Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Król Żydowski napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Może Panie Rombel zmiana dyscypliny? W ręcznej nie idzie, w nożnej chyba też nie bardzo, co pokazały wideo z treningu w Holandii. To może krykiet ? Albo przestańmy już robić sobie jaja i zbawiać Polski handball na siłę hiszpańską manianą.

 • Król Żydowski napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Ktoś chyba nie wytrzymał ciśnienia... To co mówią to jedno to co robią inna historia. Ktoś ze związku mógłby przynajmniej uprzedzić zawodników jaki front przyjmujemy bo social media nie wybaczają. W internecie nic nie ginie. Zbawiciela nie ma w internetowym świadku to nie ma pojęcia co jego baranki wrzucają. A koledzy i koleżanki z ramienia zprp odpowiedzialni za powyższe profesjonalnie wolą udawać że nie widzą nic złego, żeby przypadkiem nie stracić kolegi "kadrowicza". Ależ to kolesiostwo znajdziesz na każdym poziomie. PZPR ave.

 • Król Żydowski napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Panie Zbawiciel ... Marnotrawisz Pan pieniądze podatników. Treningi w 6? Oszczędź Pan bo więcej członków sztabu jest na boisku czy w sali konferencyjnej na twoich wykładach niż zawodników. Zanim wszyscy się zjadą i będą gotowi do treningu to spotkacie się w drodze na lotnisko. Niech ten ciemny związek weźmie przykład z Holendrów, którzy mogli i zdecydowali się wycofać, prosząc o przełożenie. Sytuacja na świecie temu sprzyja. Przynajmniej byście oszczędzili w takim czasie kolejnej swojej kompromitacji.

 • Król Żydowski napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Mimo, że cmentarze zamknięte to Wybrzeże miało dziś swój w hali AWFu, na którym Gwardia zapaliła +15 świeczek. Żenujące widowisko. Zawodnikom Wybrzeża chyba menadżer uciął kasę na klej. Poziom trzyma TVP. Komentatorzy nie przygotowani, nie znający imion i nazwisk zawodników, podniecający się wciąż tymi samymi zawodnikami. Czy to tak trudno przed meczem przeczytać 20 nazwisk w protokole by wiedzieć kto gra i kto siedzi na ławce? Litości. Studio to jakiś festiwal prywaty. Szkoda, że Pan Siódmiak z Panem Żakiem nie pochwalili się kolejnym dofinansowaniem swojej pralni z publicznych pieniędzy. Redaktorka zadająca pytania na poziomie podstawówki. Dobrze, że wybierała w miarę rozgarniętych mówców, którzy potrafili wybrnąć z pytań o nic. Ale czego się spodziewać. Nasz ciemnogród zacofany tak bardzo, że już nawet pomylił kierunki w które należałoby zmierzać. A Pan Zbawiciel czeka na swoje owieczki w Płocku licząc, że żaden nie przywiezie mu wirusa znad morza.

 • Król Żydowski napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  I co nasz Zbawiciel teraz wymyśli ? W teorii i filozofii to my przegonimy wszystkich. Holendrom zależy na zdrowiu zawodników dlatego odwołują. EHF myśli podobnie przekładając wszystko co się da. Tylko u nas jak zwykle wszystko kosztem wszystkiego. Wesele będzie ? Niektórzy zawodnicy przyjechali tylko po to, bo ostatnio się nie załapali. Może chociaż poprawiny ?

 • Król Żydowski napisał/a komentarz do Paraliż PGNiG Superligi po zgrupowaniu. ZPRP tłumaczy się

  Kończ waść, wstydu oszczędź. Takie oświadczenia to kolejny stopień kompromitacji naszego Leśnego Ciemnogrodu. Mając do dyspozycji 6 dużych ośrodków należących do Centralnego Ośrodka Sportu nikt nie uwierzy w kpinę jakoby w żadnym nie było miejsc. Dla kadr młodzieżowych było miejsce w Zakopanem, w Szczyrku, w Cetniewie? Dla najważniejszej reprezentacji już nie ? Czy może tak licznemu sztabowi najwygodniej było blisko domu? W końcu trzon sztabu i najważniejsze jego elementy są właśnie najbliżej stolicy. Po co wydawać nie swoje pieniądze na Ośrodek Przygotowań Olimpijskich jak można zrobić to u kumpla, po zniżce i jeszcze trochę schować do kieszeni. A i przy okazji pobawić się na weselu. Ojjj o tym weselu to większość klubów superligi będzie pamiętać... i nie będzie musiała oglądać nawet filmu z wesela, chociaż może by się przydało, bo dzięki prężnej działalności leśnego związku mogą już nie mieć okazji meczu oglądać.

