NOREPLAY-DOKU-Sezonowy-Typerek-Edycja-19/20

autor: Tom. | 2019-05-17, 15:46 |

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|
TU PROSZE NIC NIE KOMENTOWAC!!! TYLKO DOKUMENTACJA.
Link do Blogu Głównego Edycji 19/20 Sezonowego typerka
https://sportowefakty.wp.pl/kibice/22052/blog/16144/sezonowy-typerek-wta-edycja-1920
>


>
ZAPRASZAM NA NASTEPNA EDYCJE 2021. JESLI ODBEDZIE SIE AO 2021, TO BEDZIE ON PIERWSZYM ETAPEM TEJ EDYCJI!!!
=========================================
ZAWODNICZKI NA AO 2021
=========================================
1. Iga Świątek
2. Magda Linette
3. Angelique Kerber
---------------------------------
4. Simona Halep (RedNow, zwyciezca etapu French Open 2020)
5. Wiktoria Azarenka (RaFanka, 2 miejsce etap French Open 2020)
6. Naomi Osaka (FanRadwana, 2 miejsce etap French Open 2020)
7. Jelena Ostapenko (Harry, 4 miejsce etap French Open 2020)
8. Anett Kontaveit (Tom, Zwyciezca Edycji 2019/2020)
---------------------------------
REZERWA:
---------------------------------
9. Julia Goerges (Sargon, 2 miejsce Edycji 2019/2020)
10. Garbine Muguruza (RaFanka, 3 miejsce Edycji 2019/2020)
11. Kiki Bertens (Harry, 3 miejsce Edycji 2019/2020)
12. Elina Svitolina (RedNow, 4 miejsce Edycji 2019/2020)
13. Amanda Anisimova (Tina, 5 miejsce Edycji 2019/2020)
14. Belinda Bencic (Eleonor, 6 miejsce Edycji 2019/2020)
15. Asleigh Barty (Kri100, 6 miejsce Edycji 2019/2020)
-----------
ZAPRASZAM WSZYSTKICH!!! :)
====================================================
>

UWAGA!!! PROPOZYCJA OD AO 20:
(FINAŁ SHENZHEN TYPUJEMY JESZCZE Z ZERO PUNKTÓW ZA KRECZ)
>
WOBEC CIĄGŁYCH KRECZÓW POWODUJĄCYCH STRATY PUNTÓW NA TYPERKU POPIERAM PROPOZYCJĘ KOLEGI KRI100 I PROPONUJĘ JUŻ OD AO 20, TZN OD NASTĘPNEGO ETAPU WPROWADZIĆ NASTĘPUJĄCĄ POPRAWKĘ W REGULAMINIE:
KRECZE LICZONE SĄ W NASTĘPUJĄCY SPOSÓB:
Za krecz otrzymują punkty ci, którzy prawidłowo zatypowali zwycięzcę meczu.
Przyznaje się 1 punkt za krecz
Wyjątki:
2 punkty za krecz w półfinale
3 punkty za krecz w finale
Zapis w tabeli:
Mecz Zawodniczka A - Zawodniczka B:
Krecz zawodniczki B : litera Y
Krecz zawodniczki A: litera Z
Walkowerów nadal nie liczymy.
>
>
JESZCZE RAZ DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM ZA UDZIAŁ W 1 ETAPIE TYPERKA WTA EDYCJI 19-20 I ZAPRASZAM NA ETAP DRUGI:
WTA-FINALS czy jak kto woli WTA-CHAMPIONSHIPS

[b][b]UWAGA!!! EDYCJE TE KONCZYMY POD KONIEC ROKU 2020.[b]
-------------------------------------------------------------

Etapy Edycji 19/20
1. US OPEN 19: Prowadzący: Tom
2. WTA Finals, Shenzhen 19: Prowadzący: Tom
3. Australian Open 20: Prowadzący: Tom
4. US OPEN 20: Prowadzący: Tom
5. French Open RG 20: Prowadzący: Tom[/b]
[b]-------------------------------------------------------------[/b][/b][/b]
WITAM WSZYSTKICH PO PRZERWIE Z POWODU PANDEMII:
====================================================
====================================================
WITAM WSZYSTKICH!!!
---i zapraszam do naszego Sezonowego Typerka WTA. Typerek składa się z poszczególnych etapów/turniejów, prowadzonych przez różne osoby na ich blogach, premiowane jest nie tylko liderowanie w "Rankingu Ogólnym" (suma turniejów), ale też zwycięstwa w poszczególnych turniejach. Dla każdego etapu/turnieju punkty liczą się od zera. Tak że zapraszam również do udziału W TRAKCIE TRWANIA tej edycji, można w każdej chwili się przyłączyć :).
Zasady/regulamin typerka jest na osobnym blogu:
Regulamin Typerka
https://sportowefakty....a-4-plus-4
Główny blog Edycji 19/20:
https://sportowefakty....dycja-1920
Tam typujemy i komentujemy, a tu tylko dokumentujemy.
Jeszcze jedno: wszelkie offtopy są mile widziane, można rozmawiać tu o wszystkim, POZA POLITYKA. Również proszę o przestrzeganie podstawowych zasad komunikacji w necie, wszelkie nienawistne posty, bądź ataki personalne będą wykasowywane.
Dziękuję i zapraszam serdecznie!
Tom
================================================
Zwyciezcy typerków WTA
Pre-Edycja 16/17 LADY (Sezonowy-typer-AGA-ANGIE-CARO-MAGDA)
Edycja 17/18 KRNĄBRNY DRWALL
Edycja 18/19 SARGON
>
================================================
Zwyciezcy etapów typerkowych edycji 18/19
1. USO: Julia i Baseliner
2. Pekin: Szakaluch
3. Singapur: Kri100
4. AO: Eleonor, Fyrda i RedNow
5. IW: Pottermaniack
6. Miami: Ekla
7. Stuttgart: Tom
8. Madryt: RedNow
9. RG: Hippekk i Tom
10. Wimbledon: Ex Buszek
==============================================
[b][b]-------------------------------------------------------------
[/b][/b]
-------------------------------------------------------------
[b]Zwyciezcy etapów typerkowych edycji 19/20

1. USO19: Sargon
2. Shenzhen19: Sekup
3. AO20: RedNow
4. USO20:[/b]
5. FRENCH OPEN 2020:
==============================================
>
Baza danych dla proponowanych zawodniczek potencjalnie biorących udział osób w typerku.
===================================
PROPONOWANE ZAWODNICZKI (włącznie z zapasowymi)
===================================
Bardzo Zły Realista: 1. Muguruza, 2. Ka. Pliskova, 3. Halep
Baseliner: 1. Stephens, 2. Giorgi, 3. Venus Williams
De Mille: 1. Halep, 2. Azarenka, 3. Bouchard
Ekla: 1. P. Kvitova, 2. A. Barty 3. A. Kontaveit
Efanka: 1. Kvitova, 2. Bertens 3. Halep
Eleonor: 1. Belina Bencic, 2. Petra Kvitova, 3. Karolina Pliskova
El: 1. Vika Azarenka 2. B. Bencic, 3. P. Kvitova
Ex Buszek: 1. Bouchard, 2. Bencic 3. Svitolina
FanRadwana: 1. N. Osaka, 2. A. Anisimova , 3. K. Mladenovic
Fyrda: 1. Kvitova, 2. Muguruza, 3. Sabalenka
Harry: 1. Ostapenko, 2 Kiki Bertens 3. V. Azarenka
Hippekk: 1. S. Halep, 2. P. Kvitova, 3. M. Sharapova
Julia: 1. G. Muguruza, 2. P. Kvitova, 3. M. Keys
Kaman: 1. E.Svitolina, 2. B. Bencic, 3. M. Sakkari
Krnąbrny Drwall: 1. Pliskova Ka, 2. Garcia, 3. Vekic
Kri100: 1. Ashleigh Barty, 2. Simona Halep, 3. Garbine Muguruza
Lady: 1. Svitolina 2. Schmiedlova 3. Ferro
Lovuś 1. Ana Konjuh, 2. Serena Williams 3. CiCi Bellis
LW: 1. D. Kasatkina, 2. D. Vekic, 3. J. Goerges
Margit: 1. Muguruza, 2. Svitolina, 3. Vandewedhe Coco
Margota: 1. Halep, 2. Kvitova
Marta: 1. Kasatkina, 2. Keys, 3. Mertens
Marzami: 1. Sharapova, 2. Muguruza, 3. Ostapenko
Mind: 1. Fernandez, 2. Lopatecka, 3. Crawford
Omi: 1. Maria Sakkari, 2. Belinda Bencic, 3. Naomi Osaka
Pao: 1. Muguruza, 2. Amanda Anisimova, 3. Osaka
Paperka: 1. Camila Giorgi, 2. Maria Szarapowa, 3. Eugenie Bouchard
Potter: 1. S. Williams, 2. B. Bencic, 3. V. Azarenka
Rafanka: 1. Azarenka, 2. Muguruza, 3. Halep
RedNow: 1. Simona Halep, 2. Elina Svitolina, 3. Alizé Cornet
Queen Marusia : 1. Sharapova, 2. Muguruza, 3 Pliskova Ka
Sargon: 1. J. Goerges, 2. S. Halep, 3. C. Giorgi
Sekup: Petra Kvitova, Johanna Konta, Donna Vekic
Sharapov: 1. Szarapowa, 2. Sabalenka, 3. Giorgi
Sir (Kerbae do Miami): 1. Johanna Konta, 2. Heather Watson 3. Laura Robson
Spoti22: D. Vekic, 2. D. Collins, 3. B. Andreescu
Szakaluch: 1. Jelena Ostapenko, 2. Danielle Collins, 3. Elise Mertens
Tina: 1. Amanda Anisimova, 2. Sofia Kenin, 3. Maria Sakkari
Tom: 1. Anett Kontaveit, 2. Elina Svitolina, 3. Johanna Konta
Włókniarz: 1. Halep, 2. Vondrousova, 3. Pliskova Ka.
>
===================================
PROPONOWANE ZAWODNICZKI pozostałych userow
===================================
Crush: 1. CAROLINE GARCIA 2. DARIA GAVRILOVA 3. SLOANE STEPHENS,
żiżu: 1. BACSINSZKY, 2. CIBULKOVA
MANIA: 1. MUGURUZA, 2. MLADENOVIC
====================================================
====================================================

>>
>> Ranking Ogólny Edycji 18/19:
>
================================================

Klasyfikacja generalna EDYCJI 18-19
Pozycja(..) Suma punktów(..) (pkt za USO, Pekin, Singapur, AO, IW, Miami,Stuttgart,Madryt, RG, Wimbl.), NICK
================================================
01. 208 (20 28 16 16 07 29 26 26 26 14) SARGON
02. 199 (16 22 12 08 35 16 18 24 26 22) POTTERMANIACK
03. 194 (10 25 25 16 22 29 16 24 20 07) EL NADALL
04. 172 (04 03 03 03 22 29 35 14 35 24) TOM
05. 170 (25 12 20 08 32 08 10 16 13 26) KRNĄBRNY DRWALL
06. 160 (12 03 03 35 06 32 00 35 20 14) REDNOW
07. 157 (00 14 35 22 03 13 32 09 11 18) KRI100
08. 146 (16 03 20 04 13 08 07 32 08 35) EX BUSZEK
09. 140 (03 03 00 16 26 12 16 18 35 11) HIPPEKK
10. 136 (03 22 03 03 22 03 24 29 13 14) EFANKA
11. 134 (05 22 07 08 06 35 10 10 09 22) EKLA
12. 134 (20 06 03 20 11 18 24 14 14 04) BARDZO ZŁY REALISTA
13. 131 (03 06 12 35 03 08 32 14 10 08) ELEONOR
14. 129 (03 12 28 03 14 16 16 08 20 09) RAFANKA
15. 124 (00 00 00 35 08 22 24 20 08 07) FYRDA
16. 90 (35 00 12 03 32 03 05 00 00 00) BASELINER
17. 87 (03 07 16 02 03 08 06 06 29 07) WŁÓKNIARZ
18. 79 (08 08 25 16 22 00 00 00 00 00) MARZAMI
19. 66 (35 03 07 01 10 10 00 00 00 00) JULIAA
20. 52 (03 35 00 03 00 00 00 00 00 11) SZAKALUCH
21. 50 (00 00 00 00 00 00 10 11 00 29) TINA
22. 49 (25 00 07 03 13 01 00 00 00 00) PAO
23. 45 (03 03 04 03 04 02 12 07 06 01) QUEEN MARUSIA
24. 44 (00 00 03 03 00 10 00 00 26 02) SEKUP
25. 43 (03 00 00 08 00 00 00 00 00 32) HARRY
26. 38 (00 00 00 00 26 12 00 00 00 00) PAPER MONSTER
27. 37 (03 06 03 03 00 08 12 00 02 00) MARTA
28. 33 (00 00 00 03 10 20 00 00 00 00) MIND CRAWFORD
29. 19 (00 00 00 03 00 00 00 00 00 16) MARGOTA
30. 18 (08 00 00 03 04 03 00 00 00 00) LOVUŚ
31. 18 (00 00 00 18 00 00 00 00 00 00) KAMAN
32. 14 (08 00 00 03 00 00 00 00 02 01) LW
33. 09 (00 00 00 03 00 00 00 00 06 00) SHARAPOV
34. 07 (00 00 00 03 00 00 00 00 04 00) RVR
35. 06 (00 00 00 03 00 00 00 00 03 00) LADY

UWAGA!!!!
Startujemy NOWĄ EDYCJĘ 19/20 od zera z pierwszym etapem US Open 19.
>
Zawodniczki na US-Open 19:
1. Iga Świątek
2. Magda Linette
3. Angelique Kerber
4. Caroline Wozniacki
--------------
5. Eugenie Bouchard ---> Ex Buszek, 1 miejsce Wimbl 19.
6. Jelena Ostapenko ---> Harry, 2 miejsce Wimbl 19
7. Sofia Kenin ---> Tina, 3 miejsce Wimbl 19
8. Julia Goerges ----> Sargon, zwycięzca Edycji 18/19
---------
Rezerwa:
9. Petra Kvitova (Potter, 2 pozycja RO Edycji 18/19)
10. Vika Azarenka (El Nadall, 3 pozycja RO)
11. Elina Svitolina (Tom, 4 pozycja RO)
12. Karolina Pliskova (Drwall, 5 poz. RO)
13. Simona Halep (Rednow, 6 poz. RO)
14. Ashley Barty (Kri100, 7 poz RO)

>>>
ZAPRASZAM SERDECZNIE !!!! :)

[b]UWAGA!!! EDYCJE TE KONCZYMY POD KONIEC ROKU 2020.[b]
-------------------------------------------------------------

Etapy Edycji 19/20
1. US OPEN 19: Prowadzący: Tom
2. WTA Finals, Shenzhen 19: Prowadzący: Tom
3. Australian Open 20: Prowadzący: Tom
4. US OPEN 20: Prowadzący: Tom
5. French Open RG 20: Prowadzący: Tom[/b]
[b]-------------------------------------------------------------[/b][/b]
--->

