Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Tom. napisał/a komentarz do Iga Świątek wyróżniona. Powalczy o prestiżową nagrodę

  @Kiciuś vel Iguś.: W sprawie odpustów to nie ten adres ;D

 • Tom. napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Nic nie wygra. Dostrzeżono styl w którym przegrywa. Te płaczliwe dramy i darcie szat. Przegrywać też trzeba się uczyć. Przede wszystkim doceniać klasę przeciwniczek, a nie tylko rozpaczać nad samą sobą i prezentować sto tłumaczeń, dlaczego się przegrywa.

 • Tom. napisał/a komentarz do TENISOWO

  A jaka? Bo mam problemy z dostrzeżeniem takowej? ;)

 • Tom. lubi Komentarz

  Haha.. podopieczna pracodawcą!
  Polscy komentatorzy z uwielbieniem nadużywają tego słowa "podopieczna", podczas sprawozdań z tenisowych spotkań. To nielogiczne określenie:)

 • Tom. napisał/a komentarz do TENISOWO

  Szaleństwo.

 • Tom. lubi Komentarz

  Jest nadzieja, że pozostałe ekipy odpuszczą. Ryzyko ogromne, pożytek żaden, utrudnień może być niewyobrażalna ilość. Simona mogłaby ewentualnie potraktować ten wojaż jako podróż poślubną ;) ale stać Ją chyba na bezpieczniejsze "kierunki". Te "zawody" od początku mega absurdalne...chyba, że zagrają See, Aga i Caro...;p

 • Tom. napisał/a komentarz do TENISOWO

  Spektakl w RPA w ogóle się zrobił jeszcze bardziej nawet nie tylko wątpliwy ale wręcz niedorzeczny z powodu nowego wariantu wirusa w RPA. Właśnie Europa zawiesiła wszelkie loty z RPA. Tylko Europejczycy mogą powrócić. Czyli niedługo czekać a i inne kraje zawieszą, a wtedy "sztabowcy" znaleźliby się tam w potrzasku. W takiej sytuacji się tam pchać, urągałoby wręcz zdrowemu rozsądkowi. Ale zobaczymy, może z ostrożnisia kolega Siermiężny stał sie hazardzistą ;) Mam nadzieję że nie zapragnął posiedzieć parę miesięcy z Igą w RPA ;D

 • Tom. napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  No to obrona tytułu w Adelajdzie właściwie bezdyskusyjna dla Igi i ogranie się przed Melbourne. Termin w zasadzie idealny, by od tego rozpocząć rok.

 • Tom. lubi Komentarz

  Tom, z jednym się nie zgodzę... ZAWSZE warto siedzieć w domu z kotem :-)
  Każdy kot to wie :-)

 • Tom. napisał/a komentarz do TENISOWO

  P.S. Z tym "targaniem" jest taki mały problemik: gdyby to wszystko jedynie targało nadmienionym Siermiężnopokutowskim, to jeszcze pół biedy, ale przy okazji targa to jego podopieczną, i tu już jest problem ;)

 • Tom. napisał/a komentarz do TENISOWO

  Słowo "wątpliwy" zawsze pasowało i teraz już coraz bardziej pasuje do poczynań tych "sztabowców" ;)

 • Tom. lubi Komentarz

  Money, money..XD

 • Tom. napisał/a komentarz do TENISOWO

  Ale zobowiązania sponsorskie W RPA??? Gdzie to miałoby się trzymać kupy? Dla jakiego sponsora? No cóż dowiemy się wkrótce...
  A co do dysonansów to zaczynają nimi rzeczywiście targać, również w geograficznym sensie, bo chyba jeszcze nikt do Australii przez RPA nie leciał? ;)))) Raczej przez Singapur. Whatever, skoro introweryczka staje się z dnia na dzień ekstrowertyczką i informuje świat o stanie swoich narządów rodnych, to można również zmienić z dnia na dzień ekstremalnie zapatrywania co do udziału w turniejach z bardzo rzadkiego na bardzo częsty ;)))) Coś targa nimi w samej rzeczy ;)))

