Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • ean-foutre napisał/a komentarz do Żużel. Miasto nie ma pieniędzy na oświetlenie. Czy Stal Gorzów będzie mieć problem z licencją?!

  Z pewnością nowe oświetlenie w Gorzowie będzie. Niech tylko pamietają o odpowiedniej modernizacji rozdzielni bo drugi raz może się nie udać.

 • ean-foutre lubi Komentarz

  Widoku Jego przewieszonego na wpół przez kierownicę ciała na pędzącym motorze,nie zapomnę do końca swych dni.Uważam że (jeżeli chodzi o drastyczność) był to najgorszy wypadek jaki przez 45 lat oglądania żużla moje oczy widziały.Wszakże uskarża się na coś innego,to jednak to że po takim dzwonie wsiadł na motor,to cud.
  Tak czy siak,kuruj się Fredrik,naprawdę jesteś twardzielem.

 • ean-foutre lubi Komentarz

  Bardzo dobra decyzja sędziego, bieg nie był długo przerywany ponieważ sędzia liczył ze zawodnicy z Ostrowa zjadą z toru po tym jak sami się poturbowali (lub ewentualnie pojadą dalej...) A żeby zaparkować motor na środku toru i położyć się na torze to ja od 20 lat jak sledze zuzel nie widziałem. Oczywiscie widamo o co zawodnikowi chodziło wykluczenie Walaska i udział w powtórce lub wykluczenie dla niego i Walasek jedzie w w powtórce. Brawo sędzia!

 • ean-foutre lubi Komentarz

  Panie Galewski pan się chyba zapominasz.Jakim prawem pan wydajesz wyrok na sędziego?Kim pan jesteś,że oceniasz pan prace sędziego i co to w ogóle za tytuł?Pan jesteś tylko dziennikarzem i powinieneś pan pisać obiektywnie,a nie narzucać wszystkim swoje spostrzeżenia.Wg mnie i wielu kibiców sędzia zachował się dobrze i wcale nie zdziwie sią jak wytoczy panu proces o zniesławienie

 • ean-foutre lubi Komentarz

  Galewski dostał zlecenie żeby skompromitować sędziego tylko zapomniał o jednym że sam jest mało wiarygodny

 • ean-foutre lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • ean-foutre napisał/a komentarz do Żużel. Kolejna fatalna pomyłka sędziego podczas finału ligi w Krośnie. To mogło się źle skończyć!

  @Rysio-z-Klanu: Mylisz się. Po co wobec tego ostatnie wersy w dodatku z niebieskim wyróżnieniem? Prawdziwa intencja to dołożenie sędziemu wszelkimi sposobami. To nie jest fair tymbardziej, jeśli nie ma się racji.

 • ean-foutre lubi Komentarz

  Uważam ze sędzia podjął właściwa decyzje po takim zachowaniu gości. Junior z Ostrowa mógł zjechać na trawę a nie stanął sobie na środku toru

 • ean-foutre napisał/a komentarz do Żużel. Kolejna fatalna pomyłka sędziego podczas finału ligi w Krośnie. To mogło się źle skończyć!

  @Franek Dolas: Pełna zgoda!

 • ean-foutre napisał/a komentarz do Żużel. Kolejna fatalna pomyłka sędziego podczas finału ligi w Krośnie. To mogło się źle skończyć!

  @Franek Dolas: Pełna zgoda!