ETAP PIERWSZY EDYCJI 19/20 US OPEN!!!
UWAGA ZACZYNAMY EDYCJĘ 19/20

PROSZĘ O TYPY SZABLON 3!!! 2R USO19, DRABINKA MAGDY
>
TYPOWAĆ JAKO ODPOWIEDŹ NA JAKIŚ MÓJ POST!
POTWIERDZONE TYPY SĄ WPISYWANE DO TABELI NA KOŃCU HEADERA (PIERWSZA KOLUMNA PO LEWEJ) .
>
POCZĄTEK SZABLONU
>
====================================================
SZABLON 3, 2R, DRABINKA MAGDY, USO19 -------> TU WPISAĆ NICK
====================================================
OBOWIĄZKOWY KOD LITERKOWY: xxxx
====================================================
>
>
CZĘŚĆ NIEOBOWIĄZKOWA
>
MECZE CZWARTEK 29.08
>
MECZE W SETACH (można podać ale nie trzeba, decyduje kod literkowy)
>
1. M. Linette - N. Osaka
2. C. Wozniacki - D.R. Collins
3. J. Ostapenko - A. Riske
4. J. Goerges - F. Di Lorenzo
>


===================================

==================================
Generalka po 1 szablonie
==================================
1. Kri100 22 pkt
2. Drwall 19
2. Linettcia 19
2. Sargon 19
5. BZR 18
5. Tina 18
7. Eleo 17
7. Harry 17
7. Hippekk 17
7. Rednow 17
7. Szaki 17
12. Bejs 16
12. Efanka 16
12. Iguś 16
12. Potter 16
16. FanRadwana 15
16. Rafanka 15
16. Tom 15
19. LW 14
20. Ekla 12
20. Fyrda 12
22. Sekup 11
23. QM 10

===================================
Generalka po 2 szablonie
Kri100 i Sargon na czele Gratki!!! :)
==================================
1. Kri100 27 pkt
1. Sargon 27
3 Drwall 25
3. Hippekk 25
5. Szakaluch 23
5. Tina 23
7. BZR 22
7. Eleo 22
7. Linettcia 22
10. Baseliner 21
10. Efanka 21
10. Potter 21
10. Rafanka 21
10. Tom 21
15. Rednow 20
16. Harry 19
16. Iguś 19
16. LW 19
19. FanRadwana 18
20. Sekup 17
21. QM 16
22. Ekla 15
22. Fyrda 15

==================================
Generalka i Punkty do RO live po 3 szablonie
Kri100 i Sargon na czele Gratki!!! :)
3 Szablon wygrał Harry z 10 pkt za szablon, gratulacje.:)
==================================
1. Kri100 35 pkt >> RO 35 >> A. Barty AO 20
1. Sargon 35 >> RO 35 >> J. Goerges AO 20
3 Drwall 31 >> RO 29
3. Eleo 31,,,, RO 29
3. Hippekk 31,,,, RO 29
6. Harry 29,,,,,, RO 22
6. Potter 29,,,,,,, RO 22
6. Rafanka 29,,,,, RO 22
9. BZR 28,,,,, RO 16
9. Iguś 28,,,,,, RO 16
9. Rednow 28,,,,,, RO 16
9. Szakaluch 28,,,,,,, RO 16
9. Tina 28,,,,,,, RO 16
14. Baseliner 27,,,,, RO 10
14. Efanka 27,,,,, RO 10
14. Linnetcia 27,,,,, RO 10
14. Tom 27,,,,, RO 10
18. FanRadwana 23,,,,,,, RO 6
18. QM 23,,,,,, RO 6
20. LW 21,,,,,, RO 4
20. Sekup 21,,,,, RO 4
22. Ekla 20,,,,,,, RO 3
22. Fyrda 20,,,,,, RO 3

==================================
Generalka i Punkty do RO live po 4 szablonie
Kri100 i Sargon na czele Gratki!!! :)
4 Szablon wygrał Sekup z 11 pkt za szablon, gratulacje.:)
==================================
1. Kri100 44 pkt >> RO 35 >> A. Barty AO 20
1. Sargon 44 >> RO 35 >> J. Goerges AO 20
3 Drwall 40 >> RO 29
3. Hippekk 40,,,, RO 29
5. Eleo 39,,,, RO 24
6. Harry 38,,,,,, RO 22
7. Rafanka 36,,,,, RO 20
7. Rednow 36,,,,,, RO 20
9. Baseliner 35,,,,, RO 16
9. Tina 35,,,,,,, RO 16
9. Linnetcia 35,,,,, RO 16
9. Tom 35,,,,, RO 16
13. Iguś 34,,,,,, RO 11
13. Szakaluch 34,,,,,,, RO 11
13. Potter 34,,,,,,, RO 11
16. BZR 33,,,,, RO 8
17. Efanka 32,,,,, RO 7
17. Sekup 32,,,,, RO 7
19. FanRadwana 30,,,,,,, RO 5
20. Ekla 27,,,,,,, RO 4
20. QM 27,,,,,, RO 6
20. LW 27,,,,,, RO 4
23. Fyrda 26,,,,,, RO 3

==================================
Generalka i Punkty do RO live po 5 szablonie
Sargon na czele Gratki!!! :)
5-ty Szablon wygrali Harry z Rednowem po 8 pkt za szablon, gratulacje.:)
==================================
1. Sargon 49 >> RO 35 >> J. Goerges AO 20
2. Kri100 48 pkt >> RO 32 >> A. Barty AO 20
3. Harry 46 >> RO 29
4. Eleo 44 >> RO 26
4. Rednow 44 >> RO 26
6 Drwall 43 >> RO 22
6. Hippekk 43 >> RO 22
8. Rafanka 42 >> RO 18
9. Baseliner 41 >> RO 16
9. Linnetcia 41 >> RO 16
11. Iguś 40 >> RO 13
12. Szakaluch 38 >> RO 12
12. Tina 38 >> RO 12
12. Tom 38 >> RO 12
15. BZR 37 >> RO 9
16. Potter 36 >> RO 8
17. Efanka 35 >> RO 7
17. Sekup 35 >> RO 7
19. FanRadwana 33 >> RO 5
19. LW 33 >> RO 4
21. Ekla 29 >> RO 3
21. Fyrda 29 >> RO 3
21. QM 29 >> RO 3
===================================

Generalka i Punkty do RO live po 6 szablonie
Sargon, Kri100 i Harry na czele Gratki!!! :)
6-ty Szablon wygrala Eleo z kompletem 12 pkt, gratulacje.:)
==================================
1. Sargon 57 >> RO 35 >> J. Goerges AO 20
1. Kri100 57 pkt >> RO 35 >> A. Barty AO 20
1. Harry 57 >> RO 35
4. Eleo 56 >> RO 26
5. Rednow 51 >> RO 24
5. Drwall 51 >> RO 24
5. Hippekk 51 >> RO 24
5. Rafanka 51 >> RO 24
9. Iguś 49 >> RO 16
10. Tom 48 >> RO 14
11. Tina 47 >> RO 13
12. Szakaluch 46 >> RO 12
13. BZR 45 >> RO 11
13. Potter 45 >> RO 11
15. Baseliner 41 >> RO 9
15. Linnetcia 41 >> RO 9
15. FanRadwana 41 >> RO 9
15. LW 41 >> RO 9
19. Efanka 40 >> RO 5
19. Ekla 40 >> RO 5
21. Sekup 35 >> RO 3
22. QM 34 >> RO 3
23. Fyrda 29 >> RO 2
==================================
Generalka i Punkty do RO live
po meczach półfinałowych (szablony 7 i 8)
Harry na czele Gratki!!! :)
Mecze półfinałowe wygrał Drwall z kompletem 8 pkt, gratulacje.:)
==================================
1. Harry 64 pkt >> RO 35 > Ostapenko AO 20
2. Eleo 63 >> RO 32 > Bencic AO 20
3. Sargon 61 >> RO 29
4. Kri100 60 >> RO 26
5. Drwall 59 >> RO 24
6. Rafanka 55 >> RO 22
7. Rednow 54 >> RO 20
7. Tom 54 >> RO 20
9. Hippekk 51 >> RO 16
10. Tina 50 >> RO 14
11. Iguś 49 >> RO 13
12. BZR 48 >> RO 12
12. Potter 48 >> RO 12
14. Szakaluch 46 >> RO 12
15. FanRadwana 45 >> RO 9
16. Baseliner 41 >> RO 8
16. Linnetcia 41 >> RO 8
16. LW 41 >> RO 8
19. Efanka 40 >> RO 5
19. Ekla 40 >> RO 5
21. QM 38 >> RO 3
22. Sekup 35 >> RO 3
23. Fyrda 29 >> RO 2

====================================================
===================================
>
TABELA I TYPY USO 19 (SZABLONY 1-5)
(PROSZE SPRAWDZAC KAZDY SOBIE!!!!!)
====================================================
SZABLON 1 USO19 -------> WYNIK aacb.daab
axcx.dxax (day one)
xaxb.xaxb (day two)
====================================================
1. I. Świątek - I. Jorovic 2:0 (day one)
2. M. Linette - A. Sharma 2:0 (day two)
3. A. Kerber - K. Mladenovic 1:2 (day one)
4. C. Wozniacki - Y. Wang 2:1 (day two)
---------------------------
5. E. Bouchard - A. Sevastova 0:2 (day one)
6. J. Ostapenko - A. Krunic 2:0 (day two)
7. S. Kenin - C. Vandeweghe 2:0 (day one)
8. J. Goerges - N. Vikhlyantseva 2:1 (day two)
>
===================================================
SZABLON 2, 2R, DRABINKA IGI, USO19
-------> WYNIK caa
======================
1. I. Świątek - A. Sevastova 1:2
2. S. Kenin - L. Siegemund 2:0
3. E. Svitolina - V. Williams 2:0
====================================================
SZABLON 3, 2R, DRABINKA MAGDY, USO19
-------> WYNIK dbaa
====================================================
1. M. Linette - N. Osaka 0:2
2. C. Wozniacki - D.R. Collins 2:1
3. J. Ostapenko - A. Riske 2:0
4. J. Goerges - F. Di Lorenzo 2:0
====================================================
SZABLON 4, 3R, USO19
-------> WYNIK da.dda
====================================================
1. S. Kenin - M- Keys 0:2
2. E. Svitolina - D. Yastremska 2:0
-----------------------------------
3. C. Wozniacki - B.V. Andreescu 0:2
4. J. Ostapenko - K. Ahn 0:2
5. J. Goerges - K. Bertens 2:0
>
====================================================
SZABLON 5, 4R, USO19
------> WYNIK: acad
===============================================
1. E. Svitolina - M. Keys 2:0
2. Ka. Pliskova - J. Konta 1:2
3. S. Williams - P. Martic 2:0
4. A. Barty - Q. Wang 0:2
===================================
-------SZ5----------SZ4---------SZ3------SZ2-----------SZ1
--------------------------------------------------D2-D1--xaxb.xaxb (day two = D2)
00 00 acad 00 00 da.dda 00 00 dbaa 00 0 caa 00 00 00 axcx.dxax (day one = D1)
===================================
41 06 dcaa 35 08 db.dad 27 06 ddca 21 5 dac 16 07 09 aaba.dbac BASELINER
37 04 bbba 33 05 ba.cbc 28 06 ccbb 22 4 bbb 18 09 09 aabb.dcab BZR
43 03 caaa 40 09 da.dad 31 06 ddda 25 6 aaa 19 10 09 aaaa.daaa DRWALL
35 03 cbaa 32 05 ca.bbc 27 06 bbca 21 5 bab 16 08 08 bbaa.dbaa EFANKA
29 02 caba 27 07 ca.cad 20 05 ccca 15 3 bac 12 04 08 bbbc.dcaa EKLA
44 05 bbaa 39 08 ca.dac 31 09 dbda 22 5 bab 17 09 08 aaba.cbaa ELEONOR
33 03 caaa 30 07 db.bcc 23 05 ddcb 18 3 aac 15 07 08 abab.ccaa FANRADWANA
29 03 cbab 26 06 ba.dbc 20 05 bcda 15 3 bac 12 02 10 bbcc.ccac FYRDA
46 08 bcaa 38 09 da.dac 29 10 cbba 19 2 abc 17 09 08 abab.dbba HARRY
43 03 daaa 40 09 da.dad 31 06 ddca 25 8 daa 17 08 09 abaa.dbaa HIPPEKK
40 06 aaaa 34 06 cb.cac 28 09 dbca 19 3 bac 16 10 06 aaaa,bbab IGUŚ
48 04 baba 44 09 cb.dcc 35 08 cbda 27 5 bab 22 10 12 aaca.dbab KRI100
41 06 ccaa 35 08 ab.daa 27 05 cdda 22 3 bac 19 10 09 aaab.dbaa LINETTCIA
33 06 dcaa 27 06 cb.cac 21 02 bddb 19 5 bab 14 05 09 abbb.dcac LW
36 02 cbbb 34 05 ca.bbc 29 08 cbca 21 5 bab 16 08 08 bbba.dbaa POTTERMANIACK
29 02 cdca 27 04 ab.cbc 23 07 cbcb 16 6 cad 10 03 07 BDBB.CCAD QM
42 06 ccaa 36 07 ca.bcd 29 08 cbca 21 6 baa 15 07 08 baca.acaa RAFANKA
44 08 bcaa 36 08 db.dac 28 08 cbda 20 3 bac 17 08 09 abaa.dbaa REDNOW
49 05 ddaa 44 09 da.dad 35 08 dada 27 8 daa 19 10 09 aaaa.daaa SARGON
35 03 cbaa 32 11 db.ccb 21 04 cccb 17 6 cac 11 08 03 abbb.bccb SEKUP
38 04 bdca 34 06 da.bac 28 05 acba 23 6 baa 17 08 09 abba.dbaa SZAKALUCH
38 03 cbaa 35 07 ca.cbc 28 05 ccca 23 5 bab 18 09 09 abab.dbaa TINA
38 03 cbaa 35 08 ca.dbd 27 06 dcda 21 6 aaa 15 07 08 bcab.dbaa TOM
>
>
===================================
TABELA I TYPY USO 19 (SZABLONY 6 -9)
(PROSZE SPRAWDZAC KAZDY SOBIE!!!!!)
====================================================
====================================================
SZABLON 6, QF, USO19
WYNIK -------> baaa
====================================================
1. Andreescu B.V. - Mertens E. 2:1
2. Bencic B - Vekic D. 2:0
3. Sviolina E. - Konta J. 2:0
4. Williams S. - Wang Q. 2:0
====================================================
SZABLON 7, SF NR 1, USO19
WYNIK -------> a (S. Williams-E. Svitolina 2:0)
====================================================
====================================================
SZABLON 8, SF NR 2, USO19
WYNIK -------> d (B. Benic-B. Andreescu 0:2)
====================================================
====================================================
SZABLON 9, FINAŁ, USO19
WYNIK -------> d
====================================================
SERENA WILLIAMS - BIANCA ANDREESCU 0:2
===
>
===================================
----SZ9---SZ8--SZ7---SZ6
-----F-----SF2--SF1---QF
----------------------------------------------
00 0 d 00 0 d 0 a 00 0 baaa
===================================
41 0 x 41 0 x 0 x 41 00 xxxx 41 BASELINER
52 4 c 48 0 b 3 b 45 08 bbca 37 BZR
63 4 c 59 4 d 4 a 51 08 adaa 43 DRWALL
46 6 d 40 0 b 0 c 40 05 acca 35 EFANKA
46 6 d 40 0 b 0 c 40 11 baba 29 EKLA
63 0 a 63 3 c 4 a 56 12 baaa 44 ELEONOR
45 0 a 45 0 a 4 a 41 08 cbaa 33 FANRADWANA
29 0 x 29 0 x 0 x 29 00 xxxx 29 FYRDA
64 0 b 64 3 c 4 a 57 11 aaaa 46 HARRY
57 6 d 51 0 a 0 d 51 08 aaad 43 HIPPEKK
49 0 a 49 0 a 0 c 49 09 daaa 40 IGUŚ
60 0 b 60 0 a 3 b 57 09 baca 48 KRI100
41 0 x 41 0 x 0 x 00 00 xxxx 41 LINETTCIA
41 0 x 41 0 x 0 x 41 08 bcba 33 LW
48 0 b 48 0 b 3 b 45 09 abba 36 POTTERMANIACK
42 4 c 38 4 d 0 c 34 05 bcbd 29 QM
61 6 d 55 0 b 4 a 51 09 baca 42 RAFANKA
58 4 c 54 3 c 0 d 51 07 cbba 44 REDNOW
67 6 d 61 0 a 4 a 57 08 aada 49 SARGON
35 0 x 35 0 x 0 x 35 00 xxxx 35 SEKUP
46 0 a 46 0 a 0 c 46 08 caab 38 SZAKALUCH
50 0 a 50 0 b 3 b 47 09 abba 38 TINA
54 0 b 54 3 c 3 b 48 10 aaba 38 TOM
==================================
Generalka za etap USO 19
Wygrał etap SARGON, Gratki!!! :)
Gratki również dla Harriego (2 miejsce),
Eleo i Drwalla (trzecie) i wielkie dzięki dla
WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW!!! :)
==================================
1. Sargon 67 pkt > Goerges AO 20
2. Harry 64 pkt > Ostapenko AO 20
3. Eleonor 63 pkt
3. Drwall 63 pkt
5. Rafanka 61
6. Kri100 60
7. RedNow 58
8. Hippekk 57
9. Tom 54
10. BZR 52
11. Tina 50
12. Iguś 49
13. Pottermaniack 48
14. Efanka 46
14. Ekla 46
14. Szakaluch 46
17. FanRadwana 45
18. Queen Marusia 42
19. Baseliner 41
19. Linnetcia 41
19. LW 41
22. Sekup 35
23. Fyrda 29
>
==================================
Punkty do Rankingu Ogólnego (ro) po USO 19
==================================
1. Sargon > ro 35 pkt > Goerges AO 20
2. Harry > ro 32 pkt > Ostapenko AO 20
3. Eleonor > ro 29
3. Drwall > ro 29
5. Rafanka > ro24
6. Kri100 > ro 22
7. RedNow > ro 20
8. Hippekk > ro 18
9. Tom > ro 16
10. BZR > ro 14
11. Tina > ro 13
12. Iguś > ro 12
13. Pottermaniack > ro 11
14. Efanka > ro 10
14. Ekla > ro 10
14. Szakaluch > ro 10
17. FanRadwana > ro 7
18. Queen Marusia > ro 6
19. Baseliner > ro 5
19. Linnetcia > ro 5
19. LW > ro 5
22. Sekup > ro 3
23. Fyrda > ro 2
====================================================

