Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • GW1 lubi Komentarz

  W jaki niby sposób Apator wpłynął na kontrakty zawodników w Gnieźnie? Przecież w Toruniu nawet nie chcieli żadnego ich zawdonika

 • GW1 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  A właśnie że nie:) Walasek jeszcze niedawno jeździł u nas i to całkiem nieźle, Okoniewski w GKM tez sobie radził. Na 1 ligę to są w sumie nieźle strzelby! A Ostrowię lubię bo tam spokoju zaznał nasz fajny chłopak Koscielski. Pzdr! Kibice!

 • GW1 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Sie zapłaci! :))) Pzdr! Kibice!

 • GW1 lubi Komentarz

  SF musi namówić Ostfana do odejścia! Bez niego mają szansę na normalne artykuły

 • GW1 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Ostafa na managera! Zrobi porządek w polskim żużlu! ! ! Pzdr! Kibice!

 • GW1 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Jak nie wiecie? SF?!!! Wystarczy Ostafy zapytać on wszystko wie!!! No to zima z Apatorem. . . Pzdr! Kibice!

 • GW1 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Dariuszu! "Najlepszy " wśród najlepszych redaktorów! ! ! Toruń jest Ci wdzięczny za troskę o losy klubu! Może Ty byś udziały kupił? ! Hahaha! ! ! Pzdr! Kibice!

 • GW1 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  A nasz senator znowu pokazuje prawdziwą twarz... 2 drużyny moglem mieć ,tylko on odmówił... I bardzo dobrze! Już myślałem że nabrał trochę pokory ale złudne nadzieje...Jak tak dalej będzie buc robił to my w Nice posiedzi my jeszcze... Pzdr! Kibice!

 • GW1 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Widzę ze żal d... ściska a SF mają pozywke! :))) Zaraz Skrzydlewski będzie płakał i wogole cala reszta! Toruń podebral zawodników! ! ! Śmieszne! :))) Pzdr! Kibice!

 • GW1 lubi Komentarz

  Zapewne takie zagrania nie są "czyste moralnie". Jednak jak pan Rusko podkradał innym zawodników to było wszystko OK. Jakoś do tej pory z tego co wiem, to żaden klub nie usłyszał przepraszam za czasy, gdy Sparta była finansowym emiratem.

 • GW1 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Za Antonio trzeba było Doyle brać to dałoby szanse na medale... Pzdr! Kibice!

 • GW1 lubi Komentarz

  Ostaf dowody . Na konkurencyjnym portalu Mroczka menago Kulakova i Kaczmarek twierdzą ze wsio jest ok . To jak to jest z tymi 70%? Pisałem? To są dowody . Ja tez pisze że twoje marne życie wyprodukowały dwie małpy i to w dodatku pijane. Pisałem? No nie mam dowodów jedyne co mnie w tym przekonuje to twój wygląd i małpi rozum ? I co tez pisałem :) . Nie wstyd ci przed rodzina znajomymi ? Jak Drabik odmówił co wywiadu obsmarowales go po same uszy . Teraz sady bo nie dał ci akredytacji :) . No małpi rozum

 • GW1 lubi Komentarz

  Ostafa (już nie będę się zwracał na pan), czy ty nie przesadzasz? Kim ty qrde jesteś, że rozliczasz prezesów, trenerów, zawodników. Nie masz żadnej mocy decyzyjnej i nikogo nie możesz zwolnić a wszyscy działacze z wszystkich lig się z ciebie śmieją głośnym chórem. Człowieku - wyluzuj, zdaj sprzęt i jedź na ryby :D

 • GW1 lubi Komentarz

  no chyba was po...ło z tą kartką dla Doyle'a

 • GW1 lubi Komentarz

  Wszyscy dobrze wiedzą, że tak jak Jarek zawsze się czołgał na starcie tak samo Nicki jak tylko przegra start od razu szuka kontaktu i upadku. Pretensje może mieć tylko do siebie. Tylu zawodników co wysłał do szpitala to....... Doyl był przed protasem i nie zostawił miejsca bo nie ma takiego obowiązku. Piotr mógł puścić manete i było by ok. Nie mówiąc o wypowiedzi, że w Toruniu jeżdżą wariaci. No tak przecież przyjechała zielonka i toruniaki mieli wszędzie zostawiać miejsce, a najlepiej nie wyjeżdżać ze startu. Omg

 • GW1 lubi Komentarz

  Żużel w dzisiejszych czasach to jakaś popierdółka. Ten tego przyblokował, a tamten zamknął przy płocie itd....ewidentne sytuacje takie jak w Gorzowie w 15 biegu gdy Madsen wyciął Szymka to ja rozumiem, wykluczenie i tyle, ale to co zrobił Doyle i czerwona kartka? Absurd :/
  To samo dotyczy młodego Holdera za którym osobiście nie przepadam, normalna "sytuacja torowa" wykluczenie owszem ale kartka?
  Ten cały Demski stworzył regulamin którego tak naprawdę sam nie rozumie :/