 • Król Żydowski lubi Komentarz

  Pan Mirosław się nie martwi, bo on dopuści nawet zespoły 7 osobowe, byle tylko Puchar spowrotem wrócił tam skąd przyjechał. Na miejscu Prezesa Kmiecika wystosowałbym pismo o przełożenie terminu Pucharu i to z winy ZPRP jako organizatora zgrupowanie kadry (po mistrzowsku). Zawodnicy w izolacji, nie trenują, nawet po otrzymaniu pozytywnego wyniku, wezmą udział w jednym, może dwóch treningach? Widać na którym miejscu jest zdrowie i bezpieczeństwo zawodników. Tylko kasa, wygórowane mniemanie i stołki do pilnowania... Reszta na szarym końcu. PZPR i jego leśny tok myślenia doprowadzi do zakończenia sezonu jeszcze przed końcem pierwszej rundy.

 • Król Żydowski napisał/a komentarz do PGNiG Superliga. Jedno zakażenie, wiele problemów. Kadra B w izolacji

  No i było robić przerwę w rozgrywkach na widzi mi się Zbawiciela ? Teraz kwestia czasu i rozgrywki e-sportu pozostaną. Przestań Pan kłamać o oczekiwaniu na wyniki testów, bo udział w zgrupowaniu wzięło około 50 osób. Kadra A i B i nawet 10% z tego nie przechodzi testów. Każdy rozjechał się kilka dni temu do domu i przez ten czas miał styczność z wieloma osobami. Czy któryś z Trenerów po zgrupowaniu pomyślał o tym, że pracuje w różnych miejscach i tam naraża innych. Pewnie nie, bo co go inni obchodzą. Była kadra, Ciemnogród zorganizował, zapłacił, a martwić się teraz będą inni. Kiedy kolejne zgrupowanie? Jak zabraknie zawodników to służę, modlitwa, dobrym słowem, a jak trzeba to i trampki założę w parze ze Zbawicielem.

 • Król Żydowski napisał/a komentarz do Piłka ręczna. Efekt domina po zgrupowaniu. Koronawirusowe zamieszanie w Superlidze

  No to ja proponuję w podziękowaniu pomodlić się za przedstawicieli naszego Ciemnogrodu, Zbawiciela i jego kolegów, którzy w okresie pandemii organizują nikomu nie potrzebne zgrupowanie szkoleniowe. W trakcie rozgrywek superligi, tuż przed turniejem o Puchar Polski, podczas pucharów europejskich. Zgrupowanie organizowane w okresie koronawariacji, w trakcie przyrostu zachorować i to w miejscu, gdzie w tym samym czasie odbywa się wesele. Komuś należy się nagroda. Bo gdyby jeszcze ta akcja szkoleniowa coś wnosiła ... ale oprócz kilku kontuzji i przymusowej izolacji zawodników to nie zauważam pozytywów. COSy przyjmują byle kogo, zespoły wiejskich kopytkarzy, małoletnich kolonie, a Reprezentacje narodowe wolą hotele z weselami. A. oszczędność, czy B. głupota? Intuicja podpowiada mi ... B.

 • Król Żydowski napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Sebastian Kaczor - a skąd on się wziął w kręgu zainteresowań Vive? Czyżby niejaki Zbawiciel wskazał kierunek? Zawodnik, którego pojedyncze występy w kadrze młodzieżowej i juniorskiej na pewno nie zaprowadziły do zespołu uczestnika ligi mistrzów. Nie doceniali przez trzy lata potencjału chłopaka trenerzy kadr młodzieżowych, a dostrzegli go w Kielcach. Coś mi się wydaje, że niedługo usłyszymy o kolejnych objawieniach zbawiciela.

 • Król Żydowski napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Taki klub, takie szkolenie, SMS pod nosem, tylu wybitnych trenerów ... Gdzie ta kielecka młodzież ? Cezary Surgiel - chwyt marketingowy. Wałach, znaleziony na Podkarpaciu. W kieleckim SMS tez jest rocznik 2001, czyżby jednak szkolenie w gdańskiej szkole z tradycjami handballu było w Polsce na najwyższym poziomie? Skoro biorą zawodnika z likwidowanej szkoły, bo ta którą zrobiono im pod nosem nie przynosiła efektów. To po co zamykanie szkoły, która dobrze szkoli jeżeli w nowych nie ma gwarancji sukcesu w wyszkoleniu na „europejski” poziom? Czemu w klubie nie dba się o prace nad tym poziomem, tylko sięga się po tych, z których ktoś inny ukształtował materiał na dobrego zawodnika. Vive zaczyna oszczędzać biorąc z podwórka to co dla innych jest za drogie.