 • Tom. lubi Komentarz

  Hm... Zastanawiam się, czy to przypadkiem nie są jakieś zobowiązania sponsorskie. I co by to mogło oznaczać dla sztabu. Czyli - jeżeli to są zobowiązania sponsorskie, to sztab nie decyduje już w pełni o kształcie sezonu, a więc wbrew wypowiedziom rzeczonego Świerszczyszczykowicza, muszą grać tu i tam i nie mają w tym przypadku nic do powiedzenia. Więc z tego punktu widzenia, może i dobrze... Ale jeśli jednak jest to pomysł sztabu, to znaczy, że wbrew temu, co mówią, są skłonni w imię pieniążków naginać swoje poglądy. W każdym razie to znowu sprzeczność z wypowiedziami...

 • Tom. lubi Komentarz

  Wątpliwy spektakl kwartetu wzajemnej adoracji, amatorów wędkowania na całym świecie, na koszt podopiecznej.. ;p

 • Tom. napisał/a komentarz do TENISOWO

  Haha też mnie zatkało :D Czyżby Sierściuch wpadł z jednego ekstremum w drugie? Zaczęto mu zarzucać (Sakowicz-Kostecka, Fibak), że Iga za mało gra, to ją wysyła na dwa dni przed Świętami na turniej towarzyski do RPA pogać ze Sloanką i Simoną ;) To znaczy sens to miałoby jakiś, jeśli jest to "po drodze" do Australii i nie wracają potem na Święta do PL i Europy tylko leca dalej ;) No jeśli tak, to w sumie by było jakoś niby OK....Lepiej niż siedzieć w Wwie z kotem.... ;) Szkoda tylko że punktów za to; zero.
  >>> No ale patrzcie jaka zmiana! W zeszłym roku odpuścili WTA500 w Abu Dhabi przed wylotem do Australii tłumacząc się ło Boże covidem, zdrowiem, młodym wiekiem zawodniczki, i w ogóle wszystkim. Jeszcze tylko argumentu że Ziemia jest okrągła nie podali by wyjaśnić niechęć do grania turniejów ;). A Iga była tam i tak na miejscu, bo leciała i tak stamtąd dosłownie za chwilę do Australii. To odpuścili, ale towarzyski turniej w RPA rok później biorą ;) I tym razem te wszystkie ostrożnisiowskie teorie sprzed roku nie grają roli ;) Zrozum tu Sierściucha and Co ;)
  >>>> W każdym razie następny punkt do mojej listy: "Sprawa RPA grudzień 2021 " ;D Ta lista się nie zamyka wobec działalności tych "sztabowców ;)

 • Tom. lubi Komentarz

  Jak się maja do polityki startowo-świętowo-domowo-wypoczynkowej- przedsezowo2022 dwa grudniowe mecze w Republice Południowej Afryki??? Iga ma zagrać 18 i 19 grudnia. O co chodzi....Sierściuchowski w RPA nie był jeszcze..?????

 • Tom. napisał/a komentarz do Jest nowy ranking WTA. Iga Świątek pisze historię

  PS2: A do tego dochodzi, że jak ktoś mi w tym "drzewku" odowie, to nie widzę tej odpowiedzi w kokpicie. Tylko jeśli go jednocześnie obserwuję, to widzę, że w ogóle ktoś odpowiedział. To spowodowało że rozszerzyłem listę obserwowanych do rozmiarów graniczących z groteską, no ale przynajmniej teraz przynajmniej część odpowiedzi widzę w kokpicie. A myszkować po artykułach tylko w tym celu, by zobaczyć czy ktoś odpowiedział, to duża strata czasu.

