Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Stopczyk napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Cóż za osiągnięcia, ma zdjęcia w bikini.
  Ciekawe dlaczego mężczyźni traktuja kobiety jako dodatek.

 • Stopczyk lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Stopczyk lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Stopczyk lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Stopczyk lubi Komentarz

  Dajcie spokój temu antypolskiemu zydowi
  ... to antysemityzm

 • Stopczyk lubi Komentarz

  Wszyscy mają swoje racje a sport powinien być wolny od polityki i ideologii, dla wszystkich którzy chcą w nim uczestniczyć. Teksty z cyklu na zachodzie kibicowanie jest "lepsze", wolne od rasizmu itp można sobie włożyć między bajki.

 • Stopczyk lubi Komentarz

  Zosia siostro po szalu TRZYMAJ SIĘ!!!! Cała Legia zawsze RAZEM!!!:))
  PS: " Trybuny w Polsce w żaden sposób nie reprezentują narodu, a jedynie jego margines."
  Dziękuję panu dziennikarzowi, że dzisiaj się dowiedziałem, że chodząc na mecze Legii oraz Naszej reprezentacji jestem w tzw. "marginesie". Fajnie ...każdego dnia człowiek się dowiaduje czegoś nowego o sobie;))
  Pan redaktor jako reprezentant narodu,...jak miewam, nie chodzi na mecze??? (bo tam jest tylko margines)......A moimi braćmi po szalu na trybunie są min. lekarze, profesorowie, prawnicy, taksówkarze, handlowcy, ochroniarze,....ojcowie i mężowie.....Cały przekrój społeczeństwa:))

 • Stopczyk lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Stopczyk lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Stopczyk otrzymał brązowy medal w kategorii Promotor Dnia

 • Stopczyk lubi Komentarz

  Lewacki skowyt. Skąd ta myśl, że zachód jest dla nas jakimś kulturowym wzorem?! Odzywają się kompleksy? Dla mnie kulturowym wzorem jest Japonia, kraj nowoczesny, przecierający szlak odkryć technologicznych, a zarazem szanujący swoich przodków i tradycję. Kraj który ma bardzo rygorystyczną politykę migracyjną, kraj będący sojusznikiem hitlera, a mimo to nie nazywany faszystowskim. Dla lewaków wzorem jest zlewaczały zachód, gdzie na ulicach Paryża prędzej spotkasz Abdula czy Mahometa niż Pierra czy Jacques’a. Dla was im ciemniejszy odcień skóry tym lepiej, im dalsza literka w skrócie LGBTxyz... tym bardziej postępowa i godna pochwały! Wy poprostu nienawidzicie białych, a zwłaszcza tych, którzy się bronią! Jesteście wrogami własnej rasy.

 • Stopczyk lubi Komentarz

  Potwierdzam, że usunięty - i dodam moje odczucia z lektury. Faktycznie, był to komentarz "jadący po bandzie". Dyskusyjne jest, z jakich racji usunięty - czy w wypowiedzi to było już przekroczenie prawa do wyrazistości i emocji jakie daje wolność słowa czy nie. Niemniej, byłbym w stanie uznać, że faktycznie z racji
  choćby odniesienia bezpośredniego do intymności Autora artykułu - można było być może usuwać taki wpis, jakkolwiek redaktor powinien by być odporny na krytykę. Tyle tylko, że dysproporcja straszliwa, jaką stosuje się w tym portalu i innych podobnych, jeżeli chodzi o agresywność lewackich komentarzy, które są przepuszczane - zaprzecza standardom równości, po prostu, jeżeli zestawimy liczbę "przepuszczanej agresji" po stronie lewackiej z liczbą nie przepuszczanych agresywnych wypowiedzi antylewackich. Oczywiście, prywatny właściciel - ma prawo ustawiać zasady funkcjonowania swoich instytucji. Niech jednak będzie w tym uczciwy. Napiszcie na przykład - proporcje głosów mogą być 3:1 dla ideologii lewicowych, nawet skrajnie lewicowych. Napiszcie wprost - że redaktorzy mogą manipulować i przekłamywać, jak w wypadku na przykład oskarżania obrońców normalności - że to oni zaatakowali i w innych podobnych wypadkach na rzecz propagandy lewicowej. Natomiast gdy stwarzacie w regulaminach wrażenie, że wszystkie agresywne wypowiedzi będą usuwane a usuwacie Redaktorzy tylko te z jednej strony: to jest to delikatnie pisząc, smutne Wasze samoobnażenie i to aż do poziomu naprawdę wstrząsająco zawstydzającego, żeby to ująć nader delikatnie. A tak na wszelki wypadek, żeby się nie pomieszało w myśleniu niektórych do końca. Domaganie się normalności, to jest normalność a nie agresja, o którą niektórzy będą chcieć oskarżać domagających się normalności. A normalność - to jest po prostu: normalne jest to, co się naturalnie rozmnaża, co jest w stanie się normalnie rozmnażać, jeżeli zaś co do rozmnażania nie prowadzi, to nie jest drogą normalną funkcjonowania społeczności.

