Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • gorofil lubi Komentarz

  Przynajmniej jeden nie kręcił ze nie wie skąd to, że odzywka lub zupa teściowej skażona zakazanymi substancjami.

 • gorofil lubi Komentarz

  Na mączce nie było graczy który zbiizyłby się do Rafaela i chyba długo nie bedzie jest fenomenem, który gra na wszystkich kortach świetnie a na ziemi genialnie...
  Ale Federer jest lepszy i jeśliby turniejów na trawie było tyle co na ziemi ...?!

 • gorofil lubi Komentarz

  I dlatego system punktowania w tenisie jest dość niesprawiedliwy. Taka dzika obrona nie służy ani tenisiście, ani kibicom. Za obronę tytułu powinny być punkty ekstra. Barcelona powinna jakoś pójść, obstawiam, że Madryt może być w plecy. RG gdyby pękł po raz 11 to byłby kolejny szalony wynik. Mam nadzieję, że Novak na dobre wraca, Domi się otrząśnie po tym lańsku i coś się zacznie dziać na mączce!

 • gorofil lubi Komentarz

  Myślę, że wszystkiego nie wygra bo już nie te lata. Jakiś Rzym trzeba "poświęcić" aby mieć dość sił na Garrosa. A może i nie tylko Rzym. Po zdrowotnych perypetiach w tym roku chciałem aby Nadal wziął Garrosa i jeden tysiąc. Prestiżowe Monte Carlo już jest, a forma dopisuje, ale głównie liczy się Szlem. Ewentualna Barcelona, Madryt czy Rzym to będą bardzo miłe dodatki.

 • gorofil lubi Komentarz

  Nie dość, że pogoda w Bogocie loteryjna, to jeszcze w spotkaniach Linette z Jakupovic na dwoje babka wróżyła ;) Ostatnio grały z sobą w 2015 2x w Indiach - najpierw Magda w drodze po tytuł ITF New Delhi pokonała w 1/2 Dalilę 6:2 6:3 a po kilku dniach to Dalila w drodze po tytuł ITF Aurangabad wygrała z Magdą w 2 r. 6:2 6:1 :p
  ...Oczywiście kciuki za Madzię, punkty za tytuł w Bogocie przybliżą awans do top 50 :)

 • gorofil otrzymał srebrny medal w kategorii Fan Wszech Czasów

 • gorofil został fanem Gilles Simon

 • gorofil lubi Komentarz

  skandal nad skandale---dlaczego nigdzie nie ma transmisji ??????gdzie ta misyjna droga TVP?????????? pokazuja wszystko byle by nie to co nas Polaków interesuje!!!!! to gra REPREZENTACJA NARODOWA wieć należy sie wiecej szacunku dla tych sportowców !!!! tylko że prywatna pisowska tvp nie może znieść że gospodarzem tych zawodów jest prezydent miasta Sopot P Jacek Karnowski---śmiertelny wróg rzadzącej Nami junty ,a wiec przecietny Polski zjadaczu chleb ,nie mający nawet upodobań politycznych a tylko sympatie sportowe , musisz cierpieć bo bulterier zawłaszczył sobie PAŃSTWOWĄ TELEWIZJĘ POLSKĄ -tak działa machina cenzury w Polsce--to jest zwykła podłość ,to nie graja politycy z opozycji!!!!! to graja bezpartyjni tenisisci reprezentujący NASZ KRAJ Z ORLEM NA PIERSI--z poprzedniego meczu ze Słowenii nie było problemu z transmisja /na dodatek płacili za transmisję/ czy to nie perfidia???????!!!!!!

 • gorofil lubi Komentarz

  Brawo dla Johna Isnera!Marzenia tego Argentyńskiego oszusta o słonecznym dublecie właśnie legły w gruzach!Wybornie,ten piątek naprawdę jest wielki.

 • gorofil lubi Komentarz

  Wreszcie ktoś powiedział jak jest,mam nadzieję że ten oszust i symulant w końcu odpadnie w Miami.

 • gorofil lubi Komentarz

  Dajże już spokój z tymi próbami nowych rozwiązań. W 2017 pisałes że próbuje nowe rozwiązania na sezon 2018.

 • gorofil lubi Komentarz

  Co wy mu tak do portfela zaglądajcie, on chociaż zarobił to ciężką pracą a nie jak nasze pseudo piłkarskie gwiazdy które większości nie mają ani talentu ani chęci ciężkiej pracy mają za to wielką pazerność do pieniędzy. Ich sobie rozliczajcie

 • gorofil lubi Komentarz

  Horngacher robi słusznie. Zostanie rok na przeczekanie i zobaczy co się będzie działo. Jeśli poprawi się sytuacja z kadrą B, zapleczem sportowo-organizacyjnym i ujrzy światło w tunelu ne lepsze jutro - nie będzie przeszkód by za rok podpisał kolejny kontrakt.

 • gorofil lubi Komentarz

  Jak sprawić by prędkości najazdowe polskich skoczków na mamucie w Planicy była porównywalna z norweskimi? Tande 105,4 km/h , Żyła 103,6 km/h. Najszybszy Kubacki w polskiej drużynie ma prędkość najazdową 104,4 km/h jest to prędkość najwolniejszego z Norwegów.