 • Tom. napisał/a komentarz do Jest nowy ranking WTA. Iga Świątek pisze historię

  P.S: Najdziwniejsze jest to że te posty są nadal na moim profilu i w kokpicie. Cóż z tego, skoro w "drzewku" już ich nie ma. Taka "chińska" metoda trochę ;)

 • Tom. napisał/a komentarz do Jest nowy ranking WTA. Iga Świątek pisze historię

  Pełno postów tam poobcinali przez to. Takie "normy" powodują, że ludziom odechciewa się tu pisać. I nie dziwię się.

 • Tom. lubi Komentarz

  To nie tylko Twój telefon. To "norma" w sytuacji używania opcji odpowiedz na forach SF. Mimo zgłoszeń nie ma żadnej poprawy.

 • Tom. napisał/a komentarz do TENISOWO

  Update 32-11-2021 ;) ciągle w budowie ;)
  No i rozdziały też się klarują, oto kilka z nich:
  Tom Turnieje
  Sprawa Pragi 2019
  Sprawa Madrytu 2019: rezygnacja z EL z powodu dobrej pogody
  Sprawa Rzymu 2019: zwiedzanie Rzymu jak można było zagrać Madryt
  Sprawa Wimbla 2019
  Sprawa kontuzji 2019
  Sprawa Budapesztu/Debrecina 2020
  Sprawa Strassburga 2020
  Sprawa Abu-Dabi 2021
  Sprawa Adelajdy 2021: Właściwie nieplanowany udział bo gdyby dalej grała miksta z Kubotem na AO, odpuściliby.
  Sprawa Dubaju 2021: zaskoczenie warunkami i oświetleniem hali. Manto od Mugu przez brak przygotowania na szybki hard.
  Sprawa Miami 2021: Szlochy w meczu z Konjuh, zła taktyka na mecz.
  Sprawa Stuttgartu 2021: odpuszczenie jako jedyna z czołówki. Turniej na 409 mnpm. Zwykle dobry przed Madrytem
  Sprawa treningu do Madrytu 2021: trening nad morzem przy 35 stopniach. Madryt w górach i zimno.
  Sprawa Madrytu 2021: zaskoczenie pogoda wysokością npm i zachowaniem się piłek
  Sprawa Paryża 2021: gadki Sierściucha ogłoszenie Igi faworytką przed meczem z Sakkari.
  Sprawa Eastbourne 2021; gdzie był Sierściuk i Ryszczuk. Walnięcie rakietą w kort z Watson
  Sprawa Wimbla 2021: gdzie był Sierściuch?
  Sprawa Tokio IO 2021: woelomonutowy szloch pod ręcznikiem po przegranej z Badosą
  Sprawa Rogers Cup 2021: odpuszczenie ważnego tysięcznika
  Sprawa Cincinnati 2021: odpadnięcie w 1R, brak ogrania meczowego
  Sprawa USO 2021
  Sprawa Ostrawy 2021
  Sprawa IW 2021
  Sprawa WTA finals 2021: Najgorsze przygotowanie ze wszystkich mimo najdłuższego pobytu w rrejonie mecz z Sakkari: szlochy przed meczbolem i tłumaczenie PMS
  >>>
  Tom Wywiady/Filozofia

  1. Absurdalne pieniądze dla trenera
  2. "tenis to sport przegranych"
  3 "jakie turnieje grać"
  4. Debel
  5. Jak trenować Igę
  6. Nieważne jak grają przeciwniczki
  7. Maraton a sprint
  8. "Stabilizacja" jako cel. Szlemy i WTA finals nieistotne
  9. dzisiaj się nie liczy, ważne to co za 2 lata

  ...

