Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

• garyspeed napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

Dać asystentowi. Zrobi serie 0-14 jak w Krośnie bo tyle gier zostało do końca. Wtedy jest szansa, że Krosno się utrzyma :)

Ten Niedbalski to ma nosa do transferów. Wymienił już chyba cały zestaw obcokrajowców. Więc na każdej pozycji miał po 2 szanse. Nie każdy trener ma taki komfort. No ale niestety wciąż jest na ostatnim miejscu.

To było do przewidzenia. Trener Niedbalski, brak sztabu szkoleniowego, mało kasy lub jej brak, ludzie zarządzający klubem chyba nie dają radę. Teraz rozumie rezygnacje Barana w tamtym roku. Po takich sukcesach nie odszedłby tak sobie. Szkoda tego ośrodka ale jeśli ma to być fikcja i pośmiewisko ligi to może lepiej żeby go nie było. To już Siarka wygrywała zawsze więcej meczy w pierwszej rundzie.

Dąbrowa bez rozgrywającego wygrywała w 3 kwarcie 20 punktami na luzie. Rzuca Krosnu 97 punktów na wyjeździe. Zero obrony, zero pomysłu. Naprawdę dramat. Jeśli w Krośnie maja odrobine pojęcia i trochę kasy to zmienią trenera bo śmierdzi 1 ligą.

Co ten człowiek opowiada. Przecierz to on jest odpowiedzialny właśnie za obronę głównie. Atak to tez talent ale obrona to godziny treningów. Skoro skandalem jest obrona jego drużyny to jak nazwać jego prace ?

Nie rozumie strategii w drodze do utrzymania Krosna. Trener mówił wyraźnie po Anwilu, że teraz najważniejsza część sezonu i że grają lepiej. Przegrali z Rosą, Legią i Koszalinem. Powinien sam podać się do dymisji. Ściągną sobie Boguckiego i nie grał ani minuty. Ściągną Newtona za Westbrooka i ten grał 4 minuty. W dogrywce kiedy trzeba rzucić za 3 gra Grochowski i rzuca mając dookoła siebie samych lepszych zawodników i strzelców. Cały mecz Hinds gra samolubnie, trafił 8 z 25 rzutów czyli nietrafił 17, kto na to pozwala? Reszta stoi i patrzy. 22 punkty a jego odpowiednik w Koszalinie ? Drew Brendon 10 na 14 i tylko 4 niecelne. Brawo Marek Lukomski, nie chcieli Cię w Krośnie to teraz maja. Widać, że w Krośnie rządzi przypadek w poczynaniach na bosiku. Romański podał ze trwają poszukiwania rozgrywacza dodatkowo w Koszalinie. Mówił tez o szukaniu asystenta w Krośnie, to chyba pierwsza taka sytuacja w plk od kiedy pamietam. Klub bez sztabu dramat. 1 liga blisko.

Obraz Arki w EuroCup pokazuje akcja Upshawa. Pierwsze nonszalancki rzut fadeaway jak Jordan po czym ponowienie i jego niecelny rzut za 3 bez reakcji trenera. Gość na 218 cm i robi takie jaja ? Jeśli tak wyglada dyscyplina w ataku to nie ma mowy o wynikach. Gra oparta tylko na rzucie za 3. Jeden mecz wygrany w EuroCup pokazuje słabość naszej ligi gdzie Arka wygrywa ale na końcu może okazać się, że nawet medalu nie będzie.

Legia rewelacją ligi ? 20 pkt w tył z ostatnim Koszalinem ? Śmiech na sali.

To była kompromitacja na całą Polskę w pełnym znaczeniu tego słowa. Całą 4 kwartę na boisku spędza Szczypiński Wątroba a ostatnie 5 minut Szymański i Tyszka, drugoligowy skład a Krosno nie może odrobić dystansu do Rosy. To pokazuje, że to właśnie Krosno i Koszalin są teraz głównymi kandydatami do spadku. Nie skomentuje już 1 osobowego sztabu trenerskiego Krosna bo to zakrawa na kpinę. Ten mecz to cały obraz warsztatu Pana Trenera N. Trener Witka ośmieszył go w każdym calu. Nowy nabytek Krosna to chłopiec, któremu ciężko było by się załapać na streetball pod blokiem na osiedlu u na w Wawie. Cieszcie się dalej Panowie Prezesi z ładnych przegranych z Anwilem a 1 liga blisko.

