Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • herek76 otrzymał brązowy medal w kategorii Mistrzowski Komentarz

 • herek76 otrzymał brązowy medal w kategorii Guru Dnia

 • herek76 napisał/a komentarz do Tomasz Strząbała walczy o zdrowie! Potrzebna jest pomoc

  W takim momencie nie ważne że jestem z Płocka WAŻNE że jestem z Tobą trenerze .

 • herek76 lubi Komentarz

  Ale przecież ja jestem bardzo spokojny,z tego co zauważyłem to szajba odbiła niektórym internetowym pypciom z Mielca (im się nie dziwię,przez spory fragment meczu mogli mieć nadzieję na korzystny wynik) i wiecznie napinającym się przegrańcom z PKSu w których odzywa się syndrom ratlerka który co prawda za wiele nie może powalczyć ale szczeka bardzo głośno.A te nawiązania to zwykłe porównanie która są solą tej ligi w polskim wydaniu-nie uciekniesz od nich i po prostu zawsze będą występować.A tutaj akurat był bardzo dobry przykład jak zawodnik o nieco mniej znanym nazwisku który przyszedł z nieco mniej znanego klubu pozamiatał ligę włącznie z galaktikos zbudowanymi za potężne pieniądze.Tak potężne że odbija się to teraz czkawką i Bertus musi się ratować bieganiem z wywieszonym ozorem do kieleckiego ratusza z błaganiem o pieniądze bo z tego co ma nie wystarcza mu na pensje.Wisła nie wygrywa przekonująco ale to są wciąż wygrane,mimo zmęczenia,braków kadrowych (prawe rozegranie!) i czasami braku mobilizacji mamy wygranych komplet meczów ligowych włącznie ze świętą wojną.Po przerwie odpoczniemy i zrobimy kolejne kroki do odzyskania tytułu Mistrza Polski który w Płocku po prostu być musi:)

 • herek76 lubi Komentarz

  Najlepsze podsumowanie do dzisiejszej pracy sędziów znaleźli redaktorzy nafciarze.info: "Gwiazdkowe prezenty w postaci dwuminutowych kar rozdawali występujący dziś w roli św. Mikołaja – Rafał Krawczyk oraz renifera Rudolfa – Grzegorz Wojtyczka" "Do siedemnastego remisu w meczu doprowadził Michał Kubisztal, a prezent przywieziony saniami przez renifera Rudolfa otrzymał Muhamed Toromanovi" "Święty Mikołaj i Rudolf jak to przed Świętami bywa musieli być w roli głównej: gwizdali jak chcieli, kary dawali jak im się podobało. Kibice nie omieszkali sprezentować im kilku(nastu) mocniejszych słów. Jak Święta to Święta." :)

 • herek76 został fanem Ivan Nikcević

 • herek76 napisał/a komentarz do Vive "wypożyczyło"... płockich kibiców!

  Zabolało cwaniaczku??

 • herek76 napisał/a komentarz do Vive "wypożyczyło"... płockich kibiców!

  Jak nie jest artykuł godny czytania to po co to robisz robaczku krzyżaczku??

 • herek76 lubi Komentarz

  Przestań już cukrować misiu,inaczej być pisał jakby taka reklama tyczyła się twoich kibiców.Najłatwiej nie mieć nic wspólnego ze sprawą i pisać 'jeden głupi obrazek'.Zamknij bo i nic pozytywnego nie wniesiesz.

 • herek76 lubi Komentarz

  Przestań już cukrować misiu,inaczej być pisał jakby taka reklama tyczyła się twoich kibiców.Najłatwiej nie mieć nic wspólnego ze sprawą i pisać 'jeden głupi obrazek'.Zamknij bo i nic pozytywnego nie wniesiesz.

 • herek76 lubi Komentarz

  sportowe śmieci jesteście i tyle.Ten komentarz też możecie wykasować

 • herek76 napisał/a komentarz do SPR Wisła Płock wydała oświadczenie ws. Marina Sego

  weż ty to zawsze masz odpowiedź ale nie na miejscu

 • herek76 został fanem Marin Sego

 • herek76 lubi Komentarz

  ty cienki bolek poczekaj do 10-go

 • herek76 lubi Komentarz

  LOL widze że wszystkie moje dotychczasowe posty są doszczętnie minusowane przez hoolsów VTK,trudno wam przełknąć fakt że ktoś może publicznie obrazić BOGA WENTE.Kubeł nie zasłużył na powołąnie,jest słaby po sezonie odejdzie do jakiegoś II ligowca ...PROSZĘ to też minusujcie bo jedynie w tym królujecie :)

 • herek76 lubi Kubisztal zadowolony z odejścia Wenty!

 • herek76 lubi Komentarz

  Osoby które pizza o 'Kubłu' mało profesjonalnym piłkarzem są poprostu ślepi,nieraz udawadniał,że jest jednym z najlepszych lewo rozgrywających w Polsce (trolle do ataku).

 • herek76 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • herek76 lubi Komentarz

  Tyle że ja mam najnowszego smartfona i ku twemu przerażeniu-mogę słać miażdżące cię pociski 24 godziny na dobę:)Ty oczywiście takiego nie masz bo cię nie stać.I nie zmieniaj tematu!Wytłumacz się nam dlaczego założyłeś sobie nowe konto i wpisujesz się od niedawna także jako Kielcanus!Ile ty już tych kont masz?5?6?

 • herek76 lubi Komentarz

  Mecz fantastyczny ! Nenadic nieprawdopodobny ! Seg wyśmienity ! Nikcević extra :) ogólnie wszyscy zagrali bardzo dobrze,opróćz Złotego ..

 • herek76 lubi Komentarz

  Niestety z calym szacunkiem dla Zlotego za to co dokonal dla naszego klubu,ale jest zdecydowanie najslabszym ogniwem tego zespolu.Facet z kazdym sezonem cofa sie w rozwoju.Natomiast to co wyprawia Petar to jest kosmos.Swietnie rzuca,kapitalnie dogrywa na kolo,oczy dookola glowy i doskonaly przeglad pola.Ivan na skrzydle pokazal kilka zagran najwyzszej klasy.Brawo i oby tak w kazdym meczu.

 • herek76 napisał/a komentarz do Inauguracyjny spacerek Nafciarzy - relacja z meczu Orlen Wisła Płock - MMTS Kwidzyn

  Możesz jaśniej ? Jaki nowy nabytek?
  Jeżeli chodzi o Zołoteńkę to i mnie doprowadza do furii. Na jego miejscu dałbym sobie spokój z piłką ręczną.

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.