 • ean-foutre lubi Komentarz

  "Fatalny błąd sędziego" po czym następuje artykuł o trzech ochroniarzach w pasie bezpieczeństwa. No jestem pod coraz większym wrażeniem wobec poziomu naszego dziennikarstwa. Chyba pierwszy raz możemy poczytać a tak ważnych wydarzeniach.
  Na stadionie było kilka tys ludzi , przed telewizorami zapewne kolejne co najmniej kilkadziesiąt tys a może i ponad sto. I teraz : Ręka w górę kto zauważył w trakcie oglądanie meczu że jakiś trzech niedoszkolonych ludzi weszło do pasa bezpieczeństwa?
  Czemu ma służyć ten artykuł? Tylko i wyłącznie by uderzyć w sędziego tego meczu bo podjął decyzje przeciw drużynie której się kibicuje.
  Ale przypomnę że po13 biegu Bertzon podjechał do sektora na 2 łuku w którym zasiadali kibice ostrowscy. Jakiś krewki oszołom przeskoczył pas bezpieczeństwa , przeskoczył bandę i dmuchawca i wskoczył na tor był obdarować zawodnika gości szalikiem swojego klubu. Rozumiem że nasze dziennikarstwo w pełni pochwala tego rodzaju zachowania kibica. A gość powinien zostać wywalony przez ochronę ze stadionu i to było by jeszcze nic.
  A teraz słów kilka o naszym guru. Pamiętajcie cokolwiek ktoś nie powie on zawsze ma rację.
  No ale regulamin mówi że w pasie bezpieczeństwa nie może być nikogo a sędzia powinien wstrzymać się z kontynuowaniem meczu aż do opuszczenia intruzów. Tak sobie myślę że gdyby w tej sytuacji wspomniany przeze mnie krewki kibic nie wskoczył na tor tylko zatrzymał się w pasie bezpieczeństwa to pies bury by w ogóle tematu nie podejmował, bo zwyczajnie by tego nie zauważył. Ale wszyscy mają wymagania wobec sędziego że on MUSI. No tak, wyobrażam sobie pracę sędziego że przed każdym biegiem przelatuje on wzrokiem po całym stadionie czy przypadkiem tam nikt nie wskoczył i po upewnieniu się że nie dopiero włącza sygnał 2 min. TAK???? Czy pan Demski tak widzi prace sędziego? Czy dziennikarzyny tak widzą pracę sędziego???Mało tego, myślę że pan Demski w trakcie biegu również patrzy po stadionie i jednocześnie na wszystko co dzieje się na torze, bo przecież ktoś do pasa bezpieczeństwa może wskoczyć również w trakcie biegu. To byłaby przecież okoliczność wymagająca natychmiastowego przerwania biegu. Tak???
  Czy wy już naprawdę nie macie co robić???
  W polskim żużlu za dużo do powiedzenia mają miernoty dlatego ten sport od lat targany jest różnego rodzaju wymysłami owych ludzi.


 • ean-foutre napisał/a komentarz do Żużel. Kolejna fatalna pomyłka sędziego podczas finału ligi w Krośnie. To mogło się źle skończyć!

  Szanowni żurnaliści i eksperci wszelkiej maści! Co wam zawinil ten juror, że tak go się czepiacie? Bieg 10 nie był przerwany po dłuższym czasie prawdopodobnie dlatego, że nikt nie upadł i wynik kolizji ostrowskich zawodników rodzil szansę na kontynuacje wyścigu. Tymczasem Szostak zamiast zjechać z toru toczył się siedząc na motocyklu, a nastepnie zatrzymał go, powoli z niego zszedł i położył się na torze. Ba, po przerwaniu biegu zszedł do parkingu o własnych siłach! Jak na litość boską miał potraktować go sędzia kiedy działanie zawodnika było niesportowe i niebezpieczne?! Walasek natomiast zjechal z toru (przekroczyl linię dwoma kołami) zanim bieg zostal przerwany. Co miał zrobić sędzia, jak go nie wykluczyć? Co do kibiców w pasie bezpieczeństwa to temat systematycznie się pojawia co jakiś czas. Nawet dziennikarze kiedyś tłumaczyli, że juror powinien koncentrować uwagę na tym co dzieje się na torze, a nie poza nim. To powinna być domena organizatorów i osób funkcyjnych!

 • ean-foutre lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • ean-foutre lubi Komentarz

  Największe kuriozum w tym zdarzeniu to Nosowicz i Malitowski. Siedzą z mikrofonami przed monitorem, oglądają powtórki i pitolą takie farmazony że aż głowa boli.

 • ean-foutre lubi Komentarz

  Prawidłowa decyzja, walas zjechał z toru czyli zrezygnował z kontynuowania jazdy (bez znaczenia że łańcuch był zerwany, mógł zostać przy krawężniku), szostak bezmyślnie zostawił motocykl na środku toru, stworzenie wyjątkowo niebezpiecznej sytuacji więc słuszna czerwona !!!

 • ean-foutre lubi Komentarz

  Prawidłowa decyzja - krótka piłka

 • ean-foutre lubi Komentarz

  Dwoch zawodników zostało na torze i nie wiedzieli co zrobic .Cwańszy Walasek zjechał a mlody symulował i sie przewrócił a do murawy miał metr. Brawo sedzia ,czerwona za niesportowe zachowanie jak nic !