[b]___________________________________________________
__ETAP 2 TYPERKA: WTA FINALS, SHENZHEN____
___________________________________________________

GRUPY ROZLOSOWANE!!!
>
Grupa Czerwona
Ashleigh Barty (Australia, 1)
Naomi Osaka (Japonia, 3)
Petra Kvitova (Czechy, 6)
Belinda Bencić (Szwajcaria, 7)
>
Grupa Purpurowa
Karolina Pliskova (Czechy, 2)
Bianca Andreescu (Kanada, 4)
Simona Halep (Rumunia, 5)
Elina Switolina (Ukraina, 8)
_____________________________________
_____________________________________
"Nagrody"
Zwycięzca etapu wystawia 1 zawodniczkę na następny etap: Australian Open 20.
Lider Ogólny po Shenzhen wystawia również jedną zawodniczkę na AO 20.
>>> przypominam, że dwie zawodniczki na AO 20 są już znane i wystawiane przez zwycięzców pierwszego Etapu Typerka US Open.
Są nimi:
Julia Görges (Sargon 1 miejsce USO 19)
Jelena Ostapenko (Harry 2 miejsce USO 19)
PROSZĘ O TYPY SZABLON 3, WTA FINALS 19!!!
>
---------------------------------------------
PROSZĘ PODAĆ OBOWIAZKOWY KOD LITERKOWY:
>
>
> Początek szablonu,
>
=======================
SZABLON 3: xx ----> NICK
=======================
>
> Koniec szablonu
>
------------------
---> Nieobowiązkowa część, można podac, ale nie trzeba, decyduje kod literkowy.
------------------
1. Halep S. - Svitolina E.
2. Pliskova Ka. - Andreescu B.V.
----------------------------------
Mecze 30.10 od 11:30

---------------------------------------------
PROSZĘ O TYPY SZABLON 4, WTA FINALS 19!!!
TRZECIA RUNDA GRUPOWA
---------------------------------------------
PROSZĘ PODAĆ OBOWIAZKOWY KOD LITERKOWY:
>
>
> Początek szablonu,
>
=======================
SZABLON 4: xx.xx ----> NICK
Meczu Nr 3 nie typujemy. Tam wstawic x na trzeciej pozycji

=======================
>
> Koniec szablonu
>
------------------
1. Barty A. - Kvitova P.

2. Bertens K. - Bencic B.
-----------------------------
3. XXXXXXXX
4. Pliskova Ka. - Halep S.
-------------
Mecze 1 i 2 31.10 od 11:30
Mecze 3 i 4 1.11 od 10:00
>
>
>
>
Ostateczne wyniki drugiego etapu typerka, WTA Finals, Shenzhen.
Wygral go kolega SEKUP. Wielkie gratki!!! :)
Wystawia on Petre Kvtova na AO 20. :)
Na drugim miejscu kolega Wlokniarz, na trzecim Harry i Tom. Gratki!!! :)
Tabela generalki na samym koncu postu.
Ranking Ogolny i czwarta zawodniczka na AO 20 za chwile.
DZIEKUJE WSZYSTKIM ZA UDZIAL!!!! :)
====================================
WYNIKI WTA FINALS 2019, SHENZHEN
====================================
=====================
SZABLON 1: bb.cd
=====================
1. Osaka N. - Kvitova P. 2:1
2. Barty A. - Bencic B. 2:1
----------------------------------
3. Andreescu B. V. - Halep S. 1:2
4. Pliskova Ka. - Svitolina E. 0:2
----------------------------------
=======================
SZABLON 2: xc
=======================
1. Barty A - Osaka N. XXXX (nie odbył się, Osaka się wycofała)
2. Kvitova P. - Bencic B. 1:2
>
=======================
SZABLON 3: dY
=======================
------------------
1. Halep S. - Svitolina E. 0:2
2. Pliskova Ka. - Andreescu B.V. Y KRECZ ANDREESCU
----------------------------------
=======================
SZABLON 4: aY.xb
------------------
1. Barty A. - Kvitova P. 2:0
2. Bertens K. - Bencic B. Y KRECZ BERTENS
-----------------------------
3. XXXXXXXX
4. Pliskova Ka. - Halep S. 2:1
=======================
SZABLON 5, SF, Punktacja 4:3.0: ---> bY
=======================
------------------
1. Barty A. - Pliskova Ka. 2:1
2. Svitolina E. - Bencic B. Y KRECZ BENCIC
-----------------------------
=======================
SZABLON 6: FINAL, Punktacja 6:4:0 ----> a
=======================
------------------
1. Barty A. - Svitolina E. 2:0
-----------------------------
========================
TYPKI I WYNIKI WTA FINALS
========================
SZ6..SZ5..SZ4.... SZ3....SZ2.....SZ1.........NICK
========================
05 0 c 05 0 cx 05 0 xb.xc 05 0 bc 05 0 bb 05 cb.bc BZR
09 0 d 09 0 da 09 5 aa.xa 04 0 aa 04 0 da 04 aa.ab DRWALL
08 0 c 08 3 aa 05 0 cb.xc 05 0 bb 05 0 cb 05 cc.cc EFANKA
13 6 a 07 3 aa 04 2 bb.xc 02 0 bc 02 0 cb 02 cc.bc EKLA
11 0 c 11 0 ca 11 3 ab.xc 08 0 bc 08 0 ca 08 bb.bc ELEO
17 6 a 11 4 ba 07 2 bb.xc 05 0 bd 05 0 db 05 ab.aa HARRY
13 4 b 09 0 dc 09 3 aa.xc 06 0 ba 06 0 ca 06 cb.ca HIPPEKK
05 0 c 05 0 dd 05 0 dd.xd 05 0 aa 05 0 cb 05 ac.cb IGUŚ
11 4 b 07 3 ab 04 2 ba.xc 02 2 cb 00 0 xa 00 xx.xx KRI100
09 0 c 09 4 bc 05 2 bc.xc 03 0 bd 03 0 cb 03 bc.bb POTTER
10 0 d 10 4 ba 06 2 bc.xd 04 2 cc 02 0 da 02 xc.ac REDNOW
12 0 c 12 0 cd 12 4 ba.xa 08 0 bd 08 0 ab 08 ab.ca QM
15 4 b 11 0 ca 11 5 bb.xb 06 0 ac 06 0 ca 06 bd.cb RAFANKA
16 6 a 10 3 aa 07 3 ad.xd 04 0 ad 04 0 da 04 aa.aa SARGON
22 6 a 16 4 bc 12 2 bd.xc 10 0 bd 10 3 ac 07 ba.db SEKUP
12 0 d 12 0 ca 12 3 ab.cd 09 2 cc 07 0 cb 07 ad.cc SZAKALUCH
14 6 a 08 4 bc 04 0 xc.xc 04 0 bc 04 0 bb 04 aa.bb TINA
17 6 a 11 4 bb 07 2 bb.xc 05 0 bc 05 0 bb 05 ba.bb TOM
18 4 b 14 3 aa 11 3 ac.xc 08 0 ad 08 3 bc 05 ca.cb WŁÓKNIARZ
>

=======================
Generalka po 1 Szablonie, brawo para liderów Eleo i QM!!! :)
=======================
1. Eleo 8 pkt
1. QM 8
3. Szakaluch 7
3. Sekup 7
5. Hippek 6
5. Rafanka 6
7. Efanka 5
7. BZR 5
7. Harry 5
7. Iguś 5
7. Tom 5
7. Włókniarz 5
13. Drwall 4
13. Sargon 4
13. Tina 4
16. Potter 3
17. Ekla 2
17. Rednow 2
19. Kri100 0
[/b]

=======================
Generalka po 3 Szablonie, Sekup nadal na prowadzeniu! :)
=======================
1. Sekup 10 pkt
2. Szakaluch 9
3. Eleo 8 pkt
3. QM 8
3. Włókniarz 8
6. Hippek 6
6. Rafanka 6
8. Efanka 5
8. BZR 5
8. Harry 5
8. Iguś 5
8. Tom 5
13. Drwall 4
13. Rednow 4
13. Sargon 4
13. Tina 4
17. Potter 3
18. Ekla 2
18. Kri100 2
=======================
Punkty RO live i zawodniczki na AO 20 po 3 Szablonie, Sekup nadal na prowadzeniu! :)
=======================
1. Sekup 35 pkt >>>> P. Kvitova AO 20
2. Szakaluch 32
3. Eleo 29
3. QM 29
3. Włókniarz 29
6. Hippek 22
6. Rafanka 22
8. Efanka 18
8. BZR 18
8. Harry 18
8. Iguś 18
8. Tom 18
13. Drwall 11
13. Rednow 11
13. Sargon 11
13. Tina 11
17. Potter 7
18. Ekla 6
18. Kri100 6
>
=======================
Generalka po 4 Szablonie, Nowe trio: Szaki, QM i Sekup na czele:)
=======================
1. Szakaluch 12 >> ro 35 >>> D. Collins AO 20
1. QM 12 >> ro 35
1. Sekup 12 pkt >> ro 35
4. Eleo 11 pkt >> ro 26
4. Rafanka 11 >> ro 26
4. Włókniarz 11 >> ro 26
7. Drwall 9 >> ro 20
7. Hippek 9 >> ro 20
9. Harry 7 > ro 16
9. Sargon 7 > ro 16
9. Tom 7 > ro 16
12. Rednow 6 > ro 12
13. BZR 5 > ro 11
13. Efanka 5 > ro 11
13. Iguś 5 > ro 11
13. Potter 5 > ro 11
17. Ekla 4 > ro 7
17. Kri100 4 > ro 7
17. Tina 4 > ro 7

[b]=======================
Generalka po 5 Szablonie, Sekup znow na czele :)
=======================
1. Sekup 16 pkt >> ro 35 >>> P. Kvitova AO 20
2. Włókniarz 14 >> ro 32
3. Szakaluch 12 >> ro 29
3. QM 12 >> ro 29
5. Eleo 11 pkt >> ro 24
5. Harry 11 > ro 24
5. Rafanka 11 >> ro 24
5. Tom 11 > ro 24
9. Sargon 10 > ro 16
9. Rednow 10 > ro 16
11. Drwall 9 >> ro 13
11. Hippek 9 >> ro 13
11. Potter 9 > ro 13
14. Efanka 8 > ro 10
14. Tina 8 > ro 10
16. Ekla 7 > ro 8
16. Kri100 7 > ro 8
18. BZR 5 > ro 6
18. Iguś 5 > ro 6

[b]=======================
Ostateczna generalka po 6 Finalowym Szablonie, Gratulacje dal Sekupa, zwyciezcy etapu!! :)
=======================
1. Sekup 22 pkt >> ro 35 >>> P. Kvitova AO 20
2. Włókniarz 18 >> ro 32
3. Harry 17 > ro 29
3. Tom 17 > ro 29
5. Sargon 16 > ro 24
6. Rafanka 15 >> ro 22
7. Tina 14 > ro 20
8. Hippek 13 >> ro 18
8. Ekla 13 > ro 18
10. Szakaluch 12 >> ro 14
10. QM 12 >> ro 14
12. Eleo 11 pkt >> ro 12
12. Kri100 11 > ro 12
14. Rednow 10 > ro 10
15. Drwall 9 >> ro 9
15. Potter 9 > ro 9
17. Efanka 8 > ro 7
18. BZR 5 > ro 6
18. Iguś 5 > ro 6
[/b][/b]