  >>>
  Reszta w przygotowaniu. Rozdziały i Tomy (np. Tom "WSG a Iga") Jak widać masa pracy! ;))))

 • Tom. napisał/a komentarz do Jest nowy ranking WTA. Iga Świątek pisze historię

  Nie wiem, mam wrażenie, że połowa postów w tych drzewkach pod odpowiedziami poznikała, a może to tylko mój telefon... Powtarzam tylko ten zatem:
  @emcanu: A propos szczytu. Oni mi przypominają trochę w tym sztabie Igi takich taterników zdobywających Nanga Parbat ;) Wiedzą że jest to jakaś góra, mają parę haków, ale wciąż są czymś zaskakiwani: albo że powietrze zbyt rozrzedzone, albo że namiot nie taki jak trzeba, albo że butlę z tlenem trzeba było zabrać, albo że tempo zbyt słabe bądź zbyt ostre. Po prostu: nigdy nie byli ani w Himalajach ani w Karakorum I PO PROSTU NIE WIEDZĄ. I nie pomogą tu ani książki ani udawanie że jest się na Nosalu bądź że wszyscy ci himalaiści to nic wielkiego nie robią bo też po górach łażą. Decydują prozaiczne detale. Albo się wie albo się ginie. Brak ich doświadczenia WYCHODZI NA KAŻDYM TURNIEJU. A do tego trener sprawia wrażenie, że za bardzo mu się nie chce jeździć po turniejach. Opuszczenie Wimbla to już duża sprawa, mało który trener by sobie na to pozwolił bez konsekwencji ;)

 • Tom. napisał/a komentarz do Są nowe informacje ws. zaginionej tenisistki!

  Ale nieaktualne informacje. Cały świat poruszony zachowaniem Bacha, wrze na wszystkich kanałach, a SF wzięły wody w usta jak sam IOC ;)

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

Tom.

Zauważyłem że taki efekt powstaje jak jest zły net i kliknie się parę razy myśląc że się nie wwysłało W ten sposób można też parokrotnie wysłać przez pomyłkę jakiś post. Właściwie wina oprogramowania GUI.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [4 komentarze tej dyskusji]

Pytanie techniczne. Zdarza się, a w Twoim przypadku najczęściej, że moje komentarze są "polubione" (przez Toma) kilka razy. Nie chodzi o to, że mi to przeszkadza :-) Zastanawiam się, czy/jak to możliwe?...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
panda25

Pytanie techniczne. Zdarza się, a w Twoim przypadku najczęściej, że moje komentarze są "polubione" (przez Toma) kilka razy.
Nie chodzi o to, że mi to przeszkadza :-) Zastanawiam się, czy/jak to możliwe?
EDIT: Dla testu "polubiłem" chyba z 4 razy Twój ostatni wpis na Typerku, ale śladu w ilościach łapek nie widzę...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

ostatnia odpowiedź: 22 listopada 2021 [4 komentarze tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tom.

Może jeszcze jakieś nastąpią. Ja nad tym wyrywaniem wypowiedzi z kontekstu i piętnowaniem dyskutantów, otwieraniem przez to jakichś bocznych tematów nie mogę przejść do porządku dziennego. To kolejny jaskrawy przypadek piętnowania z powodu jakichś słówek (przypomina mi się sprawa uporczywego nie dostrzegania cytatu że jest cytatem). Coś się z nim złego dzieje. Nie poznaję go. Takie zzacietrzewienie.. tłamszenie dyskusji, zzaślepienue czepianie się słówek... Nie pojmuję jego motywacji, dlaczego to robi. Noże jest czymś ogólnie wpieniony, więc i to forum go drażni i ten typerek też i szuka pretekstu by opuścić przynajmniej typerek albo i forum, a nas obciążyć za to odpowiedzialnością. Nic innego nie przychodzi mi do głowy. A przed odejściem jeszcze popalić wszystkie mosty, obkrzyczeć osoby kiedyś mu życzliwe.
>>> no cóż niech robi co chce. "Starego" miłego Pottera było by mi żal, tego "nowego", wpienionego i odgórnie strofującego innych - nie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)

komentarz jest odpowiedzią na: [1 komentarz tej dyskusji]

Dziękuję za reakcję. Jedyną.