 • ean-foutre lubi Komentarz

  Zasłużona czerwona kartka dla Szostaka. Szostak wjechał w Walaska, ale zawodnicy utrzymali się na motocyklach, a że dotyczyło to zawodników tego samego zespołu to sędzia nie widział powodów by przerwać bieg. Jednak to co wydarzyło sie później to nieodpowiedzialne zachowanie. Zawodnicy przejechali jeszcze kilka metrów, był czas by zjechać z toru, Walasek zjechał z toru, ale Szostak zostawił motocykl na środku toru, gdyby Milik czy Lebiediew wjechali w Szostaka czy w motocykl Szostaka to doszło by do wypadku i nie wiadomo jakich obrażeń. Gapiński w tej sytuacji nie powinien krytykować decyzji sędziego tylko, że zapewne Gapiński myślał, że Szostak dostał czerowną kartke, za uderzenie w Walaska, a nie za pozostawienie motocykla na torze, wtedy spojrzenie Gapińskiego było by inne.

 • ean-foutre lubi Komentarz

  Sędzia się pomylił, czy zrobił to co nakazuje mu regulamin i z czego jest rozliczany?
  Przerażające są te dziesiątki wykładni i interpretacji ekspertów i komentatorów.

 • ean-foutre lubi Komentarz

  Jakie kuriozum decyzja sędziego była prawidłowa.

 • ean-foutre lubi Komentarz

  Każdy kto zna się choć troche na regulaminie przyzna racje sędziemu. Szostak kabaretalnie przejeżdza 30 metrów,schodzi z motoru idzie krok i się kładzie na tor ? nie dało rady zjechać z motorem na murawe jak grzesiu ? DAŁO i wypadało by. Czerwona słuszna

 • ean-foutre lubi Komentarz

  Moim zdaniem decyzja sędziego była prawidłową. Szostak mógł od razu zjeżdżać na trawę i bieg mógł sie dokończyć. A skoro Walasek zjechał bieg byłby na 5:0.

 • ean-foutre napisał/a komentarz do Żużel. PGE Ekstraliga 2022 będzie wyglądać inaczej. Więcej meczów i dłuższy sezon, ale nadal bez baraży

  Pewnie, że to już było. Osobiście zachowałbym fazę PO w niezmienionej formie, natomiast pozostałej czwórce zaproponowałbym walkę o utrzymanie z zaliczeniem dotyczhczasowego dorobku punktowego i na zasadach "każdy z każdym - mecz i rewanż".

 • ean-foutre lubi Komentarz

  UFFF UFFF UFFFF!!! kamień z serca! na takie wieści warto było czekać.

 • ean-foutre lubi Komentarz

  Super wiadomość :)

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

netoperek

By Ci wszystko pasowało,
By kłopotów było mało,
Aby wszyscy byli zdrowi,
By problemy były z głowy.
By się wiodło znakomicie,
By wesołe było życie!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [1 komentarz tej dyskusji]

Białych myśli lekkich jak puch niech anioł przywieje z nieba, otworzy skrzydłem nadziei i niech kolędę zaśpiewa. Bo dzisiaj jest piękny dzień, gdy Bóg się rodzi na nowo, więc w blasku radosnych Świąt...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Liberate

Białych myśli lekkich jak puch
niech anioł przywieje z nieba,
otworzy skrzydłem nadziei
i niech kolędę zaśpiewa.
Bo dzisiaj jest piękny dzień,
gdy Bóg się rodzi na nowo,
więc w blasku radosnych Świąt
żyj zdrowo i kolorowo.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

ostatnia odpowiedź: 24 grudnia 2014 [1 komentarz tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
M E D A L

Witaj Psorku:) Jakiś czas temu miałem okazję do ciekawej dyskusji z forumowiczem Alaska. Wspominał, że ceni Twój poziom wiedzy i bardzo fajnie się z Tobą rozmawia, ale niestety z powodu różnicy zdań po jakiejś tam kłótni go zablokowałeś. Prosił aby przekazać Ci propozycję pokoju, tzn prośbę o odblokowanie. Obiecałem, że dam Ci znać, ale ostatnio jakoś się mijaliśmy. Jak obiecałem tak dziś robię, przemyśl propozycję. Pozdrawiam:)
PS. I proszę jak zwykle o wiarygodną porcję ploteczek bo już nawet we własnym gronie mamy obecnie chyba siedemnaście wersji co do przyszłości Włókniarza. A tu ligi zaledwie trzy hehe.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
M E D A L

Dzięki Psorku za sympatyczne życzenia. Dla Ciebie i Twoich najbliższych również wszystkiego co najlepsze. Pozdrawiam serdecznie:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
chris66

