Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • FC napisał/a komentarz do Żużel. Jaki cel Apatora? Lambert mówi o nim jasno

  @.SKS.: spokojnie, akurat Apator ma nosa do młodych obcokrajowcow. Przypomnij sobie gdzie zaczynał Gleb, Fricke, Ward czy Kurtz. Jednak od jakiegos czasu mamy problem z topowym Polakiem-wychowankiem, nie trafił się nam drugi Dudek, Janowski, Piter o Zmarzliku nie mówiąc więc zawsze wyglądało to u nas tak: 3 topowych obco i 2 Polaków jako 2 linia. No teraz Paweł wyrósł na lidera, ale wcześniej nim nie był. W każdym razie lekka ręka oddawaliśmy młode talenty bo by się u nas w składzie nie lapaly. Teraz u24 to zmienia. Przypomnę że też długo błądziliście np z Milikiem czy Lebedevem myśląc że się rozwiną. Póki co udało się Wam z Glebem i Danielem. Ale już np Fricke u Was się męczył.

 • FC lubi Komentarz

  @AveMotor: W zeszłym sezonie też mieliście mieć pewne play-offy. Także Ty o Włókniarz to bądź jeszcze spokojny, bo Buczek z Hampelem nie jeden mecz Wam jeszcze położą ;)

 • FC lubi Komentarz

  @AveMotor: Wy z takim liderem jak Grisza nie macie szans na PO pomimo słabszych zespołów z dolnej części tabeli, z takim Griszą to trzeba myśleć o bezpiecznym utrzymaniu, nie o Play-offach...

 • FC napisał/a komentarz do Żużel. Motor Lublin tego meczu nie mógł wygrać. Eksperci wskazują, co było przyczyną porażki

  @AveMotor: w walce o co? Chyba o 5 miejsce z Apatorem

 • FC lubi Komentarz

  Transfer Artioma Laguty do Sparty Wrocław to będzie HIT zbliżającego się okienka transferowego ! Sparta będzie mega mocna w przyszłym sezonie Ps To Prawda że już w Wrocławiu szukają Polskiej żony Fracisowi Gusts ?

 • FC napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Najśmieszniejsza liga świata. Niech pala opony, Żyto im podpowie jak-ma wprawę

 • FC napisał/a komentarz do Żużel. Skład Apatora Toruń do rozbiórki. Działacze sondują kilka głośnych nazwisk

  @jaro1: niestety albo Jack, Chris, LambertU24, i do tego Przemek i ew Kulakov jako Polak (są też inne warianty z Polakami) albo Doyle bez Holderow i Lamberta, Kulakov jako zagraniczny lub Polak JakobssenU24 i 1albo 2 Polaków o których się nie mówi nie będę pisał bo powiedzą że na głowę upadłem :) finansowo musi się zgadzać, Toruń nie jest potworem finansowym, im szybciej to do nas dotrze tym lepiej :)

 • FC lubi Komentarz

  Zobaczcie jak pojechał wczoraj Żupiński z czołówką młodzieżowców, jest bardzo słaby. Może się rozwinie jeszcze, ale to żadne wzmocnienie.

 • FC napisał/a komentarz do Żużel. Skład Apatora Toruń do rozbiórki. Działacze sondują kilka głośnych nazwisk

  @Franek Dolas: nie ma możliwości zostawienia Jacka i dobrania Doyla. I nie chodzi tu o Chrisa. Dwa inne aspekty, pierwszy finansowy, drugi domysl się.

 • FC napisał/a komentarz do Żużel. Skład Apatora Toruń do rozbiórki. Działacze sondują kilka głośnych nazwisk

  @M70: Kołodziej był na rozmowach w Toruniu i wyglądało to obiecująco ale niedawno podziękował i poinformował że zostaje w Lesznie

 • FC napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Niestety ale Chris zostaje. Toruń ma kilka wariantów składu, ale w każdym są bracia.

 • FC napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  1.Unia
  2.Stal
  3.Falubaz
  4.Sparta
  5.Motor
  6.Wlokniarz

  Róbcie screeny :)

 • FC napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Nad Toruniem oberwanie chmury, studzienki wywalają, drogi pływają, ktoś się zastanawia czy mecz jutro jest zagrożony? Myślę że w to sobotnie popołudnie nikomu w Toruniu czy Bydgoszczy nawet taka myśl nie przeszła przez głowę..

 • FC napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  A mieli z Toruniem walczyć o awans haha

 • FC napisał/a komentarz do eWinner Apator Toruń - Arged Malesa TŻ Ostrovia

  @UNIA LESZNO kks: w 1 lidze tylko runda zasadnicza bez play off

 • FC napisał/a komentarz do Żużel. Unia Tarnów nowym wiceliderem. Zobacz tabelę i statystyki eWinner 1. Ligi

  @Kacper.U.L: po 11 kolejce Apator z awansem

 • FC napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Klub który awansował przy zielonym stoliku, by następnie spaść i utrzymać się znowu przy zielonym stoliku. Po 2 latach nauczył się przetrwania w ekstralidze, miał tor który był wielkim atutem przez pewien czas, i Golloba który pokazał i nauczył jak jeździć po grudzuadzkim owalu. I tyle. Wyjazdy dalej klapa i kolejny sezon w którym sukcesem będzie gdzieś środek tabeli, w tym roku bliżej tej dolnej części. Ale się utrzymają, ROW nie ma konkurenta na 8 Msc, chyba że wydarzy się ciąg nieszczęśliwych wypadków jak choćby to co ma miejsce w Gorzowie.

