Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Stopczyk lubi Komentarz

  to chyba pierwszy Polak, ktory urodzil, a moze nawet pierszy na swiecie facet... gratuluje, ile wazy noworodek?

 • Stopczyk lubi Komentarz

  I znowu wyciągacie jakąś historyjkę gościa nie wiadomo skąd, grającego w jakimś amatorskim klubiku tylko po to, żeby ponarzekać na rząd. Obostrzenia są i bardzo dobrze! Dotyczą w mniejszym lub większym stopniu wszystkich i nie powinno być narzekania, że jestem na kwarantannie i jak mi smutno bo nie mogę pracować ani wyjść z domu - i dobrze, że nie możesz! Wracasz z zarażonych Niemiec, możesz przytargać ze sobą wirusa, zarazić rodzinę i inne osoby, które przestrzegają zasad i być może boją się o zdrowie a przez ciebie mogą się zarazić bo tobie nie podoba się kwarantanna. Dlaczego inni mają przez takich ludzi cierpieć i narażać się bo tamci mają takie widzimisię? Nie podoba się w Polsce? Zobaczcie co jest we Włoszech, Hiszpanii czy Wielkiej Brytanii? Najpierw był luz, ludzie bagatelizowali problem a na koniec narzekają, że są obostrzenia a w tym samym czasie inni umierają przez takie osoby. Dzięki wprowadzonym działaniom w Polsce wszystko wróci szybciej niż na wschodzie, również sport. Myślcie przyszłościowo i o innych a nie tylko o sobie!

 • Stopczyk lubi Komentarz

  to moze wogle zniesc kwarantanne ... jak chce tam pracowac to niech sie tam przenosi .... co za placzki i nicponie

 • Stopczyk lubi Komentarz

  Podróżowanie po kraju bez celu też jest zabronione. Więc co on pitoli.

 • Stopczyk lubi Komentarz

  Jest mi szkoda ale w dzisiejszych czasach wiele osób ma ciężko ... Pojedzie do Niemiec wróci i kto zagwarantuje że nie ruszy w Polskę

 • Stopczyk lubi Komentarz

  Sf to taka wyborcza się zrobiła. Na każdym kroku tylko dowalić pisiorom. Możecie się zająć czymś w swoim fachu?

 • Stopczyk lubi Komentarz

  Facet grasz w okręgówce i zapewne spadniecie do A klasy ... kur... grasz amatorsko w piłkę wiec nie nazywaj siebie piłkarzem bo piłkarz to zawód . Jesteś żyjącym z głowa w chmurach dzieciakiem a pracę znalazłeś sobie taka by nie kolidowała z pykaniem w gałę . Zdecyduj się i zacznij podejmować męskie decyzje a nie zmyślasz łzawą historyjkę która sie nawet kupy nie trzyma . By mieć konto w niemieckim banku trzeba mieć meldunek na miejscu . Nie ma w europie banku który nie oferuje międzynarodowych przelewów czyli jeśli nawet prawde mówisz to masz za mało oleju w głowie by zwyczajnie przelać pieniądze na polski rachunek . Kolejna sprawa to jeśli nawet u nas zlikwidują kwarantanne to i tak czeka ona ciebie po niemieckiej stronie . Powiedzmy sobie szczerze że nie ma żadnego konta bo pracowałes na czarno oraz najwyższa pora dorosnąć i zamiast kopać piłeczkę dla przyjemności to zająć się praca na poważnie . W twoim wywiadzie nie poczułem ani grosza dramatu poważnego człowieka tylko jęk rozkapryszonego smarkacza któremu zabrano zabawkę ...

 • Stopczyk lubi Komentarz

  Prawo jest prawem.Nie podoba się polska kwarantanna?....więc sprzedajcie mieszkania, pożegnajcie się ze znajomymi, zrzeknijcie się polskiego obywatelstwa i wracajcie do niemiec, bo tam wasze miejsce.

 • Stopczyk lubi Komentarz

  Serio?? Znieść kwarantanne, bo jakiś kopacz nie może w nocy roznosić ulotek?!? Ten "artykuł" doskonale pokazuje poziom współczesnego "dziennikarstwa"...

 • Stopczyk lubi Komentarz

  Każdy by chciał aby prawo było dopasowane do jego osoby ,inni się nie liczą . Czy nie można przez miesiąc ,dwa pomieszkać na stancji ,czy naprawdę świat się zawali jeżeli pomieszkamy dwa miesiące osobno od rodziny?