Dzięki Marek za pamięć :)
Również dla Ciebie i Twoich bliskich serdeczne życzenia Świąteczne :)
Przesyła Krzysiek z rodzinką :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
pablo80

Niech w Wielkanoc,
Wejdzie w nas wielka moc
Miłości, przebaczenia, chęci pomocy,
Czystości i braku zobojętnienia na ludzką krzywdę
Wesołości i spokoju ducha
Pamiętajmy, że w sporcie zwycięstwo
Jest tylko dodatkiem do emocji,
A twój „wróg” jest twoim bratem
I że lepiej pomóc i przegrać
Niż niesportowo przeszkodzić i wygrać.
Tych jajeczek, kiełbaski, szyneczki
I co tam jeszcze z koszyczka nam
Na stół wjedzie, niech cały rok nie braknie,
A na drugi dzień trochę wody
By oczyścić złe myśli, życzą
Pablo80 wraz z Madzią :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Liberate

Z okazji Świąt Wielkiej Nocy życzę Ci:
uśmiechów bez liku przy wielkanocnym stoliku,
przyjaciół wielu, dużo w portfelu,
dyngusa mokrego i czasu radosnego,
a przede wszystkim szczęścia w miłości i moc radości!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
M E D A L

Dzięki psorku:) Przeleciałem na szybko ten regulamin i choć przy okazji trochę się dowiedziałem to tego czego szukałem nie znalazłem. Albo źle szukałem albo akurat o tym tam nie piszą. Jakbyś wymyślił (wyczytał) odpowiedź to proszę, daj znać. Pozdrawiam:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
netoperek

http://www.pzm.pl/plik...op1704.pdf Aleś mi zabił ćwieka! Ja zastanawiam się zawsze jakie są przepisy dopiero przy pojawieniu się wątpliwości decyzji. WYDAJE mi się że obecnie zawodnik może startować max. 7 razy t.j. 4 swoje programowe + nominowany oraz 1 ZZ i jedna rezerwa taktyczna. Ale wymaga to sprawdzenia a w tej chwili nie mogę tego zrobić. Dlatego wrzucam link. Niestety niewiele jeszcze mogę Ci pomóc. Mój człowiek w klubie jest z racji konferencji prasowych obecnie mało "dostępny" - nie ma po prostu czasu a kontakt z mim mam tylko drogą internetu. Z ostatnich wieści wynika że MJJ pojedzie o ile zdrowie dopisze bo to jedyny w tej chwili problem. (80%) Stawiam na skład z MJJ i Jabłuszkiem bez ZZ. Wyniku wolałbym nie typować bo nie lubię tego czynić. Nie uważam jednak że jesteśmy bez szans na podjęcie wyrównanej walki i dobrego wyniku acz łatwo nie będzie. To początek sezonu i dużo może się wydarzyć. U nas jest więcej zagadek niż w Lesznie. Jak zadebiutuje Kildemand, jak Jabłuszko (nowy sprzęt) czy w razie startu MJJ będzie w formie. Zagadką jest też tor. Byki dużo trenowały na twardym ale czy tak będzie i czy już wszyscy się dostosowali do tych warunków? Nauczyłem się pokory bo "parę" wyników w przeszłości zaskoczyło największych znawców. W formie zabawy: liczę na walkę i wynik w granicach od porażki max 10 pkt. do zwycięstwa dwoma. (Choć to należałoby uznać za niemal sensację!) Pozdrawiam!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [1 komentarz tej dyskusji]

Profesorku złociutki:) Takie pytanie mam. Ile razy może jechać zawodnik w meczu jeżdżonym z Z/Z? Czy gdyby któryś z naszych wystrzelił z formą to będzie miał pięć swoich biegów, jeden Z/Z i jeszcze jeden...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
M E D A L

Profesorku złociutki:) Takie pytanie mam. Ile razy może jechać zawodnik w meczu jeżdżonym z Z/Z? Czy gdyby któryś z naszych wystrzelił z formą to będzie miał pięć swoich biegów, jeden Z/Z i jeszcze jeden ewentualny na rezerwę taktyczną czyli łącznie, aż siedem? Będę wdzięczny za podpowiedź.
Aha, jeszcze jedno. Masz jakąś wiedzę w temacie MJJ? Pojedzie w Lesznie czy już pewne Z/Z. A jakbyś miał chwilę to napisz proszę co myślisz w temacie optymalnego składu na Leszno i jaki wynik obstawiasz. Pozdrawiam:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

ostatnia odpowiedź: 10 kwietnia 2014 [1 komentarz tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
M E D A L