Bardzo dobry fachowiec. Szkoda, że nie wszystkie ośrodki koszykarskie w PLK są tak profesjonalne np. Krosno, w którym nie pracuje żaden trener od przygotowania fizycznego.

No to trener Krosna wymienił już prawie wszystkich obcokrajowców. Widać, że te gadki przed sezonem o tym, że ma programy do analizy zawodników, że poświęca dużo czasu to bajki. Wszyscy obcokrajowcy nietrafieni. Jedynie Loveridge ale i on słabiutki tylko rzut za 3. Kto zapłaci za bilety kary umowne itp? Oczywiście klub zapłaci za błędy trenera. Oby nie zapłacił spadkiem z ligi bo narazie Krosno wygrało ze słabiutka Spojnią, z Treflem który miał problemy i tyle wiec Krosno zamiast go pogonić chwilowo się cieszy. Koszalin się wzmacnia. Rosa się wzmacia. Spojnia po nowym roku dostanie kasę z PGE. A w Krośnie wciąż piją szampana bo maja 2 wygrane. Ojjjjjjj będzie się działo.

Oglądałem tylko na emocje.tv i nie wiem czy dobrze widziałem, że trener Niedbalski nie miał asystenta? Co do samego meczu to jest jakaś tragedia. Niedbalski nie zrobił dokładnie nic, żeby zaskoczyć czymkolwiek Toruń. Dobrze ze Trefl ma gigantyczne problemy bo mielibyśmy 0:7 w Krośnie. Zespół a w zasadzie zlepek indywidualności wyglada tragicznie. Każdy sobie żepke skrobie a najgorsze, że nikt nad tym nie panuje, no bo kto ?

Przecież maja już super centra Nick Madray. Załatwił go Pan „Trener” Kamil.

Brawo Legia - dobry mecz

Arka wyszła do meczu całkowicie rezerwową piątką zawodników, na boisku pojawił się w pierwszej połowie 12 zawodnik. Arka przećwiczyła strefę, dała pograć rezerwowym, natomiast pare minut 3 kwarty seria 11-0 i szybki odjazd na bezpieczne 20 punktów pozwolił na odpoczynek dla Bostica i reszty kluczowych graczy. Krosno bez pomysłu, bez wyrazu bez ładu i składu ale ambitnie.

Ten Koszalin jest śmieszny. Seria 47:12 to są jajca na żywo

Przy wnikliwym obejrzeniu meczu i posłuchaniu tego co na czasach mówi trener F. stwierdzam, że będzie ciężko o wygranie jednego meczu w pucharach, ale również o medal w Polsce.

Czarnogórska extraklasa jest bardzo słaba. Statystyki na tym poziomie pokazują, że ten zawodnik nie będzie wzmocnieniem a urozmaiceniem czy uzupełnieniem składu z Krosna. Ale lepsze to niż nic

Bardzo słaby mecz Polaków a szczególnie Boguckiego. Zastanawiam się po co Oczkowicz jest w drużynie skoro prawie wcale nie gra? Nie ma co narzekać na zarząd bo trener sam wybrał rozgrywacza Jordana wiedząc, że miał w tamtym sezonie kontuzję kolana. Kontuzja się odnowiła i ryzyko się nie opłaciło. Z Williamsem podobnie. Widziały gały co brały. Niestety nawet center by nie pomógł. Bardzo słabi Polacy w tym również Put, wątpliwa jakość sztabu szkoleniowego i mamy mecz przegrany 30 punktów z jedną z najbiedniejszych drużyn w lidze. To przecież różnica 2 klas. Pomyśleć co będzie z drużynami z top 8 ? Hmmm niedbale to wszystko wygląda

Jak trener chce garć Pol samymi to zapraszam do 2 ligi. Pol skład w Gdyni to 2 razy większy budżet niż ma Krosno wiec proszę zejść na ziemie. Pan podejmując prace chwalił ile to nie ma dobrych zawodników znał ich przez 3 miesiące jako asystent. Teraz przegrał 13 z 14 meczy to krytykuje zawodników i politykę klubu. Trochę skromności. Albo sędziowie winni albo zawodnicy słabi. Mówił włodarze nie zwalniać Hairica. Byłby zespół mocniejszy? Oczywiście ta tak. Nawet nie ma szacunku do Trenerów. Jeszcze Lublin i będzie 10 porażek z rzędu wiec pewnie rekordy trenera Pyszniaka pobite. Krosno musi zbudować sztab szkoleniowy i nowy zespół. To fajne miasto i dobrze by było żeby była w nim wielka koszykowka.

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.