Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • budowlana-planeta.pl napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Marcin Najman właśnie potwierdził, że stadion jest wynajęty w całości. Do tej pory bazowałem na informacji, którą w jednym z wywiadów przekazał Martin Lewandowski (współwłaściciel federacji KSW), a której nigdy Marcin nie zdementował jednoznacznie.
  Martin Lewandowski, usiłował w mało sportowym duchu przekonać fanów, iż przedsięwzięcie Marcina nie ma szans na realizację. Dyskredytował promotora Narodowej Gali Boksu, przypominając o historii.
  Odniosłem wrażenie, iż próbuje stworzyć w moich oczach wizerunek Marcina, z którym nie powinienem się identyfikować. Z którym utożsamianie się jest wstydem. Iż mogę wziąć udział w projekcie, którego finału będę musiał się wstydzić.

  Nie przekonał mnie...

  Jak można zawierzyć człowiekowi, który wypowiada takie słowa w sytuacji, kiedy nachodzący sukces drugiego człowieka, będzie stanowił o zmianie układu sił na szachownicy. Realizacja gali Marcina sprawi, iż "Największa federacja w Europie związana ze sportami walki" jak to panowie z KSW lubią być określani, czy też "druga na świecie" co w mojej ocenie jest czystym przejawem megalomanii i stanowi o błędnej ocenie sytuacji, zastąpi obecnego lidera.

  Ponadto wczorajszy sukces gali DSF w połączeniu z kierunkiem rozwoju, ilością gal i przede wszystkim sportowym duchem, plasuje tą organizację na nowym poziomie.

  Globalny zasięg ACB, karty walk i widowisko sportowe bronią się same.

  Gdzie zatem uplasuje się KSW po sukcesie Narodowej Gali Boksu, dla której kolejnym krokiem może być już tylko wynajęcie większego stadionu i ściągnięcie nazwisk z samego szczytu?

  Co zatem kierowało Martinem, kiedy usiłował nowego gracza wyeliminować w najtrudniejszym dla rozwoju projektu momencie?

  W mojej ocenie była to świadomość nadchodzących zmian. Zmian, które są konsekwencją popełnionych błędów... W dużej mierze wizerunkowych...

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.