[b]Mamy nowego Lidera Ogolnego. Harry o "szerokosc szprychy" wyprzedza Sargona i wystawia na AO 20 nastepna swoja zawodniczke (po J. Ostapenko), ktora jest KIKI BERTENS. Gratki! :)
====================================================
>>
>> Ranking Ogólny Edycji 19/20:
>
================================================
Klasyfikacja generalna EDYCJI 19-20
Pozycja(..) Suma punktów(..) (pkt za USO, Shenzhen, AO, IW, Miami,RG, Wimbl.), NICK
================================================
01. 61 (32 29 00 00 00 00 00) HARRY > > > > KIKI BERTENS AO 20
02. 59 (35 24 00 00 00 00 00) SARGON
03. 46 (24 22 00 00 00 00 00) RAFANKA
04. 45 (16 29 00 00 00 00 00) TOM
05. 41 (29 12 00 00 00 00 00) ELEONOR
06. 38 (03 35 00 00 00 00 00) SEKUP
07. 38 (29 09 00 00 00 00 00) DRWALL
08. 36 (18 18 00 00 00 00 00) HIPPEKK
09. 34 (22 12 00 00 00 00 00) KRI100
10. 33 (13 20 00 00 00 00 00) TINA
11. 32 (00 32 00 00 00 00 00) WLOKNIARZ
12. 30 (20 10 00 00 00 00 00) REDNOW
13. 28 (10 18 00 00 00 00 00) EKLA
14. 24 (10 14 00 00 00 00 00) SZAKALUCH
15. 20 (06 14 00 00 00 00 00) QUEEN MARUSIA
16. 20 (11 09 00 00 00 00 00) POTTERMANIACK
17. 20 (14 06 00 00 00 00 00) BZR
18. 18 (12 06 00 00 00 00 00) KICIUŚ VEL IGUŚ
19. 17 (10 07 00 00 00 00 00) EFANKA
20. 07 (07 00 00 00 00 00 00) FANRADWANA
21. 05 (05 00 00 00 00 00 00) BASELINER
22. 05 (05 00 00 00 00 00 00) LW
23. 05 (05 00 00 00 00 00 00) LINETTCIA
24. 02 (02 00 00 00 00 00 00) FYRDA
>
>
>
[b]Zatem mamy nastepujace zawodniczki na AO 20:
1. Julia Goerges (Sargon, 1 miejsce etap USO19)
2. Jelena Ostapenko (Harry, 2 miejsce etap USO 19)
3. Petra Kvitova (Sekup, 1 miejsce etap Shenzhen 19)
4. Kiki Bertens (Harry, Lider Ogolny po Shenzhen)
===================================================

[b]ETAP NR 3:
AUSTRALIAN OPEN 17.01.2020 - 1.02.2020
>
TYPUJEMY NA BLOGU KOLEGI SZAKALUCHA!!!
https://sportowefakty....#Skomentuj
>

>
Drodzy Typerkowicze! :)
Jeszcze raz dziękuję WSZYSTKIM za udział w 2 etapie tej edycji, Zwycięzcom gratuluję i zapraszam na następny etap Australian Open! :)
>
TYPUJEMY NA BLOGU KOLEGI SZAKALUCHA!!!
https://sportowefakty....#Skomentuj
>
Mamy nastepujace zawodniczki na AO 20:
1. Iga Świątek
2. Magda Linette
3. Angelique Kerber
4. Caroline Wozniacki
-------
5. Julia Goerges (Sargon, 1 miejsce etap USO19)
6. Jelena Ostapenko (Harry, 2 miejsce etap USO 19)
7. Petra Kvitova (Sekup, 1 miejsce etap Shenzhen 19)
8. Kiki Bertens (Harry, Lider Ogolny po Shenzhen
>
Zapasowe zawodniczki wg RO:
9. Halep, a jak nie może to Giorgi (Sargon, 2 miejsce RO)
10. Osaka, jak nie może to Muguruza, jak nie może to Kasatkina (Rafanka, 3 miejsce RO)
11. Svitolina, jak ta nie może to Sevastova (Tom, 4 miejsce RO)
itd.
[/b]--->

WYNIKI GENERALKA AO2020
[/b][/b]

No tak jeszcze punkty źle policzyłem! :D :D
KOREKTA DLA MIEJSC 2-5!
WYNIKI ETAPU AO 20
[01]...90. - RedNow >> RO 35 >> S. Halep IW20
[02]...89. - Tom. >> RO 32 >> E. Svitolina IW20
[03]...87. - Sargon >> RO 29 >> J. Goerges IW20
[04]...85. - Efanka >> RO 26
[05]...83. - Drwall, Eleo >> RO 24
[07]...81. - Nadalski, Sekup, Wiera >> RO 20
[10]...79. - Kri100 >> RO 14
[11]...78. - Tina >> RO 13
[12]...76. - RaFanka >> RO 12
[13]...75. - Hippekk >> RO 11
[14]...74. - Potter >> RO 10
[15]...73. - Ekla, Sharapov >> RO 9
[17]...72. - Harry >> RO 7
[18]...71. - Włókniarz >> RO 6
[19]...70. - szakal >> RO 5
[20]...69. - BZR >> RO 4
[21]...68. - Kiciuś >> RO 3
[22]...61. - Marusia >> RO 3
[23]...53. - Bejs >> RO 3
[24]...24. - LW >> RO 1

[b]


RANKING OGOLNY PO AO 2020
W Rankingu Ogólnym edycji 19/20 na pozycję lidera wrócił Sargon, Tom jest wiceliderem, podium uzupełnia lider po USO i Shenzhen, Harry. Gratulacje! Duży awans z 12 na 4 pozycję zanotował zwycięzca etapu AO RedNow.
[b][b]================================================
Klasyfikacja generalna EDYCJI 19-20
Pozycja(..) Suma punktów(..) (pkt za USO19, Shenzhen, AO20, USO20, RG20), NICK
================================================
01. 88 (35 24 29 00 00 00 00) SARGON >>> S. HALEP IW 2020
02. 77 (16 29 32 00 00 00 00) TOM
03. 68 (32 29 07 00 00 00 00) HARRY
04. 65 (20 10 35 00 00 00 00) REDNOW
05. 65 (29 12 24 00 00 00 00) ELEONOR
06. 62 (29 09 24 00 00 00 00) DRWALL
07. 58 (03 35 20 00 00 00 00) SEKUP
08. 58 (24 22 12 00 00 00 00) RAFANKA
09. 48 (22 12 14 00 00 00 00) KRI100
10. 47 (18 18 11 00 00 00 00) HIPPEKK
11. 46 (13 20 13 00 00 00 00) TINA
12. 43 (10 07 26 00 00 00 00) EFANKA
13. 38 (00 32 06 00 00 00 00) WLOKNIARZ
14. 37 (10 18 09 00 00 00 00) EKLA
15. 30 (11 09 10 00 00 00 00) POTTERMANIACK
16. 29 (10 14 05 00 00 00 00) SZAKALUCH
17. 24 (14 06 04 00 00 00 00) BZR
18. 23 (06 14 03 00 00 00 00) QUEEN MARUSIA
19. 21 (12 06 03 00 00 00 00) KICIUŚ VEL IGUŚ
20. 20 (00 00 20 00 00 00 00) EL NADALL
21. 20 (00 00 20 00 00 00 00) WIERA
22. 09 (00 00 09 00 00 00 00) SHARAPOV
23. 08 (05 00 03 00 00 00 00) BASELINER
24. 07 (07 00 00 00 00 00 00) FANRADWANA
25. 06 (05 00 01 00 00 00 00) LW
26. 05 (05 00 00 00 00 00 00) LINETTCIA
27. 02 (02 00 00 00 00 00 00) FYRDA
[/b]
=================================================
=================================================
ETAP 4 US OPEN 28.08.2020-12.09.2020
[b][b][b]=================================================
[/b][/b]
[/b][b]
Update 2020-08-26.
Wymiana zawodniczek na USO:
TOM: 1. Anett Kontaveit, 2. Marie Bouzkova, 3. Johanna Konta
--->
---> KTO CHCE MOZE ROWNIEZ ZMIENIAC AZ DO LOSOWANIA CHYBA POJUTRZE
--->
---> OBECNE ZAWODNICZKI:
1. Iga Świątek
2. Magda Linette
3. Angelique Kerber
4. Kasia Kawa (Bonus)
---------------------
5. Alize Cornet (RedNow, 1 miejsce AO)
6. Anett Kontaveit (Tom, 2 miejsce AO)
7. Camila Giorgi (Sargon, 3 miejsce AO)
8. Marie Bouzkova (Tom 2 miejsce RO)
-----------
REZERWA
9. Vika Azarenka (Harry, 3 miejsce RO)
10. Petra Kvitova (Eleo, 4 miejsce RO)
11. Karolina Pliskova (Drwall, 5 miejsce RO
12. Johanna Konta (Sekup, 6 miejsce RO)

--------------------------------------------------------------------------
[/b]--------------------------------------------------------------------------
US OPEN 2020. MECZE, TYPY, WYNIKI


[/b][/b]

PROSZĘ O TYPY SZABLON 1!!!
>>>
>>> POCZĄTEK SZABLONU
>
====================================================
SZABLON 1. 1R, US OPEN 2020-------> TU WPISAĆ NICK
====================================================
OBOWIĄZKOWY KOD LITERKOWY: xxxx.xxxx
====================================================
>
>>> KONIEC SZABLONU
>
MECZE (Można podać wyniki w setach ale nie trzeba, decyduje kod
------------------------------
1. Iga Świątek - Veronika Kudermetova (Rosja)
2. Magda Linette - Maddison Inglis (Australia)
3. Andżelika Kerber (Niemcy, 17) - Ajla Tomljanović (Australia)
4. Kasia Kawa - Ons Jabeur
---------------
5. Camila Giorgi (Włochy) - Alison van Uytvanck (Belgia)
6. Anett Kontaveit - Danielle Collins
7. Marie Bouzkova (Czechy) - Jessica Pegula (USA)
8. Alize Cornet (Francja) - Lauren Davis

__________________________________

[b](Mecze 2,3,5,6,7 W PONIEDZIAŁEK 31.08 w drabince Karoliny Pliskovej (gorna polowa)
(Mecze 1,4,8 WE WTOREK 1.09 w drabince Kenin (dolna polowa)
>
====================
Wyniki szablonu 1:
Niejaki Tom na prowadzeniu z kompletem 24 punktów, na podium również Tina i Potter ;)
====================================================
WYNIKI SZABLON 1. 1R, US OPEN 2020
===================================================
KOD LITERKOWY: abad.bbcb
====================================================
1. Iga Świątek - Veronika Kudermetova 2:0
2. Magda Linette - Maddison Inglis 2:1
3. Angelique Kerber - Ajla Tomljanović 2:0
4. Kasia Kawa - Ons Jabeur 0:2
---------------
5. Camila Giorgi - Alison van Uytvanck 2:1
6. Anett Kontaveit - Danielle Collins 2:1
7. Marie Bouzkova - Jessica Pegula 1:2
8. Alize Cornet - Lauren Davis 2:1
---------------------------
--------------------------
-Tabela US OPEN 2020
-----------------------------
SZ2 SZ1:abad.bbcb
-----------------------------
ac.dc 10 daab.cbba ARTUR
ca.ca 12 cbxd.cbcc BZR
aa.da 15 daad.abba BASELINER
bb.da 14 bbad.cbbc EFANKA
xx.xx 17 babd.cacb EKLA
ba.da 14 caad.aaba ELEO
ba.da 20 babd.abcb HARRY
xx.xx 19 baad.aaca HIPPEKK
xx.xx 18 aaad.daca KRI100
bb.ca 09 dacd.aaac MIND CONTROL
xx.xx 21 baad.bacb POTTER
ba.da 16 abad.aaac QUEEN MARUSIA
xx.xx 14 baxd.bxda REDNOW
ba.ca 16 abad.caaa RAFANKA
aa.da 16 aaxd.aada SARGON
ba.da 22 bbad.bacb TINA
aa.da 24 abad.bbcb TOM
xx.xx 16 bcad.aada WŁÓKNIARZ
>
Kolejność po 1 szablonie:
1. Tom 24 pkt ---> Kontaveit RG 2020
2. Tina 22 pkt ---> Anisimova RG 2020
3. Potter 21 pkt ----> S. Williams RG 2020
4. Harry 20
5. Hippekk 19
6. Kri100 18
7. Ekla 17
8. QM 16
8. RaFanka 16
8. Sargon 16
8. Włókniarz 16
12. Bejs 15
13. Efanka 14
13. Eleo 14
13. RedNow 14
16. BZR 12
17. Artur 10
18. MC 9
====================
====================
PROSZĘ O TYPY SZABLON 2!!! MECZE 2.09.
>>>
>>> POCZĄTEK SZABLONU
>
====================================================
SZABLON 2. 2R, GÓRNA DRABINKA, US OPEN 2020
-------> TU WPISAĆ NICK
====================================================
OBOWIĄZKOWY KOD LITERKOWY: xx.xx
====================================================
>
>>> KONIEC SZABLONU
>
MECZE (Można podać wyniki w setach ale nie trzeba, decyduje kod
------------------------------
1. Magda Linette - Danka Kovinic
2. Angelique Kerber - Anna-Lena Friedsam
---------------
3. Camila Giorgi - Naomi Osaka
4. Anett Kontaveit - Kaja Juvan
=================================
================================================
Wyniki Szablonu 2 i sumacja po Szablonach 1 i 2.
Szablon 2 trafili z kompletem punktow:
ELEO, TINA, HARRY i KRI100! Gratulacje!!!
>
---> Po dwoch szablonach podium wyglada tak (patrz calosc na samym dole):
1. Tom
2. Tina
3. Potter z Harrym
---> UWAGA!!! Pniewaz mamy juz tylko 3 stale zawodniczki (Iga, Magda, Angie),
wobec tego az CZTERECH zwyciezcow tego etapu wystawia swoje
zawodniczki na RG 2020 (zapewne ostatni etap tej edycji typerka 19/20), a piata wystawi Lider Ogolny po US 2020.
====================================================
WYNIKI SZABLON 2. 2R,
GÓRNA DRABINKA, US OPEN 2020
====================================================
OBOWIĄZKOWY KOD LITERKOWY: ba.da
====================================================
------------------------------
1. Magda Linette - Danka Kovinic 2:1
2. Angelique Kerber - Anna-Lena Friedsam 2:0
---------------
3. Camila Giorgi - Naomi Osaka 0:2
4. Anett Kontaveit - Kaja Juvan 2:0
--------------------------