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Mind Control

Pozwolę sobie wstawić na Twoją tablicę, zakopało się w typerku a pamiętam, że dosyć ich polubiłes. :)

Jak już o muzyce to ja w tym roku na nowo odkryłem płytę "Tommorw,in a year" The Knife. Do tej pory nie znałem całej otoczki, a mianowicie tego, że powstała ona we współpracy z off-owym teatrem "Hotel pro forma" jako electro-opera w hołdzie Darwinowi na 150 rocznice wydania "O powstawaniu gatunków". Z założenia album ma przypominać mechanizmy ewolucji. Pierwsze utwory są bardzo proste, chaotyczne, hałaśliwe, teksty to zapiski z dzienników Darwina,często to pojedyncze słowa, bez składu i kontekstu natomiast im dalej w album tym kompozycję stają się bardziej złożone, ciekawsze, teksty zaczynają mieć sens, po prostu robi się coraz piekniej. Sam spektakl np czerpie garściami z tańców godowych ptaków, piękne gry światłem, zdecydowanie także wart uwagi. Dla mnie zwieńczeniem tego bardzo ciekawego projektu jest kawałek "colouring of pigeons", cały album i ogólnie zamysł w pigułce. Przyznam szczerze, że nigdy wcześniej nie dotarłem tak daleko jeśli chodzi o ten krążek i po pierwszych utworach uznałem go za nieudany eksperyment. Natomiast wspomniany numer już po pierwszym przesłuchaniu trafił do mojej T10 ever. Cudo. :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tom.

Możesz wstawić jeszcze raz na typerek, bo wstawiłem trochę zmodyfikowany post :) Dzięki za ten statement! :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [1 komentarz tej dyskusji]

Hmm...do Hipka było, ale uważnie przeczytałam i się zgadzam z Twoją oceną sytuacji - niestety. Szczególnie z tą nadrzędnością integracji nad możliwością przedstawienia własnego zdania, popartego często...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
-f-iolka

Hmm...do Hipka było, ale uważnie przeczytałam i się zgadzam z Twoją oceną sytuacji - niestety. Szczególnie z tą nadrzędnością integracji nad możliwością przedstawienia własnego zdania, popartego często wiadomościami wygrzebanymi w sieci, zawsze przemyśleniami i troską, która niesie ze sobą więcej niż "fanklubowe" deklaracje. Wydaje mi się, że oklaski w wyznaczonym rytmie dobre są u Rubika lub wśród fanek boysbandów. Nie mam zbyt wiele wolnego czasu, nie interesuję się w związku z tym wieloma dziedzinami sportu - ale jeżeli już coś mi leży na sercu, to staram się zgłębić przyczyny i nie traktować tego powierzchownie. I jeszcze jedno - z szacunku do czyjejś pracy i z powodu poważnego potraktowania własnych deklaracji zdarzało mi się typować nawet o 5 nad ranem, niekiedy ze śmiesznym skutkiem. Było z moimi typami więcej pracy ale nigdy nie były one lekceważące dla Prowadzącego i współuczestników.
Tu to wpisuję, po pierwotny post usunąłeś. Ale chcę jasno wyrazić poparcie.:)))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)

ostatnia odpowiedź: 15 września 2021 [1 komentarz tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tom.

UWAGA!!!
ETAP TYPERKOWY US OPEN PRZEPROWADZI KOLEGA HIPPEKK NA MOIM TYERKOWYM BLOGU. WIELKIE PODZIĘKOWANIA DLA HIPPKKA I ZAPRASZAMY ! :)
>>> HIPPEKK PODA PIERWSZY SZABLON DOPIERO JAK BĘDZIE ZNANA PRZECIWNICZKA IGI W 1R CZYLI PO ZAKOŃCZENIU ELIMINACJI DO USO

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [3 komentarze tej dyskusji]

Droga Viv, A właśnie zauważyłem, że napisałaś ten post nie tylko na typerku, ale i tu :) tak że odpowiem mniej więcej tak samo: >>>Dzięki Viv, ale to moja ostateczna decyzja. Być może znajdzie się ktoś...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tom.

