• 10 pompek

  Tam jak coś się stanie to przynajmniej będzie wiadomo czyja to "zasługa". Łukaszenka nie chowa się za plecami innych. A nasza hiena cmentarna Kaczorek najpierw na Smoleńsku wygrał sejm, a teraz na koronawirusie chce za wszelką cenę wepchać znowu pod żyrandol tego wspaniałego "el Duce". Nie zważając na życie i zdrowie Polaków!! A jak będzie tragedia to TO NIE ON, on tylko marny poseł bez trybu.

 • 10 pompek

  Pierdu, pierdu, pierdu,
  a na koniec wyląduje w Hercie albo innym badzewiu.

 • 10 pompek

  Ha ha ha. Frajerzy łudzą się, że Niemcy, Anglicy, Holendrzy itd wychowają nam piłkarzy do reprezentacji. Gó..o prawda. Wszystkie te chłopaki jak tylko dostaną szansę na grę dla swojej obecnej ojczyzny, nawet się nie zastanowią i oleją Polskę ciepłym moczem. Do naszej trafią (tak jak do tej pory) tylko ochłapy, odpady, które się nie załapią u siebie!! Nawet w tenisa tak jest: Woźniacka, Kerber, Lisiecka wiadoma co wybrały. Byłyby w tym gronie też Radwańskie (dla Niemiec) ale tatuś nie pozwolił.

 • 10 pompek

  Kompletne bzdury. Zgodnie z jakimi przepisami? Tym makaroniarzom walnęło chyba coś na łeb. Piątek ma 100% racji. Przepisy UEFA /FIFA są jednoznaczne!!! Piłka strzelona w ŚWIATŁO bramki odbita przez obrońcę / bramkarza obojętnie jak (nawet w drugą stronę) jest bramką STRZELAJĄCEGO, żadnym samobójem. Powinien się odwołać do UEFA.