Kolejność po 2 szablonie:
1. Tom 35 pkt ---> Kontaveit RG 2020
2. Tina 34 pkt ---> Anisimova RG 2020
3. Potter 32 pkt ----> S. Williams RG 2020
3. Harry 32 pkt ----> Ostapenko RG 2020
5. Kri100 30
6. Hippekk 28
6. Ekla 28
6. QM 28
9. RaFanka 27
9. Sargon 27
11. Bejs 26
11. Eleo 26
13. Efanka 25
13. RedNow 25
15. Włókniarz 22
16. BZR 20
17. MC 19
18. Artur 15
19. OMI 11
>
====================
PROSZĘ O TYPY SZABLON 3 !!! MECZE 3.09
>>>
>>> POCZĄTEK SZABLONU
>
====================================================
SZABLON 3. 2R, DOLNA DRABINKA, US OPEN 2020
-------> TU WPISAĆ NICK
====================================================
OBOWIĄZKOWY KOD LITERKOWY: xx.xx
====================================================
>
>>> KONIEC SZABLONU
>
MECZE (Można podać wyniki w setach ale nie trzeba, decyduje kod!)
------------------------------
1. Iga Świątek - Sachia Vickery
2. Alize Cornet - Ysaline Bonaventure
---------------
3. Viktoria Azarenka - Aryna Sabalenka
4. Johanna Konta - Sorana Cirstea
--------------------------
WYNIKI PO TRZECH SZABLONACH.
Szablonu 3-ciego nikt nie trafił na 100%. Wygrał QM z 9 pkt.
Po 3 szablonach nadal prowadzi Tom, drugi jest Harry, a na 3 pozycji Tina z Potterem (patrz zestawienie na samym końcu tego postu).
====================================================
WYNIKI SZABLON 3. 2R, DOLNA DRABINKA, US OPEN 2020
====================================================
OBOWIĄZKOWY KOD LITERKOWY: ba.ac
====================================================
------------------------------
1. Iga Świątek - Sachia Vickery 2:1
2. Alize Cornet - Ysaline Bonaventure 2:0
---------------
3. Viktoria Azarenka - Aryna Sabalenka 2:0
4. Johanna Konta - Sorana Cirstea 1:2
--------------------------
Kolejność po 3 szablonie
1. Tom 42 pkt ---> Kontaveit RG 2020
2. Harry 39 pkt ---> Ostapenko RG 2020
3. Tina 38 pkt ---> Anisimova RG 2020
3. Potter 38 pkt ---> S. Williams RG 2020
5. Kri100 37
5. QM 37
7. Ekla 36
7. Hippekk 36
9. Eleo 34
9. Rafanka 34
11. Efanka 33
11. RedNow 33
13. Sargon 32
14. Bejs 31
15. BZR 27
16. MC 26
17. Artur 23
18. Włókniarz 22
19. Omi 17
20. LW 0
=================================
>
PROSZĘ O TYPY SZABLON 4 !!! MECZE 4.09.
>>>
>>> POCZĄTEK SZABLONU
>
====================================================
SZABLON 4. 3R, GÓRNA DRABINKA, US OPEN 2020
-------> TU WPISAĆ NICK
====================================================
OBOWIĄZKOWY KOD LITERKOWY: xx.xx
====================================================
>
>>> KONIEC SZABLONU
>
MECZE (Można podać wyniki w setach ale nie trzeba, decyduje kod!)
------------------------------
1. Magda Linette - Anett Kontaveit
2. Angelique Kerber - Ann Li
---------------
3. Petra Kvitova - Jessica Pegula
4. Naomi Osaka - Marta Kostyuk
-------------------------------------------------------------------
WYNIKI PO CZTERECH SZABLONACH.
Brawo dla RaFanki! Trafila jako jedyna komplet 12 pkt w Szablonie 4!!!
Sytuacja po 4 szablonach na premiowanych 4 pierwszych miejscach (patrz zestawienie na samym końcu tego postu).:
Nadal prowadzi Tom, drugi nadal jest Harry, na 3 pozycji Potter, na 4 Tina. Gratki! :)
====================================================
WYNIK SZABLON 4. 3R, GÓRNA DRABINKA, US OPEN 2020
====================================================
OBOWIĄZKOWY KOD LITERKOWY: da.ab
====================================================
>
1. Magda Linette - Anett Kontaveit 0:2
2. Angelique Kerber - Ann Li 2:0
---------------
3. Petra Kvitova - Jessica Pegula 2:0
4. Naomi Osaka - Marta Kostyuk 2:1
>
--------------------------
Kolejność po 4 szablonie
1. Tom 53 pkt ---> Kontaveit RG 2020
2. Harry 50 pkt ---> Ostapenko RG 2020
3. Potter 49 pkt ---> S. Williams RG 2020
4. Tina 48 pkt ---> Anisimova RG 2020
5. Kri100 47
5. Hippekk 47
7. Rafanka 46
8. Ekla 45
9. Eleo 43
9. QM 43
9. Sargon 43
12. Bejs 41
13. Efanka 40
14. BZR 36
15. MC 34
16. RedNow 33
17. Artur 30
17. Włókniarz 30
19. Omi 25
20. LW 5
=================================

>
Wyniki szablonu 5 i podsumowanie:
Szablon 5 wygral Kri100 z kompletem 9 punktow dla 3 meczow. Gratulacje! Awansu (na skutek kreczu Keys) nie przewidzial, tak ze kompleto 10 punktow nie otrzymal. Na Cornet stawial tylko i jedynie LW...
>> Dzieki dobremu wynikowi kolegi Kri100 sa przetasowania w generalce (na koncu tego postu), prowadzi nadal Tom, ale na drugim miejscu sa teraz Tina z Kri100, a na czwartym Harry z Potterem. Poniewaz mamy premiowane tylko 4 miejsca zawodniczkami na RG2020, to Harry z tego korzysta, a nie Potter, bo jest wyzej w RO.
====================================================
WYNIKI SZABLON 5. 3R, DOLNA DRABINKA, US OPEN 2020
====================================================
OBOWIĄZKOWY KOD LITERKOWY: dY.db
====================================================
1. Iga Świątek - Viktoria Azarenka 0:2
2. Alize Cornet - Madison Keys: krecz Keys
---------------
3. Amanda Anisimova - Maria Sakkari 0:2
4. Serena Williams - Sloane Stephens 2:1
--------------------------
>
----------------------------------------------
--------------------------
Kolejność po 5 szablonie
1. Tom 60 pkt ---> Kontaveit RG 2020
2. Tina 56 pkt ---> Anisimova RG 2020
2. Kri100 pkt 56 ---> Ashleigh Barty RG 2020
4. Harry 55 pkt ---> Ostapenko RG 2020
4. Potter 55 pkt ---> S. Williams RG 2020
6. Hippekk 52
7. Sargon 51
8. Eleo 50
8. Ekla 50
10. Rafanka 49
11. Bejs 46
11 Efanka 46
11. QM 46
14. BZR 43
15. MC 42
16. Włókniarz 38
17. Artur 37
18. RedNow 33
19. Omi 31
20. LW 9
=================================
=================================
>
PROSZĘ O TYPY SZABLON 6 !!! MECZE 6.09.
>>>
>>> POCZĄTEK SZABLONU
>
====================================================
SZABLON 6. 4R, GÓRNA DRABINKA, US OPEN 2020
-------> TU WPISAĆ NICK
====================================================
OBOWIĄZKOWY KOD LITERKOWY: xx.xx
====================================================
>
>>> KONIEC SZABLONU
>
MECZE (Można podać wyniki w setach ale nie trzeba, decyduje kod!)
------------------------------
1. Angelique Kerber - Jennifer Brady
2. Anett Kontaveit - Naomi Osaka
---------------
3. Petra Kvitova - Shelby Rogers
4. Petra Martic - Yulia Putintseva
>
=================================
[/b]

=================================
Wyniki po Szablonie 6 i podsumowanie.
Szablon 6 wygrał Tom z 8 pkt.
Po 6 Szablonie Tom rozbudował prowadzenie, 7 pkt za nim Tina, następnie na 3 pozycji Kri100 i "debiutant" na podium, Hippekk
Szablon na QF podam dopiero jutro.
====================================================
WYNIKI SZABLON 6. 4R, GÓRNA DRABINKA, US OPEN 2020
====================================================
OBOWIĄZKOWY KOD LITERKOWY: dd.cc
====================================================
------------------------------
1. Angelique Kerber - Jennifer Brady 0:2
2. Anett Kontaveit - Naomi Osaka 0:2
---------------
3. Petra Kvitova - Shelby Rogers 1:2
4. Petra Martic - Yulia Putintseva 1:2
>
=================================


Kolejność po 6 szablonie
1. Tom 68 pkt ---> Kontaveit RG 2020
2. Tina 61 pkt ---> Anisimova RG 2020
3. Kri100 58 pkt ---> Ashleigh Barty RG 2020
3. Hippekk 58 pkt ---> Simona Halep RG 2020
5. Potter 57
6. Sargon 56
7. Ekla 55
7. Harry 55
9. Rafanka 52
10. Eleo 53
11 Efanka 51
12. Bejs 48
13. BZR 48
14. QM 46
15. MC 45
16. Artur 40
17. Włókniarz 38
18. Omi 36
19. RedNow 33
20. LW 13
=========


=================================
>
PROSZĘ O TYPY SZABLON 7 !!! MECZE 7.09.
>
>>>
>>> POCZĄTEK SZABLONU
>
====================================================
SZABLON 7. 4R, DOLNA DRABINKA, US OPEN 2020
-------> TU WPISAĆ NICK
====================================================
OBOWIĄZKOWY KOD LITERKOWY: xx.xx
====================================================
>
>>> KONIEC SZABLONU
>
MECZE (Można podać wyniki w setach ale nie trzeba, decyduje kod!)
-----------------------------
1. Viktoria Azarenka - Karolina Muchova
2. Alize Cornet - Tsvetana Pironkova
---------------
3. Elise Mertens - Sofia Kenin
4. Serena Williams - Maria Sakkari
--------------------------
[b][b]====================================================
Wyniki po 7 szablonie czyli po 1/8 finałów:
Szablon 7 wygral Mind z 9 pkt, na drugim miejscu BZR i Potter z 8 pkt. Gratulacje! :)
W tabelce małe przetasowania, na podium znów wspiął się Potter,
Tom prowadzi nadal przed Tiną. Gratulacje, ale teraz najważniejsze ostatnie 3 szablony i wszystko może się zmienić ;)
====================================================
WYNIKI SZABLON 7. 4R, DOLNA DRABINKA, US OPEN 2020
====================================================
OBOWIĄZKOWY KOD LITERKOWY: bc.ab
==================================
1. Viktoria Azarenka - Karolina Muchova 2:1
2. Alize Cornet - Tsvetana Pironkova 1:2
---------------
3. Elise Mertens - Sofia Kenin 2:0
4. Serena Williams - Maria Sakkari 2:1
-------------------------->Kolejność po 7 szablonie I PUNKTY DO RO!!!
>
1. Tom 73 pkt ---> Kontaveit RG 2020 ---> (RO_35)
2. Tina 66 pkt ---> Anisimova RG 2020 ---> (RO_32)
3. Potter 65 pkt ---> S. Williams RG 2020 ---> (RO_29)
4. Kri100 63 ---> Sevastova RG 2020 (RO_26)
5. Hippekk 62 ---> (RO_24)
6. Ekla 60 ---> (RO_22)
7. Rafanka 59 ---> (RO_20)
8. Sargon 58 ---> (RO_18)
8. Eleo 58 ---> (RO_18)
10. Harry 57 ---> (RO_14)
11. Efanka 56 ---> (RO_13)
11. BZR 56 ---> (RO_13)
13. QM 54 ---> (RO_11)
13. MC 54 ---> (RO_11)
15. Bejs 52 ---> (RO_9)
16. Artur 46 ---> (RO_8)
17. Omi 39 ---> (RO_7)
18. Włókniarz 38 ---> (RO_6)
19. RedNow 33 ---> (RO_5)
20. LW 18 ---> (RO_4)
==============

=================================
>
PROSZĘ O TYPY SZABLON 8, QF!!! PIERWSZY MECZ DZIŚ!
>
>>>
>>> POCZĄTEK SZABLONU
>
====================================================
SZABLON 8, QF, US OPEN 2020
-------> TU WPISAĆ NICK
====================================================
OBOWIĄZKOWY KOD LITERKOWY: xx.xx
====================================================
>
>>> KONIEC SZABLONU
>
MECZE (Można podać wyniki w setach ale nie trzeba, decyduje kod!)
-----------------------------
1. Jennifer Brady - Yulia Putintseva
2. Naomi Osaka - Shelby Rogers
-----------------------------
3. Viktoria Azarenka - Elise Mertens
4. Serena Williams - Tsvetana Pironkova
---------------
=================================
[/b]Wyniki po 8 szablonie czyli po cwiercfinalach:
Szablon 8 wygrala Rafanka z Sargonem, po 11 pkt na 12 mozliwych! Gratulacje! :)
W tabelce małe przetasowania, Potter wspina sie nieustannie, juz jest razem z Tina na 2-gim miejscu, gratki!, prowadzi nadal Tom z osmioma punktami przewagi.
====================================================
WYNIKI SZABLON 8, QF, US OPEN 2020
====================================================
OBOWIĄZKOWY KOD LITERKOWY: ba.aa
====================================================
1. Jennifer Brady - Yulia Putintseva 2:0
2. Naomi Osaka - Shelby Rogers 2:0
-----------------------------
3. Viktoria Azarenka - Elise Mertens 2:0
4. Serena Williams - Tsvetana Pironkova 2:1
---------------
==============

Kolejność po 8 szablonie I PUNKTY DO RO!!!
>
1. Tom 83 pkt ---> Kontaveit RG 2020 ---> (RO_35)
2. Tina 75 pkt ---> Anisimova RG 2020 ---> (RO_32)
2. Potter 75 pkt ---> S. Williams RG 2020 ---> (RO_32)
4. Kri100 73 ---> Sevastova RG 2020 (RO_26)
5. Rafanka 70 ---> (RO_24)
6. Hippekk 69 ---> (RO_22)
6. Sargon 69 ---> (RO_22)
8. Ekla 67 ---> (RO_18)
8. Eleo 67 ---> (RO_18)
10. Harry 65 ---> (RO_14)
11. BZR 63 ---> (RO_13)
12. MC 63 ---> (RO_12)
13. Bejs 60 ---> (RO_11)
13. Efanka 60 ---> (RO_11)
13. QM 60 ---> (RO_11)
16. Artur 50 ---> (RO_8)
17. Omi 49 ---> (RO_7)
18. Włókniarz 38 ---> (RO_6)
19. RedNow 33 ---> (RO_5)
20. LW 27 ---> (RO_4)
==============
>
>
PROSZĘ O TYPY SZABLON 9, SF!!! MECZE DZIŚ, 10.09!
>
>>>
>>> POCZĄTEK SZABLONU
>
====================================================
SZABLON 9, SF, US OPEN 2020, PUNKTACJA 4:3:0 (Krecz 2)
-------> TU WPISAĆ NICK
====================================================
OBOWIĄZKOWY KOD LITERKOWY: xx
====================================================
>
>>> KONIEC SZABLONU
>
MECZE (Można podać wyniki w setach ale nie trzeba, decyduje kod!)
-----------------------------
1. Naomi Osaka - Jennifer Brady
2. Viktoria Azarenka - Serena Williams
=================================
Szablon 9 wygrali z kompletem 8 pkt:
Efanka i BZR! Gratki! :)
Czołowe premiowane 4 miejsca bez zmian.
Tom nadal ma przewagę 8 pkt do Tiny i Pottera,
którzy zatypowali identycznie jak Tom: aa
A zatem Tom wygrał już ten etap niezależnie od wyniku finału.
Będzie za to ciekawa walka o pozostałe premiowane miejsca 2-4, zapraszam! ;)
====================================================
WYNIKI SZABLON 9, SF, US OPEN 2020, PUNKTACJA 4:3:0 (Krecz 2)
====================================================
OBOWIĄZKOWY KOD LITERKOWY: bb
====================================================
-----------------------------
1. Naomi Osaka - Jennifer Brady 2:1
2. Viktoria Azarenka - Serena Williams 2:1
=================================

