MadMaks - lubi

 • MadMaks lubi Komentarz

  Warta po 4 kolejkach bez gola, w 5-ej zdobyła aż 3 i to zwyciężając na wyjeździe, brawo! :) Beniaminek udowodnił, że zamierza na dłużej zadomowić się w Ekstraklasie :)))

 • MadMaks lubi Komentarz

  Na pewno przykro jest piłkarzowi który przebył z klubem drogę od III ligi do Ekstraklasy, że w tej Ekstraklasie już nie zagra, ale cóż, takie życie piłkarza. W Niepołomicach Spławski będzie zapewne jednym z kluczowych zawodników.

 • MadMaks lubi Komentarz

  @romanelli: nie znasz realiów Warty przy takim klubie jak Lech. Zawsze po macoszemu choć w trudnych warunkach zawsze szkolili młodzież, a nazwiska Krzysztof Pawlak czy Maciej Żurawski, wielu innych to ekstraklasa między narodową. Tu grał Tomek Iwan przed wyjazdem do Holandii. Ale trzeba wspomnieć o trenerach tych co pracowali nie dla pieniędzy a z miłości do sportu, hoćby ojciec Maćka Żurawskiego który wychował pokolenia juniorów. Uważam że gra na obiektach Dyskobolii spowodowało że zespół odnalazł swoje miejsce i rzeszę kibiców. Mam nadzieję że Poznań doceni sukces klubu. Gratulacje..

 • MadMaks lubi Komentarz

  W składzie Warty wyłącznie polscy piłkarze, co wyróżnia zespół na tle innych, gdzie nawet w niższych ligach roi się od egzotycznych nazwisk. Zespół trenera Tworka pokazał charakter, w porę przezwyciężył kryzys po wznowieniu rozgrywek i może świętować awans. Brawo!

 • MadMaks lubi Komentarz

  Warcie miasto zabrało stadion dużo większy od tego na Bułgarskiej. Niech teraz stana na wysokości zadania i umożliwią WARCIE grę na Bułgarskiej - to jest stadion miejski a nie Lecha. Można grać przemiennie - pokazali to Włosi w Mediolanie, mogą i w Poznaniu. Trzeba tylko chcieć.

 • MadMaks lubi Komentarz

  Brawo Warta!Wielki wyczyn dokonany krajowym,zgranym skladem!Ten klub nigdy nie powinien sie błąkać po jakichs mieliznach.
  No i najwyzszy czas grać U SIEBIE.Oby nikt tego sukcesu nie schrzanił...

 • MadMaks lubi Komentarz

  Gratulacje dla warciarzy i mała prośba do Lecha, macie z młodzieży kogoś do ogrywania dajcie go na sezon do Warty, przecież was nie zrujnuje a aspekt gry młodego może przynieść dodatkowe profity. To moje marzenie aby współpracować a jak będzie to zobaczymy. Gratulacje dla Warty, będąc za granicą obejrzałem wasz mecz z wypiekami do końca, jeszcze raz gratulacje..