Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Ivano Balić lubi Komentarz

  Panie S. hasła w stylu "weźcie się i zróbcie" to już było w minionej epoce. Pan wyszedł z tej dyscypliny i co Pan zrobił aby wyszkolić chociaż jednego piłkarza ręcznego bo o grupie to nawet nie chcę zapytać?. Pana campy to li tylko kasa i tylko kasa /oczywiście dla Pana/. Proszę mnie nie prowokować takimi wywiadami abym nie musiała przytaczać kilka pikantnych szczegółów jak to Pan działa dla rozwój piłki ręcznej .

 • Ivano Balić napisał/a komentarz do Najlepsi polscy szczypiorniści 2019: środkowi rozgrywający

  Moryń w tym zestawieniu to ponury żart. Zarzycki tylko w polu widzenia?

 • Ivano Balić lubi Komentarz

  WIDAĆ PO PIERWSZYCH MECZACH JAK OLBRZYMIM WZMOCNIENIEM JEST MATEUSZ KUS

 • Ivano Balić lubi Komentarz

  Znalezione na nafciarkach, kwintesencja wszystkiego, autor tego tekstu wygrał internety :)

  Kielce w TOP 8, Wisła w familiadzie

 • Ivano Balić został fanem Piłka ręczna

 • Ivano Balić lubi Komentarz

  Czy kiedyś w założeniach trenera po 2-3 latach pracy będzie dobra gra w ataku? Na treningach nie, na przygotowaniach nie, na turniejach nie, w sparingach nie i później na mistrzostwach nie.

 • Ivano Balić lubi Komentarz

  Jedyną taką sytuacją, którą by można do tego zastosować jest wątpliwość co do zdobycia bramki. Każda inna sytuacja jest niemożliwa do oceny w ten sposób, bo rzekome faule, karny czy nie, kroki czy nie, wymagałaby niezliczonej ilości kamer, by ocena była bardziej wiarygodna niż sędziego, a wybieranie tej odpowiedniej(choćby było ich nawet tylko 12, choć to za mało), oglądanie zajmowałoby za wiele czasu, a i tak nie dawałoby jednoznacznej odpowiedzi poza przypadkami jednoznacznymi, a w takich sędziowie się mylą bardzo rzadko(nie w każdym meczu).
  Taki system ma sens w tenisie, futbolu amerykańskim, siatkówce moim zdaniem niezupełnie(bo nie daje odpowiedzi, jedynie pomaga), w ręcznej się to nie sprawdzi. Jestem za weryfikacją dla bramki, to łatwo stosunkowo zrobić i daje jednoznaczne odpowiedzi.

 • Ivano Balić lubi Komentarz

  Jak dla mnie zabije to widowiskowość i szybkość dyscypliny która jest jej atutem , przyjmijmy sytuacje 58 min sedzia gwizdze przeciwko druzynie atakującej , obrona wyprowadza atak a tu nagle tamci chcą challenge choć wiedzą ze nic im nie da to przerywają kontre .. Co wtedy ? poza tym przepisy nie są tak stricte jasne jak w siatkówce , tu jest duże pole do interpretacji bo to co jeden uzna za pchanie na 2 min inny da tylko żółtą kartke. Naprawde ciężko to rozstrzygnąć, to samo faul w ataku , subiektywna ocena czy obrońca zajął pozycje wcześniej czy jednak nie..

 • Ivano Balić napisał/a komentarz do Adam Twardo: Zasłużyłem może na pół kary

  będzie ten mecz na ipli?

 • Ivano Balić lubi Młode talenty światowego handballu - do nich będzie należeć przyszłość?

 • Ivano Balić lubi Komentarz

  Trochę smutne, że taki zawodnik dostaje w końcu jakąś konkretną ofertę, jak czołowy(ale nie mający szans na ligę mistrzów) klub Bundesligi traci na parę miesięcy 2 ważnych zawodników w 2-giej linii tuż przed sezonem.
  Wcześniejsze transfery to były dość dziwne pomysły, bo po co Balić w Berlinie jak mają Jaszkę? Po co w Vardarze jak mają Pribaka?
  Fajnie, że nie znika, tak jak rok temu Olafur Stefansson, gdzieś w Katarze. Bundesliga może zyskać marketingowo, tak jak już wspomniano. A klub na pewno. Ogólnie to może być ekipa nawet na 6-te miejsce z takimi wzmocnieniami jak Dahl, Krause(czołowy obrońca) czy Bliznac. Tönnesen też może się szybko przebić, bo pewnie przy takiej sytuacji kadrowej będzie sporo grał.

 • Ivano Balić lubi Komentarz

  Wstępem do reformy Superligi powinna być reforma I ligi. Dwie grupy złożone w większości ze słabych zespołów bez zaplecza finansowego to kiepska alternatywa dla zawodników nie łapiących się w Superlidze. Zmniejszenie I ligi do jednej grupy gwarantuje podniesienie poziomu i daje możliwość szybszego rozwoju młodym zdolnym. Pozwoliłoby to też zmniejszyć przepaść dzielącą kluby Superligi i I ligi.