Kolejność po 8 szablonie I PUNKTY DO RO!!!
>
1. Tom 89 pkt ---> Kontaveit RG 2020 ---> (RO_35)
2. Tina 81 pkt ---> Anisimova RG 2020 ---> (RO_32)
2. Potter 81 pkt ---> S. Williams RG 2020 ---> (RO_32)
4. Kri100 76 ---> Sevastova RG 2020 (RO_26)
5. Hippekk 75 ---> (RO_24)
6. Ekla 74 ---> (RO_22)
7. Rafanka 73 ---> (RO_20)
8. Sargon 72 ---> (RO_18)
9. BZR 71 ---> (RO_16)
10. Eleo 70 ---> (RO_14)
11. MC 69 ---> (RO_13)
12. Efanka 68 ---> (RO_12)
12. Harry 68 ---> (RO_12)
14. QM 67 ---> (RO_10)
15. Bejs 64 ---> (RO_9)
16. Omi 55 ---> (RO_8)
17. Artur 50 ---> (RO_7)
18. Włókniarz 38 ---> (RO_6)
19. LW 33 ---> (RO_5)
19. RedNow 33 ---> (RO_5)
==============
PROSZĘ O TYPY SZABLON 10, F!!! MECZ JUTRO, 12.09, OK 22:00
>
>>>
>>> POCZĄTEK SZABLONU
>
====================================================
SZABLON 10, F, US OPEN 2020, PUNKTACJA 6:4:0 (Krecz 3)
-------> TU WPISAĆ NICK
====================================================
OBOWIĄZKOWY KOD LITERKOWY: x
====================================================
>
>>> KONIEC SZABLONU
>
MECZE (Można podać wyniki w setach ale nie trzeba, decyduje kod!)
-----------------------------
Viktoria Azarenka - Naomi Osaka
=================================
=================================
=================================
Witam Wszystkich w dzień po wspaniałym finale, na bardzo wysokim poziomie.
Wygrała zasłużenie Naomi Osaka, choć gdyby Vice udało się wskoczyć na 3:0 w drugim secie, to raczej mielibyśmy krótkie dwa i byłaby mowa o rozmontowannej nerwowej Osace.
To jest tenis i to jest piękne, że przewidzieć te mecze jest tak trudno.
>>>
Co do typerka, to bardzo się cieszę, że po przerwie pandemijnej zjawiliście się tutaj tłoczniej niż przypuszczałem. Liczyłem się z dziesiątką, a było nas 20!
I mam nadzieję, że na następnym etapie, French Open będzie nas jeszcze więcej!
Cieszę się że po trzech latach kolega Crush/Omi znów się pojawił u nas!. Mam nadzieję, że na następnym etapie będzie od samego początku! :)
>>>>
Gratulacje zatem dla WSZYSTKICH ZA UDZIAŁ! No i oczywiście Tinie, Potterowi i Kri100 za zajęcie premiowanych miejsc 2-4 z prawem wystawienia zawodniczek na RG.
Obecnie gramy systemem 3+5.
Acha bo bym zapomniał (;). Etap wygrał Tom i to on też przejmuje prowadzenie w Rankingu Ogólnym. Tabelę podam dziś jeszcze.
ZAPRASZAM NA ETAP TYPERKA RG!
>>>
I na koniec, really, najważniejszy jest UDZIAŁ i możliwość pogadania w fajnym towarzystwie fanek i fanów tenisa, a dopiero w następnej kolejności typerkowy wynik!
Miłego dnia! :)

====================================================
WYNIK SZABLON 10, F, US OPEN 2020, PUNKTACJA 6:4:0 (Krecz 3)
====================================================
OBOWIĄZKOWY KOD LITERKOWY: c
====================================================
Viktoria Azarenka - Naomi Osaka 1:2
=================================
=================================
=================================
---------------------------------------------------------------------------------
-Tabela US OPEN 2020: SZABLONY 1-5
---------------------------------------------------------------------------------
--SZ5:dYdb---SZ4:da.ab---SZ3:ba.ac--SZ2:ba.da-SZ1:abad.bbcb
---------------------------------------------------------------------------------
37 07 cd.cb 30 07 dc.ba 23 08 ac.bc 15 05 ac.dc 10 daab.cbba ARTUR
43 07 cd.cb 36 09 ca.ba 27 07 aa.ba 20 08 ca.ca 12 cbxd.cbcc BZR
46 05 dd.cc 41 10 da.ba 31 05 aa.ca 26 11 aa.da 15 daad.abba BASELINER
46 06 dd.dd 40 07 ba.ba 33 08 ba.ba 25 11 bb.da 14 bbad.cbbc EFANKA
50 05 cd.dc 45 09 ca.ba 36 08 ba.ba 28 11 ba.ca 17 babd.cacb EKLA
50 07 dd.ca 43 09 ca.ba 34 08 ba.ba 26 12 ba.da 14 caad.aaba ELEO
55 05 dd.cc 50 11 da.aa 39 07 aa.ba 32 12 ba.da 20 babd.abcb HARRY
52 05 dd.cd 47 11 da.aa 36 08 aa.aa 28 09 ca.da 19 baad.aaca HIPPEKK
56 09 dd.db 47 10 da.ba 37 07 aa.ba 30 12 ba.da 18 aaad.daca KRI100
09 04 db.bc 05 05 dx.bx 00 00 xx.xx 00 00 xx.xx 00 xxxx.xxxx LW
42 08 dc.da 34 08 da.ca 26 07 ab.aa 19 10 bb.ca 09 dacd.aaac MIND CONTROL
31 06 dd.dd 25 08 ca.ac 17 06 ba.cb 11 11 aa.da 00 xxxx.xxxx. OMI
55 06 dd.bb 49 11 da.aa 38 06 ab.ba 32 11 ba.ca 21 baad.bacb POTTER
46 03 dc.ac 43 06 da.dc 37 09 ba.cc 28 12 ba.da 16 abad.aaac QUEEN MARUSIA
49 03 dd.bc 46 12 da.ab 34 07 aa.ba 27 11 ba.ca 16 abad.caaa RAFANKA
33 00 xx.xx 33 00 xx.xx 33 08 aa.aa 25 11 aa.da 14 baxd.bxda REDNOW
51 08 dd.da 43 11 da.aa 32 05 aa.da 27 11 aa.da 16 aaxd.aada SARGON
56 08 dd.cb 48 10 ca.aa 38 04 ab.ca 34 12 ba.da 22 bbad.bacb TINA
60 07 dd.ca 53 11 da.aa 42 07 aa.ba 35 11 aa.da 24 abad.bbcb TOM
38 08 cd.db 30 08 da.bc 22 00 xx.xx 22 06 cb.cb 16 bcad.aada WŁÓKNIARZ
>
----------------------------------------------
-Tabela US OPEN 2020: SZABLONY 6-10
----------------------------------------------
SZ10:c---SZ9:bb--SZ8:aa.ab---SZ7:bc.ab---SZ6:dd.cc
-----------------------------
56 6 c 50 0 dc 50 04 bc.ca 46 06 bc.cd 40 03 aa.cb 37 ARTUR
68 4 d 64 4 db 60 08 aa.bd 52 04 ad.dc 48 02 bc.ab 46 BASELINER
77 6 c 71 8 bb 63 07 ba.bc 56 08 ac.cb 48 05 bc.ac 43 BZR
68 0 b 68 8 bb 60 04 cc.ba 56 05 ac.dc 51 05 bc.bc 46 EFANKA
76 6 c 70 3 da 67 09 ba.ba 58 05 aa.db 53 03 bd.ab 50 ELEO
80 6 c 74 7 ba 67 07 bb.ac 60 05 ac.dc 55 05 ac.ac 50 EKLA
68 0 b 68 3 da 65 08 ac.aa 57 02 ab.dc 55 00 bb.ab 55 HARRY
79 4 d 75 6 aa 69 07 ab.da 62 04 ad.dd 58 06 dd.ab 52 HIPPEKK
82 6 c 76 3 ca 73 10 ba.bb 63 05 bd.cc 58 02 ca.aa 56 KRI100
33 0 b 33 6 aa 27 09 aa.ac 18 05 ac.dc 13 04 cb.ad 09 LW
69 0 b 69 6 aa 63 09 aa.ad 54 09 ad.bb 45 03 ad.aa 42 MIND CONTROL
61 6 c 55 6 aa 49 10 ba.aa 39 03 ba.cc 36 05 bc.bc 31 OMI
88 7 c 81 6 aa 75 10 ba.aa 65 08 ac.cb 57 02 bc.ab 55 POTTER
67 0 b 67 7 ab 60 00 06 ca.ad 54 02 ab.cd 52 06 ad.ac 46 QUEEN MARUSIA
77 4 d 73 3 ca 70 11 ba.ab 59 05 aa.cb 54 05 cd.ab 49 RAFANKA
33 0 x 33 0 xx 33 00 xx.xx 33 00 xx.xx 33 00 xx.xx 33 REDNOW
76 4 d 72 3 da 69 11 aa.aa 58 02 aa.dd 56 05 da.ad 51 SARGON
87 6 c 81 6 aa 75 09 ba.ba 66 05 ab.db 61 05 cd.ab 56 TINA
89 0 b 89 6 aa 83 10 ba.aa 73 05 aa.db 68 08 cd.ac 60 TOM
38 0 x 38 0 xx 38 00 xx.xx 38 00 xx.xx 38 00 bb.ba 38 WŁÓKNIARZ
=================================
=================================
Kolejność po ostatnim 10 szablonie I PUNKTY DO RO!!!
>
1. Tom 89 pkt ---> Kontaveit RG 2020 ---> (RO_35)
2. Tina 87 pkt ---> Anisimova RG 2020 ---> (RO_32)
2. Potter 87 pkt ---> S. Williams RG 2020 ---> (RO_32)
4. Kri100 82 ---> Sevastova RG 2020 (RO_26)
5. Ekla 80 ---> (RO_24)
6. Hippekk 79 ---> (RO_22)
7. Rafanka 77 ---> (RO_20)
7. BZR 77 ---> (RO_20)
9. Eleo 76 --> (RO_16)
9. Sargon 76 ---> (RO_16)
11. MC 69 ---> (RO_13)
12. Baseliner 68 ---> (RO_12)
12. Efanka 68 ---> (RO_12)
12. Harry 68 ---> (RO_12)
15. QM 67 ---> (RO_9)
16. Omi 61 ---> (RO_8)
17. Artur 56 ---> (RO_7)
18. Włókniarz 38 ---> (RO_6)
19. LW 33 ---> (RO_5)
19. RedNow 33 ---> (RO_5)
==============
==================================================
RANKING OGOLNY PO USO 2020
W Rankingu Ogólnym edycji 19/20 Tom objal prowadzenie przed poprzednim liderem (po AO), Sargonem, podium uzupełnia Eleonor. Gratulacje!
Tom wystawia na RG2020 Eline Svitoline.
================================================
Klasyfikacja generalna EDYCJI 19-20
Pozycja(..) Suma punktów(..) (pkt za USO19, Shenzhen19, AO20, USO20, RG20), NICK
================================================
01. 112 (16 29 32 35 00 00 00 00 00) TOM >>> Elina Svitolina RG 2020
02. 104 (35 24 29 16 00 00 00 00 00) SARGON
03. 81 (29 12 24 16 00 00 00 00 00) ELEONOR
04. 80 (32 29 07 12 00 00 00 00 00) HARRY
05. 78 (24 22 12 20 00 00 00 00 00) RAFANKA
06. 74 (22 12 14 26 00 00 00 00 00) KRI100
07. 70 (20 10 35 05 00 00 00 00 00) REDNOW
08. 69 (18 18 11 22 00 00 00 00 00) HIPPEKK
09. 68 (13 20 13 32 00 00 00 00 00) TINA
10. 62 (11 09 10 32 00 00 00 00 00) POTTERMANIACK
11. 62 (29 09 24 00 00 00 00 00 00) DRWALL
12. 61 (10 18 09 24 00 00 00 00 00) EKLA
13. 58 (03 35 20 00 00 00 00 00 00) SEKUP
14. 55 (10 07 26 12 00 00 00 00 00) EFANKA
15. 44 (14 06 04 20 00 00 00 00 00) BZR
16. 44 (00 32 06 06 00 00 00 00 00) WLOKNIARZ
17. 32 (06 14 03 09 00 00 00 00 00) QUEEN MARUSIA
18. 29 (10 14 05 00 00 00 00 00 00) SZAKALUCH
19. 21 (12 06 03 00 00 00 00 00 00) KICIUŚ VEL IGUŚ
20. 20 (05 00 03 12 00 00 00 00 00) BASELINER
21. 20 (00 00 20 00 00 00 00 00 00) EL NADALL
22. 20 (00 00 20 00 00 00 00 00 00) WIERA
23. 13 (00 00 00 13 00 00 00 00 00) MIND CONTROL
24. 11 (05 00 01 05 00 00 00 00 00) LW
25. 09 (00 00 09 00 00 00 00 00 00) SHARAPOV
26. 08 (00 00 00 08 00 00 00 00 00) OMI
27. 07 (00 00 00 07 00 00 00 00 00) ARTUR
28. 07 (07 00 00 00 00 00 00 00 00) FANRADWANA
29. 05 (05 00 00 00 00 00 00 00 00) LINETTCIA
30. 02 (02 00 00 00 00 00 00 00 00) FYRDA
>
>
>
>
>
=========================================
ETAP 5: FRENCH OPEN 2020: 24.09-10.10
=========================================
ZAWODNICZKI NA RG 2020
=========================================
1. Iga Świątek
2. Magda Linette
3. Angelique Kerber
---------------------------------
4. Anett Kontaveit (Tom, 1 miejsce USO 2020)
5. Amanda Anisimova (Tina, 2 miejsce USO 2020)
6. Serena Williams (Potter, 2 miejsce US 2020)
7. Simona Halep (Kri100, 4 miejsce USO 2020)
8. Elina Svitolina (Tom, lider RO po USO 2020)
-----------
REZERWA
9. Julia Goerges (Sargon, 2 miejsce RO)
10. Petra Kvitova (Eleo, 3 miejsce RO)
11. Jelena Ostapenko (Harry, 4 miejsce RO
12. Vika Azarenka (RaFanka, 5 miejsce RO)
13. Garbine Muguruza (Kr100, 6 miejsce RO)

