TeofilKonopka - lubi

 • TeofilKonopka lubi Komentarz

  Ażeby ją pokręciło!

 • TeofilKonopka lubi Komentarz

  Panie i Panowie - nie karmić trolla Anty Syfa.

 • TeofilKonopka lubi Komentarz

  A co lekarze na to ?

 • TeofilKonopka lubi Komentarz

  To ja rozumiem, nareszcie ktoś wyznający tradycyjne wartości. A innowierców na stos! ;-)

 • TeofilKonopka lubi Komentarz

  komentatorzy są najlepsi na Eurosporcie

 • TeofilKonopka lubi Komentarz

  Brawo Marion ! Bardzo się cieszę, że się tego doczekałaś !
  Zwycięstwo równie niespodziewane jak kiedyś Franki Schiavone ale jest ! To ukoronowanie Twojej ciężkiej pracy, wytrwałości, poszukiwań zmian na lepsze, stałej cierpliwej harówki - wbrew warunkom, wbrew klęskom, wbrew naśmiewaniu się z twojego dziwnego tenisa. BRAWO !
  Brawo Sabine ! Finał to ogromna sprawa, to postęp w Twojej karierze. Zasłużyłaś na niego w 100% przechodząc przez NAJTRUDNIEJSZĄ drabinkę ! Zasłużyłaś ! przegrywając w ostatnich setach z Williams, Agnieszką i Marion i podnosząc się ze stanu 1:4, 1:3, 1:5
  Dzięki za twoją waleczność i wrażliwość - i za twój słoneczny uśmiech i za łzy, wszystkie emocje, które dałaś publiczności.
  Na tytuł jeszcze masz czas, jeszcze masz szanse.
  Pięknie się dziś obie dziewczyny zachowały , z klasą godną tego turnieju i tego miejsca.

 • TeofilKonopka lubi Komentarz

  i dobrze :) nie wiem dlaczego, ale jakos lubie Komorowskiego. :D

 • TeofilKonopka lubi Komentarz

  Do wszystkich :
  Dzisiaj , wczoraj i przedwczoraj - przeżywamy wielkie dni polskiego tenisa. Troje naszych jest w ćwierćfinałach Wielkiego Szlema. I - co jest pewne na 100% - na tym się nie skończy.
  .
  O rany, dożyliśmy tak historycznego dnia , POLSKIEGO dnia!
  CIESZMY SIĘ TYM
  CIESZMY się tym, że nasi bohaterzy zostaną w naszym imieniu uhonorowani przez polskie najwyższe władze a nie tylko przez organizatorów turnieju.
  Po prostu.

 • TeofilKonopka lubi Komentarz

  "Swoją drogą odezwało się tu stado osób prezentujących wzorowy odruch Pawłowa." Zgoda, bezmyślny hejt jako odruch warunkowy. Kontestacja dla kontestacji, bezrefleksyjna zupełnie. Hejt dla hejtu.
  I jakoś mnie to nie dziwi, że pojawia się stado nieznanych nicków, którzy tenisem zainteresowali się dopiero, gdy nasi gracze odnieśli wielki sukces. I powiem ci coś , gościu od ręcznej czy od żużla. Wprawdzie mało mnie interesuje (sorry) twoja opinia na temat tenisa - ale ty nie dlatego tu przychodzisz. Zlatujesz tu tylko i wyłącznie dla politycznego hejtu. A z tym WYPAD, gościu! Tam są drzwi.

 • TeofilKonopka lubi Komentarz

  Na głównej stronie ATP ( atpworldtour.com ) jest fimik o "Elicie Ośmiu". Są przedstawione sylwetki ośmiu wspaniałych, którzy dotarli do ćwierćfinału Wimbledonu. Tego doczekał Łukasz, że zagrał w nim rolę! :):) :) (o JJ filmiki już były) .
  Jest tam -zupełnie sexy- taniec Verdasco oraz taniec Kubota, który nazywany jest już "Can-Can Man").
  Ale najważniejsze , że są tam obaj, w zupełnie eksluzywnym gronie ośmiu najlepszych zawodników tegorocznego Wimbledonu.
  To pokazuje szczyt, na który dostali się nasi obaj tenisiści.
  Wart i godzien uhonorowania.

 • TeofilKonopka lubi Komentarz

  swoją drogą przecież on jest Niemcem, wiadomo że będzie kibicował Lisicki ;p Radwańska słynie jedynie ze sprytu ? błagam, chyba nie oglądał żadnego jej meczu

 • TeofilKonopka lubi Komentarz

  Ah...tenisiści, których lubię niestety mają zupełnie inny od mojego gust muzyczny. Fajny artykuł, który przybliża sylwetkę kolejnej rywalki Agi. Szczerze mówiąc większość zawartych w artykule informacji jest dla mnie nowa. W każdym razie cieszę się z powrotu do dobrej formy Sabine, lecz mam nadzieję, że w półfinale zostanie wysłana do domu. Aggie, honey, wpraw w osłupienie pana Borisa!