 • GW1 lubi Komentarz

  Was już całkiem pogięło z tymi kartkami. Holdera poniosło na szeroką trochę za bardzo, owszem, wykluczenie jak najbardziej, ale nie róbcie z żużla Formuły 1, gdzie niemal każdy kontakt to wykluczenie do końca zawodów.
  Młody chciał przeciągnąć Pedersenowi prostą, nieszczęśliwie hak trafił w szprychy i dzwon. Wykluczenie jak jasna cholera, ale tylko tyle, nie ma w tym niczego niesportowego, o czym najlepiej wie sam Nicki Pedersen, który w przedłużaniu prostych jest niekwestionowanym mistrzem ;)
  Notabene Nicki ma pecha do tego fragmentu Motoareny. W 2010 roku na SGP w Toruniu identyczny upadek zaliczył po kontakcie z Hansem Andersenem (wideo na YT - "Karkołomny upadek Nickiego Pedersena").
  I nie, Hansa też nikt do końca zawodów nie wykluczył.

 • GW1 lubi Komentarz

  Czy tylko ja się nie zgadzam z wykluczeniem Doyla? (jestem z Leszna) Nie mówiąc już o jakiejkolwiek kartce bo to już w ogóle jest kpina. I już tłumaczę dlaczego.
  Na początku jednak trzeba postawić sprawę jasno i powiedzieć że Doyle nie pojechał ładnie i do końca fair play. Protas dwa łuki wcześniej zostawił miejsce Doylowi pod bandą, Doyle tego nie zrobił. Ale czy to jest obowiązek żeby to robić? Doyle był cały motocykl z przodu i najzwyczajniej w świecie dojechał, a zawodnik z tyłu w takiej sytuacji po prostu zamyka gaz. Sam Protas zresztą powiedział w wywiadzie że chciał to zrobić ale go pociągnęło i niejako tymi słowami sam przyznał się do swojej winy.
  Nie trafia do mnie argument że Doyle jest do wykluczenia bo nie zostawił miejsca przy bandzie. Wyobraźmy sobie bardzo podobną sytuację, że zawodnik robi długą prostą i próbuje wjechać pod łokieć rywala a ten w ostatniej chwili mu ten krawężnik zamyka. Trzeba go wykluczyć w takiej sytuacji?? Bo nie zostawił miejsca przy krawężniku??Akcja jakich w żużlu milion i w takiej sytuacji zawodnik atakujący po prostu zamyka gaz a nie wpakowuje się w rywala z przodu. Kropka.

 • GW1 lubi Komentarz

  Dziwię się że Doyle został wykluczony. Kontaktu nie było, miejsca Protas miał dość, czasu również żeby zamknąć klapę. A tu jeszcze ktoś czerwienią chce szastać. Śmieszny ten żużel zaczyna się robić.

 • GW1 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  No Ostafa wszystko wie możecie pytać! ! ! Daj spokój hieno chociaż temu Tomkowi! Niech próbuje się leczyć a napewno sam da znać co i jak. Ale ty juz wiesz gdzie kiedy i jak... Jakie to jest ZERO... Pzdr! Kibice!

 • GW1 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  A jak Bartuś miał to była średnia kosmiczna. .. Co za pacany! ! ! Jest w gazie i tyle! Zasłużył na najlepsze oferty! Pzdr! Kibice!

 • GW1 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Ale najważniejsze dla tej redaktorskiej hieny jest że był karany! Co za człowiek... Czy ty cienizno nie potrafisz napisać o kimś coś dobrego? ! Zerknij w archiwalne notatki i napisz jaka miała średnią w danym roku co osiągnął a nie tylko takie tanie fakty... Zero! Pzdr! Kibice!

 • GW1 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  My w Nice to niestety od dłuższego czasu wisiało w powietrzu. Ale teraz 3/4 pseudo redaktorów straci pracę w syfach bo o czym tu pisać w kolejnym sezonie?!!! Pzdr! Kibice!

 • GW1 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  A ten znowu jedzie ZG! "Jak się dowiedzieliśmy. . ." :))) Ty cieniu! Pzdr! Kibice!

 • GW1 napisał/a komentarz do Liga duńska: wygrana Esbjerg. Niels Kristian Iversen najlepszy, dobry występ Dawida Lamparta

  Czyli Iversen nie "wyselekcjonowal " żadnego :))) Daj spokój z takimi teoriami! Pzdr!

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.