=============================================
Zwyciezcy MAŁEGO TYPERKA BONUSOWEGO, Edycja 2020
(poniedziałkowy ranking Igi 14.09.2020) otrzymuja na starcie to etapu typerkowego RG 2020 nastepujace punkty, ktore zostana dopisane do punktow za Szablon 1:
=====================
1. RaFanka: 3 pkt
2. Sargon: 2 pkt
3. Artur: 1 pkt
==============================================
>
>

PROSZĘ O TYPY SZABLON 1, 1R, FRENCH OPEN 2020!!!
>>>
>>> POCZĄTEK SZABLONU
>
====================================================
SZABLON 1. 1R, FRENCH OPEN 2020-------> TU WPISAĆ NICK
====================================================
OBOWIĄZKOWY KOD LITERKOWY: xxxx.xxxx
====================================================
>
>>> KONIEC SZABLONU
>
MECZE (Można podać wyniki w setach ale nie trzeba, decyduje kod)
------------------------------
1. Iga Świątek - Marketa Vondrousova
2. Magda Linette - Leylah Annie Fernandez
3. Angelique Kerber - Kaja Juvan
4. Anett Kontaveit - Caroline Garcia
---------------
5. Amanda Anisimova - Tamara Korpatsch
6. Serena Williams - Kristie Ahn
7. Simona Halep - Sara Sorribes-Tormo
8. Elina Svitolina - Varvara Gracheva
__________________________________
====================================================
WYNIKI SZABLON 1
To był bardzo dziwny szablon. Pierwszej elektryzującej czwórkowej kombinacji "ACDC" nie trafił NIKT, drugą "aaaa" prawie wszyscy.
Najlepiej uporał się z tym Szablonem FanRadwana zdobywając 17 pkt. Gratki!
Dzięki 3 bonusowym punktom i 13 z sablonu na drugim miejscu jest RaFanka, na 3cim Harry z Sekupem 15 pkt. Dla całego podium gratki!
Za nimi "peleton", różnice miewielkie! ;)
PROSZĘ SPRAWDZAĆ KAŻDY SWOJE PUNKTY!!!!
====================================================
WYNIKI SZABLON 1. 1R, FRENCH OPEN 2020
====================================================
OBOWIĄZKOWY KOD LITERKOWY: acdc.aaaa
====================================================
1. Iga Świątek - Marketa Vondrousova 2:0
2. Magda Linette - Leylah Annie Fernandez 1:2
3. Angelique Kerber - Kaja Juvan 0:2
4. Anett Kontaveit - Caroline Garcia 1:2
---------------
5. Amanda Anisimova - Tamara Korpatsch 2:0
6. Serena Williams - Kristie Ahn 2:0
7. Simona Halep - Sara Sorribes-Tormo 2:0
8. Elina Svitolina - Varvara Gracheva 2:0
>
=====================================

>
Kolejność po 1 szablonie:
1. FanRadwana 17
2. RaFanka 16 (13+3)
3. Harry 15
# Sekup
5. BZR 14
# De Mille
# Efanka
# Mind
# Sargon (12+2)
# Tom
11. Lady 13
12. Kot 12
# Kri100
# Omi
# Potter
# RedNow
# Tina
18. Ekla 11
# Eleo
# Hippekk
# Szaki
22. Artur 10 (9+1)
# QM
24. LW 8
=======================
>
[b]PROSZĘ O TYPY SZABLON 2, 2R, FRENCH OPEN 2020!!!
>>>
>>> POCZĄTEK SZABLONU
>
====================================================
SZABLON 2. 2R, FRENCH OPEN 2020-------> TU WPISAĆ NICK
====================================================
OBOWIĄZKOWY KOD LITERKOWY: xxxx.xxxx
====================================================
>
>>> KONIEC SZABLONU
>
MECZE (Można podać wyniki w setach ale nie trzeba, decyduje kod)
------------------------------
1. Iga Świątek - Su-Wei Hsieh
2. Petra Kvitova - Jasmine Paolini
3. Kiki Bertens - Sara Errani
4. Viktoria Azarenka - Anna Karolina Schmiedlova
---------------
5. Amanda Anisimova - Bernarda Pera
6. Serena Williams - Tsvetana Pironkova
7. Simona Halep - Irina-Camelia Begu
8. Elina Svitolina - Renata Zarazua
[/b]Wyniki szablon 2 przed meczem Kvitovej
PROSZĘ SPRAWDZAĆ!
==============================================
Wynik szablon 2
Szablon 2 wygrali Tina, Lady i FanRadwana z 17 na 21 możliwych punktów (bo walkower Sereny, inaczej niż krecz, nie wchodzi do punktacji). Gratulacje,!!! :)
W związku z tym FanRadwana umocnił się na prowadzeniu, a już 3 pkt za nim Harry na drugim i trójka Lady, Sargon i Tom na trzecim. Również gratki! :)
A wszystkim dzięki! I PROSZĘ SPRAWDZAĆ TERAZ czy się nie pomyliłem.
Wprawdzie nie ma tego w regulaminie, ale przykładowo reklamacje z pierwszej rundy, zgłoszone dopiero po finale, byłyby mocno spóźnione i tak późne korekty po paru rundach nie będą uwzględniane;)))
Powiedzmy koryguję dwa szablony wstecz, nie dalej! :)
======================================
WYNIKI SZABLON 2, 2R, FRENCH OPEN
====================================================
OBOWIĄZKOWY KOD LITERKOWY: aabd.axab
====================================================
1. Iga Świątek - Su-Wei Hsieh 2:0
2. Petra Kvitova - Jasmine Paolini 2:0
3. Kiki Bertens - Sara Errani 2:1
4. Viktoria Azarenka - Anna Karolina Schmiedlova 0:2
---------------
5. Amanda Anisimova - Bernarda Pera 2:0
6. Serena Williams - Tsvetana Pironkova x (Walkower Williams)
7. Simona Halep - Irina-Camelia Begu 2:0
8. Elina Svitolina - Renata Zarazua 2:1
__________________________________
====================================
>
Kolejność po 2 szablonie
1. FanRadwana 34 >>>> Osaka AO21 ???
2. Harry 31 >>>> Ostapenko AO21 ???
3.Tom 30 >>>> Kontaveit AO21 ???
# Sargon >>>> Görges AO21 ???
# Lady
6. De Mille 29
# RaFanka
# Sekup
#Tina
10. BZR 28
# Efanka
12. Kiciuś 27
# Potter
# RedNow
15. Kri100 26
# Mind
# Ekla
18. Eleo 24
19. QM 23
20. Hippekk 22
# Omi
# Szakaluch
23. LW 19
24. Artur 17
=====================================
========================
PROSZĘ O TYPY SZABLON 3, 3R, FRENCH OPEN 2020!!!
>>>
>>> POCZĄTEK SZABLONU
>
====================================================
SZABLON 3 3R, FRENCH OPEN 2020-------> TU WPISAĆ NICK
====================================================
OBOWIĄZKOWY KOD LITERKOWY: xxxx.xxxx
====================================================
>
>>> KONIEC SZABLONU
>
MECZE (Można podać wyniki w setach ale nie trzeba, decyduje kod)
------------------------------
1. Iga Świątek - Eugenie Bouchard
2. Maria Sakkari - Martina Trevisan
3. Kiki Bertens - Katerina Siniakova
4. Anna Karolina Schmiedlova - Nadia Podoroska
---------------
5. Amanda Anisimova - Simona Halep
6. Barbora Krejcikova - Tsvetana Pironkova
7. Elise Mertens - Caroline Garcia
8. Elina Svitolina - Ekaterina Alexandrova
__________________________________
=====================
Szablon 3
Szablon 3 wygrał DeMille z 14 pkt na 24 możliwych. Gratki! :)
Drugi był RedNow 13 pkt, trzeci Kiciuś z Tomem po 12 pkt
W generalce mamy dwóch liderów, do FanaRadwana dołączył DeMille :)
Na premiowanych miejscach jeszcze Tom i Harry, gratki! :)
W sumie wyniki pokazują jak ciężki to był szablon ;)
========================
WYNIKI SZABLON 3
====================================================
WYNIKI SZABLON 3 3R, FRENCH OPEN 2020
====================================================
OBOWIĄZKOWY KOD LITERKOWY: acad.dbca
===================================================
1. Iga Świątek - Eugenie Bouchard 2:0
2. Maria Sakkari - Martina Trevisan 1:2
3. Kiki Bertens - Katerina Siniakova 2:0
4. Anna Karolina Schmiedlova - Nadia Podoroska 0:2
---------------
5. Amanda Anisimova - Simona Halep 0:2
6. Barbora Krejcikova - Tsvetana Pironkova 2:1
7. Elise Mertens - Caroline Garcia 1:2
8. Elina Svitolina - Ekaterina Alexandrova 2:0
__________________________________
>
Kolejność po 3 szablonie
1. FanRadwana 43 >>>> Osaka AO21 ???
# DeMille >>>> Halep AO21 ???
3.Tom 42 >>>> Kontaveit AO21 ???
4. Harry 41 >>>> Ostapenko AO21 ???
5. Rafanka 40
# RedNow 40
7. Efanka 39
# Sargon
# Tina
# Kiciuś
11. Potter 38
12. BZR 37
13. Lady 36
# Kri100 36
15. Mind 35
# Ekla
17. Sekup 33
# Eleo
19. Hippekk 31
20. QM 30
21. LW 27
22. Szakaluch 26
# Artur
24. Omi 25
========================
PROSZĘ O TYPY SZABLON 4, 4R, FRENCH OPEN 2020!!!
>>>
>>> POCZĄTEK SZABLONU
>
====================================================
SZABLON 4 4R, FRENCH OPEN 2020-------> TU WPISAĆ NICK
====================================================
OBOWIĄZKOWY KOD LITERKOWY: xxxx
====================================================
>
>>> KONIEC SZABLONU
>
MECZE (Można podać wyniki w setach ale nie trzeba, decyduje kod)
------------------------------
1. Iga Świątek - Simona Halep
2. Elina Svitolina - Caroline Garcia
3. Kiki Bertens - Martina Trevisan
4. Barbora Krejcikova - Nadia Podoroska
__________________________________
====================================
========================
WYNIK SZABLON 4
Szablon 4 wygrali FanRadwana, Rednow, Potter i Tom po 6 punktów na 12 możliwych. Gratki!
Tylko pierwsi dwaj jednak trafili (częściowo) wyniki 3 meczów, w tym historycznego już meczu Igi, demolki Halep!
Brawo Iga! Idziesz, jazda! ;)
Po szablonie 4 na czterech premiowanych miejscach
FanRadwana na czele, tuż za nim DeMille i Tom, a na czwartym RedNow, gratki! :)
====================================================
WYNIK SZABLON 4 4R, FRENCH OPEN 2020
====================================================
OBOWIĄZKOWY KOD LITERKOWY: aadc
====================================================
1. Iga Świątek - Simona Halep 2:0
2. Elina Svitolina - Caroline Garcia 2:0
3. Kiki Bertens - Martina Trevisan 0:2
4. Barbora Krejcikova - Nadia Podoroska 1:2