I widzisz nawet Pan Jałowiecki, o którym pojęcia nie miałem, że w ogóle istnieje, jakoś nie ma szacunku do obecnego prezesa. Przypominając całą naszą polemikę dotyczącą tego pana, powiedz mi, jak go szanować? Co się dzieje z tym klubem? O ile bardzo mnie pocieszyłeś po pierwszym wpisie na mojej tablicy, dzisiaj trochę podłamałeś, to wywiad w paszczy lwa znów załamał całkowicie:( Znów zaczynam się bać, że mój, już ukochany klub nie przetrwa.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
M E D A L

Witaj, jak zwykle serdecznie dziękuję za okazaną pomoc i cierpliwość:) Nie pocieszyłeś mnie Kolego, obecny tylko powinniśmy i do tego nie wiadomo co dalej...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
M E D A L

Bardzo dziękuję Panie Profesorze:) za kolejne, cenne uwagi. Co ja bym bez Ciebie zrobił:) Wlałeś troszkę nadziei i otuchy w me serce:) Ja już się na serio wystraszyłem, że moja przygoda z żużlem skończy się zanim się na dobre rozkręciła. Mam prośbę, jak będziesz miał jakieś nowe wieści to podziel się nimi. Również gorąco pozdrawiam:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
netoperek

Dziś zwierzęta mogą gadać,
A więc nadstaw pilnie ucha!
- My możemy opowiadać,
czemu karpia nikt nie słucha?!
Radosnych Świąt Bożego Narodzenia i szczęśliwego Nowego Roku!
Ps. Dziękuję za życzenia!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [1 komentarz tej dyskusji]

Z okazji Bożego Narodzenia, Składam Ci serdeczne życzenia. Niech Ci święta miłe będą, Z dźwiękiem śpiewu i kolędą. Z wigilią tuż po zmroku, I w radosnym Nowym Roku.

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
asia

Z okazji Bożego Narodzenia,
Składam Ci serdeczne życzenia.
Niech Ci święta miłe będą,
Z dźwiękiem śpiewu i kolędą.
Z wigilią tuż po zmroku,
I w radosnym Nowym Roku.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

ostatnia odpowiedź: 24 grudnia 2013 [1 komentarz tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
netoperek

Witam Tomku! Bardzo dziękuję za życzenia! Również życzę Ci (oraz Twym bliskim) zdrowych i radosnych świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności w Nowym Roku! Jako kibicowi żużla i Włókniarza życzę spełnienia najskrytszych marzeń sportowych choćby wydawały się one niemożliwe do wykonania! Życzę samych sukcesów w życiu prywatnym i wyłącznie przyjemnych niespodzianek! Marek.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [1 komentarz tej dyskusji]

Witam. Netoperku... z okazji zbliżających się świąt, oraz Nowego Roku życzę Tobie i wszystkim Twoim najbliższym dużo: zdrowia, szczęścia, uśmiechu, wytrwałości w dążeniu do celów, a nade wszystko spokoju...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
netoperek

Dziękuję za życzenia! Jestem bardzo mile zaskoczony! Tobie i Twoim najbliższym życzę także wszystkiego najlepszego na święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok! Życzę Ci aby wielkie kibicowskie serce Twoje i wszystkich pozostałych sympatyków żużla doznało wielu - wyłącznie pozytywnych wrażeń!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)

komentarz jest odpowiedzią na: [1 komentarz tej dyskusji]

Zdrowych i Wesołych Świąt dla Ciebie i Twoich Bliskich oraz wielu żużlowych wzruszeń w nowym sezonie na naszej Arenie życzy Chris.

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
t częstochowa

Witam. Netoperku... z okazji zbliżających się świąt, oraz Nowego Roku życzę Tobie i wszystkim Twoim najbliższym dużo: zdrowia, szczęścia, uśmiechu, wytrwałości w dążeniu do celów, a nade wszystko spokoju ducha, jak również ciała. Pozdrawiam i jeszcze raz: wszystkiego co najlepsze :))). Tomek.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

ostatnia odpowiedź: 23 grudnia 2013 [1 komentarz tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
netoperek

Kto wie, kto wie może i on! Jeśli nie to ktoś bardzi bliski poglądowo. Ale masz rację - czas to przerwać bo takie dyskusje bardzo mnie dołują.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.