atenaneta - lubi

 • atenaneta lubi Komentarz

  Najpierw CEV pokazało, jak szanuje Reprezentację, przy okazji, dojazdu, na mecz, ze Słowenią, a teraz pokazuje, jak liczy się z polskim klubem!!!

 • atenaneta lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • atenaneta lubi Komentarz

  Przez takie wywiady to Bednorz chyba się powołania nie doczeka ... W jego przypadku to zdaje się nie była kwestia formy a charakteru ,gdy Heynen dobierał drużynę...

 • atenaneta lubi Komentarz

  Z każdym kolejnym wywiadem Bednorza utwierdzam się w przekonaniu, że trener dobrze zrobił....takiego pyszałka, to już dawno nie widziałem, robi z siebie gwiazdę, wali fochy i żali się gdzie się da....

 • atenaneta lubi Komentarz

  Czy ludzie nie potrafią zrozumieć że nieobecność Bartka Bednorza podyktowana jest głównie względami pozasportowymi? Zrozumcie że budowa reprezentacji nie polega na tym, że powołujemy 14 najlepszych zawodników w kraju i już. To jest znacznie bardziej skomplikowane. Bartek nie jest zbyt lubiany przez pewną grupę kadrowiczów i to jest główny powód dlaczego go w kadrze nie ma (nikt nie mówi o tym głośno ale wszyscy siedzący w siatkarskim świecie głębiej to wiedzą). Poza tym obecny sezon reprezentacyjny nie był dla niego wcale taki nadzwyczajny - ok, świetne F6 LN ale już faza zasadnicza była bardzo słaba w jego wykonaniu - a grał dużo. Po trzecie i tak gra Leon więc Vital woli mieć na ławce kogoś bardziej wpasowanego do stylu gry (czyt. Szalpuka). Po czwarte Bartek największą szansę przegrał sobie rok temu gdy każdy kadrowicz zaczynał z czystą kartą - teraz już nigdy szanse nie będą równe. Po piąte Bartek pokazał jaki ma stosunek do kadry olewając oficjalnie PŚ - w którym nawet Leon zadeklarował chęć gry - to jest właśnie ta różnica.

 • atenaneta lubi Komentarz

  Oczywiście, że nie decyduje, Heynen wielokrotnie wspominał, że jego zadaniem jest zbudować najlepszą drużynę a nie drużynę zbudowaną z najlepszych zawodników.

 • atenaneta lubi Komentarz

  Bartosz Kurek po wyrzuceniu z kadry konsekwentnie milczał. Pozwoliło mu to dorosnąć, wyczyścić głowę, uregulować sprawy z Antiga i wrócić do reprezentacji, zdobyć mvp MŚ.
  Bartosz Bednorz powinien zrobić to samo. Ten wywiad a szczególnie wzmianka to zmieniających się trendach jest niepotrzebny. A już ultimatum co do powołania lub nie na ME i PŚ aroganckie.
  Czas pokaże słuszność decyzji trenera. Ryzyko jest zawsze.

 • atenaneta lubi Komentarz

  Większość komentarzy to subiektywne oceny i budowanie rankingów kto z przyjmujących jest lepszy (Leon, Kubiak, Śliwka, Szalpuk, Bednorz). Ja chcę zwrócić uwagę na coś innego. B. Bednorz mówi: "Wydawało mi się, że zrobiłem wszystko, by znaleźć się w tej kadrze... Zadawałem pytania, bo nie mogłem uwierzyć w powody tej decyzji". Niestety ale to brak dojrzałości. Rozumiem jego rozgoryczenie ale jednocześnie mu się dziwię. Każdy, kto uprawia lub uprawiał sport wyczynowy wie, że czasami wypruwamy z siebie flaki i robimy wszystko co w naszej mocy a oczekiwanego efektu nie ma. Wśród tych którzy "zrobili wszystko co w ich mocy" też są przegrani. TO JEST SPORT WYCZYNOWY I NIKT NIE MOŻE DAĆ GWARANCJI SUKCESU. GDYBY TAK BYŁO, TO WSZYSCY KTÓRZY PORZĄDNIE TRENUJĄ BYLIBY MISTRZAMI ŚWIATA LUB IGRZYSK OLIMPIJSKICH.

 • atenaneta lubi Komentarz

  Już dawno nie widziałam tak tragicznego systemu challenge w Polsce

 • atenaneta lubi Komentarz

  Najgłupszy artykuł od jakiegoś czasu. Żenada

 • atenaneta lubi Komentarz

  Tym wpisem jedynie zapisujesz się jako twardogłowy pseudo patriota i prawicowiec. Porównanie do Kataru w jaki sposób oni kupowali zawodników to już zupełny kosmos. Jest obywatelem polskim, mówi po polsku i ma żonę Polkę i całym sercem chce zagrać dla Polski. To tak jakbyś wytykał komuś, że walczył w Powstaniu Warszawskim a nie urodził się w kraju. Twój wpis chłopcze jest żenujący.

