzie po kościach tak jak przy wprowadzeniu rankingów ?? Jedno jest pewne .... z mojej strony na pewno nie !! Dla mnie, likwidując możliwość prowadzenia rozmów bezpośrednio pod artykułem w sposób widoczny, przejrzysty na temat tenisa, pozbyliście się państwo rzeczy która WAS wyróżniała z otoczenia. Teraz nie różnicie się niczym od innych stron ....... a nie sorki, różnicie się , jesteście bardziej pstrokaci, sorry.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
The Beau Monde

Witaj Basher, Jest mi niezwykle miło, że wyróżniłaś mnie wraz z Vivendi, jako rozmówcę wartego obserwacji! W chwili obecnej, w moim życiu pojawiło się szczególnie ważne wyzwanie, w związku z którym rzadziej będą się udzielał na forum. Pozostaję z szacunkiem oraz uczuciem przyjaźni do Kilkunastoosobowej Grupki Uczestników tego forum, wśród Nich szczególnie do Ciebie. Uważam gro czasu spędzonego tutaj, "w napisanym przez życie scenariuszu", za pożyteczne i korzystne dla siebie, jednocześnie starałem się odpowiedzieć tym samym, w miare moich możliwości... Wszelkiej życiowej pomyślności i do miłego znowu :) The Beau Monde :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [7 komentarzy tej dyskusji]

Dobra robota, Potter. A juzerzy teraz Wy do roboty!

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Big Lebowski

Przeczytałeś moich kolegów, którzy sypnęli przykładami jak z rękawa?
Człowieku Ty ciągle stawiasz się nad nami. Próbujesz się bawić ze mną w słowne gierki, zamiast posypać głowę popiołem i tak po ludzku przyznać się do błędów. Słaby koleś z Ciebie. Nawet gdyby takowych testów nie było (a wiemy, że były) to chyba korona z łepetyny by nie spadła by je przeprowadzić. Jeżeli nie masz nic sensownego do napisania to lepiej nie kompromituj się i zamilcz! Pzdr!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [26 komentarzy tej dyskusji]

Podaj proszę przykłady stron, które postawiły strony testowe i informowały wcześniej o zmianach.

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
bydziaj

listopad to prawie jak grudzień i odwrotnie ! Idoli to my mamy tylu ,że co weekend można wpadać w poślizg ;))) niekontrolowany oczywiście

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [10 komentarzy tej dyskusji]

"Gołąb" poczeka tradycyjnie do grudnia, bo w połowie listopada musimy urządzić jubileusz naszego idola. Pzdr!

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Big Lebowski

"Gołąb" poczeka tradycyjnie do grudnia, bo w połowie listopada musimy urządzić jubileusz naszego idola. Pzdr!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [10 komentarzy tej dyskusji]

Odłożone ,tylko ,że ten beer jakis oszukany , choc trunek nie jest ważny lecz towarzystwo w jakim sie go spożywa :) Mam zreszta nadzieje ,że "gołąb" nadlatuje ... tak cos koło listopada

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
bydziaj

Odłożone ,tylko ,że ten beer jakis oszukany , choc trunek nie jest ważny lecz towarzystwo w jakim sie go spożywa :) Mam zreszta nadzieje ,że "gołąb" nadlatuje ... tak cos koło listopada

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [10 komentarzy tej dyskusji]

Kryki w kąt już odłożyłeś ? Bo beerwagen na prostej będzie znowu oblegany. Pzdr!