 • Stopczyk lubi Komentarz

  Całym sercem popieram wypowiedź p. Klepackiej. Wam już w WP odbiło z tym "postępem"! Opinie autora tekstu uważam za bezzasadną i stronniczą. Autor tekstu wstydu nie ma.

 • Stopczyk lubi Komentarz

  Panie Marku... za przeproszeniem, co pan pieprzysz …. świat nie jest tęczowy ,jest czarno biały . Dobro jest dobrem, zło złem . Pani Klepacka ma takie samo prawo głosu i szacunku do swego zdania , jak i Adam Małysz . Ale Pan przyznaje rację tylko zdaniu Adama i ocenia Panią Klepacką .. czyli jest Pan stronniczy. Każdy ma Prawo do własnego zdania tak jak i Pan ma prawo być idiotą i homoseksualistą... Kiedy wreszcie Pan i Panu podobni zrozumieją ,że w Polsce jest demokracja, a gros narodu czyli suweren nie chce tu homoseksualistów, tęczowej flagi, emigrantów itp. Ja osobiście nic do nich nie mam, ale większość ma... i jeśli w Niemczech lub Angli ich akceptują to nikt nie każe im być tu.

 • Stopczyk napisał/a komentarz do Bundesliga: Robert Lewandowski strzela najwięcej! Bayern Monachium gromi i jest liderem!

  Bo to nie on strzelił 4 gole Real Madryt w lidze mistrzów. Beka z ciebie

 • Stopczyk lubi Komentarz

  jakbyś się trochę orientował, tobyś wiedział, że jest liderem i w reprezentacji (55) i w obecnym sezonie ligi mistrzów (8)

 • Stopczyk lubi Komentarz

  "Zarabiają duże pieniądze i martwi mnie, nawet wkurza, że ludzie postrzegają piłkarzy tylko jako gwiazdy, które mają dużo czasu, kasy i lasek. A oni pracują przecież tylko 15 lat. W tym czasie muszą zapewnić byt swoim bliskim, a często gra w piłkę to dla nich jedyna możliwość zarobku, ponieważ wcześniej nie mieli czasu się uczyć, nie skończyli szkół" - śmiech na sali, puste krzesła... Jak to przeczytałem to ręce mi opadły.. No tak- pracuje tylko 15 lat i nie ma wykształcenia to musi zarobić w miesiąc tyle co ja przez cały rok i musi zapewnić byt swojej rodzinie...a co to K**** inni nie muszą?! To jest chore.... Większość tych "grojków" jak kończy karierę to nie ma nawet 40 lat i może iść do pracy....na magazynierów szukają ludzi

 • Stopczyk napisał/a komentarz do Jan Bednarek w znakomitej formie przed startem eliminacji Euro 2020. "Zyskał w klubie status nietykalnego"

  Bednarek jest taki dobry że Southampton jest na 16 tym miejscu tuż nad strefą spadkową. Jak mało trzeba by być gwiazdą w Polsce. Jest może dobry ale nie gwiazdą w Southampton.

 • Stopczyk napisał/a komentarz do Celia Jaunat wspomina wakacje na Malediwach. Skąpe bikini i rajski krajobraz

  Wp robi wszystko by promowac tempe dzidy bez szkoly i umiejetnosci. siwiec doda itp ten sam worek z klubu nocnego na WP.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.