Droga Viv,
A właśnie zauważyłem, że napisałaś ten post nie tylko na typerku, ale i tu :) tak że odpowiem mniej więcej tak samo:
>>>Dzięki Viv, ale to moja ostateczna decyzja. Być może znajdzie się ktoś inny, by to albo coś podobnego poprowadzić, wtedy chętnie wezmę udział, ale na organizowanie i prowadzenie nie mam już niestety czasu. Dzięki za udział! :)
P.S. I jak zdążyłaś się może zorientować z dyskusji na typerku, moja decyzja na pewno nie łamie serc "wszystkim". Jest nawet jedna osoba, która zarzuca mi, że przez moją działalność na forum (krytykę trenera igi) wiele osób z tego forum zrezygnowało. Jest to absurd, ale pokazujący gdzie to forum się znalazło. Tak jakby nie można było kogoś ignorować albo odobserwować, jeśli nie podobają mu się jego posty. Tak jakby to co pisze jakiś Tom (nikogo z userów nie atakując) o jakimś trenerze miało moc uczestniczenia albo rezygnacji z forum dla danego usera. Taki jestem tu ważny? ;) Jeśli chodzi o tych, którzy regularnie i chętnie grali, to oczywiście jest to smutne, ale mam taką nadzieję, że znajdzie się ktoś inny, kto zada sobie trud zorganizowania czegoś pdoobnego, nawet w jakiejś mocno zredukowanej formie. Ja zorganizowałem to i robiłem to przez parę lat, ale teraz po prostu już czasu brak... Natomiast chętnie pooddaję typki jeśli ktoś inny coś zorganizuje. Oddanie paru typków to parę minut poświęcenia czasowego, ale i na to coraz większej ilości userów brakowało czasu, wielu zaczynało grać i nie kończyło, wielu przesypiało początku turniejów. Świadczy to o coraz mniejszym zainteresowaniu tym typerkiem, tak że ten efekt doszedł jeszcze dodatkowo do mojego braku czasu. Ogólnie forum się rozleciało i mielibyśmy i tak problem zebrać z 10 osób chętnych do gry. Mm nadzieję że nawet jeśli beztyperkowy okres działalności resztek forum przedłuży się do miesięcy czy nawet lat, to kiedyś nastąpi jakiś reset i znajdzie się kiedyď jakiś mój następca, który poprowadzi coś pdoobnego. Ja nim nie będę :) pizdrawiam serdecznie tom :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [3 komentarze tej dyskusji]

Ojoj, łamiesz nam wszystkim serca..... Mam nadzieję, że przyczyny czasowe pozytywne. Mam też nadzieję, że jednak zmienisz zdanie, znajdziesz odrobinę czasu i uda się coś jeszcze wspólnie potypować. Serdeczności...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Vivendi

Ojoj, łamiesz nam wszystkim serca.....
Mam nadzieję, że przyczyny czasowe pozytywne. Mam też nadzieję, że jednak zmienisz zdanie, znajdziesz odrobinę czasu i uda się coś jeszcze wspólnie potypować. Serdeczności od "Zasmuconej".....

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [3 komentarze tej dyskusji]

Uwaga, chciałem tylko poinformować, że z przyczyn czasowych niniejszym kończę prowadzenie typerka na SF. Oczywiście blog typerkowy nadal działa do komentowania wydarzeń sportowych i sam będę tam od czasu...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tom.

