Stopczyk - lubi

 • Stopczyk lubi Komentarz

  Niestety sukces ma też i taką cenę, szczególnie w ostatnich latach, internet, komórki, social media ...
  W sumie ma dziewczyna szczęście w nieszczęściu że obowiązują maseczki :D
  Będzie łatwiej wyjść na ulicę anonimowo.

  Ja tam zawsze powtarzam - bogaty mogę być, czemu nie ;)
  Ale znany? Nigdy w życiu.

 • Stopczyk lubi Komentarz

  dajcie Idze spokój. Jak spotkacie ją, to uśmiechnijcie się, pomachajcie, ale nie rzucajcie się na nią po autograf czy selfie. Będzie wiele okazji by zdobyć od niej autograf czy mieć pamiątkowe zdjęcie, gdyż jest dopiero na początku zawodowej kariery i wiele lat gry przed nią.

 • Stopczyk lubi Komentarz

  A co inne opcje polityczne wykreowały w Polsce?
  Wszyscy tylko kasę wyprowadzali prze lata z tego kraju przez fundacje albo na chama jak za Komorowskiego ruskie kradły na każdym kroku.
  Władza to do siebie ma że zawsze i wszędzie pod każdą szerokością geograficzną " sama się wyżywi" oczywiście pracą swoich podwładnych obywateli.

 • Stopczyk lubi Komentarz

  Radwańska olała Olimpiadę bo gdzie indziej w turniejach można zarobić więcej. O czym tu mowa ????????????

 • Stopczyk lubi Komentarz

  kolchoz z mafii covida nie lubi tych co walcza za wolnosc i prawde dlatego go wywalili...banda bandytow z zydokomuny rzadzi nawet w sporcie

 • Stopczyk lubi Komentarz

  Aleś się rozpędził Wojnarowski z tymi oskarżeniami , baba przypadkiem dostała lekko odbitą piłką robiąc z tego kino a ty od razu chcesz linczować , dołącz lepiej do Kuczery bo tam większy skandal ,tym razem Kubica przegrał bo ktoś mu powietrze z kół spuścił...

 • Stopczyk lubi Komentarz

  sam Neymar i Lewandowski mogą się uczyć symulowania od tej pani !

 • Stopczyk lubi Komentarz

  Zawieszenie do końca sezonu??? Takiej piramidalnej GŁUPOTY to dawno nie przeczytałem na tym dziale, a zazwyczaj i tak redaktorzy bawią się w małych hejterków. Polecam zimny prysznic a Novaka, który za swoją pychę sam się ukarał na 100% zobaczymy w kolejnym szlemie.

 • Stopczyk lubi Komentarz

  Jak piłki na korcie fruwają z prędkością 200 km/h to nikomu to nie przeszkadza, a jak podał piłkę z prędkością 5 km/h to wywalili go z turnieju..... Zabawna sytuacja, dla pani sędzi oscar za aktorstwo.... żenada. widocznie komuś zależało na tym aby uwalić Djokovica.... Tenis znów pokazał jak ważne sa układy i oszustwa

 • Stopczyk lubi Komentarz

  Kto to napisał? , kto to jest wojnarowski? Co ty Staszica kolego ? Zupelnie oderwany od rzeczywistości!!

 • Stopczyk lubi Komentarz

  Nie on jeden jest przeciwko szczepieniom, ale sędzia dostała piłką nie rakietą, więc po przeprosinach i zmianie sędziego, mecz powinien być kontynuowany

 • Stopczyk lubi Komentarz

  Olejniczak sie odezwal, amator, ktory nawet w Futuresach nie potrafil przechodzic 1 rundy...

 • Stopczyk lubi Komentarz

  poziom tego serwisu to dno dna

 • Stopczyk lubi Komentarz

  To jest nienormalne, wyobraźcie sobie faceta boksera, który zmienia płeć i jest dopuszczony do rywalizacji z kobietami? Totalny pogrom! Porażka!

 • Stopczyk lubi Komentarz

  Ale w czym problem? Tak się wydzierają aktywiści i ideolodzy LGBT, że mamy 56 płci. To proszę bardzo. Niech zakładają własne ligi i drużyny. Dlaczego to hetero mają się zastanawiać jak rozwiązywać ich problemy?

 • Stopczyk lubi Komentarz

  Ciekawe, dlaczego nigdy nie ma takiego problemu w drugą stronę... Chodzi mi o to, że nie słyszałem nigdy, żeby kobieta, która stała się mężczyzną chce występować w męskiej reprezentacji... Tutaj według mnie nie chodzi o żadne równouprawnienie ale o najzwyklejszą nieuczciwości... Jeśli już ma to tak wyglądać, to moim zdaniem w każdej reprezentacji powinien grać transseksualista... wtedy szansę będą równe...

 • Stopczyk lubi Komentarz

  Astmatycy wspomagani medycznie których wydolność oddechowa jest ponad przeciętną, mężczyźni startujący jako kobiety w konkurencjach atletycznych. Dlaczego w szachach nie ma problemu biorących lek na astmę? Czy w brydżu sportowym nie przeszkadza nadmierny poziom testosteronu?

 • Stopczyk lubi Komentarz

  " transseksualna siatkarka jest jedną z gwiazd" -gwiazda w języku polskim jest rodzaju żeńskiego. . Może niech martwią się odpowiedni kierownicy od brazylijskiej siatkówki, a nie trener zajmujący się czym innym. Gdy polska męska reprezentacja potrzebowała wzmocnienia, to sprawę badano i załatwiano na innym poziomie...

 • Stopczyk lubi Komentarz

  Oczywiście że jest to nienormalne aby osoby jednej płci brały ślub i na dodatek jeszcze mogły adoptować dzieci.Nie będzie nam mniejszość mówiła co mamy robić a czego nie. Jako rodzic nie życzę sobie aby moje dzieci były indoktrynowane w szkole na te tematy.Brawo panie Prezydencie.

 • Stopczyk lubi Komentarz

  Zachowanie tej pani świadczy, że LGBT to ideologia. Ideologia, którą wyznają ludzie LGBT. Pani robi wszystko, żeby nie doszło do porozumienia, zaślepiona ideologią. Ona może zachowywać się antyspołecznie, innym tego zabrania. W rzeczywistości Polska to jedno z najbezpieczniejszych miejsc - także jeśli chodzi o ludzi innej orientacji. Pozdrawiam wszystkie orientacje.