 • Król Żydowski lubi Komentarz

  Jakie talenty? Jaki monitoring? Jaka indywidualizacja ? Ktokolwiek ze środowiska piłki ręcznej obserwujący z boku działalność ospr czy SMS pewnie teraz ma niezły ubaw czytając tę szopkę. Mamy 4 smsy. Gdzie i w którym są te talenty ? Którykolwiek SMS posiada choć 1 talent wyróżniający się w swojej kadrze ? Wyróżniający się w taki sposób, aby trenerzy nie bali się na niego postawić w najważniejszych momentach? Przynajmniej w swoim roczniku ? Bo już nie wymagam, żeby nie daj Bóg w wyższym. I spójrzmy przecież tylko na tych pochodzących z chełpionego programu. Pomińmy już Olejniczaka i jego przygodę z tym śmiesznym programem.

 • Król Żydowski lubi Komentarz

  Należy zweryfikować oddziaływanie tych panów na piłkę ręczną powiatową,coraz słabsza kadra nauczycieli w-f nie jest zainteresowana piłką ręczną.Wiele orlików nie ma mini boisk do piłki ręcznej,w powiatach nie prowadzi się regularnych,systematycznych rozgrywek w tej dyscyplinie.W rozgrywkach okręgów bardzo mała ilość zespołów uczestniczących w rozgrywkach.Dlaczego związek szkoli systematycznie sędziów a nie dociera do gmin,powiatów,tam są jeszcze nieodkryte talenty.

 • Król Żydowski lubi Komentarz

  ZPRP? Związek Polskiej Ręcznej Piłki? :) ...albo Związek Piłki Ręcznej Polski? ;] PZPR powinno być ;] hmmm... chociaż w sumie to mało się zmieniło ;] Samo Związek się już kojarzy z komuną ;] Jakby nie było tych związków wszystkich, to by pewnie ludzie nie uprawialiby sportu w ogóle i by poumierali ;]

 • Król Żydowski napisał/a komentarz do ZPRP broni projektu szkolenia młodzieży. "W relatywnie krótkim czasie mamy wymierne rezultaty"

  Ciemnogód z Puławskiej zarasta jeszcze bardziej. Nie widzą na co dają pieniądze z ministerstwa albo nie chcą widzieć bo pewnie po drodze i oni skubną co trzeba. Sam zajmij się Pan koordynowaniem tego waszego cudownego projektu , pojedź i przyjrzyj się pracy tych twoich koordynatorów. Jedna 105 lat, ona wyszkoli nam prawdziwych herosów - Brawo. Druga, blond gwiazda już miała okazje spaść zanim zaświeciła. Kolejni, co się popisali obsadzaniem koleżków i tworzeniem ośrodków tam gdzie mają z tego interes. Albo tacy co to jeżdżą i na małe dziewczynki chętnie popatrzą. I wywiad i te całe OSPR to dalsza kompromitacja leśnych opowieści.

 • Król Żydowski lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Król Żydowski napisał/a komentarz do ZPRP broni projektu szkolenia młodzieży. "W relatywnie krótkim czasie mamy wymierne rezultaty"

  Co to za statystyka , głowa boli. Do SMSow trafiają elementy z OSPR bo co lepsi zawodnicy nie chcą pchać się do związkowych szkół, a ZPRP swoimi działaniami w SMS nie robi dobrej reklamy. Zastanówcie się czy tak można coś zbudować. Przekupić możecie kilku na rok, z których i tak trzeba wrócić do podstaw żeby choć jeden wyszedł do góry.

 • Król Żydowski napisał/a komentarz do ZPRP broni projektu szkolenia młodzieży. "W relatywnie krótkim czasie mamy wymierne rezultaty"

  Jak zawidnicy z ospr mają rywalizować z Europa jak system ospr nie pozwala im rywalizować w meczach. Jedynie tylko trenują, a polskie kluby młodzieżowe grają w swoim krwigrajku. Zawodnicy wymienieni przez Pana Drobika wyróżniali się już w swoich klubach i tak by grali na wysokim poziomie bez względu czy byliby szkoleni w ospr czy nie. Większość z wymienionych rozwinęła się dopiero po opuszczeniu programu ospr, przy czym w przypadku nazwisk z wypowiedzi pana marionetki nie trawiło to dłużej niż rok.