Uwaga, chciałem tylko poinformować, że z przyczyn czasowych niniejszym kończę prowadzenie typerka na SF. Oczywiście blog typerkowy nadal działa do komentowania wydarzeń sportowych i sam będę tam od czasu do czasu wpadał. Bardzo dziękuję wszystkim za udział :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

ostatnia odpowiedź: 27 sierpnia 2021 [3 komentarze tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tina ϟ

Dzięki...Poszukam jakiegoś konserwatystę z windowsem siódemką...ale nadziei nie mam, a chciałam wrzucić swoją foteczkę :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [2 komentarze tej dyskusji]

Zdjęcia mogę jeszcze tylko wrzucać na takim starym kompie z win7 ze starym internet explorerem. Trzymam go jeszcze tylko w tym celu. Niestety wszystkim innym się nie da. Nie wiem dlaczego tak jest. Ale...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tom.

Zdjęcia mogę jeszcze tylko wrzucać na takim starym kompie z win7 ze starym internet explorerem. Trzymam go jeszcze tylko w tym celu. Niestety wszystkim innym się nie da. Nie wiem dlaczego tak jest. Ale może ktoś to przeczyta i coś doradzi.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [2 komentarze tej dyskusji]

Tom...jak wrzucasz zdjęcia do galerii, bo ja już nie wiem z którego portalu korzystać żeby wrzucić swoje polityczne zdjątko ;)

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tom.

A dzięki, przyjacielu! :) Tobie też bezstresowych i miłych Świąt! No i zdrowia przede wszystkim! :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [1 komentarz tej dyskusji]

Życzę Ci radosnych, zdrowych i spokojnych Świąt Wielkanocnych! Zrób coś dla siebie i zresetuj się trochę, pospaceruj z najbliższymi, zapomnij na chwilę o troskach i zmartwieniach w tym trudnym czasie,...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Pσtter

Życzę Ci radosnych, zdrowych i spokojnych Świąt Wielkanocnych! Zrób coś dla siebie i zresetuj się trochę, pospaceruj z najbliższymi, zapomnij na chwilę o troskach i zmartwieniach w tym trudnym czasie, bo jeszcze będzie przepięknie, jeszcze będzie ZDROWO i NORMALNIE! :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)

ostatnia odpowiedź: 3 kwietnia 2021 [1 komentarz tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tom.

Typowanie życzeniowe (na Igę) sprawdziło się perfekcyjnie na ostatnim RG ;) Chyba nawet ktoś postawił na nią przeciw Halep, ale lwia większość nie (musiałbym sprawdzić, a w pracy jestem). I ten ktoś na tym wygrał. Chcę przez to powiedzieć, że aż takich genialnych ekspertów tutaj też nie ma, by przewidzieli takie wyniki.
>>> Zapraszam w każdym razie serdecznie, zresztą koncepcja typerka jest taka, że każdy etap staruje od zera, tak że można w każdej chwili wejść na jeden etap i opuścić parę następnych. Nie ma jakiegoś "zobowiązania" by uczestniczyć w tym cały rok :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [1 komentarz tej dyskusji]

Dzięki Tom za miłe słowa. Może rzeczywiście spróbuję się "wgryźć" w tego typerka. Zresztą, kto mi zabroni typować "życzeniowo"? Mam teraz trochę "grubszą skórę";). To forum to masa wspomnień. W zdecydowanej...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
-f-iolka

Dzięki Tom za miłe słowa. Może rzeczywiście spróbuję się "wgryźć" w tego typerka. Zresztą, kto mi zabroni typować "życzeniowo"? Mam teraz trochę "grubszą skórę";).
To forum to masa wspomnień. W zdecydowanej większości bardzo miłych. Często tu bywam, czasami na jego stronach archiwalnych. Może AO to rzeczywiście dobry moment na powrót do aktywności.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)

ostatnia odpowiedź: 8 stycznia 2021 [1 komentarz tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tom.