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
bydziaj

Tatko Night !!! gdzie ? tam ! .... stój stój ! Ot znaleźli my swoje miejsce ;))))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [26 komentarzy tej dyskusji]

Piotr ładuj się na nasz nowy tor. Ja już badam nawierzchnię i czekam na Ciebie. To totalne eldorado. Ziemia obiecana do zagospodarowania, niczym Ameryka Północna w XVI wieku. Totalna pustynia, więc obędzie...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Speed58

Panie Gapiński...z całym szacunkiem,ale czy Wy z nas kpicie i traktujecie jak mięso armatnie,bądź króliki doświadczalne? Nie było najlepiej na poprzedniej wersji,ale było w miarę czytelnie,teraz jest totalne dno. Widać to po ilości piszących na portalu. Chcecie się nas pozbyć? Proszę pisać wprost,kibice żużla,to brać twardzieli,płaczu nie będzie. Zmieniacie szatę graficzną,ktoś,podejrzewam,że praktykant robił stronkę,robi taką kichę,że zaczynamy się w szybkim tempie wykruszać z SF. Znikniemy my,znikniecie Wy. Proste i jakże prawdziwe.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [26 komentarzy tej dyskusji]

Podaj proszę przykłady stron, które postawiły strony testowe i informowały wcześniej o zmianach.

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Speed58

Gazik...czekam na "resztę" naszych przyjaciół...jeszcze się odzywają,ale "balon emocji" pękł :P

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [26 komentarzy tej dyskusji]

Jest w internecie taka strona o tematyce zupełnie innej, bo o książkach. Strona ta nazwę nosi biblionetka. Pewnego dnia, lata temu, rozpoczynała współpracę z kolporterem, potem jeszcze kimś innym i innym,...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Speed58
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Big Lebowski

Piotr ładuj się na nasz nowy tor. Ja już badam nawierzchnię i czekam na Ciebie. To totalne eldorado. Ziemia obiecana do zagospodarowania, niczym Ameryka Północna w XVI wieku. Totalna pustynia, więc obędzie się bez eksterminacji autochtonów. Pzdr!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [26 komentarzy tej dyskusji]

Szkoda czasu na lamenty i proszenie was o powrót do normalności , gdyż Walton twórca ogromnej potęgi biznesowej powiedział kiedyś .... „Jedynym szefem jest klient. To On może zwolnić każdego, od szefa...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Gaizka

Jest w internecie taka strona o tematyce zupełnie innej, bo o książkach. Strona ta nazwę nosi biblionetka. Pewnego dnia, lata temu, rozpoczynała współpracę z kolporterem, potem jeszcze kimś innym i innym, ale nigdy nie wiązało się to ze zmianą, że tak to określę, jej DNA (nie mylić z aktualnym poziomem SF). Kiedy nie tak dawno przechodziła lifting funkcjonalności i wyglądu zmiany te poprzedziła, chyba ponad półroczna, dyskusja (z dostępnymi ankietami) czego zmiany mają dotyczyć, jakie funkcjonalności są dla użytkowników najważniejsze i awantur żadnych nie było. Po zmianie wizualnej pozostawiono użytkownikom możliwość wyboru w jakiej wersji kolorystycznej chcą wyświetlać stronę, szczegółowo poinformowano czego zmiany dotyczą, z czego wynikają itp. Ale jak piszę to portal poświęcony literaturze, inna kultura, albo w ogóle jakakolwiek kultura... Wam Towarzyszu widzę bliżej do pewnego legendarnego admina, z równie legendarnym pytaniem "jebnięty jesteś?" #SFweszlostajl

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (13|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [26 komentarzy tej dyskusji]

Podaj proszę przykłady stron, które postawiły strony testowe i informowały wcześniej o zmianach.

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Pottermaniack

Choć na tej stronie nie pojawiła się wersja testowa, to do drugiej części pytania pasje Hatak. Portal we wrześniu poinformował o zmianie w naEkranie, którą przeprowadzono w grudniu 2014 roku. Nową odsłonę serwisu poprzedziła gorąca dyskusja dotycząca przede wszystkim zmiany kultowej nazwy i marki, administracja pozostała jednak nieugięta i postawiła na swój przekaz nazwowy, że strona będzie dostępna na każdym urządzeniu z dostępem do internetu, ale to temat na inną dyskusję. W każdym razie rozmowy adminów i użytkowników były gorące, mimo wszystko redakcja odpowiadała spokojnie nawet na hejty, zmiany poprzedziło chwilowe wyłączenie strony, a pierwsze dni polegały na składaniu zastrzeżeń przez userów i, w razie możliwości naprawie usterek po stronie administratorów. Było trochę chaosu

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [26 komentarzy tej dyskusji]

Podaj proszę przykłady stron, które postawiły strony testowe i informowały wcześniej o zmianach.