 • gorofil lubi Komentarz

  Przełom to będzie wtedy, jak wygra trzeci mecz z rzędu.

 • gorofil lubi Komentarz

  Ale rekompensują i tym samym wpływają znaczenie wiatru na notę zawodnika. Jeszcze do niedawna to wiatr odgrywał główną rolę, niejednorktonie spychając świetnych skoczków spoza miejsc, które osiągnęliby, gdyby nie wiatr. Nie mówię że rekompensaty za wiatr są idealne! Nie są! Ale to zdecydowanie krok w dobrą stronę. Tak jak piszesz - czasem zdarza się tak, że uśredniony pomiar (zwłaszcza na mamutach) jest krzywdzący, ale zazwyczaj wpływa on korzystnie na rywalizację. Ludzie przeciwni przelicznikom są przeciwni sportowej rywalizacji i uwazają, że czynnik losowy powinien być istotny. Zgroza! Losowość powinno się eliminować, a o miejscu powinny decydować przede wszystkim umiejętności.

 • gorofil lubi Komentarz

  Wreszcie to będzie wtedy, jak wygra trzy mecze pod rząd. A nie zanosi się na to.

 • gorofil lubi Komentarz

  Bardzo podoba mi się podejście do turniejów, a w zasadzie do systemu losowań w turniejach w Chinach. Dwa duże turnieje Wuhan i Pekin. Zawodniczki , które awansowały w Wuhan do półfinału w Pekinie mają w 1 rundzie wolny los. Takie podejście, jest bardzo sprawiedliwe, bo nie tylko, że doceniono ich osiągnięcia, to na dokładkę daje im możliwość dłuższego odpoczynku. Nie ma znaczenia, które zajmują miejsce w rankingu. Szkoda, że taki zwyczaj nie przyjęto w turniejach Indian Wells i Miami. Piszę, to w kontekście spotkania już w 1 rundzie S. Williams i zwyciężczynię z Indian Wells N. Osakę. Aż 32 zawodniczki mają wolny los ?! Przecież śmiało przydzielić do 1 rundy głównej drabinki co najmniej 16 zawodniczek ograniczając ilość wolnych losów do 16 -tu. A tak aż 48 zawodniczek będzie się tłukło o 24 miejsca w drabince głównej. Przesada ? Tak i to duża i niezrozumiała. Idealnym rozwiązaniem byłoby na wzór Wuhan -Pekin przydzieli wolne losy, tylko zawodniczkom z półfinałów Indian Wells. Co do Radwańskiej, to znów otrzymała od organizatorów prezent. Przegrała w I. W. już w 1 meczu i ma wolny los ? Osaka wygrała i musi grać już od 1 rundy. Osaka rozgromiła Radwańską, a jedna otrzymała nagrodę ,drugą ukarano. To niesprawiedliwe. To moja opinia i niekoniecznie można się z nią zgadzać.

 • gorofil lubi Komentarz

  Norweg wchodził drugi raz na wagę bo miał gogle na szyi.

 • gorofil lubi Komentarz

  Norweg wchodził drugi raz na wagę bo miał gogle na szyi.

 • gorofil lubi Komentarz

  Tak grający jutro Roger zostanie zmielony przez Jaśka. Tu trzeba zagrać 5 razy lepiej.

 • gorofil lubi Komentarz

  Uff dawno nie przeżyłam takiego stresu , szczególnie po przełamaniu na 4 : 3 w trzecim secie . Przepraszam Rogera że zwątpiłam ale byłam prawnie pewna że przegra ten mecz. Ale w finale gra musi być lepsza bo błędów mnóstwo. Mimo wszystko brawo za wyjście z TAKICH opałów !

 • gorofil lubi Komentarz

  Brawo Polacy i Kamil. Trzeba powiedzieć, że Norwegowie naprawdę w drużynie są dobrzy, ale nie ładnie ogląda się rywalizację gdy warunki dla wszystkich są równe, a dla Norwegi, po prostu równiejsze :-)

 • gorofil lubi Komentarz

  Nie, nadal to porażka w dwóch setach. Każdy mecz to nowa historia zaczynająca się od zera. W trakcie turnieju są wzloty i dołki formy, momenty zmęczenia itd. Od początku roku nie widziałam ani jednego meczu Radwańskiej na choćby zbliżonym do połowy jej potencjału poziomie. Ja rozumiem, że fanów dołowanie Agi w rankingu mniej boli, jak pomyślą, że Simo dostała od tej samej przeciwniczki bajgla, ale Halep za chwilę będzie kandydatką do mistrzostwa na RG, a jak tam u Agi? Wiem, że oberwę minusami - tyle waszego :)

 • gorofil lubi Komentarz

  Incredibile! Halep na oparach dojechała do półfinału a Osaka grzała aż miło. Ale nie wiem, czy była to teraz niespodzianka. Przed IW, gdyby ktoś mi powiedział skład finału - nie wierzyłbym. W trakcie kolejnych rund finalistki coraz bardziej przekonywały do siebie.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.