 • Ivano Balić lubi Komentarz

  Nie jestem skautem, ale sam naliczyłem sporo nazwisk bardzo potencjalnych młodych piłkarzy np. Spende (Maribor) dwójka Szwedzkich skrzydłowych Berg - Pettersson grają naprawdę kapitalnie, a szczególnie takiego Berga z Onnereds byłoby bardzo łatwo wyciągnąć tak sądze z Węgier kolejne trzy ciekawe nazwiska z słabszych klubów Zdolik, Debreczeni i Szollosi z trudniejszych do wyciągniecia ale mega ciekawych zawodników Baagoe z Silkeborgu, Bonilauri z Tuluzy czy Descat z Creteil, Sostarić z Gorenje czy Kaleb z Croatii, a to tylko tak na szybko pisana lista ciekawych nazwisk jest naprawdę sporo nie wiem czemu nikt się tym nie interesuje w Polsce.

 • Ivano Balić lubi Komentarz

  Ten transfer to znak czasów - Kielce są na topie. Bertus właśnie w spektakularny sposób obsadził pozycję, która w Kielcach odrobinę odstawała od pozostałych. Wydaje się strzał w dychę.

 • Ivano Balić lubi Komentarz

  ORLEN WISŁA PŁOCK:
  PRZYJDĄ:
  ?
  ODEJDĄ:
  -
  -
  -
  -
  -
  -
  -
  -
  -
  -
  -
  -
  -

 • Ivano Balić lubi Komentarz

  Nie rozegraliśmy jeszcze żadnego meczu a już zdecydowana większość tu piszących widzi nas w drugiej fazie turnieju.Ba nawet wyżej.Jedni słabi ,drudzy do ogrania,inni nie będą mieli dnia itp.Zadaje sobie pytanie:Co nasza kadra obecnie prezentuje?Czy jest to poziom gwarantujący wygrywanie z tymi podobno słabszymi,lub do ogrania,albo nie mającymi akurat dnia?:Moja odpowiedz też jest zdecydowana:Na obecną chwilę NIE!A każde zwycięstwo będzie sukcesem:

 • Ivano Balić lubi Komentarz

  Karteczka "TV VIVE > wisła.tv" mnie rozbroiła... :)

 • Ivano Balić napisał/a komentarz do LM: Stronnicze sędziowanie w Skopje

  Sędziowanie było fatalne i stronnicze, ale od redaktorów wymaga się trochę więcej myślenia niż od kibiców. I tak:

  Pierwsza sporna sytuacja miała miejsce pod koniec pierwszej części pojedynku, a dokładniej w 24. minucie. Filar defensywy Metalurga Skopje, Miladin Kozlina w jednej z akcji obronnych celowo zagrał piłkę nogą. Arbitrzy najpierw dali Słoweńcowi dwie minuty kary, by po konsultacji z sędziami technicznymi... anulować ją.


  W 24 minucie sędziowie mieli na koncie już kilka niezrozumiałych decyzji. Ta jednak była prawidłowa. Najpierw Bogdan Wenta wziął czas (gwizdek sekretarza ZATRZYMUJĄCY grę usłyszał tylko jeden sędzia, a po 1-2 sekundach Kozlina zagrał nogą, drugi sędzia zatrzymał czas, by go ukarac, tylko, że przewinienie było już po zatrzymaniu gry, więc Kozlinie kara się nie należała.

  Obrotowy Mladen Rakcević wielokrotnie powinien mieć gwizdnięty faul w ataku przy zasłonach, lecz sędziowie pozostawali niewzruszeni.


  Jednego offensu na Jureckim nie było, sędzia dobitnie pokazał, że Jurecki stał w kole, a sam Michał po tej sygnalizacji nie protestował.

  Dwanaście sekund przed końcem (29.48) Lino Cervar poprosił o czas dla swojego zespołu. Po przerwie na żądanie sędziowie dali Macedończykom... dodatkowe cztery.


  A ten argument to parodia. Czas w telewizji nijak się ma do zegara na hali. To sędzia sekretarz zatrzymuje czas w przypadku time-outu i mija trochę czasu jak sygnalizację zawodnikom przekażą sędziowie. Jeśli ktoś ogląda transmisje, to wie, że EHFTV nie ma zsynchronizowanego czasu z zegarem na hali i takie "cofanie" czasu zdarza się bardzo często, bo za kontrolę czasu odpowiedzialny jest realizator.

  Reszta decyzji sędziów oczywiście była fatalna, ale proponuję otworzyć trochę oczy i przy pisaniu artykułu obejrzeć na spokojnie powtórkę meczu...

 • Ivano Balić napisał/a komentarz do Siódemka 20. kolejki Superligi Mężczyzn

  "Imponował walecznością i chartem ducha"
  Hahahaha

 • Ivano Balić napisał/a komentarz do Bogusław Trojan: Walkower dla Piotrkowianina

  Brawo Piotrków, dawno nikt tak od lat w lidze nie zmiażdżył po walce Nafciarzy. Kilonia dwunastoma, wy dziesięcioma. Klasa!

 • Ivano Balić napisał/a komentarz do Bogusław Trojan: Walkower dla Piotrkowianina

  Ciekawe czy oświadczenie piotrkowa aktualne, jeśli tak, to niech się razem z Wisłą spróbują odwołać od tej decyzji :)

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.