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
elvis
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
elvis

..portal w wersji mobilnej nie istnieje.
raz ze sie nie da zalogowac-a jesli juz sie uda-to wyszukanie zajmuje za duzo czasu-dodanie komenta,najczesciej konczy sie komunikatem:ze "strona nie istnieje"
to tak na szybko.
Nie wspomne o tonie obrazkow,reklam i innego badziewia-ktore skutecznie odstaraszylo(mnie rowniez)z przegladania SF...zanim sie do czegos dokopie...ucieka za duzo MB..sorry.
na lapku tez tragedia.
jesli sie nic nie zmieni,to niestety zniknie duzo ludzi...robiacych wam tutaj "robote"(czyt. kase)
Same strony sie nie beda otwieraly,klikaly..itd.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [26 komentarzy tej dyskusji]

Podaj proszę przykłady stron, które postawiły strony testowe i informowały wcześniej o zmianach.

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
bydziaj

Szkoda czasu na lamenty i proszenie was o powrót do normalności , gdyż Walton twórca ogromnej potęgi biznesowej powiedział kiedyś .... „Jedynym szefem jest klient. To On może zwolnić każdego, od szefa do szeregowego pracownika przez wydawanie pieniędzy gdzie indziej.” Czy coś jeszcze trzeba tłumaczyć ? My Sobie znajdziemy inne miejsce na pisanie (wydawanie pieniędzy), ale WAS JUŻ NIE BĘDZIE !!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (8|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [26 komentarzy tej dyskusji]

Podaj proszę przykłady stron, które postawiły strony testowe i informowały wcześniej o zmianach.

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Damian Gapiński

Podaj proszę przykłady stron, które postawiły strony testowe i informowały wcześniej o zmianach.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)

komentarz jest odpowiedzią na: [26 komentarzy tej dyskusji]

No i co panie Gapiński? Doczekam się jakiejś sensownej odpowiedzi? Czy też zakończyliśmy dyskusję wg przysłowia: "Gadał dziad do obrazu, a obraz ni razu". Pzdr!

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Rick Grimes

Cześć Kolego, szkoda nerwów, piszemy teraz w innym portalu. Także, jak masz coś w lodówce bądź pod ręką, to ja reguluję sprzęgło...Zdrówko.:)))))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [26 komentarzy tej dyskusji]

No i co panie Gapiński? Doczekam się jakiejś sensownej odpowiedzi? Czy też zakończyliśmy dyskusję wg przysłowia: "Gadał dziad do obrazu, a obraz ni razu". Pzdr!

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Big Lebowski

No i co panie Gapiński? Doczekam się jakiejś sensownej odpowiedzi?
Czy też zakończyliśmy dyskusję wg przysłowia: "Gadał dziad do obrazu, a obraz ni razu". Pzdr!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [26 komentarzy tej dyskusji]

Zgoda panie Gapiński. Użyłeś pan zwrotu cyt:"... uprzejmie informuję, że nie ma możliwości powrotu do starej wersji..." Mnie jednak chodzi nie o słowa, a o podejście do ludzi. Dlaczego nie poinformowaliście...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
RECON_1

W pelni sie zgadzam z autorem tego bloga, to sa poprostu jaja co sie stalo z tym portalem,dlaczego uzytkownicy nie zostali wczesniej poinformowani o tych zmianach?Od jakiegos czasu sugestie uzytkownikow redakcja miala w 4 literach,teraz juz wiem czemu-po prostu z tej fajnej i licznej spolecznosci kibicowsko-komentujacej uczyniono karte przetargowa,zwykly towar ktorego uzyto by zostac przejetym.Mam nadzieje ze rzesza ludzi stad odejdzie a wy padniecie za to co zrobiliscie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.