GrzmiącyKij - komentarze

 • GrzmiącyKij napisał/a komentarz do Liga Narodów. Michał Pol: Nie wolno skreślać Krychowiaka i Zielińskiego! [KOMENTARZ]

  Krychowiak może sobie grać w klubie gdzie jest paru chlopaków umiejących rozgrywać, którzy lubią mieć piłkę przy nodze. Wtedy przywiązany do srodka boiska zabezpiecza tyły i daje im możliwość popisu. Do naszej reprezentacji się nie nadaję. Nie mamy żadnego wirtuoza rozgrywania, więc każdy pomocnik powinien przynajmniej w niewielkim stopniu to umieć. Z Włochami nawet jak miał okazje podciągnąć piłkę do przodu lub zagrać to zastawiał sie i przewracał po każdym kontakcie. PO KAŻDYM.

 • GrzmiącyKij napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Skrzydłowi następni, mamy piłkę to ustawiają się wyżej niż Lewy i czekają sobie. I znany schemat: wymiana 3 podań nmiedzy obroną, podanie do bramkarza, wykop piłki, strata. Wtedy skrzydłowi się budzą, że zadania obronne i trzeba biegać. Gdyby tak przypadkiem ustawili się trochę niżej to w rozegraniu by może coś pomogli? Na pewno mieli by bliżej żeby gonić piłkę po wykopie Fabiana.

 • GrzmiącyKij napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Czy Krychowiak umie zrobić coś, oprócz przewrócenia się po lekkim kontakcie z przeciwnikiem? Czasem warto tak zagrać, ale jak gra nie idzie, a on ma przed sobą akurat wolne pole to chyba lepiej coś z tego zagrać do przodu jak jest okazja. Z tych wolnych z okolicy środka 90% jest zawracane podaniem do bramkarza i wybijane. Oprócz tego w rozegraniu totalne zero, a defensywie najwyżej przeciętny.

 • GrzmiącyKij napisał/a komentarz do Unia Tarnów - Zdunek Wybrzeże Gdańsk

  @Big Lebowski: raz: utrata kontaktu z motocyklem, dwa: nie jechał siłą motocykla, tylko go pchał. Tu mecz o pietruszkę, ale kiedyś w finale 1 ligi Thomsen zrobił to samo i tego punktu mogło zabraknąć.

 • GrzmiącyKij napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Sady prowadzi klub na zasadzie zgarnąć kasę z azotów, odbębnic sezon, pojechać na wczasy. Zero ambicji sportowych. Lekką ręką oddawał zawodników w ekstralidze(Janowski, Hancock, Laguta, Vaculik) co doprowadziło do spadku,to samo robi na poziomie 1 ligi(Kulakov). Mateusz też odejdzie, bo w Tarnowie czeka go nic.

 • GrzmiącyKij napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Dziwiłem się trochę że nie stawiali na niego w Gdańsku, bo poprzednie sezony miał dobre, a niektóre mecze świetne. Młodszy Dun jednak go wygryzł na stałe. Bech smiało znalazł by inny klub w pierwszej lidze.

 • GrzmiącyKij napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Bajka. Kiedy Jan w drugiej rundzie poprawił kopniakiem krwiak na żebrach euforia, myślałem że będzie starał się grać wokół tego. Przeciwnik też chyba tak myślał i dał sobie rozbić mordę xD

 • GrzmiącyKij napisał/a komentarz do 6. runda Grand Prix - Praga

  Ale jazda. Brawo. Bartek jest najlepszy. Jutro Tarnów wygrywa w Bydzi, ale Polonia się utrzyma :)

 • GrzmiącyKij napisał/a komentarz do Orzeł Łódź - eWinner Apator Toruń

  Jeżeli nie będzie PO to Toruń będzie tak samo zielinostolikowy jak GKM i CKM

 • GrzmiącyKij napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Ale wiecie że Tarnów w Bydzi też będzie walczył? :)