 • Stopczyk lubi Komentarz

  Artykuł zawiera nierzetelne i BŁĘDNE informacje. Ambasada Polski w Niemczech wydała oficjalny komunikat że od 10.04 obowiązuje 14 dniowa kwarantanna wszystkich wjezdzających do Niemiec. Niech autor artykułu sprawdzi najpierw info w rzetelnych źródłach ..A potem je publikuje.

 • Stopczyk lubi Komentarz

  Co ty gościu pier.... sz ja mieszkam w Niemczech mam konto niemieckie i nigdy się nie zdążyło żebym nie mogła kasy wypłacić bankomatu w Polsce no chyba że masz konto pustr

 • Stopczyk lubi Komentarz

  Skoro średnio w Niemczech zarabiają 4 razy więcej to w Polsce peacujesz 4 mies a tam 1mies więc niech nie gęgają że nie mają z czego żyć bo to tylko fanaberie najwyżej przez 3 mies pożyją jak ich rodacy przez 40lat do emerytury.Nie można otwierać granic bo to z tamtąd przywędrowało do nas ten cov19 bo to się nigdy nie skończy

 • Stopczyk napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Jak zwykle brak rzetelnych informacji. Kłamstwo na kłamstwie, mam konto bankowe za granicą wypłacam w bankomacie i płace w sklepie bez dodatkowych opłat. Od 10 kwietnia jest zakaz wjazdu sezonowcow jeżeli chcesz wjechać do Niemiec musisz przejść dwutygodniową kwarantanne w Niemczech. Więc redaktorku nie szczuj Polaków na ich rząd kłamliwym artykułem.

 • Stopczyk lubi Komentarz

  Mogą ją sobie, praworządni Słowacy, trzymać u siebie do końca świata. Zdravim!

 • Stopczyk lubi Komentarz

  A od kiedy to " kierowanie grupą przestępczą" jest sportem?(:(:(:(:

 • Stopczyk napisał/a komentarz do Piłka nożna. Szefowa gangu pseudokibiców Cracovii, Magdalena K, nadal na Słowacji. Nie została wydana Polsce

  @jan-49: ciąg się batonie bez, szkoły. Obyście częściej jeździli do Brukseli aż wkoncu zajmie się wami jakiś lekarz po drodze. Nawet nie splunął bym Ci w twarz szkoda mi śliny i płuc.

 • Stopczyk lubi Komentarz

  Slowackie kanalie...przeciez ona jest najzwyklejszym handlarzem narkotykami i szefem mafii krakowskich bandytow..Na slowo kibol nawet nie zaslugują..SKAZAC NA MIN 10 LAT I CALKOWITA KONFISKATA MAJATKU JEJ I RODZINY.NA KTORĄ MOGLA POPZREPISYWAC NIERUCHOMOSCI CZY SAMOCHODY..

 • Stopczyk lubi Komentarz

  Skutki oczerniania naszego kraju przez POstKOmunistow na arenie międzynarodowej. Sędziowie na telefon, ''nadzwyczajna kasta'' i roztargnieni sędziowie, którzy wsadzają ludzi za batonik do więzienia, ze swoimi kuratorami 130 letnimi którzy przywlaszczają cudze mieszkania, co ja pisze... mieszkaniea- Pikuś, KAMIENICE !
  To była prawdziwa praworządność.
  Jak palowali ludzi na ulicach a dziennikarzy inwigilowali i napadali na redakcje. To była prawdziwa praworządność ;)

 • Stopczyk lubi Komentarz

  W sumie prawda. Teraz to ona zostanie skazana. Wcześniej, jak była "praworządność" sprawa toczyła by się latami...potem wszyscy by zapomnieli...a ona pozwała by państwo o odszkodowanie i straty moralne...każda strona byłaby zadowolona...nie to co teraz...

 • Stopczyk napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Nowa celebrytka WP. Teraz będą siać propagande ze to polskie sądy zorganizowały nagonkę na niewinną dziewczynke z zapałkami, że w Polsce nie ma praw człowieka itp. Ten portal to epicentrum nienawiści do Polski i Polaków. Zamknąć ten chlew.

 • Stopczyk napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Na całym świecie jest mniej więcej taka sama sytuacja ale tylko w Polsce coronavirus jest używany do rzucania mięsa na PiS. Za niedługo lewactwo stwierdzi że PiS ściągnął coronavirus do Polski. Szwabski portal Gebelsa.

 • Stopczyk lubi Komentarz

  Kolejny "wywiad" z tezą "polski rząd nie radzi sobie z epidemią, nie to co (tu wpisać nazwę dowolnego państwa, najlepiej takiego, które faktycznie sobie nie radzi, np. Szwecja). Pytania na poziomie przedszkolaka.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.