Ivano Balić - lubi

 • Ivano Balić lubi Komentarz

  Panie S. hasła w stylu "weźcie się i zróbcie" to już było w minionej epoce. Pan wyszedł z tej dyscypliny i co Pan zrobił aby wyszkolić chociaż jednego piłkarza ręcznego bo o grupie to nawet nie chcę zapytać?. Pana campy to li tylko kasa i tylko kasa /oczywiście dla Pana/. Proszę mnie nie prowokować takimi wywiadami abym nie musiała przytaczać kilka pikantnych szczegółów jak to Pan działa dla rozwój piłki ręcznej .

 • Ivano Balić lubi Komentarz

  WIDAĆ PO PIERWSZYCH MECZACH JAK OLBRZYMIM WZMOCNIENIEM JEST MATEUSZ KUS

 • Ivano Balić lubi Komentarz

  Znalezione na nafciarkach, kwintesencja wszystkiego, autor tego tekstu wygrał internety :)

  Kielce w TOP 8, Wisła w familiadzie

 • Ivano Balić lubi Komentarz

  Czy kiedyś w założeniach trenera po 2-3 latach pracy będzie dobra gra w ataku? Na treningach nie, na przygotowaniach nie, na turniejach nie, w sparingach nie i później na mistrzostwach nie.

 • Ivano Balić lubi Komentarz

  Jedyną taką sytuacją, którą by można do tego zastosować jest wątpliwość co do zdobycia bramki. Każda inna sytuacja jest niemożliwa do oceny w ten sposób, bo rzekome faule, karny czy nie, kroki czy nie, wymagałaby niezliczonej ilości kamer, by ocena była bardziej wiarygodna niż sędziego, a wybieranie tej odpowiedniej(choćby było ich nawet tylko 12, choć to za mało), oglądanie zajmowałoby za wiele czasu, a i tak nie dawałoby jednoznacznej odpowiedzi poza przypadkami jednoznacznymi, a w takich sędziowie się mylą bardzo rzadko(nie w każdym meczu).
  Taki system ma sens w tenisie, futbolu amerykańskim, siatkówce moim zdaniem niezupełnie(bo nie daje odpowiedzi, jedynie pomaga), w ręcznej się to nie sprawdzi. Jestem za weryfikacją dla bramki, to łatwo stosunkowo zrobić i daje jednoznaczne odpowiedzi.

 • Ivano Balić lubi Komentarz

  Jak dla mnie zabije to widowiskowość i szybkość dyscypliny która jest jej atutem , przyjmijmy sytuacje 58 min sedzia gwizdze przeciwko druzynie atakującej , obrona wyprowadza atak a tu nagle tamci chcą challenge choć wiedzą ze nic im nie da to przerywają kontre .. Co wtedy ? poza tym przepisy nie są tak stricte jasne jak w siatkówce , tu jest duże pole do interpretacji bo to co jeden uzna za pchanie na 2 min inny da tylko żółtą kartke. Naprawde ciężko to rozstrzygnąć, to samo faul w ataku , subiektywna ocena czy obrońca zajął pozycje wcześniej czy jednak nie..

 • Ivano Balić lubi Młode talenty światowego handballu - do nich będzie należeć przyszłość?

 • Ivano Balić lubi Komentarz

  Trochę smutne, że taki zawodnik dostaje w końcu jakąś konkretną ofertę, jak czołowy(ale nie mający szans na ligę mistrzów) klub Bundesligi traci na parę miesięcy 2 ważnych zawodników w 2-giej linii tuż przed sezonem.
  Wcześniejsze transfery to były dość dziwne pomysły, bo po co Balić w Berlinie jak mają Jaszkę? Po co w Vardarze jak mają Pribaka?
  Fajnie, że nie znika, tak jak rok temu Olafur Stefansson, gdzieś w Katarze. Bundesliga może zyskać marketingowo, tak jak już wspomniano. A klub na pewno. Ogólnie to może być ekipa nawet na 6-te miejsce z takimi wzmocnieniami jak Dahl, Krause(czołowy obrońca) czy Bliznac. Tönnesen też może się szybko przebić, bo pewnie przy takiej sytuacji kadrowej będzie sporo grał.