 • FC lubi Komentarz

  Ten Wrocław to jest według mnie jakaś parodia!! Od kiedy wrócił Rusko znów się zaczął burdel robić w żużlu.. Za dużo mu się pozwala żużel robi się taką piłką nożną za czasów Laty gdy był prezesem,. Beton komuna pokazuje się że można wiele a przynajmniej jeden klub może więcej. Gdzie my żyjemy w jakim kraju pytam?! Rosja Putin..!! Tak się zachowuje rusko!! Zrobienie z rosjanina Polaka bardzo szybko gdzie normalnie przy zwykłym śmiertelniku takie procedury trwają od 2do 5 lat.. Drabik.. Przecież po sprawie łaguty zmieniono regulamin by nie było sytuacji ze sprawą Row że było trzeba odejmować pkt.. A teraz co mamy..? Parodię farsę zawodnik jedzie i idę o zakład że prezes tak załatwi że zawieszenie będzie się liczyć od jgptmpad' do marca.. Sytuację gdzie taśma nie działa na nowym stadionie.. Tylko we wrocławiu.. Z bandy schodzi powietrze.. Wrocław tylko.. Tor nie regulaminowy raz za razem są tak bezczelni że nawet na finał po wcześniejszych karach też przygotowują tor nie regulaminowy.. Wrocław!! Jakie kary ?!żadnych!! A przepis z gościem w ekstralidze to już parodia!! Ten przepis powinien istnieć tylko wtedy gdy któryś z zawodników byłby zarażony wtedy i tylko wtedy mógłby jechać gość za zawodnika zakażonego!! Tu akurat Wrocław to wykorzystał ale na to pozwala chory regulamin.. Ja tylko pisze i zwracam uwagę wszystkim inteligentnym kibica tego sportu... Otóż z nas kibiców robi się jakiś debili którym można wszystko wcisnąć nie może być tak że ambicje znajomości jednego prezesa pozwalaja jednemu klubowi na więcej że łamie się wszystkie zasady... To nie komuna to nie prywata jakaś a tak to wygląda z Wrocławiem.. Ten klub może wszystko jedynie czego nie może to zdobyć mistrzostwa bo Unia Leszno walczy jak może z tą komuna prywata ,betonem zwanym Rusko ale przyjdzie taki czas że ten człowiek dopnie swego zniszczy wszystkie reguły tego sportu by tylko osiągnąć swój cel.. Czas by ktoś się wreście wziął za ten beton i tak jak w piłce kopanej wywalili komunistów tak samo trzeba zrobić w żużlu.. Nie chcieli go w piłce kopanej bo nie mógł robić co chciał więc wrócił do żużla.. Tu można przecież dlaczego nie!!

 • FC napisał/a komentarz do Żużel. Chris Holder zostaje w PGE Ekstralidze. Betard Sparta bierze Australijczyka na gościa!

  @Byk-Unia: Dodam że Wrocław też oddał mecz walkowerem w 2005 czy 2006 (już nie pamiętam) i nikt im wtedy żadnej kary nie wlepił. A klub toruński stracił na biletach, nikt nikogo po sądach nie ciągał

 • FC napisał/a komentarz do Żużel. Koronawirus. Oficjalnie: Inauguracja 1. i 2. ligi przełożona! El. Złotego Kasku także

  @Don Diego SKS START: bo to najbardziej rozwinięty kraj świata z tania sila robocza. Na dodatek samowystarczalny. Jedyna rzeczą której nie mogą eksportować a dużo importują to drewno. Wszystko inne mają.

 • FC napisał/a komentarz do Żużel. Kibice w Rybniku boją się o Kacpra Worynę. Krzysztof Mrozek nie wyobraża sobie bez niego składu

  Woryna chłopak z papierami do bycia w top, już dawno powinien zmienić otoczenie żeby nie stać się drugim Woźniakiem który zbyt długo zwlekał z opuszczeniem Bydgoszczy. Woźniak gdyby szybciej opuścił macierzysty klub byłby teraz czołowym jeźdźcem, a tak jest ligowym średniakiem z przebłyskami.

 • FC napisał/a komentarz do Doping w żużlu! Maksym Drabik złamał przepisy?!

  @MarcinSTALG: jest już u nas :)

 • FC napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  73%, 11 poprawne, 4 błędne, śr 50%

 • FC napisał/a komentarz do Żużel. Za i przeciw Hynka. Nie dziwię się Piotrowi Żyto. Czuł co się święci w Rybniku, a Falubaz spadł mu z nieba

  @Kronos: fachowiec torowy co to palił na finale09 opony żeby osuszyć tor. Finał wielokrotnie przekładany, w końcu pierwszy mecz odbył się w Toruniu. Toruń wówczas wygrał zdecydowanie Rundę Zasadnicza, był wówczas faworytem tego finału, I pamietny obrazek jak Jan Zabik pomaga z torem w ZG.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.