 • atenaneta lubi Komentarz

  Mądry ,pozytywny ,zrównoważony człowiek - wielu sportowców mogłoby się od niego uczyć nastawienia do życia i świata...

 • atenaneta lubi Komentarz

  Pod takimi artykułami nie na miejscu są potyczki słowne.

 • atenaneta lubi Komentarz

  Jak Radwańska byłą w mediach ściągana w dół, tak Świątek ciągnięta jest za uszy do góry.
  Żadne to wielkie wyróżnienie, panie Smoliński. Dostała kartę, bo należała jej się obligatoryjnie.

 • atenaneta lubi Komentarz

  Żadne dodatkowe przeprosiny nie były potrzebne. To tylko utwierdziło ten jak to mówią dumny naród, że są pępkiem świata. A nie są.

 • atenaneta lubi Komentarz

  Mi też lepiej się ogląda zawodnika, który pokazuje swoje emocje, ale jedyne co możemy od sportowców oczekiwać to dobrej gry. Piotr Nowakowski niby też gra bez wyrazu a jednak wiemy co potrafi.
  Co do formy, to nawet nie powinniśmy jej wyczekiwać. Minęły zaledwie dwa tygodnie od pierwszego zgrupowania, większość dni spędzili na spotkaniach medialnych. Nie oczekujmy cudów. Każdy z nich z sezonu ligowego wrócił w innym stanie fizycznym, a nie da się tego skorygować w kilkanaście dni. Uważam LN za najlepszą formę treningu. Jeśli mają jakiś nowy pomysł na ustawienia, zmiany, zagrywki itd. to powinny być sprawdzane właśnie teraz. Mamy też okazję przetestować nowych zawodników. Chciałabym aby ich forma przyszła w sierpniu i żeby obyło się bez zbędnych kombinacji.
  Co do zawodników skry, to dzisiaj doby mecz zaliczył Artur Szalpuk. Gorzej było u niego na przyjęciu, ale to nigdy nie była jego mocna strona.
  Kubiaka nie można porównywać do zeszłego sezonu, bo o ile dobrze pamiętam, to był to drugi oficjalny mecz w tym roku, w którym wystąpił. Można było zauważyć, że z formą jest w lesie, choć zagrywkę i przyjęcie miał całkiem dobre. Miał kilka okazji do zdobycia punktu i jestem przekonana, że po odpowiednim przygotowaniu fizycznym by go zdobył, a tu niestety albo aut albo zablokowany. Natomiast dostrzegłam, że te błędy denerwują również jego. Widział, że jest u niego gorzej niż być powinno, ale czasami pewnej bariery się nie przeskoczy, nawet jeśli bardzo się chce.

 • atenaneta lubi Komentarz

  Jak czytam niektóre komentarze to sam nie wiem czy się śmiać czy płakać. Cała kadra trenowała ze sobą ile? tydzień? Od początku Heynen głośno mówił, że w Polsce wystąpią Mistrzowie Świata ponieważ po zdobyciu złota chce taką drużynę pokazać kibicom. Przecież nie dla rezerw Ci ludzie przyjechali do Spodka. Pytania gdzie Muzaj, Kaczmarek, naprawdę? Czy Wy ogarniacie co się dzieje w siatkówce? Trener musiał na 5 takich turniejów jak ten w Katowicach wybrać 14 zawodników i tak to ułożyć żeby w każdym była odpowiednia ilość Mistrzów Świata, podobno takie są wymogi FIVB. Kadra na kwalifikacje jest już dawno określona. Może 3 miejsca nie są jeszcze obsadzone i trener na te miejsca będzie testował zawodników w LN. Pewniaków jest pewien i ich tak mocno sprawdzać nie chce, dlatego Kubiak rozegrał jeden turniej i ma wolne. Dla Was to najlepiej jakby orał cały czas podstawowym składem jak De Giorgi a później na najważniejszej imprezie jak byłaby klęska to marudzenie, że zajechał zawodników. I tak źle i tak niedobrze, niektórym to ciężko dogodzić. Niektóre reprezentacje celowo nie chcą awansować do Final 6 żeby mieć czas na przygotowania do kwalifikacji, ale nie, dla Polaków to niezrozumiałe, lepiej cisnąć po zawodnikach i trenerze.

 • atenaneta lubi Komentarz

  Liczy się to co w protokole, teraz to sobie mogą mierzyć. Tak jak w słynnym turnieju TCS, gdy Tande lądował na 2 razy, przez co wygrał z Kotem. Wówczas polska ekipa nie złożyła protestu i wynik poszedł w świat. Mimo że po konkursie sam Hoffer stwierdził że długość Tandego była zmierzona o 5 m za dużo.

 • atenaneta lubi Komentarz

  Czyli Dawid skoczył sobie ot tak, od niechcenia, przypadkiem wylądował tam gdzie wylądował, a rywale uznali, że fajnie będzie jak gość z miejsca nr 27 wygra zawody i zdobędzie złoto... Brawo TY...

 • atenaneta lubi Komentarz

  Szymon Łożyński=janusz dziennikarstwa.