 • Król Żydowski napisał/a komentarz do Mariusz Jurasik stracił pracę w kadrze. Artur Markowski następcą

  Już się zaczęło usuwanie komentarzy. To napiszę to ponownie ! Obciach, zażenowanie i ogłupienie ... to jedyne co kojarzy się z postępowaniem władz naszego Ciemnogrodu. Dorobek nowego trenera? IMPONUJĄCY ! Medal Pucharu ZPRP dzieci, medal „szczypiorniak na orlikach”, medal mistrzostw szkół podstawowych, awans z III do II ligi. Zaiste godne szacunku. Pytałem czy rzecznik z Puławskiej to przeczytał zanim pierwszy to opublikował. Takim dorobkiem nowego trenera obejmującego Reprezentacje już nie tyle co strzelają sobie w kolano, a się ośmieszają. To ma być Reprezentacja ? Tak działa Związek w Polsce? To jest ... straszne co się dzieje.

 • Król Żydowski lubi Komentarz

  Wszyscy powinni się domyślić kto jest teraz zbawcą polskiej piłki ręcznej i kto dokonuje wyborów. Kwestia czasu, aby najbardziej wyróżniający się zawodnicy w swoich klubach zgłaszali niechęć do udziału w zgrupowaniach tak jak to ma już miejsce w kadrach A i B po kilku miesiącach pracy ze Zbawicielem.

 • Król Żydowski lubi Komentarz

  To że spuścili Jurasika to dobrze. Marny trener. Ale wychodzi że pojawił się kolejny czarodziej. A ile medali jako trener zdobył Pan Markowski? Trenerzy którzy mają dorobek nie mogą objąć kadry bo nie są z układu. Żenada. Rozgonić ten ZPRP- związek układowych kolesi.

 • Król Żydowski lubi Komentarz

  Uuu... sukces! Awans z trzeciej ligi do drugiej, no,no,dobra prognoza na przyszłość... ciekawe co będzie dalej? Kolejne półtorej roku dołowania?

 • Król Żydowski napisał/a komentarz do Mariusz Jurasik stracił pracę w kadrze. Artur Markowski następcą

  Gdzie my żyjemy ?? Środowisko, które już Trzeci Świat przegania. Przecież tego to by nawet Paranienormalni nie wymyślili!!!! Związek Piłki Ręcznej w Polsce kpi sobie nie tylko z zawodników, trenerów, ale i wszystkich którzy w tej lub przy tej dyscyplinie działają. Polski Handball nie tyle sięgną dna co już sprawdza co jest od nim. Dyrektor Drobik nie ma nic do powiedzenia, bo już bardziej nie można się poniżyć dobierając do szkolenia centralnego ludzi znikąd. Po co organizowane w Polsce kursy i tytuły MasterKołczów jeżeli do prowadzenia kadry brani są tzw. ludzie No name. Milewski i Marciniak, z tego co można się zorientować już w wieku juniora młodszego szkoleni byli w Gdansku. Brawo dla Redaktora, wg którego wychował ich Markowski. Na pewno bez niego nie trafiliby do Superligi. Druga sprawa, ze ogłoszony przez Związek Ciemnogrodu konkurs dotyczył kadry młodszej rocznika 2004!! Zastępstwo dla Jurasika dla „inteligentnych” odbyło się po cichu bez konkursu. Brawo za wykorzystanie zamieszania na wprowadzenie do układu kolejnego zbawcy piłki ręcznej z promowanych przez ZPRP ośrodków OSPR. Spojrzeć wystarczy na skład powołanych na najbliższe zgrupowanie. Człowiek nigdy niepracujący z danym rocznikiem powołuje 20 zawodników, ciekawe na jakiej podstawie akurat tych. Bo śmię twierdzić, że kto inny mu dokonywał wyborów, gdyż nie mógł to zrobić człowiek, który teoretycznie dziś objął reprezentacje, nie kontaktując się zapewne z trenerami klubowymi. Swoje dopisał. Powołanie zawodnika o nazwisku Zwierz ? Śmiech na sali powołanie zawodnika ze swojego klubu już na dzień dobry. Przydałoby się trochę pokory i zimnej wody dla powołujących. A dla związku to wstyd i policzek dla pozostałych trenerów szkolenia centralnego.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.