____________________________________________________________________
>
Kolejność po 4 szablonie
1. FanRadwana 49 >>>> Osaka AO21 ???
2. DeMille 48 >>>> Halep AO21 ???
# Tom 48 >>>> Kontaveit AO21 ???
4. Rednow 46 >>>> Svitolina AO21 ???
5. Rafanka 45
6. Tina 44
# Efanka 44
# Potter 44
9. Harry 43
10. Sargon 42
11. Lady 41
12. Ekla 40
# BZR 40
14. Kri100 39
# Mind 39
# Kiciuś 39
17. Eleo 37
# Sekup 37
19. Hippekk 33
# QM 33
21. LW 32
22. Artur 29
# Szakaluch 29
24. Omi 25
========================
========================
PROSZĘ O TYPY SZABLON 5, QF, CZĘŚĆ PIERWSZA, FRENCH OPEN 2020!!!
>>>
>>> POCZĄTEK SZABLONU
>
====================================================
SZABLON 5, QF, CZĘŚĆ PIERWSZA, FRENCH OPEN 2020-------> TU WPISAĆ NICK
====================================================
OBOWIĄZKOWY KOD LITERKOWY: xx
====================================================
>
>>> KONIEC SZABLONU
>
MECZE (Można podać wyniki w setach ale nie trzeba, decyduje kod)
------------------------------
1. Iga Świątek - Martina Trevisan
2. Elina Svitolina - Nadia Podoroska
=====================================
========================
WYNIK SZABLON 5:
Ćwierćfinałowe dwa mecze tego szablonu najlepiej zatypowali:
Efanka, Hippek i Mind, otrzymując 5 pkt na 6 możliwych.
W czołówce Efanka dogoniła RedNowa na 4 miejscu. Podium bez zmian. Gratki!
Cieszę się, że było tak mało wpadek na Idze, Iga po tytuł! ;)
====================================================
WYNIK SZABLON 5, QF, FRENCH OPEN 2020-------> TU WPISAĆ NICK
====================================================
OBOWIĄZKOWY KOD LITERKOWY: ad
====================================================
------------------------------
1. Iga Świątek - Martina Trevisan 2:0
2. Elina Svitolina - Nadia Podoroska 0:2========================
>
Kolejność po 5 szablonie
1. FanRadwana 52 >>>> Osaka AO21 ???
2. DeMille 51 >>>> Halep AO21 ???
# Tom 51 >>>> Kontaveit AO21 ???
4. Rednow 49 >>>> Svitolina AO21 ???
# Efanka 49
6. Rafanka 48
7. Tina 47
# Potter 47
9. Harry 46
10. Sargon 45
11. Mind 44
12. Ekla 43
13. BZR 42
# Kri100 42
# Kiciuś 42
16. Lady 41
17. Eleo 40
# Sekup 40
19. Hippekk 38
20. QM 33
21. LW 32
# Artur 32
23. Szakaluch 29
24. Omi 28
========================
========================
PROSZĘ O TYPY SZABLON 6, SF, FRENCH OPEN 2020!!!
PUNKTACJA 4:3:0, KRECZ 2
>>>
>>> POCZĄTEK SZABLONU
>
====================================================
SZABLON 6, SF, FRENCH OPEN 2020-------> TU WPISAĆ NICK
====================================================
OBOWIĄZKOWY KOD LITERKOWY: x
====================================================
PUNKTACJA 4:3:0, KRECZ 2
>
>>> KONIEC SZABLONU
>
MECZ (Można podać wyniki w setach ale nie trzeba, decyduje kod)
------------------------------
1. Iga Świątek - Nadia Podoroska
========================
========================
PROSZĘ O TYPY SZABLON 7, SF, FRENCH OPEN 2020!!!
PUNKTACJA 4:3:0, KRECZ 2
>>>
>>> POCZĄTEK SZABLONU
>
====================================================
SZABLON 7, SF, FRENCH OPEN 2020-------> TU WPISAĆ NICK
====================================================
OBOWIĄZKOWY KOD LITERKOWY: x
====================================================
PUNKTACJA 4:3:0, KRECZ 2
>
>>> KONIEC SZABLONU
>
MECZ (Można podać wyniki w setach ale nie trzeba, decyduje kod)
------------------------------
1. Petra Kvitova - Sofia Kenin
========================
========================
WYNIKI PO POLFINALACH (SZABLONY 6 i 7)
Szablony 6 i 7 wygrali Artur i Hippekk z kompletem 8 punktow, gratki!!! :)
W czolowce przetasowania:
Nowym liderem zostal niejaki Tom ;)
Nowym wiceliderem dwa punkty za Tomem jest RedNow,
a nastepnie punkt dalej na 3 pozycji: RaFanka,FanRadwana i DeMille
Gratki!
Iga wygraj final!!! :)
====================================================
WYNIK SZABLON 6, SF, FRENCH OPEN 2020
====================================================
OBOWIĄZKOWY KOD LITERKOWY: a
====================================================
PUNKTACJA 4:3:0, KRECZ 2
------------------------------
1. Iga Świątek - Nadia Podoroska 2:0
============================================================================
WYNIK SZABLON 7, SF, FRENCH OPEN 2020
====================================================
OBOWIĄZKOWY KOD LITERKOWY: d
====================================================
PUNKTACJA 4:3:0, KRECZ 2
------------------------------
1. Petra Kvitova - Sofia Kenin 0:2
========================
>
Kolejność i punkty do RO po 7 szablonie czyli przed finałem
>
1. Tom 58 >> ro 35 >>>> Kontaveit AO21 ???
2. Rednow 56 >> ro 32 >>>> Svitolina AO21 ???
3. Rafanka 55 >> ro 29 >>>> Azarenka AO21 ???
3. FanRadwana 55 >> ro 29 >>>> Osaka AO21 ???
3. DeMille 55 >> ro 29
6. Tina 54 >> ro 22
7. Harry 53 >> ro 20
7. Efanka 53 >> ro 20
9. Potter 51>> ro 16
10. Sargon 49 >> ro 14
11. Ekla 47 >> ro 13
12. BZR 46 >> ro 12
12. Hippekk 46 >> ro 12
12. Kri100 46 >> ro 12
12. Kiciuś 46 >> ro 12
16. Eleo 44 >> ro 8
16. Lady 44 >> ro 8
16. Mind 44 >> ro 8
19. Artur 40 >> ro 5
19. Sekup 40 >> ro 5
21. QM 33 >> ro 3
21. Szakaluch 33 >> ro 3
23. LW 32 >> ro 3
24. Omi 31 >> ro 3
========================
========================
PROSZĘ O TYPY SZABLON 8, FINAŁ, FRENCH OPEN 2020!!!
PUNKTACJA 6:4:0, KRECZ 3
>>>
>>> POCZĄTEK SZABLONU
>
====================================================
SZABLON 8, FINAŁ, FRENCH OPEN 2020-------> TU WPISAĆ NICK
====================================================
OBOWIĄZKOWY KOD LITERKOWY: x
====================================================
PUNKTACJA 6:4:0, KRECZ 3
>
>>> KONIEC SZABLONU
>
MECZ (Można podać wyniki w setach ale nie trzeba, decyduje kod)
------------------------------
1. Iga Świątek - Sofia Kenin
========================

====================================================
WYNIK SZABLON 8, FINAŁ, FRENCH OPEN 2020
Gratki dla RedNowa za wygranie etapu RG2020 i
Rafanki, FanaRadwana oraz Harriego za zajęcie premiowanych miejsc!
Wielkie dzięki wszystkim za udział! :))))
Rankig Ogólny edycji 19/20 wygrał Tom.====================================================
WYNIK SZABLON 8, FINAŁ, FRENCH OPEN 2020
====================================================
OBOWIĄZKOWY KOD LITERKOWY: a
====================================================
PUNKTACJA 6:4:0, KRECZ 3
=========================
1. Iga Świątek - Sofia Kenin 2:0
========================
Kolejność i punkty do RO po ostatnim finałowym szablonie
>
1. Rednow 62 >> ro 35 >>>> Svitolina AO21 ???
2. Rafanka 61 >> ro 32 >>>> Azarenka AO21 ???
2. FanRadwana 61 >> ro 32 >>>> Osaka AO21 ???
4. Harry 59 >> ro 26 >>>> Ostapenko AO21 ???
4. Efanka 59 >> ro 26
6. Tom 58 >> ro 22
6. Tina 58 >> ro 22
8. Potter 55 >> ro 18
8. Sargon 55 >> ro 18
8. DeMille 55 >> ro 18
11. Ekla 53 >> ro 13
12. Kiciuś 52 >> ro 12
13. BZR 46 >> ro 11
13. Hippekk 46 >> ro 11
13. Kri100 46 >> ro 11
16. Eleo 44 >> ro 8
16. Lady 44 >> ro 8
16. Mind 44 >> ro 8
19. Artur 40 >> ro 5
19. Sekup 40 >> ro 5
21. QM 33 >> ro 3
21. Szakaluch 33 >> ro 3
23. LW 32 >> ro 3
24. Omi 31 >> ro 3
>
=====================================
TABELA RG 2020 SZABLONY 1-4
=====================================
--SZ4:aadc -SZ3:-acad.dbca----SZ2:-aabd.axab-SZ1: acdc.aaaa
=====================================
29 03 dcac 26 09 bdba.bccd 17 07 bddc.daac 10 09 abba.acbc ARTUR
40 03 dcbc 37 09 baca.cdcb 28 14 baaa.baaa 14 cbac.baaa BZR
48 05 dbac 43 14 aaac.ddaa 29 15 aaaa.bbaa 14 bbba.aaaa DE MILLE
44 05 dccc 39 11 aacb.cdca 28 14 aaba.ccaa 14 bbaa.aaaa EFANKA
40 05 cbbc 35 09 bacb.cdcb 26 14 baba.bcba 11 dbbb.aaba EKLA
37 04 dbad 33 09 aada.dcba 24 13 aaca.baaa 11 cbba.baaa ELEO
49 06 bbad 43 09 badb.cdcb 34 17 aaba.abaa 17 bcba.aaaa FANRADWANA
43 02 dbaa 41 10 aabb.dcbb 31 16 aaaa.aaaa 15 dbac.aaaa HARRY
33 02 dcad 31 09 caaa.dcaa 22 11 daca.adaa 11 dbba.aaba HIPPEKK
39 00 ddaa 39 12 baaa,cdda 27 15 baba.abba 12 dbab.aaaa KICIUŚ VEL IGUŚ
39 03 daab 36 10 babb.ddba 26 14 baaa.bbaa 12 caab.aaaa KRI100
41 05 dbac 36 06 aada.adba 30 17 aacd.adaa 13 dbca.baaa LADY
32 05 dbac 27 08 aada.cdba 19 11 caca.adaa 08 dbbx.abxa LW
39 04 dbad 35 09 dacd.ddaa 26 12 abca.bdaa 14 dcba.aaab MIND CONTROL
25 00 dcba 25 03 cadb.dcbc 22 10 caaa.caaa 12 cbab.aaaa OMI
44 06 dabc 38 11 baaa.dcba 27 15 aaaa.aaba 12 cbba.aaaa POTTER
33 03 dcbc 30 07 baca bccb 23 13 caba acba 10 dbab.baba QUEEN MARUSIA
45 05 dbbc 40 11 bacb.ddca 29 13 baca.acaa 16 13 bbab.aaba RAFANKA
46 06 bbad 40 13 aaba.ddcb 27 15 aaaa.bbaa 12 caba.aaaa REDNOW
42 03 daaa 39 09 aada.ddaa 30 16 aaaa.aaaa 14 12 daaa.aaaa SARGON
37 04 bbab 33 04 bbca.ccbc 29 14 cabb.acaa 15 dcab.aaaa SEKUP
29 03 daab 26 04 caba.bcab 22 11 caca.adaa 11 daaa.baaa SZAKALUCH
44 05 dbac 39 10 bacc.ddaa 29 17 aaba.abaa 12 cbba.aaaa TINA
48 06 daac 42 12 baac.ddab 30 16 aaaa.acaa 14 bbaa.aaaa TOM
>
=====================================
TABELA RG 2020 SZABLONY 5-8
=====================================
SZ8:x-SZ7i6:d a-SZ5:ad
=====================================
40 0 d 40 8 d a 32 3 aa 29 ARTUR
46 0 c 46 4 b b 42 2 bb 40 BZR
55 0 c 55 4 b a 51 3 aa 48 DE MILLE
59 6 a 53 4 b a 49 5 ac 44 EFANKA
53 6 a 47 4 b a 43 3 aa 40 EKLA
44 0 d 44 4 b a 40 3 aa 37 ELEO
61 6 a 55 3 b b 52 3 aa 49 FANRADWANA
59 6 a 53 7 c a 46 3 aa 43 HARRY
46 0 c 46 8 d a 38 5 ac 33 HIPPEKK
52 6 a 46 4 b a 42 3 aa 39 KICIUŚ VI.
46 0 d 46 4 b a 42 3 aa 39 KRI100
44 0 d 44 3 c c 41 0 ca 41 LADY
32 0 x 32 0 x x 32 0 xx 32 LW
44 0 c 44 0 b d 44 5 ac 39 MIND C.
31 0 d 31 3 c d 28 3 dd 25 OMI
55 4 b 51 4 b a 47 3 aa 44 POTTER
33 0 c 33 0 b d 33 0 cb 33 QUEEN M.
61 6 a 55 7 c a 48 3 aa 45 RAFANKA
62 6 a 56 7 d b 49 3 ax 46 REDNOW
55 6 a 49 4 a a 45 3 aa 42 SARGON
40 0 x 40 0 x x 40 3 aa 37 SEKUP
33 0 c 33 4 d c 29 0 db 29 SZAKALUCH
58 4 b 54 7 c a 47 3 aa 44 TINA
58 0 d 58 7 c a 51 3 aa 48 TOM

=================================
Dzięki wszystkim za udział w tym historycznym typerku z pierwszym w historii zwycięstwem polskiego tenisisty w Wielkim Szlemie!!!! :)
==================================================
KOŃCOWY RANKING OGOLNY EDYCJI 2019/2020 PO FRENCH OPEN 2020
Ranking Ogólny edycji 19/20 wygrał Tom przed Sargonem, podium uzupełnia RaFanka. Gratulacje!
Tom wystawia na AO 2021 Anett Kontaveit
================================================
Klasyfikacja generalna EDYCJI 19-20
Pozycja(..) Suma punktów(..) (pkt za USO19, Shenzhen19, AO20, USO20, RG20), NICK
================================================
01. 134 (16 29 32 35 22 00 00 00 00) TOM >>> Anett Kontaveit AO 2021 ???
02. 122 (35 24 29 16 18 00 00 00 00) SARGON
03. 110 (24 22 12 20 32 00 00 00 00) RAFANKA
04. 106 (32 29 07 12 26 00 00 00 00) HARRY
05. 105 (20 10 35 05 35 00 00 00 00) REDNOW
06. 90 (13 20 13 32 22 00 00 00 00) TINA
07. 89 (29 12 24 16 08 00 00 00 00) ELEONOR
08. 85 (22 12 14 26 11 00 00 00 00) KRI100
09. 81 (10 07 26 12 26 00 00 00 00) EFANKA
10. 80 (11 09 10 32 18 00 00 00 00) POTTERMANIACK
11. 80 (18 18 11 22 11 00 00 00 00) HIPPEKK
12. 74 (10 18 09 24 13 00 00 00 00) EKLA
13. 62 (29 09 24 00 00 00 00 00 00) DRWALL
14. 58 (03 35 20 00 00 00 00 00 00) SEKUP
15. 55 (14 06 04 20 11 00 00 00 00) BZR
16. 44 (00 32 06 06 00 00 00 00 00) WLOKNIARZ
17. 37 (07 00 00 00 32 00 00 00 00) FANRADWANA
18. 35 (06 14 03 09 03 00 00 00 00) QUEEN MARUSIA
19. 33 (12 06 03 12 00 00 00 00 00) KICIUŚ VEL IGUŚ
20. 32 (10 14 05 03 00 00 00 00 00) SZAKALUCH
21. 21 (00 00 00 13 08 00 00 00 00) MIND CONTROL
22. 20 (05 00 03 12 00 00 00 00 00) BASELINER
23. 20 (00 00 20 00 00 00 00 00 00) EL NADALL
24. 20 (00 00 20 00 00 00 00 00 00) WIERA
25. 18 (00 00 00 00 18 00 00 00 00) DE MILLE
26. 14 (05 00 01 05 03 00 00 00 00) LW
27. 12 (00 00 00 07 05 00 00 00 00) ARTUR
28. 11 (00 00 00 08 03 00 00 00 00) OMI
29. 09 (00 00 09 00 00 00 00 00 00) SHARAPOV
30. 05 (05 00 00 00 00 00 00 00 00) LINETTCIA
31. 02 (02 00 00 00 00 00 00 00 00) FYRDA
====================================================
====================================================
[/b]ZAPRASZAM NA NASTEPNA EDYCJE 2021. JESLI ODBEDZIE SIE AO 2021, TO BEDZIE ON PIERWSZYM ETAPEM TEJ EDYCJI!!!
=========================================
ZAWODNICZKI NA RG 2020
=========================================
1. Iga Świątek
2. Magda Linette
3. Angelique Kerber
---------------------------------
4. Simona Halep (RedNow, zwyciezca etapu French Open 2020)
5. Wiktoria Azarenka (RaFanka, 2 miejsce etap French Open 2020)
6. Naomi Osaka (FanRadwana, 2 miejsce etap French Open 2020)
7. Jelena Ostapenko (Harry, 4 miejsce etap French Open 2020)
8. Anett Kontaveit (Tom, Zwyciezca Edycji 2019/2020)
---------------------------------
REZERWA:
---------------------------------
9. Julia Goerges (Sargon, 2 miejsce Edycji 2019/2020)
10. Garbine Muguruza (RaFanka, 3 miejsce Edycji 2019/2020)
11. Kiki Bertens (Harry, 3 miejsce Edycji 2019/2020)
12. Elina Svitolina (RedNow, 4 miejsce Edycji 2019/2020)
13. Amanda Anisimova (Tina, 5 miejsce Edycji 2019/2020)
14. Belinda Bencic (Eleonor, 6 miejsce Edycji 2019/2020)
15. Asleigh Barty (Kri100, 6 miejsce Edycji 2019/2020)
-----------
ZAPRASZAM WSZYSTKICH!!! :)
====================================================

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

Ostatnie komentarze

Sortuj: