Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • gorofil lubi Komentarz

  Co tam medale .Ważne , że gorliwie sie modlimy i Australia w tym temacie nam nie podskoczy .

 • gorofil lubi Komentarz

  Tak to sobie czytam, troche dla "jaj" - bo mnie kobiecy tenis specjalnie nie pasjonuje - tak sobie mysle ile tej zgryzliwosci w naszym polskim piekielku - i po co ???

 • gorofil lubi Komentarz

  Nie powiem, że oglądałem ten mecz, bo jednak dziś skoki były pierwszoplanowe. Jednak kilka razy sobie przełączyłem... Zobaczyłem kiepsko grającą Kasatkinę, która najwyraźniej po St. Petersburgu nie rozegrała jeszcze nic znaczącego. W mojej ocenie nie jest w pełni zdrowa, skupia się na tym żeby nie zrobić sobie krzywdy i wyraźnie nie koncentruje się na grze i poszczególnych wymianach. Tym dziwniejsze, że Agnieszka nie potrafiła z Daszą dziś wygrać, to naprawdę niepokojące. Jeżeli poziom jej gry w dzisiejszym meczu był jeszcze niższy niż Daszy, to... dobrze że nie traciłem czasu na dokładniejsze oglądanie tego meczu.

 • gorofil lubi Komentarz

  Formy jak nie było, tak nie ma nadal. Zdarzają jej się słabe podrygi, jak urwanie seta Petrze, ale generalnie MIZERIA na całej linii.

 • gorofil lubi Komentarz

  Klops? W ostatnim skoku wszystko się rozstrzygnęło. Może być niedosyt, ale tragedia byłaby gdybyś skończyli na 4 miejscu (bo to najgorsze dla sportowców). Strasznie się czyta takie komentarze, zamiast się ciszyć sukcesem, to Polaczki muszą narzekać...

 • gorofil lubi Komentarz

  Z przydziału? Z jakiego rankingu? Medal trzeba sobie wywalczyć, a jak pokazywały już różne konkursy drużynowe, jeden skok może zniweczyć pracę reszty drużyny. Zdobyliśmy brązowy medal, serio Ci mało? Pogrzeb? Ogarnij się malkontencie, tragedia narodowa? co jeszcze wymyślisz. Trzeba się cieszyć, że mamy medal, a nie psioczyć, że przegraliśmy w dramatyczny sposób.

 • gorofil lubi Komentarz

  Szczere gratulacje również dla austriackiego trenera Norwegów!!! Stworzyć taką wspaniałą drużynę z zawodników, o których jeszcze parę lat temu nikt nie słyszał..... to mistrzostwo świata!!!
  Ps. My na szczęście też mamy trenera z najwyższej półki... Bo przecież oprócz Kamila to reszta naszej brązowej drużyny też parę lat temu była w środku stawki,.... a teraz walczą o najwyższe cele. Brawo zwłaszcza dla Stefana Huli!!! Niesamowity sezon: brąz w MŚ oraz teraz brąz na IO!!! A chciał chłopak kończyć karierę...... na szczęście nie skończył :)

 • gorofil lubi Komentarz

  Wygrał z nim najważniejszy konkurs. A Tobie powinno być wstyd aby psioczyć na Kamila...

 • gorofil lubi Komentarz

  Brawo skoczkowie. Brawo. Wprawdzie srebro było tak blisko, ale z brązu też należy się cieszyć. Brawo.

 • gorofil lubi Komentarz

  Brawo Panowie!!!
  Lekki niedosyt jest, ale to co wiatr dał Kamilowi w sobotę, dzisiaj odebrał... Medal to zawsze sukces! Jesteście zwycięzcami tej Olimpiady! Jeszcze raz brawo i wielkie dzięki za emocje jakie dostarczanie kibicom!!!

 • gorofil lubi Komentarz

  Brawo panowie!!!
  Kto by pomyślał parę lat temu, że po piątym skoku nie będziemy już drżeli o medal tylko o jego kolor. A tak dzisiaj było.

 • gorofil lubi Komentarz

  Brawo brawo ***dziwekujemy ***

 • gorofil lubi Komentarz

  Dobry jednak ten brąz.

 • gorofil lubi Komentarz

  Dobrze, że chociaż był polski hymn...

 • gorofil lubi Komentarz

  Za to Radwańska gra takie ciekawe rzeczy, że szok.

 • gorofil lubi Komentarz

  Konta swietnie grała w meczu z Kerber w Doha. Bedzie groźna. Jednak najpierw trzeba przejsc Kasatkine, ktora w St Petersburgu pokonała liderke rankingu. Na razie tylko jej sie to udało, po tym jak Caro objeła tron.

 • gorofil lubi Komentarz

  Łatwiejsza ćwiartka już nie mogła się trafić, bo rozstawione Konta i Ostapenko formą nie błyszczą.
  Tylko co z tego, jak dla niej trzy wygrane mecze pod rząd, to marzenie sciętej głowy

 • gorofil lubi Komentarz

  correction
  3%

 • gorofil lubi Komentarz

  Szansa na ćwierćfinał to jakieś 2%

 • gorofil lubi Komentarz

  Obrony ocen za styl nigdy (a rzadko używam tego słowa) nie zrozumiem.
  Powody określiłem wcześniej.
  Co do przeliczników za wiatr. W innym komentarzu napisałeś, że wiatr jest nieodłącznym elementem skoków. Prawda. I rzeczywiście jest alternatywa - albo nie zważać na wiatr, albo go próbować jakoś "opanować". W tej chwili wygrywa opcja druga, odnoszę wrażenie, że po to, by zobiektywizować wyniki.
  Słabości? Jak pisałem, pewnie są jeszcze niedoprecyzowane. Poza tym, o ostatecznym wyniku kibic dowiaduje się z ramki u dołu ekranu telebimu czy TV.
  Pozytywy - oceniane jest nie szczęście zawodnika (przynajmniej w założeniu) a rzeczywista dyspozycja. Poza tym - i to jest argument, obok którego nie możemy przejść obojętnie - skrócenie czasu realizacji konkursu.
  Wiem, że przeczy temu turniej na skoczni normalnej, ale tamten w ogole nie powinien się odbyć.
  Co niektorzy pamiętają skoki sprzed wielu lat - miały swój urok, włącznie z tym, że na przykład przy zmianie belki, zawodnicy powtarzali swoje skoki (bardzo dobra zasada). Tyle, że telewizja tego nie kupi. A jak nie kupi, to skoki znikną... ;-)

 • gorofil lubi Komentarz

  Dlatego (po raz n-ty) powtarzam - zrezygnować z tej głupiej oceny za styl, upodabniający w tym elemencie skoki do jazdy figurowej (nie lubię dyscyplin niemierzalnych).
  Przeliczniki za wiatr to dobry kierunek (jak ktoś ogląda częściej skoki to wie, na ilu skoczniach wiatr, nomen omen, hula) tyle, że trzeba je jeszcze lepiej opracować oraz pod warunkiem, że nie będzie możliwości manipulowania nimi - a na razie takiego przekonania nie mam.
  I jak najmniej manipulować belką...

 • gorofil lubi Komentarz

  Medale w drużynówce na 99% dla Norwegii, Polski i Niemiec. Faworyt? W mojej opinii jednak Norwegia. Może nie mają takiego lidera jak Polacy i Niemcy natomiast są piekielnie równi i co najważniejsze nie schodzą poniżej pewnego pułapu. Dzisiaj znowu w nieoficjalnej klasyfikacji drużyn okazali się wyraźnie najlepsi. W rywalizacji o srebro na chwilę obecną minimalnie wyżej stawiam Polskę chociaż tutaj dużo będzie zależało od dyspozycji dnia, zwłaszcza Freitaga i Kota, którzy mogą mieć największe odchyły od normy zarówno na plus jak i na minus.

 • gorofil lubi Komentarz

  Bo mogę ; ] A tak na poważnie - dlaczego niby miałbym tego nie robić? Temu służy forum, żeby dyskutować i przedstawiać swoją opinię. W pewnym momencie dyskusja zeszła na temat Miklasa i TCS 2001/2002 więc postanowiłem się w tym temacie wypowiedzieć. Nie widzę w tym nic dziwnego.

 • gorofil lubi Komentarz

  Odniosę się do tematu drużynówki. Dwie uwagi wstępne: 1) Kibicuję jak zawsze naszym; 2) Nie lubię przyznawania medali przed zawodami.
  A więc możemy co najwyżej mowić o potencjale poszczegolnych drużyn w kontekście szans medalowych.
  Wyniki indywidualne wskazują na Norwegow, Niemców i Polaków. Oczywiście, ktoś jeszcze się w to może wmieszać (Slowenia?), tak jak może się zdarzyć jeden słaby skok. Ale to zdarzyć się może każdej drużynie. Jeżeli się nie zdarzy, faworytem do złota jest Norwegia. I chcialbym się pomylić :-)

 • gorofil lubi Komentarz

  Gratulacje dla Stocha. Jednocześnie uśmiecham się ironicznie jak przypomnę sobie głosy tych wszystkich "hekspertów" wśród polskich kibiców, którzy twierdzili, że przeliczniki punktów za wiatr to najgorsze co spotkało skoki narciarskie, że trzeba to zlikwidować bo wypacza rywalizację i jest pewnie manipulowane, a w ogóle kiedyś to były prawdziwe skoki bla bla bla. Dzisiaj Kamil skoczył łącznie 6 metrów bliżej od Wellingera i nie miałby z nim szans gdyby nie ten system (a kto wie czy wygrałby z Johanssonem). Ciekawe czy teraz punkt widzenia się odmieni i nagle przeliczniki zaczną być wychwalane pod niebiosa ; ]

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.