 • Ivano Balić lubi Komentarz

  Wstępem do reformy Superligi powinna być reforma I ligi. Dwie grupy złożone w większości ze słabych zespołów bez zaplecza finansowego to kiepska alternatywa dla zawodników nie łapiących się w Superlidze. Zmniejszenie I ligi do jednej grupy gwarantuje podniesienie poziomu i daje możliwość szybszego rozwoju młodym zdolnym. Pozwoliłoby to też zmniejszyć przepaść dzielącą kluby Superligi i I ligi.

 • Ivano Balić lubi Komentarz

  Nie jestem skautem, ale sam naliczyłem sporo nazwisk bardzo potencjalnych młodych piłkarzy np. Spende (Maribor) dwójka Szwedzkich skrzydłowych Berg - Pettersson grają naprawdę kapitalnie, a szczególnie takiego Berga z Onnereds byłoby bardzo łatwo wyciągnąć tak sądze z Węgier kolejne trzy ciekawe nazwiska z słabszych klubów Zdolik, Debreczeni i Szollosi z trudniejszych do wyciągniecia ale mega ciekawych zawodników Baagoe z Silkeborgu, Bonilauri z Tuluzy czy Descat z Creteil, Sostarić z Gorenje czy Kaleb z Croatii, a to tylko tak na szybko pisana lista ciekawych nazwisk jest naprawdę sporo nie wiem czemu nikt się tym nie interesuje w Polsce.

 • Ivano Balić lubi Komentarz

  Ten transfer to znak czasów - Kielce są na topie. Bertus właśnie w spektakularny sposób obsadził pozycję, która w Kielcach odrobinę odstawała od pozostałych. Wydaje się strzał w dychę.

 • Ivano Balić lubi Komentarz

  ORLEN WISŁA PŁOCK:
  PRZYJDĄ:
  ?
  ODEJDĄ:
  -
  -
  -
  -
  -
  -
  -
  -
  -
  -
  -
  -
  -

 • Ivano Balić lubi Komentarz

  Nie rozegraliśmy jeszcze żadnego meczu a już zdecydowana większość tu piszących widzi nas w drugiej fazie turnieju.Ba nawet wyżej.Jedni słabi ,drudzy do ogrania,inni nie będą mieli dnia itp.Zadaje sobie pytanie:Co nasza kadra obecnie prezentuje?Czy jest to poziom gwarantujący wygrywanie z tymi podobno słabszymi,lub do ogrania,albo nie mającymi akurat dnia?:Moja odpowiedz też jest zdecydowana:Na obecną chwilę NIE!A każde zwycięstwo będzie sukcesem:

 • Ivano Balić lubi Komentarz

  Karteczka "TV VIVE > wisła.tv" mnie rozbroiła... :)

 • Ivano Balić lubi Komentarz

 • Ivano Balić lubi Komentarz

  Szacun Panie Prezesie !

 • Ivano Balić lubi Komentarz

  W poniższym materiale wideo cała afera "od kuchni" w roli głównej z Piotrkowianinem, a potem konferencja prasowa. Fajnie, że Wisła TV pokazała ostre, ale prawdziwe słowa Miszczyńskiego. Ma facet jaja - właściwa osoba na właściwym stanowisku. http://www.sportowefak...bylo-wideo

 • Ivano Balić lubi Komentarz

  "Wisła i Wiva traktuja inne zespoły z ligi jak g.....o

  A jak mają traktować, skoro na czele innych drużyn stoją tacy prezesi jak ta Pani z Piotrkowa, która "nie ma wpływu na decyzje swoich zawodników"?!!! Ale u nas w tym pięknym kraju próba robienia czegoś ponad przeciętność jest od razu piętnowana! To taki nawyk z PRL-u. Jak nie mam pomysłu jak dorównać najlepszym, to chociaż ich kopnę w kostkę, bo dlaczego oni mają mieć lepiej! Niech te wszystkie "leśne dziadki" i "leśne babcie" wezmą się za robotę i zaczną coś działać to wówczas Servaas i Miszczyński zaczną ich traktować poważnie a nie jak "g...o" jak sam zacytowałeś.

 • Ivano Balić lubi Komentarz

  Pytanie o ten fach u tych kolegów. Zegarmistrze?

 • Ivano Balić lubi Komentarz

  Komentarz usunięty