UWAGA! Typerek na AO 2021 odbędzie się tylko, jeśli zgłosi udział przynaniej 10 OSÓB. Razem ze mną. Niestety, jeśli się okaże po pierwszej rundzie, że jest nas poniżej 10 osób, przerywamy typowanie i edycja wystartuje dopiero na jakimś następnym turnieju rangi przynajmniej WTA1000. Prawdopodobnie Miami. I tak dalej, aż będzie nas tu przynajmniej 10 regularnie typujących osób.
Pozdrawiam! Tom.
PS: Planuję etapy typerkowe (oczywiście tylko jeśli znajdą się regularnie typujący, conajmniej 10 osób) na wszyskie cztery Wielkie Szlemy i chyba wszystkie turnieje rangi WTA1000, ale to jeszcze się będzie decydować "w biegu". Co do IO to też zobaczymy, czy to będziemy typowali.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tom.

Piękne dzięki za muzę i Tobie i Wszystkim Znajomym Tarnowiankom i Tarnowianom Wszystkiego co Najlepsze w Nowym Roku!!! :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [1 komentarz tej dyskusji]

Uważam, że w dobrym tonie będzie Ci tu podziękować za docenienie mojej skromnej osoby w Potterkowym rankingu, co niniejszym czynię :) I jeszcze na zakończenie tego marnego roku, serdeczne i gorące życzenia...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Arletta

Uważam, że w dobrym tonie będzie Ci tu podziękować za docenienie mojej skromnej osoby w Potterkowym rankingu, co niniejszym czynię :)
I jeszcze na zakończenie tego marnego roku, serdeczne i gorące życzenia noworoczne.................. z załącznikiem ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)

ostatnia odpowiedź: 31 grudnia 2020 [1 komentarz tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tom.
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tom.
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
efanka
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
efanka

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia, życzę spokoju, wytrwałości w ten niepewny czas, otwarcia na zmiany ku lepszemu, dużo zdrowia!
A na Nowy Rok 2021 z "oczkiem" wróżbą sukcesu, szczęścia i osobistego spełnienia! :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)

ostatnia odpowiedź: 28 grudnia 2020 [2 komentarze tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Pσtter

Wyszeptane w biegu, zapisane w śniegu, złożone przy choince, niech się spełnią wszystkie. Te dalekie i bliskie, bo wszystkie życzenia są przecież do spełnienia. Radosnych Świąt oraz Nowego Roku pełnego zdrowia, spokoju i normalności. :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)

ostatnia odpowiedź: 28 grudnia 2020 [1 komentarz tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tom.
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
zsmarti

Wesołych Świąt!
Bez zmartwień,
Z barszczem, z grzybami, z karpiem,
Z gościem, co niesie szczęście!
Czeka nań przecież miejsce.
Wesołych Świąt!
A w Święta,
Niech się snuje kolęda.
I gałązki świerkowe
Niech Wam pachną na zdrowie.
Wesołych Świąt!
A z Gwiazdką! -
Pod świeczek łuną jasną
Życzcie sobie - najwięcej:
Zwykłego, ludzkiego szczęścia

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)

ostatnia odpowiedź: 24 grudnia 2020 [1 komentarz tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tom.

No nieźle pukają ;) A jeśli jesteśmy już w tej kategorii muzycznej, to co powiesz na Deltę, czyli Alt-J ? ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [2 komentarze tej dyskusji]

Nie pomyśl tylko, że narzucam Ci się ze swoją osobą. Nigdy nie zauważyłam żebyście proponowali utwory pewnego zespołu. Moim zdanie to błąd, bo fajnie grają. Spróbuj posłuchać ich płyt, może się do nich...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Arletta

Nie pomyśl tylko, że narzucam Ci się ze swoją osobą.
Nigdy nie zauważyłam żebyście proponowali utwory pewnego zespołu.
Moim zdanie to błąd, bo fajnie grają.
Spróbuj posłuchać ich płyt, może się do nich przekonasz ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)

ostatnia odpowiedź: 1 grudnia 2020 [2 komentarze tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.